معرفی فیلم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
the other beylon girl

داستان فیلم در مورد این هستش که زن شاه انگلستان پسردار نمیشه و این باعث میشه یه خونواده ای که می خواستن قدرت رو به دست بیارن دخترشون(ناتالی پورتمن) رو وارد دربار می کنند تا بشه معشوقه ی شاه که میشه، بعد از یه مدتی توجه شاه به طرف خواهر پورتمن (اسکارلت جوهانسون) جلب میشه و با این که اسکارلت شوهر داشته اما فکر می کنم با رضایت شوهرش معشوقه شاه میشه، از طرفی خواهرش هم اصلا فکر عقب نشینی نبود و این باعث ایجاد جریاناتی میشه که فیلم رو خیلی جالب می کنه ... یه پایان خیلی غم انگیزی هم داره این فیلم
:(

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
the man from earth 2007

فیلم داستان استاد دانشگاهی به نام جان اولدمن هست که بطور ناگهانی و بدون دلیل از کارش استعفا میده و تصمیم به مهاجرت و نقل مکان میگیره. دوستان پروفسور و دانشمند این استاد دانشگاه در منزل او جمع می شوند تا او را بدرقه کنند که این مرد ادعا میکنه 14000 سال است که زنده هست ! اولش همکارانش فکر میکنند که او داره شوخی میکنه ولی بعد بحث جدی تر میشه. فیلم منو خیلی به فکر فرو برد در مورد حضرت مهدی .

فیلم حدودا یک ساعت و نیمه، مخصوص وقتهاییه که ذهنت کاملا آزاده، واقعا قضاوتی راجع به ژانرش ندارم و به هیچ وجه نباید از دستش داد. راستی، فیلمبردارش هم ایرانیه.

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
The Pursuit of Happyness 2006

این فیلم داستان کریس گاردنر سیاه پوست، خرده فروش اسکنرهای پزشکی در سال ۱۹۸۱ است که به همراه لیندا و پسر کوچکش کریستوفر در سانفرانسیسکو زندگی بسیار سختی دارند. وضع مالی کریس بسیار بد است. ا و که توانایی پرداخت اجاره خود را ندارد صاحبخانه‌اش بیرونش کرده و از این رو لیندا نیز او را ترک می‌کند. پس از آن وضعیت مالی کریس آنقدر بد می شود که پولی برای کرایه تاکسی و سیر کردن شکم خود و پسرش ندارد. فیلم با بازی زیبای ویل اسمیت (مثل همیشه) بسیار اثر گذار است. وقتی در انتهای فیلم متوجه شدم داستان فیلم واقعی بود شوکه شدم. فیلم رو تمام طرفداران ویل اسمیت توصیه میکنم. از اون دست فیلمهایی هست که هر کسی نمیتونه مخاطبش باشه.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اول بگم تو پست قبلی املای کلمه happiness با i هست نه با y ولی عنوان فیلم persuit of happyness بصورت کنایی با y نوشته شده و داخل فیلم هم در مورد املای درسته happyness بین پدر و پسر دیالوگی صورت میگیره.

خب فیلمی که امشب میخوام معرفی کنم یه فیلم درام عاشقانه هست. داستان فیلم از فیلم the man from eath که تو پستهای قبلی معرفی کردم گرفته شده.

the man from earth 2007

فیلم داستان استاد دانشگاهی به نام جان اولدمن هست که بطور ناگهانی و بدون دلیل از کارش استعفا میده و تصمیم به مهاجرت و نقل مکان میگیره. دوستان پروفسور و دانشمند این استاد دانشگاه در منزل او جمع می شوند تا او را بدرقه کنند که این مرد ادعا میکنه 14000 سال است که زنده هست ! اولش همکارانش فکر میکنند که او داره شوخی میکنه ولی بعد بحث جدی تر میشه. فیلم منو خیلی به فکر فرو برد در مورد حضرت مهدی .

