مسلسلی که پنج سال قبل اختراع کردم

rad-2

عضو جدید
البته شاید متوجه تفاوت اساسی این مسلسل با سایر سلاح های خودکار شده باشید. از ان بعنوان نارنجک انداز رگباری هم می توان استفاده کرد. لوله ان بلندتر است اما برای کم شده ابعاد تصویر ان را کوتاه کشیده ام. مسلسل الکتریکی- پرسسوری با مصرف ناچیز است. البته نوع مکانیکی ان را هم تا مقداری طراحی کردم ولی خیلی پیچیده تر از نوع الکتریکی ان است. از تصویری با رنگ سیاه استفاده کردم که قطعات داخلی ان قابل تشخیص نباشد. اگر در باره کارکرد ان مطمئن نیستید مطمئن باشید که عملا کار می کند و اگر قطعات داخلی ان را مشاهده کنید خودتان تایید خواهید کرد. این طرح را در اصل برای معرفی کردن سطح کار خود ارسال کردم. البته این طرح نقشه صنعتی ندارد و من ضروتی برای تهیه ان ندیدم زیرا بنا بر دلائلی تصمیم به پیگیری این طرح را ندارم. البته این تیربار را با تیربارهای الکتریکی موجود اشتباه نگیرید چون ساختمان و مکانیزم ان اساسا متفاوت است.
بعض مشخصات این تیربار

نواخت تیر حدودا 1500~2000 تیر در دقیقه
کنترل موقعیت فشنگ و شلیک توسط سنسور و پرسسور
این تیربار اصلا قطعه ای بنام گلنگدن ندارد
برد تیر نسبت به فشنگ مشابه در سایر تیربارها 1.5 برابر
بر خلاف سایر تیربارها، گیر کردن فشنگ در این تیربار معنا ندارد و فشنگ معیوب رد می شود.

Behnam Irani

عضو جدید
Re: مسلسلی که پنج سال قبل اختراع کردم

نواخت تیر و برد مفید سلاح رو با توجه به چه مهماتی محاسبه کردید؟
ارتعاشات ناشی از نواخت بالای تیر رو چگونه محاسبه و رفع کردید؟
کالیبرش چیه؟
دلایل گیرگردن سلاح بسیار متفاوتند شما چگونه با اطمینان ۱۰۰% می گید که گیر نمی کنه؟
اگر مرمی توی لوله گیر کنه یا پوکه ته کن بشه و یا پوکه در دریچه اخراج باد کنه و گیر کنه چجوری رفع گیر می کنه؟!
نوع مهماتش چیه لطفا بیشتر توضیح بدید.
سلاحهای مشابه که با اونها مقایسه کردید چیه؟
آیا نمونه هم ساختید؟
مراحل خانکشی لوله رو چگونه انجام دادی؟
متریال لوله از چه نوع و شماره فولادی استفاده کردید؟
مکانیزم تسلیح سلاح چیست؟
عمل قفل کولاس و پیشانی جنگی با توجه به عدم وجود گلنگدن چگونه انجام می شه؟
مکانیزم احتراق چگونه صورت می گیره؟

Sent from HTC Desire V using Tapatalk 2

بالا