مقايسه 206 و ريو

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
دوست گلم والا من هرچی پست شما رو میخونم دلیل علمی توش نمیبینم !!!
درضمن من گفتم که ریو ندارم . ما سمند ال ایکس داریم !
انشالله تست های ریو رو با تندر 90 براتون میذارم تا ببینین که تندر توی شتاب در برابر ریو حرفی برای گفتن نداره ...
( البته کشش تندر از ریو بهتره )

سلام دوست عزیزم وقتی خود شخص نمی خواد دلیل علمی و منطقی رو قبول کنه فرق داره حرف شما خیلی جالب است که می گید گشتاور تاثیر نداره شما از یه مهندس مکانیک بپرسید گشتاور چه تعریفی داره ؟؟ و بعد ازش بخواهید براتون تعریف کنه که تاثیرش تو شتاب چیه ؟؟؟

من براتون فیلم شتاب ریو و تندر رو گذاشتم تا دوستان ببینند که چه طور ریو عقب می افته یک تست تو کفی می باشد یک تست تو سربالایی(قابل توجه شما که می گفتید اون 40 کیلو تاثیر داره)

تست اول ( کفی )

http://parsaspace.com/files/5400084884/?c=735

تست دوم( سربالایی)

http://parsaspace.com/files/6500084884/?c=735

بنده هم فیلم از عقب ماندن ریو دارم در هر صورت ریو بازنده می باشد در صورتی ریو می تونه ببره که راننده ی تندر ناشی باشه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دوست عزیز به شخصه بعد از ایمنی چیزی که واسم مهمه شتاب ماشینمه !
شما یه ماشین نام ببر که شتابش خوب باشه ولی کیفیتش بد باشه !!!
درضمن کسی اینجا کری نمیخونه ! من میگم شتاب ریو بیشتره دلیل هم دارم .
دلیلم هم اینه :

1 - وزن کمتر
2 - داشتن تکنولوژی DOHC در موتور ...

اینم مدرک !!!!!!
لطفا دانلود کنین !
http://www.persiangig.com/pages/download/?dl=http://mohamad-clip.persiangig.com/Shetab_az_sefr_(L90_vs_Rio)_mpeg4.mp4
یه کلیپ دیگه هم دارم از ریو و تندر که در لحظه اول یه لحظه تندر جلو میفته ولی بعدش عقب میمونه !!!! خواستین اونم میذارم !!!
منم هم قبول دارم ایمنی و بعد شتاب ، اما فقط همین !
مصرق سوخت ، راحتی ، مکانات راحتی و... مهم نیست .
چرا یه کامرو 8 سیلندر نمی گیری اینجوری به 2 تا هدفت هم می رسی . نیمی گیری چون وسیلش نیست ، مصرفش زیاده ، ماشین بروز نیست و.....

من منظورم شما نبودید که کوری خوندید دوستان دیگه بود .

من هم قبول دارم ریو شتابش بهتره .
از طرفی راحتی بو ریو خیلی بیشتر از 206 هستش استهلاک ماشین هم خیلی عالیه . از لحاظ امنیت هم بدک نیست مثلا فرمونش تلسکوپی هستش و ....

در مورد کیلیپ هم اینو بگم که احساس میکنم راننده ریو بهتره و از طرفی نمیشه با یک کلیپ گفت که ریو از نظر شتاب بهتره . من پشت فرمون نه ریو نشستم نه نتدر پس نظر خاضی ندارم . از ریو هم بعید نیست که بهتره از نتدر باشه . من به تندر کلا میگم یخچال .

آخرین ویرایش:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزم وقتی خود شخص نمی خواد دلیل علمی و منطقی رو قبول کنه فرق داره حرف شما خیلی جالب است که می گید گشتاور تاثیر نداره شما از یه مهندس مکانیک بپرسید گشتاور چه تعریفی داره ؟؟ و بعد ازش بخواهید براتون تعریف کنه که تاثیرش تو شتاب چیه ؟؟؟

من براتون فیلم شتاب ریو و تندر رو گذاشتم تا دوستان ببینند که چه طور ریو عقب می افته یک تست تو کفی می باشد یک تست تو سربالایی(قابل توجه شما که می گفتید اون 40 کیلو تاثیر داره)

