مشکل در نصب sql sever 2008

atefeh_a

عضو جدید
سلام به همه. من گیج شدم :confused::confused:برای نصب sql sever 2008 اول باید vs رو نصب کنم؟ یا اول sql بعد Vs کتاب که میگه اول VS. میشه راهنمایی کنیدممنون میشم.:redface: 1 سوال دیگه جریان پک1 چیه؟ اونو کی باید نصب کنم؟ ویندوز من vista است و خطای زیر رو هنگام نصب میده.

پیوست ها

• error.jpg
    error.jpg
    51.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام به همه. من گیج شدم :confused::confused:برای نصب sql sever 2008 اول باید vs رو نصب کنم؟ یا اول sql بعد Vs کتاب که میگه اول VS. میشه راهنمایی کنیدممنون میشم.:redface: 1 سوال دیگه جریان پک1 چیه؟ اونو کی باید نصب کنم؟ ویندوز من vista است و خطای زیر رو هنگام نصب میده.

این مشکل که مربوط به خواندن فایل هاست، مطمونی دی وی دی سالمه؟

atefeh_a

عضو جدید
آخه دوستم با همین dvd نصب کرد مشکلی نداشت. standard edition هم هست.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
آخه دوستم با همین dvd نصب کرد مشکلی نداشت. standard edition هم هست.

تا جایی که من کار کردم و البته به نسخه Developer کاری نداشتم بهتره اول SQL رو نصب کنی بعد ويژوال. اگر برعکس شد، باید تیک بخش SQL رو برداری وگرنه Instance پیش فرض رو اشغال میکنه و باید کل بخش های مرتبط رو حذف کنی تا بتونی SQL بنصبی :gol:

amin4763

عضو جدید
salm tu 2008 fargi nemikone kudum o avval nasb konin chon freamworkaro xodesh nasb mikone erore male installer hastesh moshkel marbut be windowse hastesh ye mitunin ye restor ya .;... anjam bedin vagti nasb mikonin nega konin fiewallam xamush bashe chon baz errore mide

computer_soft

اخراجی موقت
سلام خسته نباشید . من موقع نصب SQL یک خطا میده که .NET Framework نداره دستگاه ام . باید از کجا بیارمش؟؟

شنا

عضو جدید
سلام

سلام

من امتحان کردم باید حتما اول sql نصب بشه چون به مشکل برمیخوری بهش گیر میده تو نصب

amin4763

عضو جدید
من امتحان کردم باید حتما اول sql نصب بشه چون به مشکل برمیخوری بهش گیر میده تو نصب
این تو حالتی که ورژن VS شما sp1 باشه تو این حالت پیغام آپگرید VS رو میده و شما نمی تونین نصب کنین اما اگه بتونین آپدیت های سیستم رو نگه دارین مشکلی نداره