معرفی بچه های رشته کنترل؟!

tarane.barani

عضو جدید
سلام خانم بارانی
من در این مورد منابعی ندارم ولی یکی از همکاران سابقم به خاطر پروژه ای که داشت در مورد کن اطلاعات جمع می کرد و گاهی درموردش با هم بحث می کردیم.
نکته ای که میخواستم اشاره کنم اینه که اکثر اطلاعاتش رو با جستجو ساده از روی اینترنت برداشته بود. اتفاقاً پاورپوینت ها و اطلاعات جالبی در این زمینه وجود داره که فکر می کنم میتونید راحت دانلود و استفاده کنید!
میدونم خیلی کمک کردم!! :hypocrite: :D موفق باشید.;)

سلام ممنونم که راهنمایی کردید اما من متنی که بدون منبع باشه رو نمیخوام باید مطالب کاملی پیدا کنم که منابع معتبری داشته باشه!
اگه از همکار یا دوستانتون امکانش هست بپرسید چه منابع معتبری در این زمینه هست؟
ممنون

mamalijavad

عضو جدید
سلام.منم محمد جواد عرب هستم.ترم 5 رشته برق_کنترل....باش زنگی میکنم....خیلی باحاله...مخصوصا درسای ترم 6 به بعد.....:D

bahare444

عضو جدید
سلام به همه.منم ترم 4 لیسانس برق کنترل هستم
میخواستم کمکم کنید بهم بگید چطوری 3 ماه تعطیل رو شروع کنم به خوندن؟از کجا شروع کنمو چه درسیمو قوی کنم؟؟؟

tarane.barani

عضو جدید
میخواستم کمکم کنید بهم بگید چطوری 3 ماه تعطیل رو شروع کنم به خوندن؟از کجا شروع کنمو چه درسیمو قوی کنم؟؟؟

سلام بهاره خانوم خیلی خوش امدید
من خودم لیسانس رو کنترل نخوندم دقیق نمیتونم راهنماییتون کنم
اما میدونم جبر خطی و کنترل خطی خیلی مهمن
حالا دوستان بیشتر کمکتون میکنن
موفق باشید

scienceaddict

عضو جدید
درود بر همه
من محمد هستم کارشناسی ناپیوسته این رشته جذابو تازه تموم کردم اما حکایت همچنان باقیست، مسافر ارشدم، امروز داشتم فکر میکردم بهترین ترکر رو خدا طراحی کرده، بهترین دنبال کننده یه بچه 5 ساله است که دنبال مامانش میره از موانع میپره تصویر رو پردازش میکنه تصمیم میگیره هزارتا کار میکنه خعععععععععلی کنترل باحاله، کاردانی و هنرستان رو هم برق صنعتی خوندم ، امیدوارم همه لذت ببرید از زندگی در بهترین حالت 50-60 سال دیگه زنده ایم

Good Luck

hoshe.seyah

عضو جدید
سلام منم میلاد هستم دانشجوی ترم دوم کارشناسی کنترل ، کاردانیم رو دانشگاه مسجد سلیمان در رشته قدرت گذروندم .

controlqueen

عضو جدید
سلام بهارجان؛ اكه شمابراارشدداري ميكي بهتره دروسيوكه تواين جندترم خوندي وتوكنكورميادوتستاشوبزني؛جبرخطي كه مهم نيست توكنكورم نمياد،فقط بيشنيازكنترل مدرنه‏.

ziapandorra

عضو جدید

سلام.
به نظرم این سه ماه تعطیلی رو خوش بگذرونید. نیازی به خوندن درس ها نیست :)
فقط سعی کنید که ترم های آینده درسا رو در طول ترم خوب یاد بگیرید. در این صورت نیازی به خوندن در تابستان نیست.

ielts

عضو جدید
سلام من تصمیم دارم ارشد کنترل بخونم می خواستم بدونم شما میتونید به من کمک کنید؟
چه کتاب های کنکوری بخونم؟(ریاضیات و کنترل و سیگنال و مدار .ماشین .الکترونیک)

