مشاوره آزمون نظام مهندسی معماری

sinoush

عضو جدید
کلاسای طراحی که تموم شد من شرکت کردم انصافا خوب بود.....تو دانشگاه که قربونش برم هیچکدوم از این مطالبو بما نگفته بودن.....همه این شکلی بودیم :eek: :eek:تازه فهمیدیم چقدر رویایی طراحی میکردیم..راحت از هر ضوابطی!!!!!

aloosha

عضو جدید
کلاسای طراحی که تموم شد من شرکت کردم انصافا خوب بود.....تو دانشگاه که قربونش برم هیچکدوم از این مطالبو بما نگفته بودن.....همه این شکلی بودیم :eek: :eek:تازه فهمیدیم چقدر رویایی طراحی میکردیم..راحت از هر ضوابطی!!!!!

سلام
کجا کلاس رفتید؟
می شه جروه و چیزهایی که یاد گرفتید در اختیار ما م بذارید.
دوست من هم کلاس آقای ساعد سمیعی می رفت منم تازه جزوه هاشو گرفتم در اختیارتون میذارم

babakghgh

عضو جدید
سلام
من 4 سال پیش آزمونهای تستی تخصصی و عمومی و طراحی رو قبول شدم و فقط جزییاتم باقی مونده.
این جور که فهمیدم امسال باید تستی تخصصی و عمومی رو 25% بزنم و طراحی رو هنوز نفهمیدم چی کار کنم!!!
(نکته جالب این اعلامیه رفع ابهامات است که فقط ابهامات رو زیاد می کنه. اینا دقیقاً چقدر IQ اند که این اعلامیه ها رو میدن )
خلاصه اگر کسی اطلاعات بیشتری داشت لطفاً راهنمایی کنه

respina

عضو جدید
منابع آزمون نظام مهندسی 91

منابع آزمون نظام مهندسی 91

می خواستم بدونم کسی منبعی در مورد ضوابط بلند مرتبه سازی که تو منابع ازمون امسال اومده سراغ داره؟

respina

عضو جدید
معرفی کتاب یا منبعی در مورد ضوابط بلند مرتبه سازی

معرفی کتاب یا منبعی در مورد ضوابط بلند مرتبه سازی

می خواستم بدونم کسی منبعی در مورد ضوابط بلند مرتبه سازی که تو منابع ازمون امسال اومده سراغ داره؟

s.y.s

عضو جدید
سلام

من از اول تاپیک تا صفحه 30 خوندمو کلی مطلب در آوردم که بدردم می خوره
پیشنهاد می دم شما هم بخونید
:heart:

rushin

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
آرزوی موفقیت برای همه ی شما عزیزان
من پارسال نظارت و طراحی قبول شدم . تنها منبعی هم که برای آزمون طراحی استفاده کردم همین تاپیک بود که دوست خوبم فرناز جون زحمت ایجادش رو کشید و پست های خوبی که دوستای خوبم نینا، لیموشیرین ، رها ، افشین و ندا اینجا گذاشتند خیلی بهم کمک کرد که قبول بشم که همین جا از همه شون تشکر می کنم
به همه ی شما دوستان پیشنهاد میکنم کلیه پست ها رو بخونید ان شاء الله همگی قبول بشین:heart::gol:

saghi23

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
آرزوی موفقیت برای همه ی شما عزیزان
من پارسال نظارت و طراحی قبول شدم . تنها منبعی هم که برای آزمون طراحی استفاده کردم همین تاپیک بود که دوست خوبم فرناز جون زحمت ایجادش رو کشید و پست های خوبی که دوستای خوبم نینا، لیموشیرین ، رها ، افشین و ندا اینجا گذاشتند خیلی بهم کمک کرد که قبول بشم که همین جا از همه شون تشکر می کنم
به همه ی شما دوستان پیشنهاد میکنم کلیه پست ها رو بخونید ان شاء الله همگی قبول بشین:heart::gol:
سلام روشین عزیز خیلی خوشحال شدم که اسم شما رو دیدم گفته بودید اگه قبول بشید بازم میاید خیلی خوشحالم که قبول شدید منم امیدوار شدم چون گفتید منبعتون تنها همین سایت بوده

s.y.s

عضو جدید
وقتتون به خیر
من امسال فقط نظارت شرکت کردم چون مطمئن بودم امتحان طراحی 8 ساعته هست و من پسرم شیرخوره است و نمی تونم 8 ساعت تنهاش بزارم

اما نمی دونستم امتحان نظارت هم 8 ساعته است
کسی چیزی می دونه
لطفا کمک کنید دوستان:cry:

artman

کاربر فعال
وقتتون به خیر
من امسال فقط نظارت شرکت کردم چون مطمئن بودم امتحان طراحی 8 ساعته هست و من پسرم شیرخوره است و نمی تونم 8 ساعت تنهاش بزارم

اما نمی دونستم امتحان نظارت هم 8 ساعته است
کسی چیزی می دونه
لطفا کمک کنید دوستان:cry:

با سلام :

امتحان نظارت 4 ساعته که از ساعت 8/5 یا 9 صبح شروع میشه وتاساعت 12/5 یا 1 طول می کشه. میتونی زود تر هم تحویل بدی.

s.y.s

عضو جدید
ممنون از پاسختون یعنی دفترچه جزییات رو هم با سوالهای عمومی میدن تو همون 4 ساعت؟

artman

کاربر فعال
ممنون از پاسختون یعنی دفترچه جزییات رو هم با سوالهای عمومی میدن تو همون 4 ساعت؟

بله قبلا 3تا دفترچه رو با هم می دادن از هر کدام که دوست داشتی شروع به پاسخ دادن میکردی.
اما از امسال همه 3 بخش رو کردن داخل یه دفترچه .

RAHA60

کاربر فعال
سلاممدت زمان امتحان نظارت را بر چه اساسی می گویید؟جایی اعلام شده؟

s.y.s

عضو جدید
سلام
باز هم ممنون
سوال دیگه ای دارم اینه که منبع عالی که خوب با این زمان کم بشه خوب یاد گرفت و سرجلسه برد برای جزییات چی هست؟

sheno

عضو جدید
سلام دوستان من یک سال پیش پروانه نظارت رو گرفتم امسال میخوام طراحی شرکت کنم.
با خبرهای ضد و نقیضی که شنیدم نمیدونم سر جلسه ازمون طراحی با چطور امتحانی قراره روبرو بشم.
اگه کسی اطلاعات درستی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه. ازمون مثل سال های گذشته س یا عوض شده...؟
در ضمن پیشنهاد میدم تو این چند روز باقی مونده بیاییم اینجا و اطلاعاتمو نو در اختیار همدیگه بذاریم...
ارزوی موفقیت برای همه اونایی که تلاش میکنن!

SOMBOL

عضو جدید
شما میتونی بری صلاحیت طراحیتو بگیری یعنی با این قانون جدید برای پروانه طراحی فقط باید آزمون طراحی رو قبول شده باشی

artman

کاربر فعال
سلام
باز هم ممنون
سوال دیگه ای دارم اینه که منبع عالی که خوب با این زمان کم بشه خوب یاد گرفت و سرجلسه برد برای جزییات چی هست؟

نشریه 92 برنامه وبودجه که مربوط به اسکلت اجریه و به صورت کلی دیتیل های برنامه وبودجه خوبن . ضمنا دیتیل های سال های گذشته رو هم از سایت مقررات ملی بگیرید و با خودتون ببرید سر جلسه
حتما یه چند تایی ازشون میاد.

artman

کاربر فعال
سلام دوستان من یک سال پیش پروانه نظارت رو گرفتم امسال میخوام طراحی شرکت کنم.
با خبرهای ضد و نقیضی که شنیدم نمیدونم سر جلسه ازمون طراحی با چطور امتحانی قراره روبرو بشم.
اگه کسی اطلاعات درستی در این زمینه داره ممنون میشم راهنمایی کنه. ازمون مثل سال های گذشته س یا عوض شده...؟
در ضمن پیشنهاد میدم تو این چند روز باقی مونده بیاییم اینجا و اطلاعاتمو نو در اختیار همدیگه بذاریم...
ارزوی موفقیت برای همه اونایی که تلاش میکنن!
با سلام
امتحان مثل سالهای گذشته برگذار میشه و احتمالا برای امتحان شهریور یه دیتیل هم از یه جایی از پلان رو مشخص می کنند که ترسیم کنید مثل 2 سال قبل.اما به صورت 100درصد برای اسفند دیتیل برای امتحان طراحی وجود داره.( البته من اینها رو از دفتر مقررات ملی شیراز شنیدم )

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
امتحان مثل سالهای گذشته برگذار میشه و احتمالا برای امتحان شهریور یه دیتیل هم از یه جایی از پلان رو مشخص می کنند که ترسیم کنید مثل 2 سال قبل.اما به صورت 100درصد برای اسفند دیتیل برای امتحان طراحی وجود داره.( البته من اینها رو از دفتر مقررات ملی شیراز شنیدم )

احتمال اینکه برای آزمون طراحی سوال جزئیات بیاد خیلی کمه همون دو سال پیش هم که اومد موج انتقادات (حتی از سوی خود مدیران سازمان!!)نسبت به شیوه طرح سوالات ابراز شد
از طرفی اگر هم آزمون طراحی با سوال جزییات همراه بشه بارم محدودی براش در نظر میگرن(نهایت دو سه نمره از بیست)که زیاد تعیین کننده نیست
مهم تر ازهمه اینکه اگه کسی صلاحیت نظارت داره نباید باکی از این سوالات داشته باشه

artman

کاربر فعال
احتمال اینکه برای آزمون طراحی سوال جزئیات بیاد خیلی کمه همون دو سال پیش هم که اومد موج انتقادات (حتی از سوی خود مدیران سازمان!!)نسبت به شیوه طرح سوالات ابراز شد
از طرفی اگر هم آزمون طراحی با سوال جزییات همراه بشه بارم محدودی براش در نظر میگرن(نهایت دو سه نمره از بیست)که زیاد تعیین کننده نیست
مهم تر ازهمه اینکه اگه کسی صلاحیت نظارت داره نباید باکی از این سوالات داشته باشه

درود بر تو دوست گرامی :
به خدا ما هم همین رو میگیم . ولی بقیه دوستان یه کمی سخت میگیرن. البته بارم نمره 10 بود.

kahroba.b

عضو جدید
سلام ، ببخشید میخواستم بدونم دیتیلهای برنامه و بودجه رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟ ممنونم

yalda65

عضو جدید
سلام ، ببخشید میخواستم بدونم دیتیلهای برنامه و بودجه رو از کجا میشه تهیه کرد؟؟؟ ممنونم

دقيقا منم همين مشكل رو دارم.فايل نشريه 167 و 92 رو دارم.اما خوندن از روي كامپيوتر واقعا غيرممكن هست و علاوه بر اون بايد سر جلسه همراه داشته باشم.تصميم گرفتم كه پرينت بگيرم.اما اونهم هم پرهزينه هست و هم اينكه هر كدوم يك فايل اتوكد هست و پرينت گرفتن ازش كلي زمان ميگيره.آيا جايي اين نشريات رو نميفروشن؟!:(

artman

کاربر فعال
دقيقا منم همين مشكل رو دارم.فايل نشريه 167 و 92 رو دارم.اما خوندن از روي كامپيوتر واقعا غيرممكن هست و علاوه بر اون بايد سر جلسه همراه داشته باشم.تصميم گرفتم كه پرينت بگيرم.اما اونهم هم پرهزينه هست و هم اينكه هر كدوم يك فايل اتوكد هست و پرينت گرفتن ازش كلي زمان ميگيره.آيا جايي اين نشريات رو نميفروشن؟!:(

سلام دوست عزیز :

یه سری به کتابخانه نظام مهندسی بزنید حتما دارن که از روی اون میتونید کپی بزنید. بعضی از کتاب فروشی ها نشریه های برنامه و بودجه رو می فروشن .

yalda65

عضو جدید
سلام دوست عزیز :

یه سری به کتابخانه نظام مهندسی بزنید حتما دارن که از روی اون میتونید کپی بزنید. بعضی از کتاب فروشی ها نشریه های برنامه و بودجه رو می فروشن .
مرسي.البته بيشتر منظورم اون سي دي بخش سوم نشريه 167 هست.اميدوارم داشته باشن.بازم ممنون

kahroba.b

عضو جدید
مرسي.البته بيشتر منظورم اون سي دي بخش سوم نشريه 167 هست.اميدوارم داشته باشن.بازم ممنون

نشریه 167 خیلی زیاده؟ تمام اون مطالب نیازه؟ یا قسمت بخصوصی؟؟ اگه ممکنه لینک دانلودی ازش دارید لطفا بزارید . ممنون

artman

کاربر فعال

میتونی از سایت برنامه وبودجه هم دانلود کنی.http://bpms.mporg.ir/Portal/View/Vi...hboardId=cf271f81-bb08-4b64-89b0-ac690b57bc93

توی قسمت شماره نشریه عدد نشریه رو وارد کن مثلا 167 بقه هم نمی خواد وارد کنی بعد جستجو کن بعد بزن روی گزینه نمایش تا اماده دانلود بشه. باید همه پارت ها رو بگیری بعد بریزی داخل یه پوشه بعد از حالت زیپ خارجشون کنی بعد نصبش کن.

آخرین ویرایش:

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
پلان آذر 90 را که توی آزمون کشیدم را واستون آپلود میکنم . این پلان تقریبا همون پلانی هستش که توی آزمون کشیدم .
ان شاء الله سال بعد شما پلان هاتون رو بذارید و بگین که قبول شدید .

دوستان لطف کنید نظرتون رو راجع به طرحم بدین و آخرین کارم رو که اینجا میذارم رو نقد کنید . با توجه به محدودیت زمان و شرایط طاقت فرسای آزمون این بهترین چیزی بود که میتونستم بکشم . مطمئنا مشکلاتی داره که شما دوستان زحمتش بررسی اش رو بکشید

چون وقت کمه خیلی باید سریع باشی تا هم یه طرح ایده آل ارائه بدی هم وقت کنی همه آیتم ها رو بکشی. من سعی کردم تا اونجایی که امکان داره همه ضوابط رو توی طرحم رعایت کنم ولی خیلی روی طرحم وسواس به خرج ندادم برای اینکه وقت کم نیارم

اتفاقا امسال که روی طرح زیاد وقت نذاشتم طرحم نسبت به پارسال که تا ظهر داشتم طراحی میکردم خیلی بهتر در اومد به شما هم توصیه میکنم واسه طراحی 2-3 ساعت بیشتر وقت نذارید و سعی کنید تمام آیتم ها رو بکشید

این تاپیک تاپیک خیلی خوبی بود . من که خیلی استفاده کردم. از همه دوستان به خصوص نینا لیمو شیرین افشین رها ندا و فرناز عزیز واسه نظرات و پیشنهاد هاشون متشکرم و برای همه شما دوستان عزیز آرزوی موفقیت میکنم

ضمنا روز مهندس رو هم به همه مهندسین این تاپیک تبریک میگم
موفق باشید و سربلند:gol:
سلام و تبریک بابت قبولیت.امیدوارم همیشه موفق باشی.
ببخشید که من دیر بهتون تبریک گفتم.

در رابطه با این پلانی که شما گذاشتید و تو آزمون هم همینو کشیدید : پله ی 4 طرفه کشیدید؟پس حتما لازم نیست که 2 طرفه باشه؟

بالا