معرفی دو شرکت مفید برای فریلنسرها

rouzbeh..

عضو جدید
بر اساس گزارشی که در سال 2016 صورت گرفت، 55 میلیون از جمعیت کشور آمریکا مشاغل آزاد دارند. این مطالعه تحت عنوان «شغل آزاد در آمریکا» منتشر شد. این آمار نشان می دهد که بیش از 35 درصد از جمعیت کل آمریکا به کار آزاد مشغول هستند.

بر اساس همین تحقیق 73 درصد کسانی که مشاغل آزاد دارند معتقدند که تکنولوژی در کارشان تاثیر مستقیمی دارد.

در ادامه نظرات دو سازمان اجرایی در زمینه مشاغل آزاد آورده شده است. نام این دو مرکز Fiverr و Upwork است. با مطالعه ی این بخش اطلاعات مهمی در مورد آینده مشاغل آزاد به دست می آید.

شرکت Fiverr حلال مهمترین مشکل مشاغل آزاد

دیوید مانلا، رئیس بخش اجرایی شرکت Fiverr بیان می کند که معتقد است Upwork راه حل بزرگترین مشکل پیش روی مشاغل آزاد، یعنی پیدا کردن کار است. او معتقد است که از طریق راه اندازی یک سیستم آنلاین و سازماندهی آن قادر به حل این مسئله است. بزرگترین نگرانی افرادی که به دنبال راه اندازی یک کار آزاد هستند، پیدا کردن مشتری است.

بهترین مزیت همکاری این افراد با شرکت Fiverr پایان دادن به این نگرانی است. زیرا این شرکت می تواند برایشان مشتری پیدا کند. به این ترتیب افراد مجبور نیستند وقت زیادی برای پیدا کردن مشتری تلف کنند و در نتیجه بهتر روی کار تمرکز می کنند.

خدمات خاص شرکت Upwork برای فریلنسرها

شوشانا داتشکرون ساز و کار شرکت خود را به این صورت بیان کرد. «شرکت Upwork علاوه بر پیدا کردن مشتری برای مشاغل آزاد، به آن ها در پیگیری پرداخت ها هم کمک می کند.

رسیدگی به فرستادن فاکتورها، بررسی بدهی افراد و گرفتن دستمزدها و مسائل دیگر از این قبیل نیازمند صرف وقت بسیاری است.

شرکت Upwork کنترل این مسائل را برای افراد انجام می دهد. و زمان زیادی را برای افرادی که مشاغل آزاد دارند، ذخیره می کند. این شرکت با استفاده از برنامه کاری مشاغل آزاد که از طریق ذخیره شدن اطلاعات بدست می آید، این کنترل را می تواند اعمال کند. این به شما کمک می کند که مطمئن باشید که مشتری ها تمام پولی که باید را به شما پرداخت کند.

meytim

متخصص محاسبات عددی و MATLAB
کاربر ممتاز
در مدیریت شرکت Upwork افراد زیادی با تفکرات نژادپرستانه کار می کنند و بر همین مبنا جلوی خیلیها رو از کار در اون سیستم می گیرند. باید وبلاگ اونها رو مطالعه کنید تا ببینید چی میگم.

ایران هم در لیست کشورهایی هست که افراد مجاز نیستند از اون کشور داخلش کار کنند. حتی از VPN هم استفاده کنید متوجه میشن. اونها ادعا می کنند که به خاطر تحریم از ایران نباید داخل اون سایت کار کرد، اما اتفاقاً برعکس، مطابق مفاد تحریم افراد از ایران باید بتونن داخلش کار کنند. من بعد از اینکه چند سال پیش اومدم ایران حساب کاربری من اولش تعلیق کردند و بعدش بدون اطلاع و با همه سابقه کارم دیلیت کردند.

یکی دیگر از بدیهای Upwork اینه که اگه مشتری از اروپا داشته باشی باید مشخصات VAT بدی تا ازش مالیات کسر بشه.

در عوض سایت استرالیایی freelancer تقریباً هیچکدوم از این مسایل رو نداره؛ فقط باید از VPN استفاده کنید.

peggijaan

عضو جدید
در مدیریت شرکت Upwork افراد زیادی با تفکرات نژادپرستانه کار می کنند و بر همین مبنا جلوی خیلیها رو از کار در اون سیستم می گیرند. باید وبلاگ اونها رو مطالعه کنید تا ببینید چی میگم.

ایران هم در لیست کشورهایی هست که افراد مجاز نیستند از اون کشور داخلش کار کنند. حتی از VPN هم استفاده کنید متوجه میشن. اونها ادعا می کنند که به خاطر تحریم از ایران نباید داخل اون سایت کار کرد، اما اتفاقاً برعکس، مطابق مفاد تحریم افراد از ایران باید بتونن داخلش کار کنند. من بعد از اینکه چند سال پیش اومدم ایران حساب کاربری من اولش تعلیق کردند و بعدش بدون اطلاع و با همه سابقه کارم دیلیت کردند.

یکی دیگر از بدیهای Upwork اینه که اگه مشتری از اروپا داشته باشی باید مشخصات VAT بدی تا ازش مالیات کسر بشه.

در عوض سایت استرالیایی freelancer تقریباً هیچکدوم از این مسایل رو نداره؛ فقط باید از VPN استفاده کنید.

