من خيلي تنهام...

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من خيلي تنهام واقعا تنهام...امشب اولين شبيه كه اومدم خوابگاه ...دلم واسه خونمون تنگ شده...واسه مامانم...بغض كردم...دلم مي خواد گريه كنم...دوستام هيشكي نيست...همه رفتن...يكي به من بگه با اين همه تنهايي چيكار كنم؟...خداااااااااااااا....چرا هيشكي نيست اشكاي منو پاك كنه؟...منو از تنهايي در بياره...خسته م...خيلي...:cry:

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من خيلي تنهام واقعا تنهام...امشب اولين شبيه كه اومدم خوابگاه ...دلم واسه خونمون تنگ شده...واسه مامانم...بغض كردم...دلم مي خواد گريه كنم...دوستام هيشكي نيست...همه رفتن...يكي به من بگه با اين همه تنهايي چيكار كنم؟...خداااااااااااااا....چرا هيشكي نيست اشكاي منو پاك كنه؟...منو از تنهايي در بياره...خسته م...خيلي...:cry:
نه عزيزم نه گريه نكن

كجا موخوني درس؟؟

saeed_pacino

عضو جدید

آخ جون بازم یه پاتوق جدید واسه بزن و بکوب پیدا کردیم.بچه ها بیاین.رها،ستاره،مهدی،آپاسای.... همه بیاین
آبجی ناراحت نباش.تا چند روز دیگه این تاپیک هم مثل تاپیک تنهایی میشه که سپیده درست کرد:w14::w14::w14:

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز

این که کاری نداره بگو کدوم شهری هماهنگ کنیم بچه ها بیان پیشت
خیلی دور نباشی خودم اولین نفر میام

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااام:D

Leily810

عضو جدید
سلام خانم گل خوبی ؟
سخته ! می دونم تا حالا دو سه بار تجربه اش کردم ! واسه چی تنها ؟ این همه دوست خوب و گل اونم از نوع مهندسش ! من اون موقع تجربه اش کردم چون اینجا رو نداشتم ولی تو خیلی خوش شانسی ! یه حرفه کلیشه ای ولی واقعیت : دلت واسه همه این روزا تنگ میشه !
بابا تو خوش به حالته به نت دسترسی داری !

saeed_pacino

عضو جدید
بچه ها پاتوق جدید مبارک.الان دیگه سر و کله بقیه هم پیدا میشه:w14::w14::w14::w14::w33::w33::w33:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خانم گل خوبی ؟
سخته ! می دونم تا حالا دو سه بار تجربه اش کردم ! واسه چی تنها ؟ این همه دوست خوب و گل اونم از نوع مهندسش ! من اون موقع تجربه اش کردم چون اینجا رو نداشتم ولی تو خیلی خوش شانسی ! یه حرفه کلیشه ای ولی واقعیت : دلت واسه همه این روزا تنگ میشه !
بابا تو خوش به حالته به نت دسترسی داری !
واقعا...اگه اينم نبود كه دق مي كردم...خيلي حس بديه...اصلا دلم نمي خواد دلم تنگ بشه...

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...میبینم که بچه های تاپیکه تنهایی اصلا جا نمیمونن:D عزیزم غصه نخور همه تنهاییم بیا اینجا الان از تنهایی در میای

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...میبینم که بچه های تاپیکه تنهایی اصلا جا نمیمونن:D عزیزم غصه نخور همه تنهاییم بیا اینجا الان از تنهایی در میای
تنهايي من خيلي ناجوره!تا حالا تنهايي گريه كردي؟

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی من صدا زد؟:tooth::tooth:
نخیرررررررررررررررررررررررررررررررررررر

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنهايي من خيلي ناجوره!تا حالا تنهايي گريه كردي؟

اره عزیزم...کاملا میفهممت....گریه کردم زارم زدم .....الان که گفتی تو خوابگاه تنهایی یاد روز اوله خوابگاهه خودم افتادم هنوز هیچ دوستیم نداشتم...تویه اتاقم تنها بودم ...حس کردم اومدم زندان...تویه شهره دیگه تویه خوابگاه تنها بدون هیچ کاری تو حالا خوبه نت داری ما اونم نداشتیم فقط یه موبایلم بود که اونم هیچ کس نبود که بهش زنگ یا اس ام اس بزنم ....داشتم روانی میشدم...ولی گذشت ورفت ..توهم ناراحت نباش سعی کن یه جوری سرگرم شی...حالا که اینجایی سعی کن شاد شی ازین حال و هوا دربیا

saeed_pacino

عضو جدید
دیدی گفتم الان سر و کله بقیه بچه ها هم پیدا میشه!!!!!بچه آبجیمو باید از ناراحتی در بیاریم.زود دست به کار شین.:w33::w33::w33::w33::w42::w42:

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره عزیزم...کاملا میفهممت....گریه کردم زارم زدم .....الان که گفتی تو خوابگاه تنهایی یاد روز اوله خوابگاهه خودم افتادم هنوز هیچ دوستیم نداشتم...تویه اتاقم تنها بودم ...حس کردم اومدم زندان...تویه شهره دیگه تویه خوابگاه تنها بدون هیچ کاری تو حالا خوبه نت داری ما اونم نداشتیم فقط یه موبایلم بود که اونم هیچ کس نبود که بهش زنگ یا اس ام اس بزنم ....داشتم روانی میشدم...ولی گذشت ورفت ..توهم ناراحت نباش سعی کن یه جوری سرگرم شی...حالا که اینجایی سعی کن شاد شی ازین حال و هوا دربیا
چه خوبه كه يكي منو مي فهمه...از اين تنهايي ميترسم...حتي مي ترسم برم توي اتاقم...هنوز ساكم و باز نكردم...هنوز حتي لباسامو هم عوض نكردم...حس مي كنم حالم خيلي بده...

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدی گفتم الان سر و کله بقیه بچه ها هم پیدا میشه!!!!!بچه آبجیمو باید از ناراحتی در بیاریم.زود دست به کار شین.:w33::w33::w33::w33::w42::w42:
مرسي داداشي...خيلي عزيزي!به شاديتون حسوديم ميشه...كاش زودتر فردا بشه برگردم خونه...نمي تونم دووم بيارم...

elahe.elahe

عضو جدید
سلام
الهی
بابا برید حالشو ببرید ناراحته چی هستین آخهههههه
من که دوست دارم تو خوابگاه باشم اماحیف که دانشگام نزدیکه

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه تاپیک مردم خراب نکن دههههههههههههههههههههه!!:razz:
اون شکلکت داره فحش ضایع میده ها گفته باشم!!
خراب چیههههههه می خوایم یکم حواسش پرت بشه از تنهایی بیاد بیرون دههههههههههههههههههه:razz:

چی میگههههههههه؟؟؟

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه خوبه كه يكي منو مي فهمه...از اين تنهايي ميترسم...حتي مي ترسم برم توي اتاقم...هنوز ساكم و باز نكردم...هنوز حتي لباسامو هم عوض نكردم...حس مي كنم حالم خيلي بده...

غصه نخور اولش سخته...اگه هم اتاقیای خوب داشته باشی میشه بهترین روزای عمرت...منکه بهترین خاطره های زندگیمو ازون دو ترمی که خوابگاه بودم دارم ...بهترین دوستامم ماله همون موقعن

mohammad 87 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خراب چیههههههه می خوایم یکم حواسش پرت بشه از تنهایی بیاد بیرون دههههههههههههههههههه:razz:

چی میگههههههههه؟؟؟
میگه .........................................................!! و ............................................!! و........................!!
خیلی بی تربیتی هاااااااااااااااااااااا!!:D;)

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز

عزیزم انقدر به خودت سخت نگیر...بالاخره چه بخوای و چه نخوای، باید یه مدتی تو خوابگاه باشی.سعی کن باهاش کنار بیای کم کم..اوایل سخته میدونم.ولی خودت باید به خودت کمک کنی...

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگه .........................................................!! و ............................................!! و........................!!
خیلی بی تربیتی هاااااااااااااااااااااا!!:D;)
پس معلومه از اینا زیاد به کار می بری که تونستی لب خونی کنی!!!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
الهی
بابا برید حالشو ببرید ناراحته چی هستین آخهههههه
من که دوست دارم تو خوابگاه باشم اماحیف که دانشگام نزدیکه
به خدا فكر مي كني...محيط خوابگاه با خونه اصلا اصلا قابل قياس نيست....

بالا