مسئول چشم چرانی مردان کیست؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دقیقا...من یه دوست چادری دارم که هم خوشکله هم قد بلند...بارها شاهد نگاه ها و حتی تیکه های بد مردا بهش بودم
ولی در کل اگه 4 تا زن بد حجاب و تحریک کننده نباشن مردا هم به خودشون اجازه نمیدن که به دختر متین نگاه بد داشته باشن..
کلا مقصر اصلی مشکلات جنسی و فساد تو جامعه زن ها هستند
این رو از روی تعصب خاصی نمیگم...بلکه واقعا مطالعه و تحلیل کردم تا به این نتیجه رسیدم...
ایول صداقت...
منم موافقم...
دوستت رو به ما معرفی نمیکنی؟؟/!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
در واقع زنانی که مردها را بخاطر چشم چرانی متهم می کنند با پوشیدن لباس های باز به طور غیرمستقیم پیامی می فرستند که به انها به عنوان ابزار جنسی توجه شود

یک مد هر چقدر هم که قوی و مقاوم باشد نمی تواند در برابر این جلوه گری ها مقاومت کند چون ذهن به این سمت منحرف می شود.

پس علت اینکه چشم چرونی بیشتر رواج پیدا کرده مقصر مردان نیستند بلکه خانمهایی هستند که خودشان این نگاهه رو دوست دارند.
لطف می کنید لباس باز رو تعریف کنید؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا...من یه دوست چادری دارم که هم خوشکله هم قد بلند...بارها شاهد نگاه ها و حتی تیکه های بد مردا بهش بودم
ولی در کل اگه 4 تا زن بد حجاب و تحریک کننده نباشن مردا هم به خودشون اجازه نمیدن که به دختر متین نگاه بد داشته باشن..
کلا مقصر اصلی مشکلات جنسی و فساد تو جامعه زن ها هستند
این رو از روی تعصب خاصی نمیگم...بلکه واقعا مطالعه و تحلیل کردم تا به این نتیجه رسیدم...
چنین اظهار نظرهایی همین اندک آزادی زنها تو جامعه رو هم در معرض خطر قرار می ده... دوست عزیز... بسیاری از مردهای جامعه ما (برخلاف نظر دوستان که این تعداد رو اقلیت می دونن و من بهشون احترام می ذارم) فکرهای کثیف دارن... دلیلش رو نمی تونم دقیق پیدا کنم اما نگاهشون به زن صرفا یک ابزار جنسی هست...
باز زندگی در شهرهای بزرگ باعث می شه تصور کنید فقط عده خاصی از زنان مرکز توجه چنین مردانی هستن (که خب این به تنهایی باعث خوشحالیه که تو شهرهای بزرگ ازینکه هر زنی ابزار تفریح جنسیه عبور کردن) اما اگه سری به شهرهای کوچکتر بزنین می بینین که حتی دختران چادری که برخلاف دوست شما شاید زیبا هم نباشن چطور با نگاه کثیف و جملات کثیف برخورد می کنن... اونهم به دقعات متوالی در هربار بیرون رفتن از منزل!!!! واقعا بازهم فکر می کنین مقصر زنها هستن... در اینکه اگر زنی بی پروا جذابیتهای جنسیشو نمایش بده مسلما جلب توجه می کنه شکی نیست اما تو جامعه ما پوشش حد متعارفی داره و تعداد افرادی که بسیار نامتعارف و خاص لباس می پوشن چندان زیاد نیست....
.
.
و یک سوال از آقایون محترم... چطوریه که یک مرد نسبت به محارم خودش با وجود آزادی بیشتر پوشش کشش جنسی نداره؟؟؟

alborz_3000

اخراجی موقت
سوفیا جان دوستتو به "ابی داریوش" معرفی نکنف من اینجا هستم، نمردم که، اسمه دوستت آزاده نامداری نیست احیانا؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه مقصر چه اون خانومي كه تو خيابون با وضع مناسبي نمياد و اون مردي كه چشم و درويش نمي كنه

""elahe""

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا به نظر من چشم چرونی ربطی به مجرد بودن یا نبودن نداره....نصف بیشتر این آدمای چشم چرون متاهلن...و به نظر من گناه اینا سنگین تره...

