مقاله ISI و خدمت سربازي و apply

noirgalaxy

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
مي خواستم بدونم كسي از شرايط جديد خدمت سربازي اطلاع داره
مي خواستم بدونم با معدل 14 , 1الي 2 مقاله ISI چاپ شده در معتبرترين ژورنال هاي جهان
, مقاله ارائه شده در يكي از بهترين كنفرانس هاي جهان (مربوط به تخصص)با چاپ در پراسيدينگ كنفرانس
توسط دانشجويي در مقطع ليسانس
كسري خدمت رو شامل ميشه يا نه
چون معدل .... ):

noirgalaxy

عضو جدید
و اينكه اين خدمت سربازي براي ادامه تحصيل داره مشكل ساز ميشه
چون پول يا سند هم براي وثيقه ندارم
خب تكليف مني كه نه پول دارم و نه سند محضري (يه خونه داريم كه اونم قولنامه اي) بايد چه كار كنم
لطفا" اگه راه حلي دارين بهم بگين
مرسي از وقتتون

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اون جا که من می دونم داشتن مقاله ربطی به کسر خدمت ندارد
کسر خدمات زمانی است که در یکی از نیروهای مسلح امر مهم - تحقیق یا پژوهش یا اختراعی به ثبت برسانید که مورد استفاده نیروها باشد یا حداقل به نام آن نیروها به چاپ برسد
در مورد سوال دوم هم گذاشتن وثیقه به منظور صدور روادید و اجازه خروج از کشور اجباری است

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید
http://www.police.ir/portal/home/default.aspx?categoryid=a1e98947-f745-40c1-83c2-578db36d1e55

noirgalaxy

عضو جدید
تا اون جا که من می دونم داشتن مقاله ربطی به کسر خدمت ندارد
کسر خدمات زمانی است که در یکی از نیروهای مسلح امر مهم - تحقیق یا پژوهش یا اختراعی به ثبت برسانید که مورد استفاده نیروها باشد یا حداقل به نام آن نیروها به چاپ برسد
در مورد سوال دوم هم گذاشتن وثیقه به منظور صدور روادید و اجازه خروج از کشور اجباری است

برای اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید
http://www.police.ir/portal/home/default.aspx?categoryid=a1e98947-f745-40c1-83c2-578db36d1e55
چند روز پيش آخه يه چيزايي اخبار گفت
به هر حال دستت درد نكنه
...
اگه كسي چيزي ميدونه بگه
خيلي نياز دارم

noirgalaxy

عضو جدید
واسه من یه بار پیش اومده
البته اسه گذرنامه
25 میلیون بود
ولی من نقد گرو گذاشتم
بهتره از خودشون خبر بگیری دقیقش رو
بابا دمت گرم
25 میلیون کجا بود
من اگه فاند نداشته باشم عمرا" بتونم پامو بیرون بزارم
مرسی
اما آدرس شو داری(url(

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه دوست عزیز

شما هرچقدر هم مقاله isi بدی جزو کسر خدمت نیست .
اگر اینجور بود که ما و بقیه بچه های کارشناسی راشد همگی معاف بودند !!!

بخشنامه ای که هست میگه : اگر یه طرح و یا مشکل ویا پروژه ای از صنایع راهبردی کشور (صنایع دفاع - انرژی اتمی - سازمان هوافضا و .. ) رو بتونی با همکاری اونها حل کنی حداکثر 10 ماه کسر میگیری

بازم تاکید میکنم :
1- باید با اجازه ی اونها کار کنی
2 - حداکثر 10 ماه

ولی نکته ی مهم اینکه : چون این پروژه های تاپسکرت هست به هیچ عنوان اجازه ی isi کردن و مقاله دادن نداری
و مهمتر اینکه تمام اساتید سازمانهایی که گفتم در بلک لیست هستند ...

برای خروج از کشور هم باید و الزاما پول بدی وگرنه باید قاچاقی فرار کنی که در اونصورت هم خونوادت رو گیر میکشن ...

راستی اگه برای سازمانهای فوق الذکر پروژه کار کنی ممنوع الخروح هم میشی ...

پس مث ما و بقیه ی بچه ها یا برو خدمت کن یا معافیت بگیر

noirgalaxy

عضو جدید
نه دوست عزیز

بخشنامه ای که هست میگه : اگر یه طرح و یا مشکل ویا پروژه ای از صنایع راهبردی کشور (صنایع دفاع - انرژی اتمی - سازمان هوافضا و .. ) رو بتونی با همکاری اونها حل کنی حداکثر 10 ماه کسر میگیری

بازم تاکید میکنم :
2 - حداکثر 10 ماه

ولی نکته ی مهم اینکه : چون این پروژه های تاپسکرت هست به هیچ عنوان اجازه ی isi کردن و مقاله دادن نداری

برای خروج از کشور هم باید و الزاما پول بدی وگرنه باید قاچاقی فرار کنی که در اونصورت هم خونوادت رو گیر میکشن ...

