معيارهاي شما واسه انتخاب نام كار بريتون چيه؟

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز

معمولا وقتي مي خوايم به كسي پيام دوستي بديم يا مطلبي رو واسش ارسال كنيم و گاها در خواست دوستي كسي رو قبول كنيم..........به نام كاربري اون شخص توجه مي كنيم
البته نوع برخورد افراد با مسائل و سطح معلومات و همچنين موضع گيري هاشون در برابر مطالبم ارزش خيلي بيشتري داره...........تا جنسيتشون.
ولي خب يه كنجكاوي باعث ميشه كه بدونم طرف مقابلم اقا يا خانومه............
لازم به ذكر هميشه از روي اسم كاربري نميشه هويت طرف مقابل رو تشخيص داد..........
چون بعضي از افراد از نام هاي لاتين....حروف اختصاري يا علائم خاصي استفاده مي كنند كه بعضا اين قبيل نام كاربري براي ساير اعضا علامت سوال ايجاد مي كنه
بعضي از دوستان از نام انديشمندان و بزرگان علم و دين و................استفاده مي كنن.........
كه به نظر من شايد يك نوع ابراز علاقه به اون شخص و الگو برداري از وي باشه.........شايدم.................
گاها از سر كنجكاوي از دوستان در مورد اسم كاربريشون سوال مي كنم............
كه دلايل و نظرات خيلي جالبي رو بهم ارائه ميدن...........

حالا شما دوست گرامي معيارهاتون واسه انتخاب نام كاربريتون چيه؟

آخرین ویرایش:

!Game Over

عضو جدید
با سلام.
من حدود 5-6 سال هست که نام کاربریم کلا توی دنیای واقعی و مجازی (اینترنت) همین نام هست.
هم معنیش رو دوست دارم، هم مفهمومش رو و هم کاربردشو.
حتما حتما هم باید حرف G و O بزرگ باشه که قشنگتر به نظر بیاد.
معمولا وقتي مي خوايم به كسي پيام دوستي بديم يا مطلبي رو واسش ارسال كنيم و گاها در خواست دوستي كسي رو قبول كنيم..........به نام كاربري اون شخص توجه مي كنيم
با این نظرتون موافقم. همیشه با نگاه کردن به نام کاربری، خیلی چیزا دست ادم میاد.
تجربه فعالیت توی اینترنت، سلیقه، میزان سواد، میزان اطلاعات، علایق، حدود تقریب سن و ...
البته کاملا نظر شخصی من بود، احتمالا هم درست نیست! به هر حال منتظر نظر بقیه دوستان هم هستم...

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over

شهرآفتابی

عضو جدید
من سال 2009 اینجا عضو شدم یادمه وقتی می خواستم اسم انتخاب کنم این شهر آفتابی به ذهنم رسید یه شهری که واقعا آفتابی باشه البته دل مردم شهرش آفتابی باشه اما آفتابی که آدم رو اذیت نکنه بلکه آدم از اشعه های زیبای اون آفتاب نهایت لذت رو ببره واین تعبیر همون دل آدماشه شهری که فک نکنم هیچ وقت وجود داشته باشه!!!....

دکتر مهدیه

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گاه بايد رفت
بايد کوچ کرد از این شهر غریب
بايد گریخت از خاطره ها
یاد ها
تصویری ساخت از کوچه باغ ها
خندۀ کودکانه ی پروانه ها

گاه بايد بارید
بر خاطره ها
بر باغچۀ رؤیا ها

گاه بايد زيست
در قفس تنهایی
در میان حس خود خواهی

گاه بايد بود
در خاطر گل سرخ
در بال سوخته پروانه

گاه بايد رفت
در گذر زمان
در گذر اندیشه! ... .....

باید یه ارزشهایی برام همیشه باارزش میموند

برای همین این اسمو گذاشتم

ممنون دوست عزیزم
:gol:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دقیقا" یادمه که تو کل زندگیم یه تغییرات اساسی داده بودم یه جورایی بهتر شده بودم نسبت به قبل.
تو همون موقع ها بود که یکی از دوستام تو دانشگاه این سایتو بهم معرفی کرد
منم اومدم عضو بشم خواستم همون اسم همیشگی (محمد) رو بذارم که منصرف شدم چون اون آدم سابق نبودم
بخاطر همین بود که این اسمو (محمد جدید) گذاشتم.

مر30 از تاپیکت
;)

آخرین ویرایش:

EECi

مدیر بازنشسته
ممنون از دعوتتان:gol:
من از اول برق رو بسیار دوست می داشتم!
بچه که بودم مدار رادیویی می بستم!!( 12 سالم بیشتر نبود ، یادم میاد مداری رو بستم که 100 متر برد داشت...)
بعدش که ایجا عضو شدم ، از کلمه الکترونیک در پسوند اسمم استفاده کردم
البته دانشجوی مخابرات هستم ولی چون اون زمان ها هیچی از مخابرات نمی دونستم و فقط الکترونیک بلد بودم این اسمو نوشتم
الانم این یک قرار داد غلط هست! خیلی ها فکر می کنند من الکترونیکی هستم... در حالیکه همونطور که گفتم مخابرات می خونم که بسیار شیرین تره
:gol:

saman205

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واسه ی انتخاب رشته ام هم معیار خاصی نداشتم...چه برسه به اسمم
ولی مخالفم که اسم شخصیت میاره به نظرم آدمه که به اسم شخصیت میده حتی اینجا. تا حالا هم کنجکاو نبودم که ببینم فلانی اسمش پرا اینجوریه بیشتر سعی کردم اخلاق و بینش اون فرد رو یاد بگیرم
واسه ی انتخاب دوستام هم نظراتشون ونوشته هاشون مهمه نه اسمشون هر چند توی روابط دوستی از اسم طرفم نهایت استفاده رو میبرم چون معمولن هر کسی از اسم خودش خیلی خوشش میاد

ho_b

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از استارتر محترم بخاطر نگرش به این موضوع.;)

اسم کاربری من به نوعی بیانگر مشخصه منه ولی تقریبا بطور مجهول.
واقعیت اینه که نمیخوام تو باشگاه مجهول باشم، ولی خیلی دوست دارم همیشه ذهن انسانهارو به چالش بکشم. به نوعی فرصت فکر کردن در مورد یک زمینه، هرچند ناچیز به مخاطب داده میشه.در مورد اسمم نگرش های مختلفی وجود داره و نظریه های مختلفی داده میشه و این برام جالبه.

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اول اسم خودمو گذاشته بودم ولی به خاطر آواتارم و عکس پروفایلم یکی از بچه ها همیشه عقرب خاتون صدام میکرد.
منم خوشم اومد از اسمی که برام گذاشته بود و درخواست دادم تا نام کاربریم به این اسم تغییر پیدا کنه.

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من اول اسم خودمو گذاشته بودم ولی به خاطر آواتارم و عکس پروفایلم یکی از بچه ها همیشه عقرب خاتون صدام میکرد.
منم خوشم اومد از اسمی که برام گذاشته بود و درخواست دادم تا نام کاربریم به این اسم تغییر پیدا کنه.

برام جالبه ! واقعا به عقرب علاقه دارین؟ چرا؟

-anjel-

عضو جدید
نام کاربری من آرزومه. نه فقط آرزوم بلکه چیزیه که مدت هاست تمام سعی و تلاشم تو زندگیم اینه که تا جایی که میتونم به این عنوان نزدیک بشم. حالا تا چه حد بهش نزدیک یا دورم رو نمیدونم... من فقط تلاشم رو میکنم...........:w05:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
با سلام و وقت بخیر ....
راستش من اون موقع دانشجو بودم و همین جوری تنها اسمی که به ذهنم رسید این بود و من گذاشتمش...

ENG-Matin

عضو جدید
ENG :چون اكثر تفكراتم مهندسيه و به دنبال دليل و همچنين بهترين و بهينه ترين راه حل ميگردم.(البته خشكم نيستما...كسايي كه ميشناستم ميدونن،احساسم سر جاي خودش)
و اينكه تقريبا فعاليت جدي در زمينه رشته ام رو همين روزا آغاز كردم
Matin: كه نام خانوادگي خودمه كه دوسش دارم...
(قابل توجه استارتر عزيز كه فكر كرده بودن خانمم!)

l0ve.s0ng

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من براي اينكه خانواده و اكثر دوستام ميگفتن بينهايت شيطونمو يه جورايي حتي وقتيم ناراحت باشم از چيزي،حرفامو كارام به اطرافيانم انرژي + ميده.واسه همين اين نام كاربريو انتخاب كردم از قبل عضويتم تو اينجا هم اسم بلوتوث يا هرجايي كه اسم مستعار نياز داشتم اين اسموميذاشتم

mostafa ghodrat

همکار مدیر مهندسی برق
کاربر ممتاز
معیار خاصی نداشتم... فقط اسممو دوست دارم و به رشته ی تحصیلی برمیگرده.mostafa ghodrat

alice

عضو جدید
معیارم این بود که دنیا اسرارآمیز...مسائل روزمره همیشه اونجور که می خوای پیش نمی ره ..بعضی وقتا اتفاقاتی پیش می آد که انتظار نداری و اینکه خوب این شخصیت کارتونیم دوست داشتم;)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه تاپیک بامز ه ایی!!!!
اما من چون اسم آلما یعنی سیب سرخ رو دوس داشتم گذاشتم
اسم خودم از آلما هم قشنگتره اما اون رو نذاشتم....

nice_Alice

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
معیارم این بود که دنیا اسرارآمیز...مسائل روزمره همیشه اونجور که می خوای پیش نمی ره ..بعضی وقتا اتفاقاتی پیش می آد که انتظار نداری و اینکه خوب این شخصیت کارتونیم دوست داشتم;)

الهی فدات همزادی:redface:

منم همینطور
جالبه هردو به" آلیس" فکرکردیم;)

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
همیشه همه جا اسم خودمو میذارم...بهار گلیم همینجوری دیگه چیزی ب ذهنم نرسید چون موقع عضو شدن اینجا یادمه یه کاری داشتم بعدش خیلی عجله ای شد...اگه وقت داشتم یه پسوند دیگه واسه بهار میذاشتم

بالا