مشاوره کنکور کارشناسی ارشد مدیریت

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
خب اگه منابع رو بخواید که خود سازمان سنجش میزاره تو سایتش میتونید ببینید
برای خلاصه هم میتونید از جزواتی که اموزشگاه ها دارن استفاده کنید من ماهانش خریدم چون میگن ماهان برای رشته ما بهتر از پارسه هست البته یکی از دوستام پارسه را خرید با اینکه رشته اش غیر مرتبط بود مجاز شد مطمئنا اکگه همین جزوات خوب بخونید موفق میشید

ادریانا

عضو جدید
سلام من هندسی شیمی خوندم میخوام برا ارشد رشته مو تغییر بدم مدیریت بخونم به نظر شما با خوب خوندن جزوهای ماهان میتونم موفق بشم خواهش میکنم راهنماییم کنین

narges tn

عضو جدید
سلام دوستان
من برای ارشد بازرگانی می‌خواهم در کلاسهای حضوری موسسات شرکت کنم. شما چه استادای را برای هر درسی‌ در هر موسسه‌ای (ماهان، مدرسان شریف،...) پیشنهاد میدید

narges tn

عضو جدید
سلام دوستان من کارشناسی خودم رو مهندسی صنایع گرفتم و برای ارشد میخوام مدیریت بخونم. میخواستم ببینم مدیریت بازرگانی بهتره یا صنعتی. بیشتر از نظر بازار کار. میدونم مدیریت صنعتی خیلی شبیه مهندسی صنایع هستش و خیلی ها هم میگن تو مدیریت صنعتی چیز جدیدی یاد نمیگیری که به دردت بخوره. لطفا کمک کنید. مرسی
gar khanoom hastid behtare bazargani bekhoonid vali agar agha hastid ba tavajoh be inke karshenasi mohandesi sanaye khoondid hatman modiriate saati sherkat konid baraye shoma bazar kare khoobi dare

3585

عضو جدید
مديريت بازرگاني يا مديريت اجرايي

مديريت بازرگاني يا مديريت اجرايي

با سلام
دوستاني كه در خصوص كارشناسي ارشد مديريت بازرگاني و مديريت اجرايي اطلاعاتي دارند ( ادامه تحصيل و بازار كار و.....)
بفرمايند

مديريت بازرگاني دانشگاه آزاد ( علوم تحقيقات شهر قدس)
بهتر است يا
مديريت اجرايي دانشگاه آزاد (علوم تحقيقات شهر كرج)

ستایش1991

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوستان

خوبین؟ من دونبال یه آدم پاییه هستم که با هم واسه کنکور مدیریت 93 بخونیم.هرکی هست بخبره

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستای عزیز
مدیرای امروزو مدیرای با انگیزه فردا

میخواستم دوستای مدیریت راهنمایی کنن:

چه گرایشی از مدیریت واسه مهندسای مکانیک خوبه که ادامه بدن؟
صنعتی - بازرگانی - دولتی - اجرایی - ام بی ای کدومشون از بقیه گرایشا بازار بهتری داره الان و در آینده و کدومشون واسه بچه های مکانیک بهتره و موفقتر میشن

ممنون میشم یه راهنمایی خوبو کامل کنید

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام به همه ی دوستای عزیز
مدیرای امروزو مدیرای با انگیزه فردا

میخواستم دوستای مدیریت راهنمایی کنن:

چه گرایشی از مدیریت واسه مهندسای مکانیک خوبه که ادامه بدن؟
صنعتی - بازرگانی - دولتی - اجرایی - ام بی ای کدومشون از بقیه گرایشا بازار بهتری داره الان و در آینده و کدومشون واسه بچه های مکانیک بهتره و موفقتر میشن

ممنون میشم یه راهنمایی خوبو کامل کنید

سلام دوست خوبم:gol:
اینطوری نیست که بگیم کدوم برای مکانیک خوبه کدوم خوب نیست، ولی معمولا اینطوریه که مهندسی ها، بیشتر به سمت اجرایی و ام بی ای میرن. یکی از دلایلش هم اینه که زیاد ربطی به رشته کارشناسی نداره و منابع اش متفاوت از گروه مجموعه مدیریت(بازرگانی، صنعتی و ...) هست.اما مثلا رشته صنعتی، کسایی که کارشناسیشون صنعتی بوده، همه درسهای کنکور رو خوندن.

