منتظر کمک در فراگیر

mohsen_blid

عضو جدید
سلام دوستان
من امسال یعنی همین 25 مرداد 87 امتحان فراگیر دارم نمیدونم چجوری ایست امتحانشون
ساده است سخت است در چه حدی است
با اینکه منابع هم تغییر کرده است من مشکلم در ریاضی است نمیدونم چطوریاست در چند جا مشکل دارم کسی هست کمک کنه

sima62

عضو جدید
سلام دوستان
با اینکه منابع هم تغییر کرده است من مشکلم در ریاضی است نمیدونم چطوریاست در چند جا مشکل دارم کسی هست کمک کنه

سلام
اون جوري كه من از بچه هايي كه فراگير دادن شنيدم زياد نبايد سخت باشه البته واسه كسي كه مطالعه داشته باشه ، منم امسال ارشد فراگير شركت كردم ولي رياضي ندارم ، ايشالا موفق باشين.

nani-1369

عضو جدید
سلام به دوستان من هم جزو بچهای بیام نوریم ولی هیچ فایده نداره تمام حرفایی که زدنند بیخود در رابطه با سوالات بستگی به خود ادم داره سخت نیست باید بخونی خود سیمیا کنکور ازمایشی تو 3 مرحله گذاشت خوب بود .

iroonikids

عضو جدید
ee
نمره منفی یعنی داره؟
چطوری نمره منفی هر 3تا غلط یکی درست باطل میکنه؟

080903k

اخراجی موقت
语音

语音

项宣告语音、用户也可自行更改。☉时钟自动切换:录音盒内藏时钟可自动切换上班、午休、下班时间,节假日或自行设定。☉预设特定假日:电话录音盒特定节假日(五一、国庆)可预先设定,届时可自动宣告假日问候语。☉总机及助理总机:电话语音卡转接总机忙时,若未改拨其它号码则转助理总机,最多可设定8部分机为助理总机。☉部门助理分机:拨叫部门分机遇忙线或未应答,若未改拨其它分机则转此部门助理分机。☉经理/秘书:拨叫经理的电话时,录音电话价格可直接将此电话转到其秘书或指定分机。☉自动建立信号音参数:语音导航盒可自动建立转接键时间、忙音信号、回铃音信号、空号音信号周期资料,从而做到随插即用免调试。☉多个号码:一个分机可拥有多个分机号码

mohsen_blid

عضو جدید
项宣告语音、用户也可自行更改。☉时钟自动切换:录音盒内藏时钟可自动切换上班、午休、下班时间,节假日或自行设定。☉预设特定假日:电话录音盒特定节假日(五一、国庆)可预先设定,届时可自动宣告假日问候语。☉总机及助理总机:电话语音卡转接总机忙时,若未改拨其它号码则转助理总机,最多可设定8部分机为助理总机。☉部门助理分机:拨叫部门分机遇忙线或未应答,若未改拨其它分机则转此部门助理分机。☉经理/秘书:拨叫经理的电话时,录音电话价格可直接将此电话转到其秘书或指定分机。☉自动建立信号音参数:语音导航盒可自动建立转接键时间、忙音信号、回铃音信号、空号音信号周期资料,从而做到随插即用免调试。☉多个号码:一个分机可拥有多个分机号码

چرا انقدر دری بری نوشتی:mad:

*ghasedak*

عضو جدید
سلام دوستان

سلام
دوره پیش خیلی سخت بود.
بستگی به خود آدمم نداشت واقعا سوالات سخت و غیر استاندارد بودند.

این دوره سخت نیست اصلا نگران نباش. .:w16:
موفق باشی.;)

1365qq

عضو جدید
ارشد فراگير پيام نور

ارشد فراگير پيام نور

سلام

آيا شركت در ارشد صنايع فراگيرپيام نور فكر خوبي است يا نه

hasan_1365qq@yahoo.com

Pari-2719

عضو جدید
کاربر ممتاز