مقالات - ارائه های کامپیوتر نرم افزار مقطع ارشد * دروس مختلف*

manihades

عضو جدید
درسش مهم نیست فقط در مورد software testing یا cloud computing باشه هرچی مقاله میفرستم استادم رد میکنه دیگه خونمو به جوش اورده یکی کمک کنههههههههه!:confused:

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام لطفا دوتا موضوع روز برای مقاله ارشد کامپیوتر بزارید ممنون میشم کمک کنید.
دقیقا بگین رشته و گرایشتون چیه!
درسش مهم نیست فقط در مورد software testing یا cloud computing باشه هرچی مقاله میفرستم استادم رد میکنه دیگه خونمو به جوش اورده یکی کمک کنههههههههه!:confused:
میتونید در حوزه امنیت محاسبات ابری، تست محاسبات ابری، یا تست بر پایه محاسبات ابری ، مباحث مربوط به موبایل یا مباحث سازمانی بر پایه محاسبات ابری کار کنید.
البته همه ی اینا خودش بیشمار موضوع داره! که نیازمند این هست تو این حوزه مقالات بیشماری رو بخونین تا به یه موضوع ریزی برسین
یه کار دیگه هم میتونید انجام بدین این هست که تو موضوعات روز کنفرانس ها و ژورنال ها هم سرچ کنید! شاید این جوری به نتیجه برسید!

darya_62

عضو جدید
سلام دوستان
من برای درس نرم افزارهای مطمئن باید مقاله ارائه بدم و چون ترم 1 هستم نمیدونم باید چیکارکنم
لطفا راهنماییم کنید
ازیکی پرسیدم گفت 5 مقاله در مورد آلفابتا رو با هم یکی کن
ولی بازم خیلی گیجم
لطفا یکی کمکم کنه و بگه باید چه کارهایی انجام بدم

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من برای درس نرم افزارهای مطمئن باید مقاله ارائه بدم و چون ترم 1 هستم نمیدونم باید چیکارکنم
لطفا راهنماییم کنید
ازیکی پرسیدم گفت 5 مقاله در مورد آلفابتا رو با هم یکی کن
ولی بازم خیلی گیجم
لطفا یکی کمکم کنه و بگه باید چه کارهایی انجام بدم
سلام
برای نوشتن مقاله این تاپیک رو مطالعه کنید

[h=3]تجربیــــات مقاله نویســـی[/h]

Abazaripari

عضو جدید
سلامو خسته نباشید
ببخشید میش به من کمک کنید
من یه مقاله در زمینه کنترل همروندی در پایگاه داده توزیع شده با ورژن 2011 به بعد میخاستم
خ.دم سزچ کردم اما متاسفانه جدید نیس

Abazaripari

عضو جدید
کمک

کمک

سلام خسته نباشید:gol:
میشه به من کمک کنید
من یه مقاله در زمینه کنترل همروندی در پایگاه داده توزیع شده با ورژن جدید میخاستم
اما هرچی من سرچ کردم همش قدیمیه:confused:

nafis...

مدیر بازنشسته
سلامو خسته نباشید
ببخشید میش به من کمک کنید
من یه مقاله در زمینه کنترل همروندی در پایگاه داده توزیع شده با ورژن 2011 به بعد میخاستم
خ.دم سزچ کردم اما متاسفانه جدید نیس

سلام خسته نباشید:gol:
میشه به من کمک کنید
من یه مقاله در زمینه کنترل همروندی در پایگاه داده توزیع شده با ورژن جدید میخاستم
اما هرچی من سرچ کردم همش قدیمیه:confused:
سلام
مقاله فارسی یا انگلیسی میخواین؟!

darya_62

عضو جدید
سلام دوستان
من برای درس نرم افزار های مطمئن باید مقاله ارائه بدم
کسی مقاله ای درمورد ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم‌های مؤلفه گرا داره ؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
من برای درس نرم افزار های مطمئن باید مقاله ارائه بدم
کسی مقاله ای درمورد ارزیابی قابلیت اطمینان در سیستم‌های مؤلفه گرا داره ؟؟