بازار کار خوبی هم دارن و جزء رشته های پرطرفدارن.
http://www.modir.ir/Arshad/Arshad.aspx

:gol:

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام من هندسی شیمی خوندم میخوام برا ارشد رشته مو تغییر بدم مدیریت بخونم به نظر شما با خوب خوندن جزوهای ماهان میتونم موفق بشم خواهش میکنم راهنماییم کنین

سلام. من پیشنهادم فقط منابع اصلی هست، جزوات موسسه ها معمولا تو همه دروس خوب نیستن. چه گرایشی؟

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم:gol:
اینطوری نیست که بگیم کدوم برای مکانیک خوبه کدوم خوب نیست، ولی معمولا اینطوریه که مهندسی ها، بیشتر به سمت اجرایی و ام بی ای میرن. یکی از دلایلش هم اینه که زیاد ربطی به رشته کارشناسی نداره و منابع اش متفاوت از گروه مجموعه مدیریت(بازرگانی، صنعتی و ...) هست.اما مثلا رشته صنعتی، کسایی که کارشناسیشون صنعتی بوده، همه درسهای کنکور رو خوندن.

بازار کار خوبی هم دارن و جزء رشته های پرطرفدارن.
http://www.modir.ir/Arshad/Arshad.aspx

سلام
ممنونم که اهمیت دادی به سوالم دوست عزیز
دیشب نمیدونستم کدوم قسمت تالار باید مطرحش کنم

MBA و اجرایی چه فرقی دارن؟حوزه کاریشون چیه؟
یه درس مدیریت صنعتی داشتیم استادمون مهندس مکانیک از آمریکا گرفته بودو ارشدش مدیریت صنعتی

الان به ایشون دسرسی ندارم که ازشون بپرسم

میخواستم بدونم به جز اجرایی و mba که گفتی توی گرایشای کلی صنعتی بهتره؟

یه سوال دیگه خیلی پیش میخورم؟ و این واحدای پیش توی کدوم گرایش کمترن؟

بازم ممنونم

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
ممنونم که اهمیت دادی به سوالم دوست عزیز
دیشب نمیدونستم کدوم قسمت تالار باید مطرحش کنم

MBA و اجرایی چه فرقی دارن؟حوزه کاریشون چیه؟
یه درس مدیریت صنعتی داشتیم استادمون مهندس مکانیک از آمریکا گرفته بودو ارشدش مدیریت صنعتی

الان به ایشون دسرسی ندارم که ازشون بپرسم

میخواستم بدونم به جز اجرایی و mba که گفتی توی گرایشای کلی صنعتی بهتره؟

یه سوال دیگه خیلی پیش میخورم؟ و این واحدای پیش توی کدوم گرایش کمترن؟

بازم ممنونم

لینکای زیر رو ببینید.
تفاوت بین مدیریت اجرایی و مدیریت MBA ؟
همون سایت مدیر، همه چیز رو نوشته، صنعتی به صنایع نزدیکه، بیشتر کارش تو کارخونه ها و صنعت و تولیده.
تعداد واحدهای پیش بستگی به دانشگاهی که قبول میشید داره، حالا زیاد مهم نیست کلا.:D

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لینکای زیر رو ببینید.
تفاوت بین مدیریت اجرایی و مدیریت MBA ؟
همون سایت مدیر، همه چیز رو نوشته، صنعتی به صنایع نزدیکه، بیشتر کارش تو کارخونه ها و صنعت و تولیده.
تعداد واحدهای پیش بستگی به دانشگاهی که قبول میشید داره، حالا زیاد مهم نیست کلا.:D