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلیل چشم چرونیه مردا اینه که قوانین خدا رو رعایت نمیکنن
مثل دخترا که حجاب رو رعایت نمیکنن

خدا اول گفته که مردا جلوی چشاشونو بگیرن بعد خانوم ها حجابو رعایت کنن
الکی نگین تقصیر ما دختراست
آیا خدا نگفته به نامحرم نگاه نکنین؟
وقتی چشم کثیفی میکنین یعنی ضد قوانین خدا عمل کردین نه این که ...

ما خانم ها رو متهم نکردیم بلکه داریم جواب اتهاماتی رو می دیم که خانمها به مردا وارد می کنن.

می خوام بگم اگرچه مردای چشم چرون هم کم نیستن ولی خانمهای بد حجاب هم زیادن که به این مسله دامن می زنن

Estrella

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما خانم ها رو متهم نکردیم بلکه داریم جواب اتهاماتی رو می دیم که خانمها به مردا وارد می کنن.

می خوام بگم اگرچه مردای چشم چرون هم کم نیستن ولی خانمهای بد حجاب هم زیادن که به این مسله دامن می زنن
lموافقم...........

afn741

عضو جدید
دوست محترم اولا نگاه آلوده زمانی پیش میاد که عامل آلوده کننده ای هم وجود داشته باشه که در جامعه ما این امل کاملا مشخصه
دوما قوسهای بدن زن برای مرد مهمتره تا قوسهای بدن مرد برای زن (شرمنده که دیگه بیشتر از لفافه دارتر نمیشه :دی) و این یه امر بدیهی ست و مقایسه این دو اصلا مقایسه درستی نیست
و سوما نوع پوشش برای یک جامعه آن هم از نوع انسانیش یک معیار مهم هست !
و چهارما بهتره برای زیر ذره بین بردن مورد بجث تاپیک هم علت رو بررسی کنید و هم معلول رو
هم چشم چرانی مردان رو و هم لاک با رنگ جیغ و کاکلهای چن طبقه و مانتو روی ناف خانوما رو !

چرا برای یک عمل بد همیشه به دنبال معلول هستیم . در صورتی که هیچ عاملی هم اگر وجود نداشته باشه برای خودشون به طریقی میسازن . اصلا" هم براشون فرق نمیکنه طرف مقابل پوشیده باشه یا باز باشه . البته این رو هم انکار نمیکنم که وضعیت پوشش در جامعه ما جه برای مرد و چه زن در وضعیت خوبی قرار نداره . نمیشه برای یک گروه ازادی پوشش قائل شد و برای گروهی دیگر محدودیت . اون هم به خاطر نوع جنسیت .در جایی که اصل انسانیت کم رنگ شده نمیتوانی به زور به کسی القا کرد . فکرها را باید درست کرد تا خود فرد نوع پوشش درست را انتخاب کنه .
همانطور که قوسها و .... زنان برای مردان جلب توجه میکنه همین حالت هم برای خانومها وجود داره حالا با کمی تفاوت .
مشکل اصلی ما از فرهنگ ما ناشی میشه . میخواهیم فرهنگ و شئونات اسلامی حفظ بشه ولی با تکنولوژی غربی زندگی کنیم . غافل از این هستیم برای زندگی با تکنولوژی غرب ، بخشی از فرهنگشون هم وارد زندگی ما میشه . و این دو در تضاد هم هستند . و وقتی توانایی هضم اون را نداریم به این روزها دچار میشیم

