من چکارکنم؟؟؟

engineer.sh

عضو جدید
ازوقتی امتحانام تموم شده یه خواب راحت نداشتم
همش خواب امتحان میبینم
چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

chelsea2011

عضو جدید
یا بی خوابی یا استرس امتحان

البته استرس داشتن یه کار سوسولی است

ما رو با این استرسا کاری نیست

engineer.sh

عضو جدید
یا بی خوابی یا استرس امتحان

البته استرس داشتن یه کار سوسولی است

ما رو با این استرسا کاری نیست
من از بچگی واسه امتحانام استرس مزخرفوداشتم
باورت میشه واسه یه امتحان 10 روز تمام روز زحمت کشیدم بااسترس افتادمش؟؟

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازوقتی امتحانام تموم شده یه خواب راحت نداشتم
همش خواب امتحان میبینم
چکارکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بنازم به این سیستم آموزشی. من هنوزم دارم خواب امتحانات نهایی دبیرستان رو میبینم. چه بلایی سر روح و روانمون میارن. اسمشم بود آموزش و پرورش. از بیخ و بن نابودمون کردن. بعدم که تو دانشگاه ...

من نمیدونم چیکار باید بکنید ولی اینو میدونم که نباید دنبال یه نسخه حکیمانه از تو این فروم باشید. به یه مشاور سر بزنین بد نیست.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم
جدی من از بچگی تا الان هیچوقت استرس نداشتم
سر امتحان چون میدونستم خراب میکنم استرس نمی گرفتم

درست میگن. منم هر وقت زیاد میخوندم استرس میگرفتم. سایر مواقع دلیلی برای استرس وجود نداره. میفتی و خلاص. ولی اگه خیلی زحمت کشیده باشی میترسی که مبادا دوباره مجبور شی بخونی و ...

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقا مشكل من!
من هنوز كابوس دكتر رييسي و ترموديناميگ رو هر شب ميبينم!وحشتي من از اين استاد دارم كه فقط به خاطر همين ترسم ترمو رو افتادم!
منم ادم استرسي اي نيستم اما واسه استاتيك خيلي استرس داشتم چون هيچي نخونده بودم و اگه ميافتادم بدبخت ميشدم!كه خدارو شكر نيفتادم!البته زمان اعلام نمره من درد قلبي رو تحمل ميكردم كه به عمرم تجربه نكرده بودم!

engineer.sh

عضو جدید
بنازم به این سیستم آموزشی. من هنوزم دارم خواب امتحانات نهایی دبیرستان رو میبینم. چه بلایی سر روح و روانمون میارن. اسمشم بود آموزش و پرورش. از بیخ و بن نابودمون کردن. بعدم که تو دانشگاه ...

من نمیدونم چیکار باید بکنید ولی اینو میدونم که نباید دنبال یه نسخه حکیمانه از تو این فروم باشید. به یه مشاور سر بزنین بد نیست.

داداشم چندساله فارغ التحصیل شده ولی میگه همیشه خواب میبینه یه درسو هنوز پاس نکرده

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداشم چندساله فارغ التحصیل شده ولی میگه همیشه خواب میبینه یه درسو هنوز پاس نکرده

تو شهری که من درس میخوندم میگن الان موعد امتحانات که میشه مصرف شیشه تو شهر بالا میره. شبهای امتحان تو رشته هایی مثل مکانیک بدترین شبهای زندگی آدمه.

engineer.sh

عضو جدید
تو شهری که من درس میخوندم میگن الان موعد امتحانات که میشه مصرف شیشه تو شهر بالا میره. من بهشون حق میدم. شبهای امتحان تو رشته هایی مثل مکانیک بدترین شبهای زندگی آدمه.

وای نه دیگه تا این حد
رفیق ناباب بشما میگنا
الکی ادمو بسمت خلاف سوق میدید:w07:

h_1991

عضو جدید
تنهاراه اینه که بری دکتر تا برات قرص خواب و ضد استرس بنویسه.
اما به نظر من بیخیال باش...من که از وقتی بیخیال شدم از اینجور خوابا نمیبینم

sezgi

عضو جدید
درست میگن. منم هر وقت زیاد میخوندم استرس میگرفتم. سایر مواقع دلیلی برای استرس وجود نداره. میفتی و خلاص. ولی اگه خیلی زحمت کشیده باشی میترسی که مبادا دوباره مجبور شی بخونی و ...

من هر وقتم که می خونم بازم استرس ندارم

بالا