مشورت در مورد موضوع پایان نامه

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من ترم اول ارشد کنترل هستم و باید از همین الان یه موضوع پایان نامه انتخاب کنم ولی چون کارشناسیم الکترونیک بوده زیاد اشنایی کاملی در مورد کنترل ندارم من فقط به عشق اتوماسیون صنعتی اومد تو این رشته ولی استادم میگه موضوع خوبی نیست.
من الان غصه ام گرفته موضوع چی انتخاب کنم ! :w04:لطفا کمکم کنین:w05:

sayyedm

عضو جدید
همین یه استاده؟
برو کتابخونه ببین پایان نامه های بقیه تو چه وضوعاتیه

najwa

عضو جدید
ترم یکی غصه ات گرفته ! :surprised:
پس من تا حالا باید دق مرگ میشدم . خوب من کنترلی نیستم که بهت موضوع پیشنهاد کنم فقط تجربیاتم رو میگم:
فقط این که موضوع رو دوست داشته باشی شرط نیست که باید یه چیزی برداری که قبلا روش کارشده باشه نه بعدش دستت بمونه تو حنا، بعدم از حالا دنبال یه استاد باش که آدم باشه نه اینکه بجای کمک کردن بهت همشو بندازه گردن خودت و بفرستت دنبال نخود سیاه بعضی استادا هستن موضوع میدن تازه می خوان خودشون یه چیزی یاد بگیرن
حالا حالا ها وقت داری به نظرم ازحالا برو سر جلسه های دفاع بشین هم با موضوعات روز آشنا می شی، هم اینکه ببین کدوم استادا در مقابل سوالای داور از دانشجوشون دفاع می کنن
بعد از دفاع هم برو از طرف بپرس از استادت راضی بودی یا موضوعت چطور بود
زیاد حرف زدم شرمنده آخه کسی نبود اینا رو به خودم بگه
موفق باشی

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
همین یه استاده؟
برو کتابخونه ببین پایان نامه های بقیه تو چه وضوعاتیه

خب مشکل منم همینه که تا این ترم دانشگاهی که من قبول شدم فارغ التحصیل کنترل نداره!
ترم یکی غصه ات گرفته ! :surprised:
پس من تا حالا باید دق مرگ میشدم . خوب من کنترلی نیستم که بهت موضوع پیشنهاد کنم فقط تجربیاتم رو میگم:
فقط این که موضوع رو دوست داشته باشی شرط نیست که باید یه چیزی برداری که قبلا روش کارشده باشه نه بعدش دستت بمونه تو حنا، بعدم از حالا دنبال یه استاد باش که آدم باشه نه اینکه بجای کمک کردن بهت همشو بندازه گردن خودت و بفرستت دنبال نخود سیاه بعضی استادا هستن موضوع میدن تازه می خوان خودشون یه چیزی یاد بگیرن
حالا حالا ها وقت داری به نظرم ازحالا برو سر جلسه های دفاع بشین هم با موضوعات روز آشنا می شی، هم اینکه ببین کدوم استادا در مقابل سوالای داور از دانشجوشون دفاع می کنن
بعد از دفاع هم برو از طرف بپرس از استادت راضی بودی یا موضوعت چطور بود
زیاد حرف زدم شرمنده آخه کسی نبود اینا رو به خودم بگه
موفق باشی
خیلی لطف کردین دوست عزیز!:w27:
ولی راستش من فعلا کسی رو نمیشناسم و مجبورم 5 شنبه هم استاد راهنما هم موضوع سمینار و پروژم و معلوم کنم !از چند تا از بچه ها استاد مورد نظرم و پرسیدم و میگن کارش بد نیست و سر دفاع یکی از بچه ها که همون استاد داور بود رفتم ادم بد و بی انصافی نبود ولی تا موضوع پرژم معلوم نشه نمیتونم برم سراغش.برای همین دنبال یه موضوع خوبم که هم اینده داشته باشه هم خودم خوشم بیاد.

sanijoon

کاربر فعال تالار مقالات ,
کاربر ممتاز
سلام
شما بالاخره موضوع پایان نامتون چی شد؟