mehravehoath

عضو جدید
مگه از اول اینجوری بوده؟به نظر من تمام این مسایل از وقتی شروع شده که کسایی که لیاقت پدر مادر بودن الگو بودن قهرمان بودن ندارن مسولیت تربیت یه انسان رو بر عهده میگیرن...اینجوریه که همه چی سراغ ادم میاد اون موقع اس که باید یکی کنارش باشه....وگرنه خودش دنبال یه هم درک میگرده...ولی جایی که..........به نظرم اینجور افراد دنبال اون خلاء کودکی شونن که راه رو عوضی میرن نه اینکه از اول بخوان عوضی راه برن.....بعد یه عده ای دور هم جمع میشیم در مورد رفتارشون قضاوت میکنیم و دنبال مقصر میگردیم...........به قول شریعتی:قبل از اینکه در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنیم کمی با کفش های اونا راه بریم.

Sarp

مدیر بازنشسته
چرا برای یک عمل بد همیشه به دنبال معلول هستیم . در صورتی که هیچ عاملی هم اگر وجود نداشته باشه برای خودشون به طریقی میسازن . اصلا" هم براشون فرق نمیکنه طرف مقابل پوشیده باشه یا باز باشه . البته این رو هم انکار نمیکنم که وضعیت پوشش در جامعه ما جه برای مرد و چه زن در وضعیت خوبی قرار نداره . نمیشه برای یک گروه ازادی پوشش قائل شد و برای گروهی دیگر محدودیت . اون هم به خاطر نوع جنسیت .در جایی که اصل انسانیت کم رنگ شده نمیتوانی به زور به کسی القا کرد . فکرها را باید درست کرد تا خود فرد نوع پوشش درست را انتخاب کنه .
همانطور که قوسها و .... زنان برای مردان جلب توجه میکنه همین حالت هم برای خانومها وجود داره حالا با کمی تفاوت .
مشکل اصلی ما از فرهنگ ما ناشی میشه . میخواهیم فرهنگ و شئونات اسلامی حفظ بشه ولی با تکنولوژی غربی زندگی کنیم . غافل از این هستیم برای زندگی با تکنولوژی غرب ، بخشی از فرهنگشون هم وارد زندگی ما میشه . و این دو در تضاد هم هستند . و وقتی توانایی هضم اون را نداریم به این روزها دچار میشیم
اونی که شما گفتید یه بیمار روانیه و باید درمان بشه
هر چشم چرانی روانی نیست

arnak

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم چرا همه دوس داریم تقصیرو گردن یکی دیگه بندازیم!!!!؟؟
چرا نمیخوایم قبول کنیم اگه اشتباهی ازمون سر میزنه مقصرش فقط و فقط خودمونیم!!!!!!!!!!؟؟
اگه یه دختری اندام نمایی کنه ممکنه قصد بدی نداشته باشه، اگرم داشته باشه من تا یه آدم هیز نباشم بهش نگاه نمیکنم، منظورم اینه که اون با بیرون انداختن خودش باعث هیز شدن کسی نمیشه

Hacksaw

عضو جدید
این روزا اگه تو خیابونها راه بری متوجه نگاه های سنگین و چشم چرانه برخی مردان می شویم.در این تاپیک می خواییم مشخص کنیم علت چشم چرانی مردای امروز و به اصطلاح هیز بودنشون چیه؟

من عادت به زدن تاپیک ندارم اینم مجبورشدم در جوابیه تاپیک خانمهایی بزنم که بدونن تو این موضوع فقط مردها متهم نیستن.