تست اول ( کفی )

http://parsaspace.com/files/5400084884/?c=735

تست دوم( سربالایی)

http://parsaspace.com/files/6500084884/?c=735

بنده هم فیلم از عقب ماندن ریو دارم در هر صورت ریو بازنده می باشد در صورتی ریو می تونه ببره که راننده ی تندر ناشی باشه
جناب دستیار مدیر ، من واسم عجیبه که شما به اون حرفها میگین دلایل علمی !!! آخه این چه دلیل علمی هستش ؟!؟!؟!!؟
گشتاور همیشه به شتاب گرفتن بهتر ماشین توی سربالایی کمک میکنه که در واقع بهش میگن کشش ! گشتاور توی این مورد خیلی تأثیر داره نه توی شتاب صفر تا 100 اونم تو کفی !!!
درضمن این کلیپی رو که شما گذاشتین من خودم قبلا دیدم . این کلیپ اگه اشتباه نکنم مال بچه های شیرازه که اون که توی تندر بود خودش اعتراف کرد که راننده ریو توی این زمینه تجربه نداشته ! ( هم توی TT گفت هم توی phalls )
پس این کلیپ شما مردوده !!!!
این کلیپی هم که بنده در مورد ریو گذاشتم مال دوتا از بچه های تقریبا حرفه ای هستش ! ریو مال دوست عزیزم آقا مصطفی و تندر هم مال یکی دیگه از دوستان بود !!! مایل بودین میتونم آدرس تاپیک رو در سایت phalls بهتون بدم !!!! حتی میتونین با آقا مصطفی هم صحبت کنین !!!!
حالا نظرتون چیه ؟!؟!؟؟!!؟
توی سربالایی هم نیازی نبود کلیپ بذارین . چون مسلما تندر برتره !!! ( گشتاور بالاتر )

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
منم هم قبول دارم ایمنی و بعد شتاب ، اما فقط همین !
مصرق سوخت ، راحتی ، مکانات راحتی و... مهم نیست .
چرا یه کامرو 8 سیلندر نمی گیری اینجوری به 2 تا هدفت هم می رسی . نیمی گیری چون وسیلش نیست ، مصرفش زیاده ، ماشین بروز نیست و.....

من منظورم شما نبودید که کوری خوندید دوستان دیگه بود .

من هم قبول دارم ریو شتابش بهتره .
از طرفی راحتی بو ریو خیلی بیشتر از 206 هستش استهلاک ماشین هم خیلی عالیه . از لحاظ امنیت هم بدک نیست مثلا فرمونش تلسکوپی هستش و ....

در مورد کیلیپ هم اینو بگم که احساس میکنم راننده ریو بهتره و از طرفی نمیشه با یک کلیپ گفت که ریو از نظر شتاب بهتره . من پشت فرمون نه ریو نشستم نه نتدر پس نظر خاضی ندارم . از ریو هم بعید نیست که بهتره از نتدر باشه . من به تندر کلا میگم یخچال .
علی جان من دوتا از فاکتور های مهم رو گفتم . بقیه رو نگفتم !!!!
هرکدوم از چیزایی که شما گفتین مسلما مهم هستن . ولی من دوتا اولویت اولم ایمنی و بعد شتابه !!!!
راستی فرمون ریو هم تا جایی که یادمه تلسکوپی نیست ! اون مدل مخصوص آمریکا و اروپاست !!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
جناب دستیار مدیر ، من واسم عجیبه که شما به اون حرفها میگین دلایل علمی !!! آخه این چه دلیل علمی هستش ؟!؟!؟!!؟
گشتاور همیشه به شتاب گرفتن بهتر ماشین توی سربالایی کمک میکنه که در واقع بهش میگن کشش ! گشتاور توی این مورد خیلی تأثیر داره نه توی شتاب صفر تا 100 اونم تو کفی !!!
درضمن این کلیپی رو که شما گذاشتین من خودم قبلا دیدم . این کلیپ اگه اشتباه نکنم مال بچه های شیرازه که اون که توی تندر بود خودش اعتراف کرد که راننده ریو توی این زمینه تجربه نداشته ! ( هم توی TT گفت هم توی phalls )
پس این کلیپ شما مردوده !!!!
این کلیپی هم که بنده در مورد ریو گذاشتم مال دوتا از بچه های تقریبا حرفه ای هستش ! ریو مال دوست عزیزم آقا مصطفی و تندر هم مال یکی دیگه از دوستان بود !!! مایل بودین میتونم آدرس تاپیک رو در سایت phalls بهتون بدم !!!! حتی میتونین با آقا مصطفی هم صحبت کنین !!!!
حالا نظرتون چیه ؟!؟!؟؟!!؟
توی سربالایی هم نیازی نبود کلیپ بذارین . چون مسلما تندر برتره !!! ( گشتاور بالاتر )

