من مهسا 1366 تصميم داريم...؟!!!!!

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يعني محمدجاويد(جاويد) ومهسا 1366:heart: تصميمي داريم بعد از توافقات...........با هم مزدوج بشيم..........آره من خواسته بودم قدش رو افزايش بده............آره بچه ها ميگن اين شتري كه در خونه هر كي ميخوابه.................البته اگه هم افزايش نده مهم نيست .......چون من خودش رو ميخوام.................بلند ميگم بشنوه .خووووووووووووووووودش رو ميخوام........:gol::heart::gol:......حالا بروبچ ديدن من يعني جاويدي كه اين حرفا رو به مسخره ميگرفت .........به دام عشق افتاده...............اي روزگار عجب كارهاي داره.................:confused:
خب عمراً نميزارم بره زير تيغ جراحي...............ايشاالله همتون رو برا عروسي دعوت ميكنم..............:D
حالا هر كي پيشنهادي داره گوش ميكنم........منظورم از تجربياتتون استفاده ميكنم;)

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يعني محمدجاويد(جاويد) ومهسا 1366:heart: تصميمي داريم بعد از توافقات...........با هم مزدوج بشيم..........آره من خواسته بودم قدش رو افزايش بده............آره بچه ها ميگن اين شتري كه در خونه هر كي ميخوابه.................البته اگه هم افزايش نده مهم نيست .......چون من خودش رو ميخوام.................بلند ميگم بشنوه .خووووووووووووووووودش رو ميخوام........:gol::heart::gol:......حالا بروبچ ديدن من يعني جاويدي كه اين حرفا رو به مسخره ميگرفت .........به دام عشق افتاده...............اي روزگار عجب كارهاي داره.................:confused:
خب عمراً نميزارم بره زير تيغ جراحي...............ايشاالله همتون رو برا عروسي دعوت ميكنم..............:D
جااااااااااااااااااوییییییییییییییییییید...........
از دست تووووووووووووووووو...........

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
این موضوع جدیه؟؟؟؟؟؟:eek:

اگه جدیه تبریک عرض میکنم.(مبارکه):w33::w33:
آره عزيز........مگه ما شوخيم داريم؟!
مرسي عروسيه خودت ايشاالا

مرسي عزيز

خب حالا عروس خانم کجا تشریف دارن بهشون تبریک بگیم ؟؟؟؟ :w40:
رفتن گل بچينن شهرداري گرفتتشون:D

مباركه انشاا.. به پاي هم دراز بشين
:w32::w33:
كوفت....بگيري بميري ايشاالله...مرسي شيته آبنبات:D

تبريك عرض مي كنم.
اميدوارم كه هر چه سريعتر ايشون اين فكر رو از سرشون در بياره،كه..
مرسي.......چه فكري رو از سرشون در بيارن مهندس؟

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised::eek::surprised::eek::surprised:
مگه شما ازدواج نکردی؟

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهسا جون يه اين راحتي گولت زد.؟؟؟؟؟؟؟ خر نشي ها مهريتو تا ميتوني بالا بنويس
اگه به شوخي ميگي كه هيچ نوش جونم........
ولي اگه جدي داري ميگي متاسفام برا طرز تفكرت ...........چون هيچ وقت مهريه بالا نشون دهنده زندگي خوب نميشه.........

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم دو کفتر عاشق!چه زیبا!
یاد یو بیتی افتادم که میخوام براتون بخونم!

ان گل که به باغ بیشتر میدهد صفا....گلچین روزگار نمیدهدش امان!(یا یه چیزی تو این مایه ها)

خلاصه بدین وسیله مراتب تسلیت خود را خدمت جاوید ابراز میدارم.

باشد که پندی گردد برا ایندگان.

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم تو دنیای مجازی بتونین به هم اعتماد کنین
خوشبخت باشین

mah naz

عضو جدید
:gol::gol::gol::gol::gol: تبریک میگم بهتون..امیدوارم تو تمامه لحظه های خوشی واسه دل تمام عاشقای دنیا دعا کنید..:heart::heart:

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم دو کفتر عاشق!چه زیبا!
یاد یو بیتی افتادم که میخوام براتون بخونم!

ان گل که به باغ بیشتر میدهد صفا....گلچین روزگار نمیدهدش امان!(یا یه چیزی تو این مایه ها)

خلاصه بدین وسیله مراتب تسلیت خود را خدمت جاوید ابراز میدارم.

باشد که پندی گردد برا ایندگان.
خواهش ميكنم ايشاالا خودم با همين دستا....كفنت رو بپوشنم به تنت.......نه ببخشيد اشتباه شد منظورم لباس عروس بودااااااااا

امیدوارم تو دنیای مجازی بتونین به هم اعتماد کنین
خوشبخت باشین
عزيزم ما تو دنياي مجازي آشنا نشديم...........ولي مرسي از دعات;)

جدي ميگي؟ نميدونستم
حالا كه دونستي .........آويزه گوشت كن تا يادت نره;)

:gol::gol::gol::gol::gol: تبریک میگم بهتون..امیدوارم تو تمامه لحظه های خوشی واسه دل تمام عاشقای دنیا دعا کنید..:heart::heart:
مرسي از دعاي خوشگلت

چه صحنه هاي زيبايي؟:gol::gol::gol::gol:
نميتوني ببيني يا حسوديت ميشه.......؟
غقصه نخور خودم ميگيرمت......واااااااااااااي چي گفتم؟؟
مهسا جون شوخي بودا:D

من فک میکردم زنو بچه داری

اشتباه کردم :gol:
مخلصيم آبجي يعني انقد پير نشون ميدادم؟
:gol:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزم ما تو دنياي مجازي آشنا نشديم...........ولي مرسي از دعات;)

:gol:

نههههههههه... یعنی الکی الکی جدی شد؟ یکی بزنه در گوشم منو از خواب بیدارم کنه... چه میشنوم، یعنی واقعا میخواین ازدواج کنین.. بادا بادا مباک بادا

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من تشکرهام تموم شده
از ته ته دلم براتون آرزوی خوشبختی میکنم
امیدوارم تو تمام مراحل زندگیتون تکیه گاه هم باشین
با هم شاد باشین
و همه با نگاه کردن به شما بگن چه زوج خوشبختی...
امیدوارم تا آخر عمرتون همیشه کنار هم باشین
بهترینها رو از خدا واستون میخوام

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
بلهههههههههههههه دیگه ...
بردیا حالا تو هی با پری بزنید سرو کله هممممممم...:D;)

ایششششش من سرم برم با پری ازدواج نمیکنم... خدا نیاره اون روزو که بخوام همچین تاپیکی واسه اون بزنم..
حالا جدی جدی جدیه؟