سلام
چون صنعتی به صنایع نزدیکو شبیه میگن الان دیگه زیاد رو بورس نیست؟ حقیقت داره؟
توی لینکی که توی پست اول برام گذاشتید و سرچی که کردم نوشته بودن که الان بازرگانی از همه بهتره
واقعا همینطوره؟
درباره مدیریت اجرایی هم میگفتن تکلیفش مشخص نیست که کارو بارش چی میشه؟

sheykhan

عضو جدید
یکی از بهترین انتخاب ها برای بچه های مهندسی مکانیک و یا متالوژی گرایش مدیریت تکنولوژی هستش که در ایران زیاد به چشم نیومده. شما برای اطلاعات بیشتر تا چند روز آینده می تونید به سایت بنده مراجعه کنید که در این رابطه اطلاعات مناسب رو قرار خواهم داد.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

sheykhan

عضو جدید
Hamayesh2.png دوستانی که قصد شرکت در کنکور کارشناسی ارشد در رشته مدیریت را دارند پیشنهاد می کنم برای کسب اطلاعات بیشتر و تحلیل دقیق این کنکور برای همایش 30 خرداد ماه آکادمی مدیریت شرکت کنند. اطلاعات بیشتر را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رشته مدیریت بازرگانی می تونه انتخاب مناسب باشه

یکی از بهترین انتخاب ها برای بچه های مهندسی مکانیک و یا متالوژی گرایش مدیریت تکنولوژی هستش که در ایران زیاد به چشم نیومده. شما برای اطلاعات بیشتر تا چند روز آینده می تونید به سایت بنده مراجعه کنید که در این رابطه اطلاعات مناسب رو قرار خواهم داد.

سلام
ممنونم دوست عزیزم
بازرگانی که اصلا به درد من نمیخوره
چون فکر نکنم هیچ ربطی به رشتم داشته باشه
درسته؟
مدیریت تکنولوژی زیرشاخه کدوم گرایشه مدیریته؟

آخرین ویرایش توسط مدیر:

raz1990

عضو جدید
سلااام من تازه ب جمعتون اضافه شدم میخواستم اگه لطف کنین کتابهای ارشد را واسه ما هم اگه دارین بزارین تا دانلود کنیم کنکوری هستیم....
ممنون از همه

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
توی لینکی که توی پست اول برام گذاشتید و سرچی که کردم نوشته بودن که الان بازرگانی از همه بهتره
واقعا همینطوره؟

از دوستای عزیز ممنون میشم راهنمایی کنن

بازرگانی تو همه موسسات برد داره؟

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
واقعا همینطوره؟

نه به این شدت که گفتید! ولی معمولا صنایع، اولویت داره به مدیریت صنعتی.
بازرگانی بازار کار بهتری داره و متقاضی بیشتر.

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
سلام
ممنونم دوست عزیزم
بازرگانی که اصلا به درد من نمیخوره
چون فکر نکنم هیچ ربطی به رشتم داشته باشه
درسته؟
مدیریت تکنولوژی زیرشاخه کدوم گرایشه مدیریته؟

از دوستای عزیز ممنون میشم راهنمایی کنن

بازرگانی تو همه موسسات برد داره؟

تکنولوژی یکی از گرایش های مدیریت صنعتیه.
بازرگانی کارش بیشتر در مورد بازاریابی و فروش و ... هست.

sheykhan

عضو جدید
من امروز در ارتباط با مدیریت تکنولوژی در سایتم و در قسمت «درباره گرایش های مدیریت» مطالبی قرار دادم که امیدوارم برای شما هم مفید باشه. http://www.sheykhan.com/