سلام
دوست عزیز دیدید اطلاعات غلط دادن کار رایج شما می باشد این فیلم اتفاقا ماشین جناب مصطفی و راننده هم خود ایشون می باشد( قضیه ی من و شما هم مثل همون قضیه کسی شده که رفت به یه شهری برای اونا رو تخته نوشت مار مردم قبول نکردن یکی دیگه اومد عکس مار رو کشید همه گفتن درسته حالا شده قضیه ما هرچی من به شما نکات علمی میگم شما نمی خواهید قبول کنید یا می خواهید لج بکنید )

به لینک زیر تو تی تی توجه فرمایید که جناب مصطفی راننده بود و جالب هم هست ایشون شکست رو قبول نداره ودر پست های بعدییش کلی ایراد برای شکستشون می گیره

لینک صحبت های جناب مصطفی در مورد شکستشون ( پست دوم تاپیک )
http://70.38.71.244/~tuning/forum/viewtopic.php?f=2&t=44546&sid=e6a6d7574a47f49cfd22bfb17365cee5&start=2325

لینک دانلود کسی که تندر داشته و مسابقه رو برده تو تی تی ( پست یه دونه مونده به آخر تاپیک )

http://70.38.71.244/~tuning/forum/viewtopic.php?f=2&t=44546&sid=e6a6d7574a47f49cfd22bfb17365cee5&start=2310

پس نتیجه می گیرم اون کیلیپی که شما گذاشتین مردوده حتما اون فرد هم که تندر داشته نتونسته ببره بی تجربه بود
و نتیجه ی دیگری که می تونیم بگیریم تو کیلیپی که من گذاشتم و با سند رسمی راننده ی ریو جناب مطفی ( به گفته ی شما راننده ی حرفه ای ) در مقابل راننده ی تندر که ایشون هم حرفه ای بودن جناب مصطفی با ریو باختن پس دیدید وقتی دوتا راننده حرفه ای بودن تندر برنده است و ریو راهی جزء شکست ندارد

دوست عزیز بنده باز هم فیلم دارم که ریو تو شتاب عقب می افته اون هم براتون میزارم تا ببینید که ریو شانسی چه رو کاغذ چه در عمل نداره باز هم میگم در صورت ناشی بودن راننده تندر ، ریو برنده است پس به قول خودتون وقتی راننده ی حرفه ای مثل جناب مصطفی می بازه بقیه که دیگه شانسی ندارن
لطفا هم از دادن اطلاعات غلط بپرهیزید هر چیزی رو که می گید با سند باشه تا حالا دیدید من هرچی گفتم با سند بوده

موفق باشید

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر ممتاز
یه مشکلی بین مقایسه 206 و ریو هستش .
206 هاچبک هستش !
این خیلی تو انتخاب کمک می کنه .
206 اصلا برای خانوادهای بالای 3 نفر بدرد نمی خوره مخصوصا اگر قد بلند هم باشن .

در مورد جا اگر کسی صندوق می خواد یا فضای بیشتر در داخل کابین می خواد مسلما ریو . تو مسافرت هم ریو خوبه .
در این مورد کسی نظر دیگه ای نداره ؟

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
یه مشکلی بین مقایسه 206 و ریو هستش .
206 هاچبک هستش !
این خیلی تو انتخاب کمک می کنه .
206 اصلا برای خانوادهای بالای 3 نفر بدرد نمی خوره مخصوصا اگر قد بلند هم باشن .

در مورد جا اگر کسی صندوق می خواد یا فضای بیشتر در داخل کابین می خواد مسلما ریو . تو مسافرت هم ریو خوبه .
در این مورد کسی نظر دیگه ای نداره ؟
درسته علی جان . اما به نظر من 206 فقط واسه 2 نفر به درد میخوره ! در صورتی به درد 3 نفر میخوره که سومین فرد بچه باشه !
من خودم قدم 178 هست . وقتی میشینم عقب 206 واقعا اذیت میشم ! البته به نظرم SD یه مقدار راحت تر بود !
در مورد فضا هم مسلما 206 در برابر ریو حرفی برای گفتن نداره !!!