سلام
فارسی یا انگلیسی؟!
گوگل اسکولار سرچ کردین خودتون؟!

aeneas

عضو جدید
سلام در مورد No Sql مقاله ای دارید؟؟
سلام دوست عزیز
من در این باره تقریبا 1سال نیم پیش ارائه داشتم توپم بود ارائه ام اگه هنوز دیر نشده و میخوای ارائه بدی بگو که فایل ارائه ام بفرستم ولی از یکی دو تا مقاله و منبع مطالبمو جمع نکردم واسه همین یک مقاله خاص ندارم که بهتون بدم

music1

عضو جدید
دوست عزیز کسی میتونه به ما کمک کنه ؟

والا من دنبال مقاله در زمینه سیستم عامل و شبکه هستیم ولی به موضوع خاص نتوسیم دست پیدا کنیم !

استادامون موضوع رو محدود نکردن وموضوع آزاده هرچی بخوایم کار کنیم ...

من دزمینه cloud omputing خیلی خیلی تو سایتای خارجی گشتم که 3 تا مقاله تو یه موضوع یکسان پیدا کنمو این سه تا رو بخونم و یکیش بکنم و برای خودم بتونم مقاله ای جمع کنم ولی پیدا کردن 3 مقاله و یه موضوع و محمدوده خاص که بهم مرتبط باشن و بشه اون چنتا مقاله رو یکیش کرد کاره بسیار بسیار بسیار سختیه و من که یه هفتست دارم مدام تلاش میکنم ولی تاحالا که به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و دیگه کلافه شدم به خدا

تورو خدا کسی نمیونه کمکی درست و درمون به ما بکنه ؟

درضمن داشجوی ارشدم

mndn

عضو جدید
سلام به همگی

من دانشجوی ترم 1 ارشد نرم افزار هستم .باید برای در مهندسی نرم افزار پیشرفته ارائه داشته باشم .

کسی می تونه موضوع خوب پیشنهاد بده ،،،ابزار نباشه یه راهکار یا ایده باشه...

تا شنبه باید موضوع را مشخص کنم....

ممنون

nafis...

مدیر بازنشسته
دوست عزیز کسی میتونه به ما کمک کنه ؟

والا من دنبال مقاله در زمینه سیستم عامل و شبکه هستیم ولی به موضوع خاص نتوسیم دست پیدا کنیم !

استادامون موضوع رو محدود نکردن وموضوع آزاده هرچی بخوایم کار کنیم ...

من دزمینه cloud omputing خیلی خیلی تو سایتای خارجی گشتم که 3 تا مقاله تو یه موضوع یکسان پیدا کنمو این سه تا رو بخونم و یکیش بکنم و برای خودم بتونم مقاله ای جمع کنم ولی پیدا کردن 3 مقاله و یه موضوع و محمدوده خاص که بهم مرتبط باشن و بشه اون چنتا مقاله رو یکیش کرد کاره بسیار بسیار بسیار سختیه و من که یه هفتست دارم مدام تلاش میکنم ولی تاحالا که به هیچ نتیجه ای نرسیدیم و دیگه کلافه شدم به خدا

تورو خدا کسی نمیونه کمکی درست و درمون به ما بکنه ؟

درضمن داشجوی ارشدم
مثلا حوزه موبایل محاسبات ابری
تست محاسبات ابری
امنیت محاسبات ابری
و
....
تو حوزه محاسبات ابری که پر از موضوعات و مقالات مشابه هست!!

سلام به همگی

من دانشجوی ترم 1 ارشد نرم افزار هستم .باید برای در مهندسی نرم افزار پیشرفته ارائه داشته باشم .

کسی می تونه موضوع خوب پیشنهاد بده ،،،ابزار نباشه یه راهکار یا ایده باشه...

تا شنبه باید موضوع را مشخص کنم....

