مشکل نصب اتوکد

akbarnet

عضو جدید
سلام دوستان

بلاخره ماهم دانشجو شدیم ;)

بچه ها من سی دی اتوکد از دوستام گرفتم کپی هستش !!! در حین نصب میگه سی دی رو درون درایو قرار دهید :cry:

لطفا کمک کنید اتوکد2008 هستش:redface:

یوسف حسن پناه

عضو جدید
سلام این جور نرم افزارها دوحالت داره یادو سی دی داره یا اینکه قفل نرم افزارییش درست شکسته نشده.شایدهم نرم افزار32یا64بیت وبا سیستم شما سازگاری نداره.جواب رو برام ارسال کن اگه ازاین چند حالت مجزا بود مشکلشو بهتون میگم;)

catcor

عضو جدید
ویندوزت چیه؟ 2008 خیلی قدیمیه شاید رو ویندوز 7 یا 8 جواب نده
میتونی از سی دی ها image بگیری با برنامه ای مثل ultra iso و تو هارد بریزی و اینجوری امتحان کنی که اشکال از کجاس!

S_arch

عضو جدید
سلام

من جدبدا خواستم از رو DVD اتوکد 2014 رو نصب کنم. دیوونه ام کرده. تو مرحله instal 11of 15 که میرسه ارور میده. insert disk autocad 2014 گفتم شایدdvd خرابه . با یه دیسک دیگه هم امتحان کردم بازم همینه. به نظرتون مشکلش چیه؟؟

میشه راهنمایی کنین؟

2 تا dvd داره. ولی یکیش 64 یکیش 32

abi2012

عضو جدید
روش نصب Autocad 2008 32bit بروی ویندوز 7 64bit

روش نصب Autocad 2008 32bit بروی ویندوز 7 64bit

سلام به دوستان عزیز

شاید بعضی دوستان هنوز از برنامه اتوکد 2007 یا 2008 استفاده می کنند ولی چون ویندوز 7 64bit نصب کردند، نمی تونند این برنامه نصب کنند و با Error 32bit مواجه میشن.

امروز قصد دارم روش نصب این نرم افزار برای دوستان توضیح بدم.

روش نصب :

1. قبل از نصب برنامه اتوکد باید ابتدا برنامه ای بنام Orca رو دانلود و بروی سیستم خودتون نصب کنید.

می تونید از این لینک دانلودش کنید : http://s2.picofile.com/file/7852835371/orca.rar.html

2. بعد از نصب برنامه Orca، برنامه باز کنید و به قسمت Load file یا Open file برید و فایل acad.msi که در فولدر برنامه اتوکد هست لود کنید.
و در قسمت چپ برنامه لیستی از عنوان های مختلف می بینید، که باید به دنبال فایل InstallExecuteSequence بگردید.
و بروی این فایل کیلیک کنید و در سمت راست برنامه، محتویات این فایل رو نشون میده و در این قسمت هم دنبال فایلی بنام CheckFor64bitOS بگردید.
و بعد از پیدا کردن روی اون خط کیلیک سمت راست کنید و این قسمت رو Delete یا Cut کنید و در آخر Save کنید و برنامه رو ببندید.

3. در مرحله بعد باید بروی فایل Setup.ini در فولدر اتوکد هست برید و این فایل با برنامه Notepad باز کنید.
در این صفحه دنبال قسمت Platform Requirement بگردید و این خط رو پیدا و حذف کنید : PLATFORM=NO_WOW_64_PROCESS
و در آخر فایل رو Save کنید.

حال شما دوستان می توانید براحتی برنامه اتوکد 2007 یا 2008 یا حتی 2009 بروی ویندوز 7 64bit نصب کنید.

امیدوارم این آموزش برای دوستان مفید باشه.
موفق باشید.

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام دوستان من با اتوکد 2012 چند ماهه کار می کنم هیچ مشکلیم نداشته...ولی الان بعد از مدتی وقتی برنامه رو باز میکنم هنگام لود کردن در قسمت loading plug-ins....acmgd.dll گیر میکنه هیچ اروری نمیده ولی بازم نمیشه...یه بارم پاک کردم دوباره نصب کردم درست نشد....لطفا اگه امکانش هست راهنماییم کنید....

sky1368

عضو جدید
دوستان من ی بار اتوکد اشتبه نصب کردم دیگه روی سیستمم نصب نمیشه چیگار کنم با اینکه ویندوز هم عوض کردم بازم نشد