آیا کلاس کنکور هم برم خوبه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایم کنید.
شما چطور عمل کردید اینکه موفق شدید
info_afiati@yahoo.com ایمیل من

ielts

عضو جدید
سلام خدمت همه ای دوستان عزیز . مهدی ترم آخر هستم کارشناسی برق کنترل ابزار دقیق دانشگاه فنی و حرفه ای منتظری مشهد می خونم .پشت کنکوری ارشد برق کنترل.

kapitan_hamed

عضو جدید
سلام خدمت همه ای دوستان عزیز . مهدی ترم آخر هستم کارشناسی برق کنترل ابزار دقیق دانشگاه فنی و حرفه ای منتظری مشهد می خونم .پشت کنکوری ارشد برق کنترل.

سلام ielts جان خیلی خوشحال می شم با شما اشنا شم من ترم 3 کاردانی الکترونیکم عاشق ابزار دقیق و کنترل به نظر شما این رشته خوبه بازار کارش چی.....
برای قبولی تو دانشگاه شهید منتظری رشته ابزار دقیق چطوریه اخه از هرکی سوال کردم گفت قبول شدنش خیلی سخته ونشد چه کار کنم تا قبول شم از الان بشینم بخونم قبولم اخه سطح درسیم متوسط رو به پایینه ولی عاشق ابزار دقیق در کل خیلی خوشحال میشم راهنماییم کنی

mojtabajoya

عضو جدید
سلام ممنون

سلام ممنون

[سلام من مجتبی هستم سال آخرکارشناسی کنترل جهاددانشگاهی اراک <البته کاردانی الکتروتکنیک دارم اما علاقه زیادی به کنترل دارم

john snow

عضو جدید
درود بر تمامی دوستان عزیز حاضر در این فضای مجازی ;) منم دانشجو کارشناسی ترم 2 دانشگاه ضنعتی قم هستم :child: راستی دوستان ، من الان باید برم نرم افزار خاصی رو شروع کنم به خوندن ؟؟ مثلا PLC ، MATLAB , AVR ,... یا مثلا زبان برنامه نویسی JAVA , C ... ؟؟!! :book: . ممنون میشم اگه کسی از دوستان سال بالایی مارو راهنمایی کنه ! چون تعطیلات هم نزدیگه فرصت خوبیه واسه ما که بریم کسب مهارت کنیم .
:redface:
بازم ممنون. :gol:

tarane.barani

عضو جدید
درود بر تمامی دوستان عزیز حاضر در این فضای مجازی ;) منم دانشجو کارشناسی ترم 2 دانشگاه ضنعتی قم هستم :child: راستی دوستان ، من الان باید برم نرم افزار خاصی رو شروع کنم به خوندن ؟؟ مثلا PLC ، MATLAB , AVR ,... یا مثلا زبان برنامه نویسی JAVA , C ... ؟؟!! :book: . ممنون میشم اگه کسی از دوستان سال بالایی مارو راهنمایی کنه ! چون تعطیلات هم نزدیگه فرصت خوبیه واسه ما که بریم کسب مهارت کنیم .

خوش امدید به جمع ما...چون تازه ترم دو هستید فکر کنم اگه اشتباه نکنم ترم بعد برنامه نویسی داشته باشید و این بستگی به استاد و دانشگاه شما داره که چی بهتون درس داده شه!به ما c++ درس دادن که اکثرا همینو میگن...بعد نیس که یادش بگیرد...
به نظر من تو کنترل نرم افزار متلب و پی ال سی خیلی پر کاربردن...حالا قیه دوستان هم اگه میشه راهنمایی کنن ...ممنون

john snow

عضو جدید
خوش امدید به جمع ما...چون تازه ترم دو هستید فکر کنم اگه اشتباه نکنم ترم بعد برنامه نویسی داشته باشید و این بستگی به استاد و دانشگاه شما داره که چی بهتون درس داده شه!به ما c++ درس دادن که اکثرا همینو میگن...بعد نیس که یادش بگیرد...
به نظر من تو کنترل نرم افزار متلب و پی ال سی خیلی پر کاربردن...حالا بقیه دوستان هم اگه میشه راهنمایی کنن ...ممنون