ممنون
مثلا کیفیت نرم افزار!

music1

عضو جدید
مثلا حوزه موبایل محاسبات ابری
تست محاسبات ابری
امنیت محاسبات ابری
و
....
تو حوزه محاسبات ابری که پر از موضوعات و مقالات مشابه هست!!

مثلا کیفیت نرم افزار!

ممنون دوست عزیز ولی ببخشیدا مقاله زیاده ومیشه پیداش کرد ولی الله وکیلی پیدا کردن 3-4 تا مقاله تو یه زمینه مشترک که به هم ربط هم داشته باشند جزوعه محالاته !!!!!

من خیلی خیلی گشتم که راجع به همن موضوعات مقاله تو یه موضوع و حیطه خاص پیدا کنم که بهم ر بط داشته باشند ولی بخدا نشد دیگه کلافه شدم:((

elahe mehr

عضو جدید
سلام من برای درس روش تحقیق دنبال موضوع هستم ومیخوام مقالم به صورت جمع اوری اطلاعات باشه میشه کمکم کنید

nafis...

مدیر بازنشسته
ممنون دوست عزیز ولی ببخشیدا مقاله زیاده ومیشه پیداش کرد ولی الله وکیلی پیدا کردن 3-4 تا مقاله تو یه زمینه مشترک که به هم ربط هم داشته باشند جزوعه محالاته !!!!!

من خیلی خیلی گشتم که راجع به همن موضوعات مقاله تو یه موضوع و حیطه خاص پیدا کنم که بهم ر بط داشته باشند ولی بخدا نشد دیگه کلافه شدم:((

اینا مثلا موضوعات مشابه در یک حوزه هست!
مقالات رفرنس هر مقاله رو نگاه کنید به صورت سلسله مراتبی میتونید مقالات مشابه رو هم پیدا کنید.

http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...36&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...78&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...33&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...58&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...21&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...44&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...36&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
http://ieeexplore.ieee.org/xpl/arti...95&matchBoolean=true&queryText=trust+in+cloud
شما یکم که این مقالات رو مطالعه کنید به وجه اشتراک اون ها پی میبیرید. همونطوری که گفتم از مقالات رفرنس هر کدوم میتونید استفاده کنید!
به شخصه تا به الان هر موضوعی رو که خواستم(حتی موضوع جدیدی مثل کلود) بینهایت موضوع مشابه(نه به طور 100 تشابه) تونستم پیدا کنم!
همینطور میتونید برای موضوعات مشابه در p2p، grid, pervasive هم پیدا کنید.
حتی مقالات فارسی مشابه هم پیدا میشه!
شما فقط باید کمی صبر، حوصله و دفت به خرج بدین
موفق باشید
سلام من برای درس روش تحقیق دنبال موضوع هستم ومیخوام مقالم به صورت جمع اوری اطلاعات باشه میشه کمکم کنید
سلام.
لطفا اطلاعات دقیق بذارید
مثلا چه رشته و گرایشی هستین!! من میتونم موضوعی بگم که مربوط به سخت افزار یا رشته ای تی و یا نرم افزار باشه! پس برای راهنمایی بهتر باید جزیات دقیق رو هم بفرمائید

moh86

عضو جدید
سلام دوستان من لیسانس الکترونیک دارم ولی برای ارشد آی تی شرکت کردم تو یه موسسه خصوصی هم مهندسی شبکه گرفتم کسی می تونه کمکم کنه که چی بخونم از کجا شروع کنم بهتره؟؟؟؟؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان من لیسانس الکترونیک دارم ولی برای ارشد آی تی شرکت کردم تو یه موسسه خصوصی هم مهندسی شبکه گرفتم کسی می تونه کمکم کنه که چی بخونم از کجا شروع کنم بهتره؟؟؟؟؟
سلام.
این تاپیک رو نگاه بندازید

