مشاوره ازدواج با دختری که مادرم راضی نیست!!!

J.AVID

عضو جدید
بخاطر همین گفتم اشتباه کرده ،منکه آینده ای تو این ازدواج نمیبینم
دوستای خودمم بودن که مادر پسره راضی نبوده ازدواج کردن با پسره
زندگیشون جهنمه ،پسر هر چی باشه شده چن سالم طول بکشه برمیگرده سمت مادرش
تعجبم از اون خانومس که چرا اجازه داده رابطشون اینقد طول بکشه
خطاب به دخترا میگم
هیچوقت هیچوقت خودتونو وارد رابطه نکنین ،هر کسیم اومد بگین بیاد خواسگاری گفت الان نمیشه بگید بره ............
بخدا این رابطه ها بیشتر دخترو از پا میندازه تا پسر،هر چن عشق پسره واقعی باشه
من خودم دردشو کشیدم میدونم دارم چی میگم

الان یک نامرد جای ایشون بود می گفت ما که لذتمونو بردیم بریم دیگه دخترهم هر کار می خواد بکنه به ما چه!!!
وقتی مادرش حرف تو کتش نمیره چکارش کنه. ظاهرا از این مادراس که روزگار عروسشو سیاه می کنه ( چون میترسه پسرشو ازش بگیره)

امیر753

عضو جدید
حالا چه گیری دادی به سربازی؟ اگه میتونی حین تحصیلت برو دنبالش. به هر حال همونطور که گفتم اول با رضایت یا بی رضایت مادرت باید عقد کنی بعد هم ترجیحا زندگی توی یه شهر دیگه که مادرت هی دختره رو نبینه بهش گیر بده بعد هم درس و کار زیاد. برای شروع هم (از نظر مالی) از پس اندازت و پدرت و اقوامتون کمک بگیر.

از نظر مالی اقوام و خانوادم کمک نمیکنن،پدرم که هیچ کارست !!!!مادرم اگه راضی نباشه هیچ کمک مالی ندارم!!!فقط خودم باید کار و تلاش کنم.

امیر753

عضو جدید
بخاطر همین گفتم اشتباه کرده ،منکه آینده ای تو این ازدواج نمیبینم
دوستای خودمم بودن که مادر پسره راضی نبوده ازدواج کردن با پسره
زندگیشون جهنمه ،پسر هر چی باشه شده چن سالم طول بکشه برمیگرده سمت مادرش
تعجبم از اون خانومس که چرا اجازه داده رابطشون اینقد طول بکشه
خطاب به دخترا میگم
هیچوقت هیچوقت خودتونو وارد رابطه نکنین ،هر کسیم اومد بگین بیاد خواسگاری گفت الان نمیشه بگید بره ............
بخدا این رابطه ها بیشتر دخترو از پا میندازه تا پسر،هر چن عشق پسره واقعی باشه
من خودم دردشو کشیدم میدونم دارم چی میگم

یعنی دختر رو بهاین راحتی رها کنم؟؟شما خودتون دختر هستین!!!!من سمت مادرم نیستم

امیر753

عضو جدید
الان یک نامرد جای ایشون بود می گفت ما که لذتمونو بردیم بریم دیگه دخترهم هر کار می خواد بکنه به ما چه!!!
وقتی مادرش حرف تو کتش نمیره چکارش کنه. ظاهرا از این مادراس که روزگار عروسشو سیاه می کنه ( چون میترسه پسرشو ازش بگیره)

جمله آخرت دقیقا درسته

sahel70

عضو جدید
یعنی دختر رو بهاین راحتی رها کنم؟؟شما خودتون دختر هستین!!!!من سمت مادرم نیستم

نه ،این چه حرفیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
من شما رو مقصر 100 درصد میدونم ،نمیدونم اون خانوم چه شخصیتی دارن ولی شما که میدونستی مادرت راضی نیس چرا دختر مردمو و عاشق کردی و .......................
الانم اگه عقدک کنین چه آینده ای داره؟یه عمر باید سرکوفت بخوره ،عقد و نو عروس بودن کلی خرید داره از طرف خونه داماد ،کلی اومد و رفت داره و کلی باید خونوادت دستتو بگیرن تا بتونی بالا بیای اول زندگی با ای وضع خرج و مخارج و خیلی مسائل ریز دیگه که الان که متاهل شدم می دونم یعنی چی ،دختره رو از همش محروم کردی با ای تعریفایی که من از مادرت شنیدم
هر طور میتونی با رفتار نرم ،تاکید میکنم نرم مادرتو راضی کن با تندی و این چیزا کاری درست نمیشه