فیلم حدودا یک ساعت و نیمه، مخصوص وقتهاییه که ذهنت کاملا آزاده، واقعا قضاوتی راجع به ژانرش ندارم و به هیچ وجه نباید از دستش داد. راستی، فیلمبردارش هم ایرانیه.

the age of adaline 2015 داستان زنی هست که بر اثر یه اتفاق فرایند پیر شدنش متوقف میشه و همیشه جوون میمونه. آدلاین مجبوره به دلایلی هویت خودش رو مخفی نگه داره و هر چند سال سفر کنه تا کسی شک نکنه که چرا پیر نمیشه. تا اینکه ... داستان فیلم عاشقانه هست ، بیشتر مخاطبان فیلم خانم ها میتونند باشند. اگه از فیلم داستان عجیب بنیامین باتن خوشتون اومد از این فیلم هم مطمئنا خوشتون میاد.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
Dagon 2001
فیلم ژانر ترسناک هست، داستان دهکده ای هست که آدماش به طرز عجیب و غریبی تغییر کردند، یه گروه که کشتی تفریحیشون دچار مشکل میشه مجبور میشن برن تو این دهکده ولی اتفاقات بدی در انتظارشونه. فیلم خوبیه، ارزش دیدن رو داره اگه دلتون میخواد بترسین و دنبال هیجانید

xanth

عضو جدید
با تشکر، من تازه اینجا رو دیدم ، خواستم اعلام وجود کنم فعلا تا بعد منم معرفی کنم چن تا فیلم D:

xanth

عضو جدید
chocolat
(2000)
داستان یه خانمیه که وارد یه شهری میشه و آدمای شهر یه سری قوانین نانوشته ای برای خودشون دارن و کار کردن خانمه تو اون شهر و نوع زندگیش براشون عجیبه، باعث میشه یه سری قضاوت هایی بکنن و یه اتفاقایی بیفته ....
فیلم جالبیه
ژانرش هم رمانتیک و درام

آخرین ویرایش:

f.babaei

عضو جدید
فیلم Now. you see me...همین الان دیدمش واقعا زیبا بود....در مورد یه شعبده بازه که یه گروه شعبده باز رو جمع میکنه و بهشون ماموریت میده تا در نهایت بتونن معروفترین شعبده باز دنیا رو ببینن.....

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به به چه تاپیک خوبی
من چند روز پیش فیلم bird man (مرد پرنده) رو دیدم، به کارگردانی ایناریتو
فیلم فوق العاده بود،
نکته جالب این فیلم این بود که اصلا کات نمیخوره فیلم.
فیلم در مورد یه بازیگر قدیم سینماس که قبلا ستاره فیلم بتمن بوده(واقعا قدیما نقش بتمن رو بازی میکرد) بعدا دچار افت میشه و میره سراغ تئاتر ، میخاد خودشو یه جوری مطرح کنه دوباره که بگه من هنوز هستم، و دست به کارهایی میزنه که اگه بخوام تعریف کنم لوث میشه فیلم.
فقط بگم که فیلم نیاز به زمینه هایی از دانش روانشناختی و اشنایی با رئالیسم جادویی داره.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
فیلم قتل جسی جیمز توسط رابرت فورد بزدل رو پیشنهاد میکنم. (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007
تو سبک درام روانشناسانه و عمیقه (بعضی ها به اشتباه فیلم رو تو سبک وسترن معرفی میکنن)
نقش اول فیلم برد پیت هستش(نقش جسی جیمز رو بازی میکنه) که به گفته آنجلینا جولی بهترین نقشی بوده که تا حالا برد پیت بازی کرده و جالب تر اونه که جسی جیمز همشهری برد پیت بوده!
جسی جیمز یه نفر راهزن بوده که در زمان غرب وحشی با دار و دسته ش به دولت و قطار های باری حمله میکرده(به قول بچه های کلش باز ، اتک میزده :))، خلاصه دار و دسته ای برا خودش داشته، بردار یکی از دوستاش که همون رابرت فورد باشه(کیسی افلک نقشش رو ایفا میکنه) تقاضا میکنه که بیاد تو گروه اینا و باهاشون خلاف کنه، جسی قبول میکنه که بردار دوستش هم بیاد تو گروه و ...