مردانی هستند که زنان را ابزار جنسی می بینند اما این مردان در حداقلند حداقلی که هنوز مانده تا بزرگ شوند.
بیشتر مردها به دنبال همراهی وفاداری و پیوستگی عمیق با زن زندگیشان هستند. رابطه جنسی در رابطه های جدی معمولا حرف اول را نمی زند.
مردان زنانی را دوست دارند که شخصیت و صداقت داشته باشند. تنها زنانی به عنوان ابزار جنسی به انها نگاه می شود که برای این منظور برنامه ریزی می شوند چه خواسته چه نا خواسته.
داغ این ننگ بر مردان زده شده است که نگرششان به زنها کوته فکرانه است. به دلایلی بیشتر زنان تصور می کنند که مردها فقط به دنبال رابطه جنسی هستند اما این واز واقعیت دور است. البته درست است که مردهایی هستند که در زنان فقط به دنبال رابطه جنسی می گردند نه چیز دیگر اما اکثریت مردان اینطور نیستند.

فقط بیحیایی یک عده از خانومها......

Hacksaw

عضو جدید
کدوم پسر جرات میکنه به یه دختر با حیا چشم چرونی کنه یا هیز بازی دراره تا خانوم نخواد.........

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
کدوم پسر جرات میکنه به یه دختر با حیا چشم چرونی کنه یا هیز بازی دراره تا خانوم نخواد.........
حرفا میزنیا .خودم دیدم که مردا چطور به یه خانوم باشخصیت و با حجاب تیکه میندازن و با چشماشون اون خانومو قورت میدن من که دخترم عوض اون مرد شرم میکنم به یه همچین خانومی اینجوری نگاه کنم ولی بعضیا.......

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب خیلی سادست گفتم که هر تیپ و لباسی که اعث تحریک جنس مخالف بشه نمونه بارزشو تو جامعه زیاد می بینی پس خودتو به اون راه نزن

لباس باز کاملا معلومه تعریفش
لازم به شکافتن نیست
درسته نیازی به شکافتن نبود... فقط برام سوال پیش اومد که چطوری مانتو می تونه لباس باز محسوب بشه:surprised::surprised:...
کلمه واضحیه... یعنی لباسی که بدن رو عریان نشون بده... با این تعریف هیچ زنی تو خیابونای ایران نمی تونه لباس باز بپوشه
.
شما گویا از کره دیگه ای تشریف آوردین... یه مدت تو کره خاکی ، بالاتر از مدار راس الجدی ، سرزمین ایران گشت بزنید بعد دقیق تر نظر می دین....:cool:

Sarp

مدیر بازنشسته
حرفا میزنیا .خودم دیدم که مردا چطور به یه خانوم باشخصیت و با حجاب تیکه میندازن و با چشماشون اون خانومو قورت میدن من که دخترم عوض اون مرد شرم میکنم به یه همچین خانومی اینجوری نگاه کنم ولی بعضیا.......
وقتی شعار "هرکس آزاده هرطور دلش خواست زندگی کنه تو جامعه" فراگیر میشه نتیجه ش همینی میشه که شما ذکر کردید
سالهای نه چندان دور فردی اگر میخواست حرفی به خانومی بزنه با واکنش مردم کوچه و خیابون روبرو میشد
درسته نیازی به شکافتن نبود... فقط برام سوال پیش اومد که چطوری مانتو می تونه لباس باز محسوب بشه:surprised::surprised:...
کلمه واضحیه... یعنی لباسی که بدن رو عریان نشون بده... با این تعریف هیچ زنی تو خیابونای ایران نمی تونه لباس باز بپوشه
.
چرا حرف تو دهن ملت میذاری؟
اینجا کی گفته مانتو لباس باز محسوب میشه ؟:surprised:
مثلا میخوای دست پیش بگیری که کسی به هیچ نوع لباسی نتونه گیر بده ؟
لباسی که از بالا تا سینه باز باشه بهش میگن لباس باز
لباسی که تا باد میخوره ناف طرف پیدا میشه بهش میگن لباس باز
دیدی لباس باز تعریفش مشخصه ؟

عریان هم بی لباس محسوب میشه نه لباس باز!!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی شعار "هرکس آزاده هرطور دلش خواست زندگی کنه تو جامعه" فراگیر میشه نتیجه ش همینی میشه که شما ذکر کردید
سالهای نه چندان دور فردی اگر میخواست حرفی به خانومی بزنه با واکنش مردم کوچه و خیابون روبرو میشد