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
بی خیال اصلا دستیار جان .
توی phalls و TT همه شتاب بهتر ریو رو قبول دارن اونوقت شما ...
به هر حال نرود میخ آهنین در سنگ !
هرچی شما میگین همون درسته ! موفق باشین !

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
بی خیال اصلا دستیار جان .
توی phalls و TT همه شتاب بهتر ریو رو قبول دارن اونوقت شما ...
به هر حال نرود میخ آهنین در سنگ !
هرچی شما میگین همون درسته ! موفق باشین !

سلام

دوست عزیز شما حرف منطقی بزنید من به روی چشم قبول می کنم وقتی شما می گید آقا مصطفی راننده ی حرفه ای هستن ولی ایشون با ریو از تندر شکست خوردن حالا به نظر شما الان این جمله برای کی صدق می کنه به هر حال نرود میخ آهنین در سنگ ؟
بعدشم هم من سر حرفم هستم هروقت تندر رسید دستم شما با آقا مصطفی هماهنگ کنید من با ایشون یه 0 تا 100 میزارم

موفق و پیروز باشید

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
اولا اینکه نگفتم حرفه ای ، گفتم تقریبا حرفه ای ! این دوتا واژه خیلی با هم فرق میکنن !!!!
تندر دستتون رسید حتما خبر بدید !!!

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
اولا اینکه نگفتم حرفه ای ، گفتم تقریبا حرفه ای ! این دوتا واژه خیلی با هم فرق میکنن !!!!
تندر دستتون رسید حتما خبر بدید !!!

راننده ی حرفه ای یا تقریبا حرفه ای شما اسمش رو آورید از دست قضا ایشون در شتاب مغلوب بودن
و برام جالب بود شما می گید ایشون دوست شما هست ولی نمی دونید تو چه مسابقه ای بازنده هستن:surprised: یا احتمالا این شکست برای ایشون سخت بوده به شما که دوستش بودید خبر نداده یا شاید هم ایشون تو هر مسابقه ای که میزارن راننده ی مقابل بی تجربه اس و میبرن اطلاع رسانی وسیع می کنه

موفق و پیروز باشید دوست عزیز

safa_re5000

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D
بچه ها اگه اینارو خواستین به خودم سفارش بدین.

ما بریم سنگر بگیریم!

ali1373.28

عضو جدید
بچه ها تیپ دو 206 ، 8 سوپاپه در مقایسه با 16 مسلما کم میاره . ولی 206 تیپ بالا ریو رو میزاره تو جیب ساعتیش چرا ؟ چون علاوه بر اینکه از ریو سبک تره ، ایرودینامیکه بیشتری هم داره ! این خودش یه امتیازه ... کافیه ی 206 تیپ بالا رو با یه ریو بندازین بعد میبینین ریو سوسک میشه . از طرفی اصلا نمیشه ماشین فرانسوی رو با کره ای مقایسه کرد . سابقه ی 206 نشون میده که تو سال 2005 قروش خیلی بالایی داشته بعلاوه که کم استعلاکه . من میگم در کل 206 بهتره10.jpg

MASOUD.S

عضو جدید
ریو فرمونش زیادی تیزه غیر استاندارده,206 در مقابلش خیلی سرتره!
اما من از قبافه ی ریو خوشم می آد

sed ali

کاربر ممتاز
سلام
دوستان 206 تیپ 2و3 که نیومده تو مقایسه بازنده هست !
اما در مقایس با تیپ 5 ، این دفعه ریو هیچی واسه گفتن نداره

شتاب ریو 11 ثانیه 0-100
206 TU3 (تیپ 2و 3) 14
206 TU5 تقریبا 9.6

از نظر کیفیت در حال حاضر ریو خلی افتضاح شده ، 206 بهتره .
از نظر اتاق هم درون 206 هم شیک تره و هم کیفیت بهتری داره و از نظر جا با ریو زیاد فرق نی کنه !
از نظر ظاهری بستگی به طرف داره . من ریو رو بیشتر میپسندم !

