معرفی و رزومه اعضای تالار مهندسی معدن

ُSafa

عضو جدید
با سلام به همه.من هم صفا آتاباِي هستم.من هم امسال مهندسي معدن دانشگاه سيستان و بلوچستان قبول شدم.چون قبل از انتخاب رشته در مورد اين رشته تحقيق كرده بودم خيلي ازش خوشم مياد و خوشحالم.دانشگاشم كه حرف نداره...اميدوارم بتونم به نحو احسن از راهنمايي هاي شما دوستان عزيز استفاده كنم و اگر اطلاعاتي داشتم در اختيارتون بزارم...

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه.من هم صفا آتاباِي هستم.من هم امسال مهندسي معدن دانشگاه سيستان و بلوچستان قبول شدم.چون قبل از انتخاب رشته در مورد اين رشته تحقيق كرده بودم خيلي ازش خوشم مياد و خوشحالم.دانشگاشم كه حرف نداره...اميدوارم بتونم به نحو احسن از راهنمايي هاي شما دوستان عزيز استفاده كنم و اگر اطلاعاتي داشتم در اختيارتون بزارم...
خیلی خوش اومدین اتابای جان
چه گرایشی میخونین؟ زاهدان چه گرایشهایی داره اصلا؟ بچه کجایین خودتون؟

mohammad Hiresh

عضو جدید
سلام

سلام

سلام بچه ها من هیرش هستم (اسم کردی) دانشجوی معدن ترم6 حدود 4 ساله کار ژئوفیزیک میکنم خیلی هم علاقه دارم

شفتالو

عضو جدید
خیلی خوشحال شدیم فاطمه خانم
کدوم قسمت مشغول به کارین؟
سلام مير حسين جان
ببخش كه يه كم خيلي دير جوابتونو ميدم
:D
يه مدت بود نمي دونستم برا چي نمي تونم جواب پستهاي بچه ها رو بدم
به مديريت سايت هم اطلاع دادم
اما نشد كه نشد
تا خودش درست شد
:smile:
من تو واحد طراحي معدنم
و در خدمت تمامي دوستان معدني

ali_k

عضو جدید
سلام علی کریمی . دانشجوی ترم 3 کارشناسی ناپیوسته استخراج معدن. مجتمع اموزشی زرند دانشگاه شهید باهنر کرمان.
alik_mine0786@yahoo.com

fatemeh.70

عضو جدید
slm i fatemeh dane6juye terme 5 estexraje urm

slm i fatemeh dane6juye terme 5 estexraje urm

slm i fatemeh daneshjuye terme 5 estexraje urm:)

ghoushjouei

عضو جدید
بنده سعید قوش جوئی هستم فارغ التحصیل استخراج از دانشگاه آزاد شاهرود به سال 88 :). متاسفانه الان توی رشته خودم مشغول نیستم:( ولی خیلی دوست دارم یه روزی یه معدن بزرگ داشته باشم:cool: و خودم اسخراجش کنم:D امیدوارم همه دوستان معدنی موفق باشن

saeed-MaDan

عضو جدید
سلام به همه ی معدنیای گل.منم سعید هستم که تو دانشگاه زنجان اکتشاف میخونم.راستی ترم3 هستم.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش آمدین دوستان
منم آرزو دارم یه روزی معدن داشته باشم

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدین دوست عزیز
با هاشم الحسینی درس دارین؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
منم مهسام ترم 6 استخراجم و نگران کار آینده:(
کسی هست به من امید بده:question:

سلام مهسا
خوبی؟
خیلی خوش اومدی؟
چون دختری پیشنهاد میکنم که تو ارشد بری گرایشایی که با خانم بودنت سنخیت داشته باشه
میتونی عمران امتحان بدی؟

M1282

عضو جدید
سلام آقا میر حسین ممنون واسه جوابتون
ولی تو بقیه رشته های مهندسی هم حلوا پخش نمیکنن!

با این تفاسیر بین مکانیک سنگ و مکانیک خاک شما مکانیک خاکو واسه ارشد پیشهاد میکنین؟
حالا در کل درباره تفاوتای این دو گرایش اطلاعات داری؟

مهرناز*

عضو جدید
سلام به همگی
منم مهسام ترم 6 استخراجم و نگران کار آینده:(
کسی هست به من امید بده:question:
سلام دوست عزیز
به نظر هر رشته ای که میخونی باید تو اون رشته متخصص باشی این جاست که پولدار میشی:D
این تخصصم زمانی میتونی داشته باشی که عاشق رشته ای که میخونی باشی و هدفتو از خوندن این رشته معلوم کنی
ب

oil boy 90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
به نظر هر رشته ای که میخونی باید تو اون رشته متخصص باشی این جاست که پولدار میشی:D
این تخصصم زمانی میتونی داشته باشی که عاشق رشته ای که میخونی باشی و هدفتو از خوندن این رشته معلوم کنی
ب
خوب باید هم نگران باشی الان مردهای مهندسی معدن هم کار ندارند چطور تو می خوای بری تو این کار مگه استخدام شی به جای بووووووووووووووووووووووووق

مهرناز*

عضو جدید
خوب باید هم نگران باشی الان مردهای مهندسی معدن هم کار ندارند چطور تو می خوای بری تو این کار مگه استخدام شی به جای بووووووووووووووووووووووووق
نه من نگران نیستم مطمینم موفق میشم اونایی هم که کار پیدا نکردن حتما خودشون....
در ضمن حرف اینو اون برا من مهم نیست مهم خودمم که عاشق رشتمم و حرف هیچ کسم برام مهم نیست
شما به فکر ما نباش چون خودتون تو شرایط خیلی بدتری قرار دارین.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام آقا میر حسین ممنون واسه جوابتون
ولی تو بقیه رشته های مهندسی هم حلوا پخش نمیکنن!

با این تفاسیر بین مکانیک سنگ و مکانیک خاک شما مکانیک خاکو واسه ارشد پیشهاد میکنین؟
حالا در کل درباره تفاوتای این دو گرایش اطلاعات داری؟

نه، چرا باید مکانیک خاک. پیشنهاد کنم، مکانیک سنگ حیلی جامعتر از مکانیک خاکه، خاک تو تحلیل ها و مدلسازیها، میشه سنگی فرض کرد که کاملا ناپیوسته، یا شبه پیوسته فرض کرد با چسبندگی و اصطکاک ناچیز
من عاشق رشته خودم هستم، ولی بحث بالایی یه چیز دیگه بود، چون بحث دختر پسر بود گفتم شاید تو رشته معدن یه کم معذب باشید