کیسی افلک(در نقش رابرت فورد) واقعا سنگ تموم گذاشت تو فیلم ، بازیش عالی بود.

این فیلم اصلا بحثی از درگیری و یه وسترن معمولی نیست، بلکه نگاه روانشناسی به زندگی جسی جیمز و شخصیت بزدل و منفور تاریخ یعنی رابرت فورده.
جسی جیمز درسته یکی از بزرگترین راهزن های تازیخ بوده ولی بعد از مرگش چندین کتاب در موردش نوشته شد!
پیشنهاد میکنم حتمن ببینید.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به چه تاپیک خوبی
من چند روز پیش فیلم bird man (مرد پرنده) رو دیدم، به کارگردانی ایناریتو
فیلم فوق العاده بود،
نکته جالب این فیلم این بود که اصلا کات نمیخوره فیلم.
فیلم در مورد یه بازیگر قدیم سینماس که قبلا ستاره فیلم بتمن بوده(واقعا قدیما نقش بتمن رو بازی میکرد) بعدا دچار افت میشه و میره سراغ تئاتر ، میخاد خودشو یه جوری مطرح کنه دوباره که بگه من هنوز هستم، و دست به کارهایی میزنه که اگه بخوام تعریف کنم لوث میشه فیلم.
فقط بگم که فیلم نیاز به زمینه هایی از دانش روانشناختی و اشنایی با رئالیسم جادویی داره.

فیلم قتل جسی جیمز توسط رابرت فورد بزدل رو پیشنهاد میکنم. (The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007
تو سبک درام روانشناسانه و عمیقه (بعضی ها به اشتباه فیلم رو تو سبک وسترن معرفی میکنن)
نقش اول فیلم برد پیت هستش(نقش جسی جیمز رو بازی میکنه) که به گفته آنجلینا جولی بهترین نقشی بوده که تا حالا برد پیت بازی کرده و جالب تر اونه که جسی جیمز همشهری برد پیت بوده!
جسی جیمز یه نفر راهزن بوده که در زمان غرب وحشی با دار و دسته ش به دولت و قطار های باری حمله میکرده(به قول بچه های کلش باز ، اتک میزده :))، خلاصه دار و دسته ای برا خودش داشته، بردار یکی از دوستاش که همون رابرت فورد باشه(کیسی افلک نقشش رو ایفا میکنه) تقاضا میکنه که بیاد تو گروه اینا و باهاشون خلاف کنه، جسی قبول میکنه که بردار دوستش هم بیاد تو گروه و ...

کیسی افلک(در نقش رابرت فورد) واقعا سنگ تموم گذاشت تو فیلم ، بازیش عالی بود.

این فیلم اصلا بحثی از درگیری و یه وسترن معمولی نیست، بلکه نگاه روانشناسی به زندگی جسی جیمز و شخصیت بزدل و منفور تاریخ یعنی رابرت فورده.
جسی جیمز درسته یکی از بزرگترین راهزن های تازیخ بوده ولی بعد از مرگش چندین کتاب در موردش نوشته شد!
پیشنهاد میکنم حتمن ببینید.

ممنونم، ترغیب شدم ببینمشون، مخصوصا دومی رو. بنظرم خیلی جالب باید باشه.

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرار در طول شب : Run All Night
کارگردان
: Jaume Collet-Serra

فیلمنامه
: Brad Ingelsby

بازیگران
:

Liam Neeson...Jimmy Conlon

Ed Harris...Shawn Maguire

Joel Kinnaman...Mike Conlon

Boyd Holbrook...Danny Maguire

و...