J.AVID

عضو جدید
از نظر مالی اقوام و خانوادم کمک نمیکنن،پدرم که هیچ کارست !!!!مادرم اگه راضی نباشه هیچ کمک مالی ندارم!!!فقط خودم باید کار و تلاش کنم.

اگه نتونی مادرتو راضی کنی، باید انتخاب کنی یا مادرت یا اون خانم که بنظر من اگه نامرد نیستی باید خانوم رو انتخاب کنی. قضیه هزینه زندگی و مالی رو هم خودت باید یه فکری براش بکنی (غیر از کار کردن که حتما از فردا باید بری دنبالش (در کنار درس)). یه خورده قضیه ات میشه مثل این فیلمای هندی!

امیر753

عضو جدید
من شما رو مقصر 100 درصد میدونم ،نمیدونم اون خانوم چه شخصیتی دارن ولی شما که میدونستی مادرت راضی نیس چرا دختر مردمو و عاشق کردی و .......................
الانم اگه عقدک کنین چه آینده ای داره؟یه عمر باید سرکوفت بخوره ،عقد و نو عروس بودن کلی خرید داره از طرف خونه داماد ،کلی اومد و رفت داره و کلی باید خونوادت دستتو بگیرن تا بتونی بالا بیای اول زندگی با ای وضع خرج و مخارج و خیلی مسائل ریز دیگه که الان که متاهل شدم می دونم یعنی چی ،دختره رو از همش محروم کردی با ای تعریفایی که من از مادرت شنیدم
هر طور میتونی با رفتار نرم ،تاکید میکنم نرم مادرتو راضی کن با تندی و این چیزا کاری درست نمیشه

فقط من مقصر نبودم،قبول دارم بیشتر من مقصرم:(،اولش که نمیدونستم مادرم راضی نیست،حدودا بعد یه سال گفتم،تازه بعدش خودم دست بردار نبودم و امید داشتیم که راضی بشه و امید داشتیم که بعد از فارغ التحصیلیم از کارشناسی وضع بهتر بشه،ولی نشد!!!!من الان 23 سالمه تازه کارشناسیمو گرفتم،الانم چند روز پیش قبولیم تو ارشد روزانه دیدم.

J.AVID

عضو جدید

تقصیر خودش بوده ولی الان کار از کار گذشته شما برای الان راه حل بده. با خانوم رابطه (ج ن س ی) داشته همنطوری دختر مردمو ول کنه بره (که نامرد های عالم این کارو می کنن).

امیر753

عضو جدید
اگه نتونی مادرتو راضی کنی، باید انتخاب کنی یا مادرت یا اون خانم که بنظر من اگه نامرد نیستی باید خانوم رو انتخاب کنی. قضیه هزینه زندگی و مالی رو هم خودت باید یه فکری براش بکنی (غیر از کار کردن که حتما از فردا باید بری دنبالش (در کنار درس)). یه خورده قضیه ات میشه مثل این فیلمای هندی!

خود این دختر هم دیگه بیخیال من شده،میدونه با وجود مادرم ازدواجی سر نمیگیره،ولی من میدونم از درون داغونه!!!و گریه هم میکنه!!!من خیلی ناراحتم،من نامرد نیستم!!نمیخوام باشم.......اگه بخوامم خودم پامو بزارم جلو و تنهایی وبا خواهرم برم خواستگاری پدر دختره راضی نمیشه!!چون میگه مادرتون کو!!!!!

sahel70

عضو جدید
تقصیر خودش بوده ولی الان کار از کار گذشته شما برای الان راه حل بده. با خانوم رابطه (ج ن س ی) داشته همنطوری دختر مردمو ول کنه بره (که نامرد های عالم این کارو می کنن).

میدونم ،منکه میدونم این ازدواج آینده ای نداره ،الان دو بار با هم ............. بودن بعد ازدواج که همیشه هستم جفتشون میفهمن اشتباه کردن،
اگه دخترم ول کنه نامردیه ولی اگه واقعا خواسگارای خوب داره دختره بزاره بره به زندگیش برسه ،با ایشون خوشبخت نمیشه
4 یا 5 ماه ازش متنفر میشه ولی آیندش تباه نمیشه

امیر753

عضو جدید

آن رابطم خیلی عمیق نبود،بیشتر جنبه احساسیش بیشتر بود توی رابطه!!!یعنی کار به جاهای باریک کشیده نشد،ولی تقریبا کل وجود همدیگر رو دیدم و .... کردیم!!!خیلی معذرت میخوام که اینطوری حرف زدم،ناچار بودم بگم که بهتر راهنمایی کنین!!!

sahel70

عضو جدید
آن رابطم خیلی عمیق نبود،بیشتر جنبه احساسیش بیشتر بود توی رابطه!!!یعنی کار به جاهای باریک کشیده نشد،ولی تقریبا کل وجود همدیگر رو دیدم و .... کردیم!!!خیلی معذرت میخوام که اینطوری حرف زدم،ناچار بودم بگم که بهتر راهنمایی کنین!!!

حرفم نمیاد

امیر753

عضو جدید
میدونم ،منکه میدونم این ازدواج آینده ای نداره ،الان دو بار با هم ............. بودن بعد ازدواج که همیشه هستم جفتشون میفهمن اشتباه کردن،
اگه دخترم ول کنه نامردیه ولی اگه واقعا خواسگارای خوب داره دختره بزاره بره به زندگیش برسه ،با ایشون خوشبخت نمیشه
4 یا 5 ماه ازش متنفر میشه ولی آیندش تباه نمیشه

چرا میگی با من خوشبخت نمیشه؟!!!!!!!من باهاشم....چرا میگی ازم متنفر میشه!!!؟؟؟؟؟......من باهاشم......من باهاشم....من طرفشم.....من فقط مشکلم مالی هست،یه خورده اگه ازجایی بهم پول میرسید یا خودم درآمد خوبی داشتم خودم میرفتم خواستگاریش یه طوری پدر دختره رو راضی میکردم وعقد میکردیم.مطمئن باشید

J.AVID

عضو جدید
خود این دختر هم دیگه بیخیال من شده،میدونه با وجود مادرم ازدواجی سر نمیگیره،ولی من میدونم از درون داغونه!!!و گریه هم میکنه!!!من خیلی ناراحتم،من نامرد نیستم!!نمیخوام باشم.......اگه بخوامم خودم پامو بزارم جلو و تنهایی وبا خواهرم برم خواستگاری پدر دختره راضی نمیشه!!چون میگه مادرتون کو!!!!!

این زن نباشه یکی دیگه هم باشه (حتی خود مادرت هم انتخاب کنه) از دست مادرت خیلی باید بکشه چون مادرت ظاهرا خیلی دخالت کاره و قدرت مطلق عجیب. یا باید دور مادرت کلا خط بکشی و مثل فیلم های هندی مثل مرد روی پای خودت وایستی یا هم مطمئنا در آینده با دخالت هایی که در زندگیت میکنه روزگار عروسشو (هر زنی باشه) سیاه می کنه. اگر با خانمه رابطه جنسی کامل داشتی اکیدا توصیه می شود به یک شکلی از خانم خاستگاری کنی بری سر خونه زندگیت. اگه نداشتی (و باکره هست) یا مادرتو انتخاب کن یا اون خانم رو.

امیر753

عضو جدید
این زن نباشه یکی دیگه هم باشه (حتی خود مادرت هم انتخاب کنه) از دست مادرت خیلی باید بکشه چون مادرت ظاهرا خیلی دخالت کاره و قدرت مطلق عجیب. یا باید دور مادرت کلا خط بکشی و مثل فیلم های هندی مثل مرد روی پای خودت وایستی یا هم مطمئنا در آینده با دخالت هایی که در زندگیت میکنه روزگار عروسشو (هر زنی باشه) سیاه می کنه. اگر با خانمه رابطه جنسی کامل داشتی اکیدا توصیه می شود به یک شکلی از خانم خاستگاری کنی بری سر خونه زندگیت. اگه نداشتی (و باکره هست) یا مادرتو انتخاب کن یا اون خانم رو.

به نظرم حرفت درسته،هر کی دیگم باشه دخالت میکنه!!باکره هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیر753

عضو جدید
الان داداشم هم 40 سالشه هنوز ازدواج نکرده!!!!!کلا مادرم پسر نمیتونه زن بده!!!!!

sahel70

عضو جدید
چرا میگی با من خوشبخت نمیشه؟!!!!!!!من باهاشم....چرا میگی ازم متنفر میشه!!!؟؟؟؟؟......من باهاشم......من باهاشم....من طرفشم.....من فقط مشکلم مالی هست،یه خورده اگه ازجایی بهم پول میرسید یا خودم درآمد خوبی داشتم خودم میرفتم خواستگاریش یه طوری پدر دختره رو راضی میکردم وعقد میکردیم.مطمئن باشید

امیدوارم که همیشه باهاش باشی ،وقتی رفتین تو زندگی می فهمین همه چی ای عشق و عاشقیای اولش نیس
وقتی 1 روز اومد خونتون و مادر یا خواهرت یه بی احترامی کوچی کی بش کردن هر چن کوچیک میفهمه همه چی عشقه و عاشقیای اولش نی
فک میکنی مسئله مالی کم چیزیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ موهای سرتونو سفید می کنه
وقتی پول نداشتین حوصله همم ندارین ،وقتی دو بار بخاطر نداری سرش داد زدی همه چیو می فهمه ،نگو نمیزنم که چرته
وقتی خودشو با اطرافیانش مقایسه کرد میفهمه اشتباه کرده ،من گفتم ولش کن که بخاطر یه اشتباه تو جوونیش کل آیندش حسرت به دل نمونه ،اینم طبق تجربیات و دیده هام گفتم
ولی تو میتونی نقضش کنی،میتونی ایقد مرد باشی که پای عشقت وایسی و شبانه روز براش تلاش کنی و گل سر سبد فامیلش کنی
همه چی به تو برمیگیره ،تو میتونی خوشبختش کنی میتونی هم بدبختش کنی
برو پیش یه مشاور خیلی خوب و بشین فک کن ببین چن مرده حلاجی
با مجردا نمیخواد زیاد مشورت کنی برو پیش مرد متاهل اون میدونی زندگی یعنی چی
ای تصوری که قبل ازدواج جوونا از ازدواج دارن 70 درصدش اشتباهه
موفق باشی دوست عزیز

امیر753

عضو جدید
امیدوارم که همیشه باهاش باشی ،وقتی رفتین تو زندگی می فهمین همه چی ای عشق و عاشقیای اولش نیس
وقتی 1 روز اومد خونتون و مادر یا خواهرت یه بی احترامی کوچی کی بش کردن هر چن کوچیک میفهمه همه چی عشقه و عاشقیای اولش نی
وقتی پول نداشتین حوصله همم ندارین ،وقتی دو بار بخاطر نداری سرش داد زدی همه چیو می فهمه ،نگو نمیزنم که چرته
وقتی خودشو با اطرافیانش مقایسه کرد میفهمه اشتباه کرده ،من گفتم ولش کن که بخاطر یه اشتباه تو جوونیش کل آیندش حسرت به دل نمونه ،اینم طبق تجربیات و دیده هام گفتم
ولی تو میتونی نقضش کنی،میتونی ایقد مرد باشی که پای عشقت وایسی و شبانه روز براش تلاش کنی و گل سر سبد فامیلش کنی
موفق باشی دوست عزیز

من میفهمم که شما چی میگین ،اینقدرم پسر بی منطقی نیستم

J.AVID

عضو جدید
موفق باشی دوست عزیز

شما م انگار مرد زندگیت تو زرد از آب در اومده (با عرض معذرت)

امیر753

عضو جدید
این یعنی چی؟
هست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالاخره رابطه جنسی کامل داشتی یا نه؟؟

باکره هست.....رابطه جنسی به آن حد نبود که از باکرگی خارج بشه،آخه من یه خورده خجالت میکشم راحت بحرفم،بیشتر بوس و لب و کلا هر دومون تمام وجود همدگرو دیدیم و لمس کردیم،دیگه چطوری توضیح بدم!!!!!

J.AVID

عضو جدید
باکره هست.....رابطه جنسی به آن حد نبود که از باکرگی خارج بشه،آخه من یه خورده خجالت میکشم راحت بحرفم،بیشتر بوس و لب و کلا هر دومون تمام وجود همدگرو دیدیم و لمس کردیم،دیگه چطوری توضیح بدم!!!!!

خب. تا این حد خوبه، باز هم خدا بهش رحم کرده. به هر حال اینجا توپ توی زمین توئه باهاش صحبت کن ببین چقدر می خوادت یدفعه نرید قضیه تون مثل این تاپیک بشه

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/481244-16-نظر-شما-راجب-کار-این-پسر؟

ببین میتونه مرد دیگه ای رو تحمل کنه یا نه. خودت هم واقعا از فردا برو سر کار ببین واقعا چقدر می تونی درامد داشته باشی.
به هر حال این زن باشه یا یک زن دیگه باید از زیر سلطه مادرت بیای بیرون.
فردا شب 11 شب به بعد خواستی بیا بحث کنیم الان دیروقته.

امیر753

عضو جدید
خب. تا این حد خوبه، باز هم خدا بهش رحم کرده. به هر حال اینجا توپ توی زمین توئه باهاش صحبت کن ببین چقدر می خوادت یدفعه نرید قضیه تون مثل این تاپیک بشه

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/481244-16-نظر-شما-راجب-کار-این-پسر؟

ببین میتونه مرد دیگه ای رو تحمل کنه یا نه. خودت هم واقعا از فردا برو سر کار ببین واقعا چقدر می تونی درامد داشته باشی.

آره دیر وقته جواب پستتم فردا میدم،فقط بیا،خواهش میکنم،شب خوش یاعلی

autocad

عضو جدید
چرا مشاوره نمی رید ؟!
ازدواج چیز ساده ای نیست ... بهترین پیشنهاد مشاوره هست !
در ضمن به نظر من ارتباط 3 ساله از اول اشتباه بوده که به اینجا کشیده شده
شاد باشید ...

امیر753

عضو جدید

نه قضیه ما دیگه آنطوری نیست،دختره رو اگه مجبور به ازدواجم کنن دیگه خودشو نمیکشه،چون ازش شناخت دارم ولی ما به هم خیلی وابسته شدیم،و هم دیگر رو دوست داریم،و با هم رابطه ج ن س ی داشتیم اینا کم چیزی نیست،باور کنین!!!!خود این نزدیکی یه وابستگی و عشق تازه ای رو ایجاد میکنه،نمیدونم میفهمین یا نه،باید تو شرایطش قرار بگیرین،وگرنه نمیفهمین،البته خدا نکنه کسی تو شرایط من قرار بگیره!!!مرد دیگه به نظرم براش قابل تحمله ولی این بازه ای که تنها باشه رو نمیتونه تحمل کنه و داغون میشه،خودش میگه دیگه به فکر ازدواج نیستم،راستشو بخوای از این لحاظ زیاد مطمئن نیستم ولی مطمئنم که با هم خوشبخت میشیم و همدیگر رو درک میکنیم.منم دلم باهاشه،از فردا برم سرچکاری!!!وارد ارشد شم حتما میرم دنبال کار......همین الانا دیگه کلاسها هم شروع میشه و میرم سرکار،ولی در درچه اول میخوام پروژه های کسری خدمت بگیرم تا بتونم سربازیمو کمتر کنم،سربازی واسه ازدواج خیلی مهمتره......اگه سربازیمو برم کار خوب و پردرآمد واسم هست.....رشتم هم تو بورسه و امیدکاری توش زیاده.

امیر753

عضو جدید
چرا مشاوره نمی رید ؟!
ازدواج چیز ساده ای نیست ... بهترین پیشنهاد مشاوره هست !
در ضمن به نظر من ارتباط 3 ساله از اول اشتباه بوده که به اینجا کشیده شده
شاد باشید ...

پیش روانشناس برم؟یا مشاور ازدواج؟پول ندارم برم،مشاوره ازدواج گرونه،باز روانشناس برم ارزون تره،بدبختی یکی دوتا نیست:(