چرا حرف تو دهن ملت میذاری؟
اینجا کی گفته مانتو لباس باز محسوب میشه ؟:surprised:
مثلا میخوای دست پیش بگیری که کسی به هیچ نوع لباسی نتونه گیر بده ؟
لباسی که از بالا تا سینه باز باشه بهش میگن لباس باز
لباسی که تا باد میخوره ناف طرف پیدا میشه بهش میگن لباس باز
دیدی لباس باز تعریفش مشخصه ؟

عریان هم بی لباس محسوب میشه نه لباس باز!!
منظورم بخشی از بدن بود
زود دست می گیره....:razz:
آره همینیه که تو می گی..... خب آخه تو ایران که همه مانتو می پوشن... حالا اگه کوتاه هم باشه باز که نیست

Sarp

مدیر بازنشسته
منظورم بخشی از بدن بود
زود دست می گیره....:razz:
آره همینیه که تو می گی..... خب آخه تو ایران که همه مانتو می پوشن... حالا اگه کوتاه هم باشه باز که نیست
بابا یک ساله سوال من هم همینه دیگه مرد مؤمن(! :دی)

منظور از بیحجاب در بین قشر تحصیل کرده که مشخصه (منظورم همین افراد حاضر در بحثهاست)
پس چرا تا از بیحجابی انتقاد میشه شما جبهه میگیرید ؟ شما خانوما !

بابا مادر من هم مانتوئیه . خواهر و زن و بچه و نوه و نبیره هام همه شون مانتوئین :دی
ولی بیحجاب نیستند !

دختر یخی حالا بگو ببینم شخص شما چرا در مقابل این انتقادها جبهه میگیری ؟؟!

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
این روزا اگه تو خیابونها راه بری متوجه نگاه های سنگین و چشم چرانه برخی مردان می شویم.در این تاپیک می خواییم مشخص کنیم علت چشم چرانی مردای امروز و به اصطلاح هیز بودنشون چیه؟
این روزا!!!!! ازاول تاریخ اکثریت مردا چشم چرون بودن تاقیام قیامت هم چشم چرون خواهندموند
علتشم هوسرانی خودشونه وبس

afn741

عضو جدید
این روزا!!!!! ازاول تاریخ اکثریت مردا چشم چرون بودن تاقیام قیامت هم چشم چرون خواهندموند
علتشم هوسرانی خودشونه وبس
دست شما درد نکنه خشک و تر رو با هم میسوزونید . در هر شرایطی یه حداقل و حداکثری هم وجود داره .

Sarp

مدیر بازنشسته
همه میدونیم درحامعه جقدرنسبت به زنان ظلم میشه واگرخانمی بخواد ازاین ظلم صحبت کنه ودفاع کنه متاسفانه برچسب فمنسیت میخوره
آزادید دفاع کنید
ولی جواب های هوی است و وقتی بخواید همه مردا رو متهم کنید که ماشلا در همه تاپیکها هم تکرار میکنید ، یکی هم پیدا میشه که شما رو متهم کنه !!!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
.

شما گویا از کره دیگه ای تشریف آوردین... یه مدت تو کره خاکی ، بالاتر از مدار راس الجدی ، سرزمین ایران گشت بزنید بعد دقیق تر نظر می دین....:cool:

کی کجا من گفتم مانتو لباس بازه؟؟؟؟؟؟؟؟

1000 بار گفتم منظور لباسای تحریک کنندست مثه مانتو تا بالای باسن لباس تنگ وناجور مفهوم شد دیگه؟

گرچه اگر حجاب تو ایران ازاد شه یه عدع از بیرون اومدن به صورت لخت هم واهمه ای ندارن همین عده ای که الانم هزار جور قر فر در میارن سر خودشون که وقتی اومدن بیرون همه چهار چشمی نگاشون کنن

بالا