ژانر
: اکشن

رده سنی :
R( مناسب برای افراد بالای 17 سال)

زمان
: 114 دقیقه

جیمی کانلن ( لیام نیسن ) یک آدمکش حرفه ای است که خسته شده و تصمیم دارد تا زندگی بی سر و سامان خودش را کمی نظم و ترتیب دهد. اما وی در موقعیتی سخت، مجبور می شود به پسرِ صمیمی ترین دوستش که رئیس باند تبهکاری به نام شاون ( اِد هریس ) است شلیک کند چراکه وی قصد داشت به پسرِ جیمی که شاهد یک جنایت بوده شلیک کند. حال جیمی از طرفی باید از دست رئیس باند تبهکاری که سابقاً دوست صمیمی اش بوده بگریزد و هم از دست پلیس و...

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام فیلم: رستگاری در شائوشنک

کارگردان:
فرانک دارابونت

نویسنده:
استیفن کینگ، فرانک دارابونت

بازیگران:
تیم رابینز ، مورگان فریمن

کشور:
آمریکا

سال تولید:
1994

ژانر:
جنایی ، درام

افتخارات:
نامزد 7 جایزه اسکار

رتبه
1 در میان 250 فیلم برتر جهان

همچنین عکس زیر که قسمتی از فیلم میباشد جزو بهترین عکس آمریکا شناخته شده است

اندی دوفرین (تیم رابینز) بانکدار جوانی است که به جرم قتل همسر و معشوقه پنهانی‌اش به حبس ابد در زندان ایالتی شاوشنک محکوم می‌شود. او در زندان با افرادی کثیف که سعی بر رام کردن او دارند سال‌ها می‌جنگد. رِد (مورگان فریمن) فردی در زندان است که او هم همسرش را کشته و می‌تواند هر چیزی را در زندان تهیه کند. او کسی است که اندی بعد از چند ماه بیش از دو کلام با او صحبت می‌کند و از او یک چکش صخره‌نوردی می‌خواهد.

بعدها رئیس زندان متوجه موقعیت و تحصیلات اندی می‌شود و از او برای پول‌شویی رشوه‌هایش استفاده می‌کند....

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام فیلم:

mama

مامان

تاریخ اکران درآمریکا:

۱۸ ژانویه ۲۰۱۳

۲۹ دی ۱۳۹۱

کارگردان:

Andres Muschietti

اندرس موچیتی

نویسندگان:

Andres Muschietti

اندرس موچیتی

Neil Cross

نیل کراس

Barbara Muschietti

باربارا موچیتی

بازیگران:

Jessica Chastain

جسیکا چاستین

Nikolaj Coster-Waldau

نیکولاج کاستر والدائو

Daniel Kash

دانیل کاش

کمپانی توزیع کننده درآمریکا:

Universal Pictures

محصول کشور:

اسپانیا / کانادا

ژانر:

ترسناک-درام

موضوع این فیلم بر این اساِ که دو دختر در جنگل زندگی میکردن و مدت 5 سال بود که پدر و مادرشون رو از دست داده بودن و بعد از 5 سال عمو و زن عموشون نگهداری از اونها رو به عهده میگیرن و در این میان در پی این موضوع هستن که آیا این دو دختر در این سن خیلی کم در جنگل به مدت 5 سال تنها زندگی میکردن یا خیر؟دیگه نمیگم پیشنهاد میکنم گه ندیدین حتما ببینید