در کل 206 تیپ 5 یه خاطر پول بیشتر بهتر هم هستش .
اما ریو در مقابل 206 2و3 بستگی به طرف داره . امکانات و کلاس 206 بالاتره .

mohsen_hm61

عضو جدید
سلام.ممنون از سایت خیلی خوبتون.من حدود دوماه پیش مثل خیلی های دیگه بین ریوو206 دو دل بودم.اخه تو سایت اینقدر بدی ها و خوبی های دو تا ماشین رو گفتن که آدم واقعا میمونه کدوم یکیشو بخره.بالاخره بعد از کلی درگیری با خودم ریو را گرفتم.خیلی ها بهم میگفتن اشتباه کردی....
بعدش خدا خواستو بعد از عید با یک 206 رفتیم مسافرت.چشمتون روز بد نبینه.تو یک مسافرت 5 ساعته کمرم شکست.خیلی کابینش تنگه و خیلی هم میکوبونه.(تازه چون ماشین از خودم نبود کلی هم باهاش مدارا کردم.)(خدا رو شکر 206 نگرفتم)
الان حدود 2 هفته ای هست که ماشین خودم(ریو) را تحویل گرفتم.تو خیلی از سایتها نوشته بود صدای موتورش میاد تو کابین.من که چیزی توی این دو هفته ندیدم.(تو این 2 هفته هم باهاش مسافرت رفتم. هم با هاش تا سرعت 130-140. )البته مال من مدل 91 و پشت داشبوردشو که نگاه کردم نمد کوبونده بودن.در مورد ارتفاعش هم در مقایسه با مزدا 3 و 323 و هیوندای کوپه خیلی بالاتره...
یک چیز دیگه.این حرف ها یی را هم که سایتا در مورد گشتاور موتور تو دنده 1و2 مینویسن را هم قبول ندارم.(چرته.تا الان که ندیدم.)
حالا خوبی هاشو گوش کن شتابو سرعت وقدرتش206 رو میخوره.(اگه پشت فرمون دو تاشون بشینی خودت بدون غرض اینو اقرار میکنی.)
جاداری کابینش در مقایسه با 206 حرف نداره.
از لحاظ نرمیش مثل بقیه ماشین های کره ای خیلی نرمه.
هنوز خیلی ازوسیله هاش اصلیه(مثل 206 ایرانی ها توش دست نبردن.)
از لحاظ سیستم ترمز هم با هم فرق نمیکنن.ماشین من هم EBD داره هم ABS...
راستی این را هم بهتون بگم تولیدش متوقف شده(مثل زانتیا و سیلو).ایرانه دیگه هر ماشین خوبی که نتونن دست کاریش کنن و خوب باشه جلو تولیدشو میگیرن.(خیلی ها بهم می گفتن ریو تولیدش متوقف شده ممکنه در آینده از لحاظ لوازم یدکی به مشکل بر بخوری.ولی وقتی به چند تا مکانیک و لوازم یدکی ماشین حرف زدم گفتن الان چند ساله که تولید سیلو یا زانتیا متوقف شده؟ولی لوازم یدکیشون هست...)
به نظر من تنها مزیت 206 نصبت به ریو داشتن ایر بگش هست.ایر بگ چیز خیلی خوبیه ولی با توجه به بقیه مزیت های ریو من ریو را ترجیه میدم.
از لحاظ ظاهر ماشین هم سلیقه ایه.(من از قیافه ریو بیشترخوشم میاد ولی خانمم میگه 206 خوش قیافه تره...)

ال 90 هم خیلی بیریخته وهم لوازم یدکیشو که تحقیق کردم خیلی گرونه.(در حد 5 برابر ریو و206).در کل از L90خوشم نمیاد.
امیدوارم حرفام به دردتون بخوره.