سلام .. خیلی خیلی ممنون از راهنمایی تون . به ما هم c++ دادن همون ترم اول :smoke: . پس بریم سراغ متلب و پی ال ثی .

mah t

عضو جدید
سلام منم کنترلم :)

تصمیم دارم ارشد هم کنترل بخونم

اگه میشه راهنماییم کنید...:huh:

آخرین ویرایش:

controlqueen

عضو جدید

سلام به نظرمن اين تابستون متلب شروع كن جون واسه plcزوده؛ماترم6 بمون يكم plcياددادن توكنترل صنعتي ميخوني يه جيزايي؛تابستون بعدكه ميري ترم 5و6 plcكاركن

john snow

عضو جدید
سلام به نظرمن اين تابستون متلب شروع كن جون واسه plcزوده؛ماترم6 بمون يكم plcياددادن توكنترل صنعتي ميخوني يه جيزايي؛تابستون بعدكه ميري ترم 5و6 plcكاركن

بله شما فرمایشتون صحیحه .. من یه کم تحقیق کردم مِث اینکه برا plc زوده . الان بیشتر دارم روی ++C و متلب و AVR تمرکز میکنم . :rambo:
نیــز از جنابعالی تشکر به عمل می آ وَریممممم ;)

tarane.barani

عضو جدید
سلام اقای مهدی...منم مثل شما از الکترونیک به کنترل تغییر گرایش دادم...خیلی خیلی خوش امدید به جمع کنترلی ها...

rahgozar022

عضو جدید
سلام
من کاردانی برق قدرت دارم. الان میخوام گرایش کنترل بخونم، با توجه به این که علاقه خواصی به این رشته دارم میخواستم بدونم از لحاظ شغلی چقدر تو ایران جای پیشرفت دارم و این رشته چقدر جواب میده؟؟

smohammad68

عضو جدید
سلام سید محمد هستم. دانشجوی کارشناسی ارشد برق کنترل دانشگاه آزاد اسلامی مشهد که فقط پایان نامه مونده. من هم مثل دوستان بالا از الکترونیک به کنترل تغییر گرایش دادم !
اگر کسی در مورد الگوریتم های بهینه سازی مانند ژنتیک توده ذرات و رقابت استعماری سوال داشت . می تونم کمک کنم.

h_javan_far

عضو جدید
سلام امروز با این فروم اشنا شدم
من کاردانیمو برق صنعتی بودم و کارشناسی تغییر رشته دادم به کنترل و خیلی از این انتخاب راضی هستم

h_javan_far

عضو جدید
سلام
من کاردانی برق قدرت دارم. الان میخوام گرایش کنترل بخونم، با توجه به این که علاقه خواصی به این رشته دارم میخواستم بدونم از لحاظ شغلی چقدر تو ایران جای پیشرفت دارم و این رشته چقدر جواب میده؟؟
شک نکن رشته خوبیه سیستم های کنترلی dcs رو فراموش نکن

h_javan_far

عضو جدید
به نظر بنده کسانی که واقعا جویای کار هستند باید plc و بعد از اون dcs رو به صورت تخصصی یاد بگیرند.
از دوستان کسانی هستند که درباره پایپینگ اطلاعاتی داشته باشند؟

elena_m

عضو جدید
سلام
منم کاردانیمو قدرت خوندم و کارشناسیمو کنترل
یک ساله درسم تموم شده ولی خیلی راحت میتونم بگم که هیچی از رشتم یاد نگرفتم و خیلی پشیمونم که از اولش درسمو جدی نگرفتم

maryamk66

عضو جدید
من خیلی رشته ام رو دوست دارم ولی احساس میکنم چیزی نتونستم یاد بگیرم از کجا باد شروع کنم تا پیشرفت کنم برای کار