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام فیلم:Themaze runner

ژانر :
ماجراجویی مرموز

- کارگردان :
Wes Ball

- شرکت سازنده :
Gotham Group

- تهیه کننده :
Ellen Goldsmith-Vein

- نویسنده :
Noah Oppenheim

- بازیگران :
Dylan O’Brien Kaya Scodelario Thomas Brodie-Sangster

- محصول کشور :
ایالات متحده

- تاریخ انتشار :
۱۱ سپتامبر ۲۰۱۴

- مدت زمان :
۱۱۳ دقیقه

موضوع این فیلم اینجوریه که توماس که چشم باز می کند و می بینید که در یک محیط بسته سرسبز با تعدادی از افراد دیگر قرار گرفته است. توماس به زودی متوجه می شود که هیچ چیز از گذشته و اینکه چرا در این مکان حضور دارد به خاطر ندارد و دیگران نیز مانند او، حافظه شان پاک شده و هیچ چیز از گذشته به خاطر نمی آورند. توماس و دیگران برای خروج از وضعیتی که درش گرفتار شده اند تلاش می کنند اما دیوارهای بلند و محیط مارپیچی که در آن قرار گرفته اند راه فرار را بر آنان بسته. به همین دلیل آنها تصمیم می گیرند تا با یکدیگر متحد شوند و راهی برای خروج از وضعیت کنونی بیابند اما...دیگه برید ببینید.فیلم جالبیه خیلی

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
apocalypto 2006

فیلمی ساخته کارگردان-بازیگر معروف مل گیبسون. یک فیلم فوق العاده با مناظر بسیار زیبا. فیلم روایتگر قبایل مایا درست قبل از کشف آمریکا توسط اروپاییان است. بسیار بسیار فیلم زیبایی است. پیشنهاد میشه فیلم با کیفیت HD یا بالاتر رو با تلویزیون سایز بزرگ و با صدای دالبی تماشا کنین و لذت ببرید.

من عاشق این فیلمم.خیلی خوبه خیلی

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
من عاشق این فیلمم.خیلی خوبه خیلی

مرسی از شرکتت تو تاپیک و ایده گذاشتن عکسهای کاور فیلمها.

فقط یه خواهشی دارم، در مورد فیلمها کمی از داستان فیلم رو از زبون خودت روایت کن بدون اینکه لوث بشه جریان، نظر خودت رو هم بذار. چون هدف بیشتر همینه. و فیلمهایی که میذاری حتما حتما خودت دیده باشی و خوشت اومده باشه.

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماما رو من یه ساله دارم ولی هنوز ندیدمش...:cool:
نمی دونم چرا؟! شاید چون فیلمای بهتری توی آرشیوم دارم که هنوز ندیدمشون و اولویت رو به اونا میدم
:w20:

آخرین ویرایش:

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ماما رو من یه ساله دارم ولی هنوز ندیدمش...:cool:
نمی دونم چرا؟! شاید چون فیلمای بهتری توی آرشیوم دارم که هنوز ندیدمشون و اولویت رو به اونا میدم
:w20:
من ماما رو دیدم چندان حرفی برای گفتن نداره.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
فیلم Ruins 2008

ژانر هیجانی، معمایی ، کمی هم ترسناک.

اگه تو یکی از عصرهای کسل کننده تابستون حوصله تون سر رفته و حال انجام کار دیگه ای رو ندارین یا اگه با دوستاتون شب جمع شدین و بساط چیپس و پفک و ماست موسیر جمع هست این فیلم میتونه شما رو سرگرم کنه. کیفیت ساخت فیلم خوبه و اگه متوجه بشید که این فیلم فقط با بودجه 8 میلیون دلار ساخته شده میفهمید کیفیتش نسبت به خرجی که شده عالی هست. داستانش هم تقریبا نو هست و فیلم خوب آدم رو درگیر خودش میکنه فقط پایان فیلم زیاد خوب نبود بنظرم، باید بهتر تموم میشد.

فیلم بنظر بیشتر مخاطبهای پسر رو جذب کنه، داستانش در مورد 4 نفر هست که تو یه هتل دو مکزیک دارند از مسافرتشون لذت میبرن که سر و کله‌ی یه آلمانی پیدا میشه بهشون میگه یه منطقه باستانی این اطراف هست، با من میایین بریم ببینیم اونجا رو؟ اینا هم میگن باشه و ... گرچه از اون فیلمهایی نیست که تو هاردتون نگهش دارین و ممکنه بعد از دیدنش پاکش کنین ولی فیلمی هست که حتما به دوستتون میگین ببینه! من که خوشم اومد.