[h=1]منابع کنکور ارشد مهندسی فناوری اطلاعات (IT) ایتی[/h]

saman yazdi

عضو جدید
سلام .من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم. برای درس روش تحقیق استاد گفت یک پروپزال اماده کنید .میشه کمکم کنید لطفا . خیلی حیاتیه.
در ضمن پروپزال رو من برای پایان نامه ام نمیخوام فقط میخوام برای این درس ارائه بدم

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام .من دانشجوی ارشد نرم افزار هستم. برای درس روش تحقیق استاد گفت یک پروپزال اماده کنید .میشه کمکم کنید لطفا . خیلی حیاتیه.
در ضمن پروپزال رو من برای پایان نامه ام نمیخوام فقط میخوام برای این درس ارائه بدم
در چه زمینه ای کمک میخواین؟! سوالتون رو واضح تر بپرسید دوست عزیز!

mah.s

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من واسه درس پایگاه داده پیشرفته میخواستم موضوع مقاله انتخاب کنم که البته مقاله رو بشه پیاده سازی کرد دوستان اگه موضوعی که واسه پیاده سازی سخت نباشه بگن ممنون میشم و یا اگه مقاله دارن( البته باید معتبر باشه )همراه با پیاده سازیش بذارن
:)]]

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام به همه دوستان
من واسه درس پایگاه داده پیشرفته میخواستم موضوع مقاله انتخاب کنم که البته مقاله رو بشه پیاده سازی کرد دوستان اگه موضوعی که واسه پیاده سازی سخت نباشه بگن ممنون میشم و یا اگه مقاله دارن( البته باید معتبر باشه )همراه با پیاده سازیش بذارن
:)]]
سلام.
فایل این پست رو دانلود کنید

mah.s

عضو جدید
خیلی ممنون کدوم یکی از این مقالات واسه پیاده سازی راحتره؟؟؟ دوستان کسی هست پیاده سازی کرده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:que:

rashin68

عضو جدید
مقالات - ارائه های کامپیوتر نرم افزار مقطع ارشد * دروس مختلف*

سلام دوست عزیز
من در این باره تقریبا 1سال نیم پیش ارائه داشتم توپم بود ارائه ام اگه هنوز دیر نشده و میخوای ارائه بدی بگو که فایل ارائه ام بفرستم ولی از یکی دو تا مقاله و منبع مطالبمو جمع نکردم واسه همین یک مقاله خاص ندارم که بهتون بدم
سلام
من درمورد nosql مقاله میخوام
ممنون

samadehghan

عضو جدید
سلام به همگی
دانشجوی ترم 2 ارشد نرم افزارم و برای درس مهندسی نرم افزار باید موضوع بدم
البته استاد یکسری موضوعات کلی رو مطرح کرده
می تونید در مورد موضوعات ریز ترشون بهم کمک کنید و مقاله هایی رو بهم معرفی کنید
...+SOA, Automatic Software+ GA
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی
دانشجوی ترم 2 ارشد نرم افزارم و برای درس مهندسی نرم افزار باید موضوع بدم
البته استاد یکسری موضوعات کلی رو مطرح کرده
می تونید در مورد موضوعات ریز ترشون بهم کمک کنید و مقاله هایی رو بهم معرفی کنید
...+SOA, Automatic Software+ GA
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید
شبکه های پتری ، جنبه گرایی ، شی گرایی ، ساختارهای RUP ،متدولوژی ها و ...
یکی از مقاله ها : 8# یه نگاه بنداز یا این یکی البته یکم مشکل هست و جالبه
Automatically Generating Behavioral Models of
Adaptive Systems to Address Uncertainty

samadehghan

عضو جدید
شبکه های پتری ، جنبه گرایی ، شی گرایی ، ساختارهای RUP ،متدولوژی ها و ...
یکی از مقاله ها : 8# یه نگاه بنداز یا این یکی البته یکم مشکل هست و جالبه
Automatically Generating Behavioral Models of
Adaptive Systems to Address Uncertainty

سلام
ممنون از راهنمایی تون
ان شالله بررسیش می کنم و یکی رو انتخاب می کنم
بازم تشکر

بالا