مزایده اینترنتی!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان چقدر با این سایت آشنایی دارن و کلاً چقدر با این سیستم مزایده اشنا هستند؟ نظرتون چیه؟

http://www.123kala.ir/

مزایده اینترنتیه، و محصولاتی رو با قیمتی معادل 15 درصد قیمت اصلی میفروشه مثلا گوش 309 هزار تومانی رو با قیمت 46 هزارتومن و حتی کمتر میفروشه...

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطالب زیر از توضیحات بخش راهنمای همین سایته:
مزایده اینترنتی چیست؟

امروزه خدمات مزایده اینترنتی در سراسر دنیای وب رو به گسترش است و کاربران بسیاری را در نقاط مختلف دنیا مجذوب خود ساخته است. 123kala.ir اولین نمونه این گونه خدمات اینترنتی در ایران است که شما را قادر می سازد در مزایده کالا از انواع گوناگون مشارکت کنید. هر کالا با حداکثر 15% قیمت بازار آن عرضه می شود. یعنی قیمت پایه کالا از صفر آغاز شده و با رسیدن به 15% قیمت کل کالا پایان می یابد. لذا مشارکت کننده برنده مزایده،حداقل 85% صرفه جویی در خرید هر کالا خواهد داشت. هدف ما عرضه کالا بسیار کمتر از قیمت بازار و ایجاد هیجان و سرگرمی در حین خرید کالا می باشد.

چگونه در مزایده شرکت کنیم؟

با ارسال یک پیامک خالی به شماره 30009008 به مزایده موجود در 123kala.ir ملحق می شوید. بدین ترتیب هر شرکت کننده با ارسال پیامک و مشارکت در مزایده وارد صفی از مشارکت کنندگان می شود. هر مشارکت کننده در این صف به جلو حرکت کرده و در وقت مقتضی به صورت خودکار پیشنهاد افزایش قیمت کالا را می دهد. سپس به انتهای صف منتقل شده تا پس از حرکت دوباره در صف و رسیدن نوبت پیشنهاد دوباره افزایش قیمت کالا را عرضه کند. این عمل تا جایی که کاربر از اعتبار برخوردار است و کالای مورد نظر به قیمت نهایی نرسیده ادامه می یابد. هر شرکت کننده که از اعتبار تهی می شود از این صف خارج شده و توسط پیامکی از او دعوت می شود در صورت تمایل اعتبار بیشتری خریداری و دوباره به مزایده ملحق شود. در پایان شرکت کننده ای که از اعتبار کافی برخوردار و در صف مزایده باقی مانده باشد، برنده مزایده میشود. چنانچه تعداد افراد باقی مانده در صف بیش از یک نفر باشد، سیستم تا رسیدن به قیمت نهایی مزایده (15%کل قیمت کالا) ادامه می یابد و در نهایت اولین شرکت کننده که به قیمت نهایی کالا رسید، برنده نهایی مزایده اعلام می شود.

Sarp

مدیر بازنشسته
نمیدونم این سایت چه کاری انجام میده
ولی من به هیچ کدوم از سایتای ایرانی که تو اینجور کارها هستند اصلا اعتماد ندارند
مزایده و تبلیغات کلیکی و پولی و . . .
چون قانونی تو کشور واسه متخلفانش وجود نداره

در عوض سایتای معتبر خارجی هم به ما ایرانیها اعتماد ندارند :D
پس میریم از همون بقال سرکوچه خرید میکنیم

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نمیدونم این سایت چه کاری انجام میده
ولی من به هیچ کدوم از سایتای ایرانی که تو اینجور کارها هستند اصلا اعتماد ندارند
مزایده و تبلیغات کلیکی و پولی و . . .
چون قانونی تو کشور واسه متخلفانش وجود نداره

در عوض سایتای معتبر خارجی هم به ما ایرانیها اعتماد ندارند :D
پس میریم از همون بقال سرکوچه خرید میکنیم
نمیدونم والا، هی آدم وسوسه میشه یه بار امتحان کنه این سیستمو...

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
من بیشتر خریدام اینترنی هست ولی مزایده رو هنوز نتونستم بهش اعتماد کنم.دلیلشم اینه که هنوز تو ایران جا نیوفتاده و هیچ قانون و نظارت مشخصی هم نداره.
ولی همه دنیا استفاده میکنن و چیزی خوبیم هست.

payam_prz

عضو جدید
نظر من در مورد مزایده اینترنتی

نظر من در مورد مزایده اینترنتی

به نظر من در کل مزایده های اینترنتی خارجی مثل مثلا Beezid.com خیلی هم معتبر و مطمئن هستند چون از سیستمهای پرداختی مثل پی پال استفاده می کنند که از خریدار حمایت می کنه و اگر معامله درست نباشه، پی پال پول را بر می گردونه. متاسفانه ما که امکان خرید با کردیت کارت و پی پال نداریم تازه اگر هم داشتیم، جنس برده شده را به ایران ارسال نمی کنن!
این سایت ایرانی را من دیدم ولی یک ایراد بزرگ داره و اون هم اینه که مثلا تایمر مدتی به صفر میرسه ولی برنده اعلام نمیشه! اما جدیدا یک سایت خوب ایرانی پیدا کردم که واقعا از هر نظر از این یکی بهتره ولی میترسم لینک بدم بگن داری تبلیغات میکنی و از این حرفا ;)