آها...
جدي...!
اگه اينطوره...خب راس ميگي بايد رفت سربازي
اما مشكل اصلي وثيقه است
چون اولا" بايد براي آزاد كردن مدرك پول بدم يك
ولي وثيقه ندارم كه به دولت بدم و واسه همين دنبال چاره هستم
...
اما دستت درد نكنه
ممنون كه گفتي

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ایلتس و یا تافل داری ؟

اگه نداری که پس چرا تقلا میکنی که بری ...

در ثانی از من به شما نصیحت . البته اینو میتونی از اساتید دانشگاهتون هم بپرسی ...

رفتن به خاج از کشور برای تحصیل در مقطح فوق لیسانس کاملا اشتباهه

سعی کن فوقتو اینجا بگیری و برای دکترا بری یعنی همون کاری که من و خیلیا داریم میکنیم

noirgalaxy

عضو جدید
شما ایلتس و یا تافل داری ؟

اگه نداری که پس چرا تقلا میکنی که بری ...

در ثانی از من به شما نصیحت . البته اینو میتونی از اساتید دانشگاهتون هم بپرسی ...

رفتن به خاج از کشور برای تحصیل در مقطح فوق لیسانس کاملا اشتباهه

سعی کن فوقتو اینجا بگیری و برای دکترا بری یعنی همون کاری که من و خیلیا داریم میکنیم
تقريبا" ميشه گفت آيلتس جور شده
راستي من به دنبال آنرد شدن بودم نه فقط ارشد
آخه اگه بخوام ارشد بخونم واسم خيلي سخته
بايد از اول بشينم شروع كنم
راستي شما تو چه زمينه اي كار مي كنيد.
با دانشگاهي مكاتبه داشتين ؟
من به پيشنهاد استادم و به سفارش اون مي خوام برم

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
نه دوست عزیز

بازم تاکید میکنم :
2 - حداکثر 10 ماه

حق با pinion عزيز است اون طور كه من اطلاع دارم حد اكثر 10 ماه كسر مي دن (اگه بدن)‍‍‍اجازه مقاله نمي دن اما اگه پروژه درست حسابي باشه نونت تو روغنه استخدام هم مي كنن. اما اي اس اي كسر نداره در مورد ممنوع الخروخ و بلك ليست اطلاعات دقيقي ندارم

Austin.A

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزيز
مي خواستم بدونم كسي از شرايط جديد خدمت سربازي اطلاع داره
مي خواستم بدونم با معدل 14 , 1الي 2 مقاله ISI چاپ شده در معتبرترين ژورنال هاي جهان
, مقاله ارائه شده در يكي از بهترين كنفرانس هاي جهان (مربوط به تخصص)با چاپ در پراسيدينگ كنفرانس
توسط دانشجويي در مقطع ليسانس
كسري خدمت رو شامل ميشه يا نه
چون معدل .... ):

ببخشید که دیر شد برای جواب ...
دوستان عزیز راهنمایی کردند تا حد زیادی در مورد کسر خدمت که ارتباطی با اختراع و ISI و غیره نداره .

در مورد apply برای ابرود شما میتونی اقدام کنی ولی توقعت رو بالا نبر !! دو مقاله ISI سامیت شده یا چاپ شده ؟ در کدام ژورنال ها ؟ GPA شما برای فاند که مد نظر شماست مقداری پایینه ! حداقل 16 برای بسیاری از دانشگاه های امریکا + داشتن GRE با نمره های عالی . اما برای اروپای شمالی یا آلمان و بعضی کشورهای دیگه میشه اقدام کرد برای مستر که بعضی کشورها رایگان یا بسیار مناسب هستند مثلا هر سال 1000 یورو که بسیار عالیه . اما کلا به فاند برای مستر زیاد فکر نکن ... اگر تافل و GRE خیلی عالی به معنای واقعی بگیری و با چند پروفسور توی دانشگاه های معتبر ارتباط داشته باشی شاید بشه فاند TA / RA بگیری برای BsC به PhD و فقط برای ایالات متحده .

بهرحال من برای بعضی دانشگاه های خارج از ایران مثل نروژ ، سوئد ، فنلاند ، بریتانیا ، آلمان و ایتالیا و غیره تجربه هایی دارم که اگر سوالی هست در خدمتم .

شاد باشید .