NEW MOHAMMAD

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مظنونین همیشگی (1995) Usual suspects
خب این فیلم تو سبک ماجرایی، جنایی و هیجان انگیزه، اگه به این ژانر علاقه دارید به شدت توصیه میکنم ببینیدش.
کوین اسپیسی نقش یه معلول جسمی به اسم وربال رو ایفا میکنه، که بخاطرش دوتا جایزه اسکار گرفت.
گابریل بیرن هم نقش دین کیتون (که رستوران داره و قبلا خودش پلیس بوده ولی اخراج شده) رو بازی میکنه.

فیلم از یه کشتی سوخته شروع میشه و مکالمه دین کیتون و یه نفر مجهول رو نمایش میده، بعد یه فیدبک میخوره و فیلم شروع میشه.
داستان از این قراره که پنج تا سابقه دار جمع میشن دور هم و تصمیم میگیرن که خلاف کنن، برنامه های کاری رو یه نفر به اسم کایزر شوزه طراحی میکنه و توسط وکیلی به اسم کوبایاشی اون رو در اختیار تیم میزاره.
کایزر شوزه یه شیطان واقعیه و هیچکس از اون خبر نداره و پلیس دنبالشه که بگیرش.
تعریف کردن داستان فیلم باعث لوث شدن ماجرا میشه، خودتون فیلم رو ببینید تا غافلگیر بشید!!!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از فیلمهای خوب سینمای بعد از انقلاب بنظرم این فیلم هست، اونم فقط بخاطر بازی بسیار خوب حامد بهداد،

مجنون لیلی

فیلم از 5 داستانک تشکیل شده که ماجرا 5 عاشق رو که در نهایت به هم مربوط میشن رو تعریف میکنه، خیلی جالبه فیلمش پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

لینک دانلود مستقیم فیلم

البته پیشنهاد میکنم فیلم رو بخرید بصورت اوریجینال ببینین

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یکی از فیلمهای خوب سینمای بعد از انقلاب بنظرم این فیلم هست، اونم فقط بخاطر بازی بسیار خوب حامد بهداد،

مجنون لیلی

فیلم از 5 داستانک تشکیل شده که ماجرا 5 عاشق رو که در نهایت به هم مربوط میشن رو تعریف میکنه، خیلی جالبه فیلمش پیشنهاد میکنم حتما ببینید.

لینک دانلود مستقیم فیلم

;)
.
.
.
.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

مجنون لیلی

لینک دانلود مستقیم فیلم

به نظرم فیلمایی که شاکردوست توش بازی می کنه بیشترشون آبکی هستن، خیلی جالب نیستن، واسه همین سعی می کنم نبینمشون چون معلومه چی هست فیلماش دیگه
مجنون لیلی رو دیدم بد نیست...اون قسمتی که حامد بهداد رو ریل قطاره و ... بهترین قسمت فیلمه

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم فیلمایی که شاکردوست توش بازی می کنه بیشترشون آبکی هستن، خیلی جالب نیستن، واسه همین سعی می کنم نبینمشون چون معلومه چی هست فیلماش دیگه
مجنون لیلی رو دیدم بد نیست...اون قسمتی که حامد بهداد رو ریل قطاره و ... بهترین قسمت فیلمه

موافقم، شاکردوست اصلا بازیگر خوبی نیست، اصلا گیرا نیست بازیش، خیلی مصنوعی هست، تن صداش هم جالب نیست، علی رغم نظر بعضیا بنظرم قیافش هم جالب نیست. کلا بازیگر خوبی نیست، نچسب هست به نقش نمیچسبه فیلما رو خراب میکنه. نمیدونم، شاید هم کارگردانها نمیتونن خوب ازش بازی بگیرن، به هر حال من که فیلم خوبی ازش به یادم نیست.

آره کل فیلم یه طرف اون اپیزود حامد بهداد یه طرف، عالی بود.