h1and1saman

عضو جدید
امروزه بازار کلاه برداری های اینترنت بسیار داغه و روزانه کلاه برداری های زیادی از راه های مختلفی میشه را های مختلفی مثل ارسال ایمیل ها و وبسایتهای مختلف
امروز می خوام یکی دیگه از کلاه برداری ها رو به شما معرفی کنم که شما هم گرفتار این قشر فریب کار نشید
123kala.ir
جدیدا با سایتی با عنوان مزایده اینترنتی آشنا شدیم که دست به کلاه برداری ولی به صورت بسیار جالب زدند
123kala.ir که با عنوان مزایده اینترنت در حال فعالیت است به صورت کاملا حرفه ای کلاه برداری می کنند که شاید خیلی ها در اوایل به این موضوع پی نبرند و با ظاهر سازی هایی که در این وب میشه این وب را محیط سالمی قلم داد کنند
هشدار من به شما اینه قبلا ازاینکه پول خودتون رو از دست بدید ابتدا کاملا با نحوه کار این سیستم کلاه برداری آشنا بشید
ما پس از یافتن چندی از افراد که در این مزایده ها شرکت کرده بوند و تماس با آنها با عنوان دریافت مشاوره برای شرکت در این سیستم به جواب مشترکی رسیدیم .این افراد در جواب به ما گفتند که این سیستم فقط برای افراد خاص طراحی شده و افرادی که در این مزایده ها برنده می شوند تعداد محدود از پیش تعیین شده می باشند که امکان رقابت با آنها ممکن نیست و به ما تاکیید اکید کردند که در این سیستم شرکت نکنیم-اکثر این افراد در این راه پول های زیادی رو از دست داده اند
و ما هم با بررسی این موضوع در خود سایت قسمت برندگان به این موضوع رسیدیم که افراد برنده شده در اکثر مواقع تکراری هستند به طوری که شخصی در یه روز چندیدن مزایده رو برنده شده و هیچ کس نمی تواند با شخص مقابله کند
ما برای تست این قضیه دل به دریا زدیم و در این مزایده هم شرکت کردیم و پس از خرید اعتبار بسیار زیاد نتوانستیم کالای مورد نظر رو برنده بشیم این در صورتی بود که قیمت تمام شده(اعتباری که خریداری کردیم بیشتر از قیمت واقعی کالا در بازار موجود بود)
این چه معنی رو میده ؟؟؟؟چه کسی حاظر است بیش از قیمت کالا رو بدهد تا در مزایده برنده شود؟؟؟؟ما برای تست این قضیه ادامه دادیم ولی آیا طرف مقابل هم در تست این قضیه بود ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!و جالبتر از این که شخص برنده شده از اشخاصی بودکه قبلا هم در مزایده های بسیاری برنده شده بود
ما در ایمیلی که با مالکان سایت مشکلات سایت رو مطرح کردیم جواب زشت و ناپسندی رو دریافت کردیم که نمی توانیم در اینجا مطرح کنیم -و در جواب اینکه جایی رو برای انتقاد و تبادل اطلاعات و مباحث قرار بدند گفتند که هرکس سوالی داشت از طریق ایمیل از ما بپرسه -پس از مدتی یه وبلاگ راه اندازی شده که می توانید در نظرات سوال یا انتقاد کنید که در اونجا هم باید نظر شما تایید بشه که شخصا 4تا نظر انتقادی دادم که هیچکدام تایید نشد
شما می توانید صحت تمام مطالب ارائه شده در اینجا رو هم خودتان بررسی کنید ولی خواهش فریب این سیستم 123kala.ir رو نخورید-این سیستم با الگو برداری از سایت های خارجی نظیر beezid.com و Quibids.com راه اندازی شده
هشدار ما به شما دوستان اینه که فریب ظاهر سازی های این سیستم رو نخورید

biabid

عضو جدید
با biabid.com می توانید با هزینه بسیار کم به انتخاب خودتان صاحب کالا هایی نفیس حداقل تا 90٪ تخفیف از قبیل : کالاهای الکترونیکی، موبایل، دوربین، قاب عکس دیجیتال، تلفن رومیزی، موزیک و ویدئو پلیر، اپل، کامپیوتر، لپ تاپ و لوازم جانبی آن، کنسول بازی، گجت، تلویزیون، لوازم لوکس خانگی، لباس، کتاب، اسباب بازی کودکان، اتوموبیل، سکه تمام بهار آزادی و .... صدها کالای دیگر بشوید.

http://www.biabid.comhttp://www.biabid.com
:eek:

biabid

عضو جدید
با biabid.com می توانید با هزینه بسیار کم به انتخاب خودتان صاحب کالا هایی نفیس حداقل تا 90٪ تخفیف از قبیل : کالاهای الکترونیکی، موبایل، دوربین، قاب عکس دیجیتال، تلفن رومیزی، موزیک و ویدئو پلیر، اپل، کامپیوتر، لپ تاپ و لوازم جانبی آن، کنسول بازی، گجت، تلویزیون، لوازم لوکس خانگی، لباس، کتاب، اسباب بازی کودکان، اتوموبیل، سکه تمام بهار آزادی و .... صدها کالای دیگر بشوید.

biabid

عضو جدید
:eek:

:biggrin:
BiaBid.com