من را راهنما یی کنید

2440585

عضو جدید
من اولین باری است که وارد سایت شما شده ام وبه کمک شما نیازمندم من در رشته مخابرات قبول شده ام برای اینکه در این رشته موفق شوم چه کار باید کنم من ترم بهمنی ام چه درایی رو بخونم چه کارهایی رو انجام بدم بهتره لطفا فامیل خودرا هم به من بگویید

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من

قبولیتون رو تبریک عرض می کنم! گرایش مخابرات سخت ترین گرایش رشته برق هستش چراکه مطالب آن کاملاً ریاضی هستش و شما برای اینکه بتونید تو این رشته موفق باشین باید از پایه ریاضی قوی برخوردار باشین!

esfandyar_alex

عضو جدید
من اولین باری است که وارد سایت شما شده ام وبه کمک شما نیازمندم من در رشته مخابرات قبول شده ام برای اینکه در این رشته موفق شوم چه کار باید کنم من ترم بهمنی ام چه درایی رو بخونم چه کارهایی رو انجام بدم بهتره لطفا فامیل خودرا هم به من بگویید

با سلام
دوست عزیز قبولیتون رو بنده هم تبریک میگم:w33:
انشاالله در این رشته موفق باشید.
همونطور که خودتون هم می دونید بهترین و سخت ترین رشته مهندسی (به جرات میتوان گفت) رو قبول شدید و برای موفقیت نیاز به تلاش زیاد دارید.
همونطور که عنوان شد نیاز به پایه قوی ریاضی دارید.
می تونید تا شروع ترم بهمن خودتون رو در مشتق و بعد اون انتگرال قوی کنید چون شدیدا به انتگرال نیاز دازید در آینده که لازمه اون درک کافی از مشتق است.
بهتر از حسابان دبیرستان شروع کنید و به صورت قوی و عمیق مطالعه کنید.

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
سلام

سلام

دوست عزیز تبریک میگم.
من فارغ التحصیل رشته مخابرات هستم. به نظر من باید پایه ریاضی مخصوصا انتگرال گیری و تحلیل هندسیه فضایی تون خیلی قوی باشه.

nhzgroup

عضو جدید
کمک

کمک

سلام دوستان منم مهندسی برق قبول شدم الکترونیک-قدرت

می شه کتاب عالی معرفی کنید

کلا چه کارایی بکنم؟؟؟

برای خارج رفتن در رشته برق چطور باید درس خواند منظورم بورسیه هست؟؟؟

dahr

عضو جدید
اول جمله بندی یاد بگیر
بعد یاد بگیر چه جوری بنویسی
بعدش یاد بگیر که چی بنویسی
بعدش هم فضولی نکن :razz:

باران65

عضو جدید
پروژه

پروژه

سلام من به يك پروژه كامل تاسيسات الكتريكي ساختمان نياز دارم .وقتمم خيلي كمه .كسي مي تواند در اين زمينه بهم كمك كنه؟(در ضمن خودت حرف زدن بلد نيستي)

بنابی

عضو جدید
سلام دوست عزیزمن هم عینا شرایط تو رودارم ورودی بهمن مخابرات دانشکده بناب هستم راستی کدوم دانشگاه قبول شدی:redface: گفته بودی فامیلی تون روبگین اول خودت بگو:mad: