[مسابقات هنری] – مسابقه نقاشی شماره 04 - خط و رنگ

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
okanava عزیز قبلا به همه دوستان اطلاع رسانی شده خصوصا به شما که خودم پیام دادم ، یادمه

ایشاا... در مسابقه بعدی از حضورتون استقبال گرمی خواهیم کرد

ممنون از نظرات همگی دوستان:gol:

بله حق با شماست ... چون مدتی نتوستم مرتب سر بزنم احتمالا این اطلاعرسانی از دستم در رفته ... مرسی بخاطر زحمت ها و وقت گذاشتن ها بچه ها و مدیریت

1234hamid

عضو جدید
به نظرمن
طرح 9
به نظر من بهترینه و به نظرم خیلی حرفه ای به نظر میاد هم فکر پشتش هم نوع خطوط و ترکیب رنگش عالیه
طرح 5
بخاطر شکل موزون و ترکیب جالبش
طرح 7
بدلیل ترکیب رنگ جالبش و ترکیب اشکال خوب

آخرین ویرایش:

s@ber

عضو جدید
سلام...ممنون از همه دوستای هنرمند کار همه جالب بود ولی ناچارا سه تای زیرو انتخاب میکنم...
1) تصویر شماره 9 چون ترکیب رنگ جالبی داره و معلومه روش کار شده
2) تصویر شماره 8(1) چون انگار واقعا یه حالت روحی که تو ذهنش بوده رو به تصویر کشیده
3) تصویر شماره 3(2) نمیدونم چرا تا دیدمش یاد موضوع مسابقه افتادم انگار واقعا تو یه عالم دیگه ای بوده و خط خطی کرده

آخرین ویرایش:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شماره 7: به نظرم روش خوب کار کرده و وقت گذاشته...شاید همین نظمش به دل میشینه!
شماره 11: از رنگهای شاد استفاده کرده و به نظر من از عناصری استفاده کرده که معنی و مفهوم خاصی رو القا میکنند...مثل عشق های هفت رنگ و عشق پاک!
شماره 12: از معمارانه بودنش خوشم اومد...به نظرم مدرن بود ...
امیدوارم همتون موفق باشید:gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اعلام نتایج برندگان

اعلام نتایج برندگان

اعلام نتایج برندگان مسابقه خط و رنگ

نفر اول: MEHRNOOSH.D با 15 رای --------- برنده 150 امتیاز

نفر اول: shila با رای مساوی(15 رای) [البته چون بعضی از شرکت کنندگان به اختصار طرح شماره 1 یا 2 را اشاره نکردند هردوطرح در مجموع شمارش شده اند با حذف تکرار]

برنده 150 امتیاز

نفر دوم: دختر شاه پریون با تعداد 10 رای --------------- برنده 125 امتیاز

نفر سوم: ahoo-fr با کسب 8 رای ----------------- برنده 100 امتیاز

نفر سوم: delnazzz با تعداد آراء مساوی (8 رای) ------------- برنده 100 امتیاز

از همه عزیزان شرکت کننده که قلم به دس گرفتن و قبول زحمت کردن نهایت تشکرو دارم

و بی نهایت از مدیر تالار و دستیار گرانقدرشون بخاطر قبول زحمت و تحمل بنده سپاسگزارم:gol:

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول شدم :love:
از همه دوستانی که توی نظرسنجی شرکت کردن و طرح هام رو پسندیدن خیلی ممنونم:w40:
واقعا خوندن نظرات و دیدگاهشون برام لذت بخش بود:w42::w14:
به بقیه ی دوستان برنده تبریک میگم ایشالا همیشه موفق باشن:w23:

ممنون از زحماتت پارلا جون:w27:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
:cool: چون فکرشم نمیکردم خیلی حال کردم ایول دمتون گرم...البته خودم قبلا رای هارو شمرده بودما:دی ولی خوب بازم فکر میکردم سوم بشم....مرسی ممنون بخاطر همه چیز...از همتون تشکر میکنم هم گردآورندگان هم کارگردانان هم نظر دهندگان و هم برندگان..!
:D
ولی خداوکیلی من روش زیاد وقت نزاشتماا.:redface:..ینی سر 10 دقیقه خط خطی کردم و 2 ساعته رنگ کردم مث بچه کودکستانیا ...:D
ایشالا دفعه دیگه حال همتونو میگیرم یوهاهاها;):D
بازم خبرمون کنید مرسیییییی
با تشکر و سپاس ما بریم تو لاک خودمون
بای

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تبریک دوستان عزیز :)
کاراتون خیلی قشنگ بودا :)
نفرات اول تا سوم;)
ای کاش شرکت میکردما ببینم من چی میشدم این وسط :D
مطمعن بودم بین اینا...نقاشیه من گم میشه ..جدی گفتم;)

ایشلا مسابقه های بعدی :)

eliot -esf

کاربر فعال مهندسی کشاورزی , گیاهپزشکی
کاربر ممتاز
بچه ها یه سوال ...
افراد شرکت کننده حق ندارن بیان تو نظرسنجی رای بدن ؟!؟

eliot -esf

کاربر ممتاز
افراد شرکت کننده میتونن رای بدن و مشکلی نداره;)

ااا فک کردم اجازه ندارن !
کاش به خودم رای میدادماا
راستی ممنون که به من رای دادید
شما و یکی دیگه تنها کسانی بودید که به نقاشیم رای دادید مر3000!!

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون پرلای عزیز
از همه ی بچه ها سپاس گزارم ک رای دادن و به همه ی کسایی ک رای اوردن هم تبریک میگم..موفق و پیروز باشید.:)

به به خانوم خانوما...آورین دوستم ...دختر بگو بینم اون شعری که نوشته بودی چی بود ؟؟
هر کاری کردم نتونستم بخونم ...

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اوکاناوا جان...شرمنده نتونستم نقل قول بگیرم...
عزیزم تو پست اولت نوشته بودی ک میخوای بدونی چ فکری تو نقاشی بوده...من میتونم از چند نظر بررسیش کنم...یکی اینکه میتونه گواهی بر ضرب المثل تو مو میبینی و من پیچش مو باشه منتها چیزی که هست اینه که اول تو اینجا ما پیچش ها و طرح هارو میبینیم و بعد به کلیت میرسیم پس میتونه در رابطه با نقض سنن گذشته و ضرب المثل باشه اینکه امروزه اول نقد میکنیم و بعد میفهمیم موضوع چی بوده...اول به عواقب کاری فکر میکنیم تا اینکه بدونیم اصل کار چی بود....و بعدی هم اگه بخوام به دید یک اثر معماری بهش نگاه کنم اون جمله ک نوشتم اینه:شما به من خوبی میکنید.من لبخند میزنم و میگویم این زیباست...این یعنی معماری! (که بخشی از یه متن از لوکوربوزیه در مورد تعریف معماریه) میتونه گواه بر این باشه که وقتی یه اثر میتونه اثر معماری باشه ک زیبا باشه و با دیدنش قلب و روحت نرم بشه و لبخند بزنی و بگی زیباست که امیدوارم طرحم اینگونه بوده باشه....سپاس از تو دوست عزیزم ک رای دادی:w30:

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون اوکاناوا جان...شرمنده نتونستم نقل قول بگیرم...
عزیزم تو پست اولت نوشته بودی ک میخوای بدونی چ فکری تو نقاشی بوده...من میتونم از چند نظر بررسیش کنم...یکی اینکه میتونه گواهی بر ضرب المثل تو مو میبینی و من پیچش مو باشه منتها چیزی که هست اینه که اول تو اینجا ما پیچش ها و طرح هارو میبینیم و بعد به کلیت میرسیم پس میتونه در رابطه با نقض سنن گذشته و ضرب المثل باشه اینکه امروزه اول نقد میکنیم و بعد میفهمیم موضوع چی بوده...اول به عواقب کاری فکر میکنیم تا اینکه بدونیم اصل کار چی بود....و بعدی هم اگه بخوام به دید یک اثر معماری بهش نگاه کنم اون جمله ک نوشتم اینه:شما به من خوبی میکنید.من لبخند میزنم و میگویم این زیباست...این یعنی معماری! (که بخشی از یه متن از لوکوربوزیه در مورد تعریف معماریه) میتونه گواه بر این باشه که وقتی یه اثر میتونه اثر معماری باشه ک زیبا باشه و با دیدنش قلب و روحت نرم بشه و لبخند بزنی و بگی زیباست که امیدوارم طرحم اینگونه بوده باشه....سپاس از تو دوست عزیزم ک رای دادی:w30:

مرسی دوست خوش فکر و خوش ذوق ، تعبیر بسیار متفاوت و جالبی از نقاشی ات داشتی ،
دقیقا" این یک دیدت در جامعه و بین افراد وجود داره و حتی شاید یک تلنگر برای خود من باشه که دچار این دید نباشم ...

در مورد بقیه دوستان برنده و سایر عزیزای شرکت کننده که اسامی شون منتشر هم نشده گویا ... در مورد اثرشون توضیح نمیدن ؟؟
البته اگر مایل هستن ، به نظر میرسه زیاد دارم پافشاری میکنم . اگر دوس داشتید بچه ها ، یه کوچولو...حرفی ، سخنی ، حکمتی !;)

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه عزیزان .
امیدوارم حال و احوالتون خوب باشه .
اول از همه از زحمت های پرلای عزیز و کابرای فعال تالار که توی برگزاری این مسابقه تلاش کردن تشکر میکنم .
امیدوارم هر جا هستن موفق باشن :gol:
بعد هم از همه شرگت کنندگان عزیز که قبول زحمت کردن و دست به قلم شدن و رای دهنگان عزیز تشکر میکنم .
نا گفته نماند خیلی از آثار از دید من فوق العاده بودن و ارزش بالایی دارن .:gol:

نکته مهمی که لازم بود یاد آوری کنم اینه که پرلای عزیز یه اشتباه کوچولو در شمارش آرا داشته که نفرات برتر یه کم جا به جا میشه ..
همین جا از همه کسایی که توی پست پرلا جز برنده ها بودن و الان نیستن عذر خواهی میکنم . امیدوارم دفعات بعدی جز برترین ها باشن .

بنابراین

نفر اول خانم MEHRNOOSH.D »»»» با 34 امتیاز (اثر شماره 9). جایزه 150 امتیاز + معرفی در نشریه الکترونیکی تالار هنر « فصلنامه هنر و معماری نقشینه

نفر دوم خانم Shila:. »»» با 21 امتیاز (اثر شماره1-8)- جایزه 100 امتیاز

نفر سوم خانم ahoo_fr»»» با 19 امتیاز (اثر شماره1) - جایزه 100 امتیاز

نفر چهارم مشترکا خانم دختر شاه پریون اثر شماره 11

و خانم delnazzz
اثر شماره2

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپاس فراوان از دقتتون دوستان عزیز.....تبریک میگم به دوستان خوبم ک جز نفرات قرار گرفتن و از تمام دوستانی هم ک در مسابقه شرکت کرده بودن ممنونم واقعا زحمت کشیده بودن و کارا عالی بود:gol:

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه کارایی میکنینا. بعضی از اینا ، آخه واقعا نقاشیه یا چای پاشیده روی دفتر؟

میلیشیا

عضو جدید
کاربر ممتاز

جناب مهندس بهتر بود قبل از هرگونه قضاوتی ، موضوع مسابقه رو مطالعه میفرمودید
با توجه به موضوع مسابقه این نقاشی ها فوق العاده هستن و برای هر کدوم، بچه ها کلی زحمت کشیدن
این گونه نظر دادن اصلاً صحیح نیست
;)

Roozbeh Painter

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

این که این نقاشیا رو میبینیم.. میتونیم بفهمیم چقدر خوب موضوع مسابقه رو درک کردن و چنین نقاشی هایی کشیدن..
اینا نقاشی های ناخوداگاه یا خیالی هستن..

اینا هم زحمت میخوان ..

با دید ساده نگاه نکن.. نقاشی نفر اول رو ببین..یا دوم و سوم..کلا.. مخصوصا نفر اول..
خیلی با نظمه و همه چی به جا..

همه سبک نقاشی وجود داره...نقاشی که حتما نباید طبیعی باشه دوست من ;):gol:

eliot -esf

کاربر ممتاز
کاش امتیاز ها بقیه را هم میگفتید !!
قک کنم من از اخر اول شدم !!خخخخ

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم که انگار دیر رسیدم و نتونستم تو نظر سنجی شرکت کنم ............

کار بعضی از بچه هاا واقعآ معرکه بود ......دست همه شون درد نکنه ...........

و متشکرم از همه عزیزان و معمارای عزیز که تنها 2 نفر از معمارای خوش ذوق و با دقت طرح منو انتخاب کرده بودن...............به هر حال ممنون از همه گی.....

راستی مهرنوش جان بهت تبریک میگم ...........کارت واقعآ فوق العادست ............و تبریک میگم به همه برندگان عزیز.........و تشکر میکنم از پارلای عزیز که کلی زحمت کشیدن

بالا