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.ممنون از سایت خیلی خوبتون.من حدود دوماه پیش مثل خیلی های دیگه بین ریوو206 دو دل بودم.اخه تو سایت اینقدر بدی ها و خوبی های دو تا ماشین رو گفتن که آدم واقعا میمونه کدوم یکیشو بخره.بالاخره بعد از کلی درگیری با خودم ریو را گرفتم.خیلی ها بهم میگفتن اشتباه کردی....
بعدش خدا خواستو بعد از عید با یک 206 رفتیم مسافرت.چشمتون روز بد نبینه.تو یک مسافرت 5 ساعته کمرم شکست.خیلی کابینش تنگه و خیلی هم میکوبونه.(تازه چون ماشین از خودم نبود کلی هم باهاش مدارا کردم.)(خدا رو شکر 206 نگرفتم)
الان حدود 2 هفته ای هست که ماشین خودم(ریو) را تحویل گرفتم.تو خیلی از سایتها نوشته بود صدای موتورش میاد تو کابین.من که چیزی توی این دو هفته ندیدم.(تو این 2 هفته هم باهاش مسافرت رفتم. هم با هاش تا سرعت 130-140. )البته مال من مدل 91 و پشت داشبوردشو که نگاه کردم نمد کوبونده بودن.در مورد ارتفاعش هم در مقایسه با مزدا 3 و 323 و هیوندای کوپه خیلی بالاتره...
یک چیز دیگه.این حرف ها یی را هم که سایتا در مورد گشتاور موتور تو دنده 1و2 مینویسن را هم قبول ندارم.(چرته.تا الان که ندیدم.)
حالا خوبی هاشو گوش کن شتابو سرعت وقدرتش206 رو میخوره.(اگه پشت فرمون دو تاشون بشینی خودت بدون غرض اینو اقرار میکنی.)
جاداری کابینش در مقایسه با 206 حرف نداره.
از لحاظ نرمیش مثل بقیه ماشین های کره ای خیلی نرمه.
هنوز خیلی ازوسیله هاش اصلیه(مثل 206 ایرانی ها توش دست نبردن.)
از لحاظ سیستم ترمز هم با هم فرق نمیکنن.ماشین من هم EBD داره هم ABS...
راستی این را هم بهتون بگم تولیدش متوقف شده(مثل زانتیا و سیلو).ایرانه دیگه هر ماشین خوبی که نتونن دست کاریش کنن و خوب باشه جلو تولیدشو میگیرن.(خیلی ها بهم می گفتن ریو تولیدش متوقف شده ممکنه در آینده از لحاظ لوازم یدکی به مشکل بر بخوری.ولی وقتی به چند تا مکانیک و لوازم یدکی ماشین حرف زدم گفتن الان چند ساله که تولید سیلو یا زانتیا متوقف شده؟ولی لوازم یدکیشون هست...)
به نظر من تنها مزیت 206 نصبت به ریو داشتن ایر بگش هست.ایر بگ چیز خیلی خوبیه ولی با توجه به بقیه مزیت های ریو من ریو را ترجیه میدم.
از لحاظ ظاهر ماشین هم سلیقه ایه.(من از قیافه ریو بیشترخوشم میاد ولی خانمم میگه 206 خوش قیافه تره...)

ال 90 هم خیلی بیریخته وهم لوازم یدکیشو که تحقیق کردم خیلی گرونه.(در حد 5 برابر ریو و206).در کل از L90خوشم نمیاد.
امیدوارم حرفام به دردتون بخوره.

من زیاد سوار ریو نشدم ولی مدتی 206 روندم و اصلا ازش رضایت ندارم و بالکل همون حرفی که زدید یعنی کابینش واسم عذاب اوره و کلا ماشین گل و گشاد و رو بیشتر دوس دارم اما 206 مزیت هایی هم داره مثل قدرت و سرعت و روانی و ... که میگم باز چون ریو زیاد نروندم نمیشه مقایسه کرد

amin_tanya

عضو جدید
خدمات ویژه ای سی یو و نصب آپشن

*ارتقاء پژو206 و 207 به یورو4 و نصب سنسور اکسیژن دوم جهت کاهش مصرف و بهبود عملکرد خودرو
* آپگرید گیربکس اتوماتیک جهت رفع ضربه و بهبود عملکرد تعویض دنده
*آپگرید206 و207 وپارس اتومات جهت رفع سفت شدن ترمز
*آپگرید پژو206 و207 جهت نصب راه اندازی کروز کنترل
*آپگرید بی اس ای به آخرین ورژن جهت رفع نواقص الکترونیکی و افزایش ضریب امنیت
*تعریف سوئیچ و پیدا کردن کد سوئیچ
*ریست ای سی یو و دریچه گاز
جهت آگاهی بیشتر و استعلام قیمت با شماره 09350506530 تماس حاصل نمایید.
جهت گرفتن وقت قبلی نوع ومدل ماشین را پیامک کنید تا از تخفیف برخوردار شوید.
با تشکر