مرسی؛ خوب بود.

mehrdadsadeghi

عضو جدید
سلام
متاسفانه سایت فریلنسر هم ظاهرا برای آی پی های ایران محدودیت قائل شده
جدای از این مساله، روند تایید هویت سخت گیرانه این سایته که تقریبا کار رو برای ایرانی ها در این سایت غیر ممکن کرده
اگه شما راه حلی برای فعالیت در فریلنسر دارید ممنون میشم با ما هم درمیون بذارید

meytim

کاربر ممتاز
سلام
متاسفانه سایت فریلنسر هم ظاهرا برای آی پی های ایران محدودیت قائل شده
جدای از این مساله، روند تایید هویت سخت گیرانه این سایته که تقریبا کار رو برای ایرانی ها در این سایت غیر ممکن کرده
اگه شما راه حلی برای فعالیت در فریلنسر دارید ممنون میشم با ما هم درمیون بذارید

سلام،
1. الآن مشکل شما دقیقاً چیه؟ (مربوط به آی پی هست یا وریفای کردن اکانت؟)
2. شما الآن عضو هستید یا نه؟

توی فریلنسر نیازی به وریفای کردن اکانت نیست؛ همین که بتونید پول مبادله کنید کافیه؛ یعنی payment verified باشید کافیه.
من می تونم کسی رو به شما معرفی کنم که مشکل شما رو حل کنه (اگر عضو نباشید راحت تره).
روی لینک زیر کلیک کنید و عضو پارسکدرز بشید. بعدش همینجا بهم پیغام بدید که بهتون بگم چیکار کنید.
https://parscoders.com/?ref=41263

mehrdadsadeghi

عضو جدید
سلام،
1. الآن مشکل شما دقیقاً چیه؟ (مربوط به آی پی هست یا وریفای کردن اکانت؟)
2. شما الآن عضو هستید یا نه؟

توی فریلنسر نیازی به وریفای کردن اکانت نیست؛ همین که بتونید پول مبادله کنید کافیه؛ یعنی payment verified باشید کافیه.
من می تونم کسی رو به شما معرفی کنم که مشکل شما رو حل کنه (اگر عضو نباشید راحت تره).
روی لینک زیر کلیک کنید و عضو پارسکدرز بشید. بعدش همینجا بهم پیغام بدید که بهتون بگم چیکار کنید.
https://parscoders.com/?ref=41263

من توی فریلنسر عضو هستم حالا چندتا نکته مبهم دارم
1- با آی پی ایران وصل میشم ، الان یا بعدا برای اکانتم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید از آی پی ثابت یه کشور دیگه استفاده کنم؟
2- هربار لاگین میشم ازم درخواست تایید هویت میخواد. اگه انجام ندم بعدا حسابم بسته یا محدود نمیشه؟
3-میتونم به جای paypal از یک حساب وب مانی برای کش کردن پولم اقدام کنم؟ یا راه حل دیگه ای اگه داشته باشین
توی پارسکدرز هم مزاحمتون میشم
خیلی ممنون

meytim

کاربر ممتاز
من توی فریلنسر عضو هستم حالا چندتا نکته مبهم دارم
1- با آی پی ایران وصل میشم ، الان یا بعدا برای اکانتم مشکلی پیش نمیاد؟ یا باید از آی پی ثابت یه کشور دیگه استفاده کنم؟
2- هربار لاگین میشم ازم درخواست تایید هویت میخواد. اگه انجام ندم بعدا حسابم بسته یا محدود نمیشه؟
3-میتونم به جای paypal از یک حساب وب مانی برای کش کردن پولم اقدام کنم؟ یا راه حل دیگه ای اگه داشته باشین
توی پارسکدرز هم مزاحمتون میشم
خیلی ممنون
ای بابا؛ 20 دقیقه است دارم می نویسم، همه اش پرید!

meytim

کاربر ممتاز
یه بار دیگه خلاصه تر می نویسم:
1. طبق قوانین سایت شما فقط مجازید با آی پی کشوری که موقع ثبت نام معرفی کردید وارد سایت بشید. از ایران هم مجاز نیستید. من خودم یه مدت مثل شما کار کردم و مشکلی نداشتم اما از یک تاریخی به بعد دیگه بهم اجازه ورود نمی داد؛ الآن با وی پی ان مالزی می رم داخل.
2. قبلاً اینطور نبود؛ شاید جدیداً اینطوری شده باشه.
3. من وب مانی داخلش ندیدم.
ظاهراً که فعلاً مشکلی ندارید؛ اما اگر به مشکلی خوردید، یه پروژه توی پارسکدرز تعریف کنید و از دوستم که مالزی هست کمک بخواید. البته اگه کشور انتخابی شما موقع ثبت نام مالزی نباشه، شاید نتونه بعضی از مسائل رو حل کنه. آیدی دوستم:

mehrdadsadeghi

عضو جدید
یه بار دیگه خلاصه تر می نویسم:
1. طبق قوانین سایت شما فقط مجازید با آی پی کشوری که موقع ثبت نام معرفی کردید وارد سایت بشید. از ایران هم مجاز نیستید. من خودم یه مدت مثل شما کار کردم و مشکلی نداشتم اما از یک تاریخی به بعد دیگه بهم اجازه ورود نمی داد؛ الآن با وی پی ان مالزی می رم داخل.
2. قبلاً اینطور نبود؛ شاید جدیداً اینطوری شده باشه.
3. من وب مانی داخلش ندیدم.
ظاهراً که فعلاً مشکلی ندارید؛ اما اگر به مشکلی خوردید، یه پروژه توی پارسکدرز تعریف کنید و از دوستم که مالزی هست کمک بخواید. البته اگه کشور انتخابی شما موقع ثبت نام مالزی نباشه، شاید نتونه بعضی از مسائل رو حل کنه. آیدی دوستم:

ممنون از راهنماییتون
متاسفانه جدیدا تایید هویت ضروریه و مشکل اصلی همینه و توی سایت هم توضیح دادن که اگه انجام نشه اکانت محدود یا مسدود میشه
بازم ممنونم

بالا