آخرین ویرایش توسط مدیر:

moein749

عضو جدید
سلام به مدیران موفق آینده کشور...
من لیسانس مهندسی شیمی دارم و میخوام واسه ارشد یکی از رشته های مدیریت رو بخونم. با توجه به اینکه اصلا به رشته لیسانسم علاقه ندارم و اینکه هیچ استعدادی و علاقه ای به مسایل صنعتی و فنی ندارم بنابراین مدیریت صنعتی و تکنولوژی رو دورش خط کشیدم. به مسایل مدیریتی علاقه دارم و البته یه نیم استعدادی هم تو این قضیه دارم (بنا به گفته اطرافیان)! بیشتر به مسایل تاریخی، سی ا 30 ، فرهنگی و جهانگردی علاقه بسیار دارم. از طرفی بعد از ارشد قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا خارج از کشور رو دارم و کلا قصد موندن دارم، حالا با این اوصاف کدوم یکی از رشته های زیر بهترن؟
1 - مدیریت اجرایی
2 - مدیریت منابع انسانی
3 - مدیریت جهانگردی
البته ناگفته نماند بازار کار داخل کشور هم برام مهمه، چون ممکنه خارج کشور جور نشه... همیشه آدم به اون چیزی که دلش میخواد نمیرسه چون تا دلت بخواد موانع وجود داره البته سعی ما بر این است که اون موانعو برداریم!!!
ممنون

moein749

عضو جدید
سلام به مدیران موفق آینده کشور...
من لیسانس مهندسی شیمی دارم و میخوام واسه ارشد یکی از رشته های مدیریت رو بخونم. با توجه به اینکه اصلا به رشته لیسانسم علاقه ندارم و اینکه هیچ استعدادی و علاقه ای به مسایل صنعتی و فنی ندارم بنابراین مدیریت صنعتی و تکنولوژی رو دورش خط کشیدم. به مسایل مدیریتی علاقه دارم و البته یه نیم استعدادی هم تو این قضیه دارم (بنا به گفته اطرافیان)! بیشتر به مسایل تاریخی، سی ا 30 ، فرهنگی و جهانگردی علاقه بسیار دارم. از طرفی بعد از ارشد قصد ادامه تحصیل در مقطع دکترا خارج از کشور رو دارم و کلا قصد موندن دارم، حالا با این اوصاف کدوم یکی از رشته های زیر بهترن؟
1 - مدیریت اجرایی
2 - مدیریت منابع انسانی
3 - مدیریت جهانگردی
4- mba
البته ناگفته نماند بازار کار داخل کشور هم برام مهمه، چون ممکنه خارج کشور جور نشه... همیشه آدم به اون چیزی که دلش میخواد نمیرسه چون تا دلت بخواد موانع وجود داره البته سعی ما بر این است که اون موانعو برداریم!!!
ممنون

کســـــــــــــــــــــــــــی نـیست یه راهنمایی بکنه؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
همایش بزرگ تخصصی انتخاب رشته و آشنایی با رشته های دانشگاهی

12 مرداد ماه 1392

محورهای همایش :
با توجه به اينكه در انتخاب رشته‌ دانشگاهی، از سوی خانواده‌ها و داوطلب، دو عامل علاقه‌مندی و توانمندی ناديده گرفته می‌شود و بدون آگاهی، رشته‌ مورد نظر انتخاب می‌شود، لزوم برگزاری همایش بزرگ انتخاب رشته و آشنایی تخصصی با رشته های دانشگاهی ضروری به نظر می‌رسد.
در اين همایش که برای اولین بار با این ابعاد و گستردگی و سطح کیفی در کشور برگزار می گردد، علاوه بر ارایه اصول و نکات مهم و ضروری انتخاب رشته توسط اساتید مجرب کشور، رشته های دانشگاهی توسط دانشجویان ممتاز دانشگاه های شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی به صورت کاملاَ تخصصی و کاربردی در کارگاه های جداگانه به متقاضيان معرفی می‌گردند.

http://www.razeentekhab.ir/

Hichkas.m

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همگی من منابع مربوط به ارشد مدیریت بازرگانی رو میخاستم
البته کتابارو گرفتم میخاستم ببینم جزوه ی خاصی هم هست که باید بخونیم؟
ممنون از همگی

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
با عرض سلام خدمت همگی من منابع مربوط به ارشد مدیریت بازرگانی رو میخاستم
البته کتابارو گرفتم میخاستم ببینم جزوه ی خاصی هم هست که باید بخونیم؟
ممنون از همگی

سلام. اگه منابع اصلی رو گرفتید،خیر همون کتاب ها کافیه.:gol:

بالا