مرکز آموزش عالی شهید شمسی پور

Hamid11ca

عضو جدید
با سلام .
بنده یکی از فارغ التحصیلان این دانشکده هستم .:)
از همه دوستانی که روزگاری رو در این مکان سپری کرده اند ، دعوت میکنم اینجا بیان و نظر بدند..

;)

masoodnokandeh

عضو جدید
با سلام .
بنده یکی از فارغ التحصیلان این دانشکده هستم .:)
از همه دوستانی که روزگاری رو در این مکان سپری کرده اند ، دعوت میکنم اینجا بیان و نظر بدند..

;)
با سلام. بي زحمت خودتان را معرفي كنيد
بنده مسعود جعفري نوكنده فارغ التحصيل كارداني كامپيوتر شهيد شمسي پور 1374 و كارشناسي 1377 هستم. شما؟

79209362

عضو جدید
بنده مسعود جعفري نوكنده فارغ التحصيل كارداني كامپيوتر شهيد شمسي پور 1374 و كارشناسي 1377 هستم. شما؟
با سلام خدمت دوستان عزيز من فارغ التحصيل كارداني كامپيوتر از شهيد شمسي پور در سال 1369 هستم و خوشحال ميشم از احوال دوستان قديمي با اطلاع بشم در ضمن از آشنايي با دوستان جديد كه از شمسي پور فارغ التحصيل شده اند خوشبختم .

mortal

عضو جدید
شمسی پور

شمسی پور

با سلام بنده یکی از دانشجویان این دانشگاه هستم.

البته ما جدید هستیم 1385 . کاردانی الکترونیک

خوشحال میشم در این سایت فعالیت داشته باشم.:):):):)

Sasan.J

عضو جدید
از قدیما چه خبر؟

از قدیما چه خبر؟

با سلام
من هم از دانشجوهای جدید و ورودی 85 هستم (کاردانی الکترونیک)
خیلی خوشحالم که تو یه همچین سایتی اثر از شمسی پور پیدا کردم:eek:
راستش این جور که من حس می کنم سطح علمی شمسی پور یه خورده (شایدم خیلی) پائین اومده و به نظر من بیشتر هم بخاطر اساتید و مدیریت دانشکده است. جدا از این از عزیران قدیمی خواهش دارم که اگر مطالبی درباره تاریخچه و گذشته شمسی پور و یا افتخار آفرینی دانشجویان این مرکز دارید در اینجا قرار بدهید تا بتونیم هویت از دست رفته این دانشکده رو بهش برگردونیم. (اصلی ترین کاربرد این اطلاعات آپدیت صفحه دانشکده در ویکیپدیاست که خیلی مهمه!)
چون همان طور که می دونید، هیچ اثر مشخصی از فعالیت شمسی پور در فضای سایبر وجود ندارد غیر از قضایای نیمه اردیبهشت امسال که اگر یه سرچ کنید متوجه می شوید.

این هم لینک wikipedia

خیلی ممنون از توجه همه عزیزان

آخرین ویرایش:

Hamid11ca

عضو جدید

سلام دوست عزیز:smile:

من حمید تراب زاده هستم. ورودی 80 کاردانی کامپیوتر . (نرم افزار) کارشناسی ام رو هم تهران جنوب خوندم.. ;-)
اون موقع که استادای ما پوست می کندن !!!:cry:
اما الان خبر ندارم چجوریه ؟!؟
ولی بهترین و پر خاطره ترین لحظات عمرم رو اونجا گذروندم و همیشه به یادش می افتم... خاطرات تلخ:cry::eek: و شیرین :smile::gol: یادش بخیر ...

استاد افطسی بهترین دوستم بود (شبکه):gol::heart::gol:

آخرین ویرایش:

Hamid11ca

عضو جدید
سلام من یکی از فارغ الحصیلای این دانشکده هستم ورودی 82:biggrin:

سلام به دوستان عزیز :smile:

عزیزان لطف کنند اطلاعات کاملی از خودشون ارائه کنند تا دیگر دوستان بتوانند به خوبی بیاد بیاورند ( نام نام خانوادگی . ورودی . رشته . بهترین اساتید از نظر شان . احیاناَ اساتید Black list :D:biggrin: و هر چیزی که به خاطر میارید و دل تنگتان میخواهد بگید ...)
با تشکر فراوان
Hamid11ca:)

mahmood_4246

عضو جدید
سلام
خوشحالم كه تو اينجا هم شمسي پور پرچمش بالا هست
منم ورودي 85 كامپيوتر هستم

emad biglar

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همگی من عماد بیگلر هستم ورودی 79 و فارغ التحصیل 83 رشته الکترونیک.
امیدوارم بتونم دوستان قدیمی رو پیدا کنم.

forshad

عضو جدید
سلام من فرشاد هستم.من دانشجوی اونجا نیستم ولی می خواست بدونم برای قبول شدن به کارشناسی ناپیوسته الکترونیک درصد درسات در چه حدی باید باشه و کلا تا چه رتبه هایی میگیره؟خواهش میکنم خیلی بهش احتیاج دارم.مرسی:redface:

NEGINNN

کاربر بیش فعال
kardani e omran hastam mikhastam bedonam daneshgatoon karshenasi napeivaste omran dare age dare ba che rotbehaiee mipazire?

Vkh

عضو جدید
راهنمایی از دوستان

راهنمایی از دوستان

سلام به همه دوستان عزیز
من وحید هستم و مهر 77 تو رشته نرم افزار وارد شمسی پور شدم. علاوه بر اینکه خیلی تمایل به دیدار مجدد دوستان خوبم تو اون دوران رو دارم، یک راهنمایی هم از تمامی کسانی که تو شمسی پور بوده اند یا اینکه هستند دارم.
خلاصه ش اینه که من بخاطر پر شدن سنوات 7 ترمم، از دانشگاه تو سال 80-81 اخراج شدم! و فقط یک ترم مونده بود تا کاردانی رو بگیرم! حالا الان میخوام هرجور شده این کار رو بکنم. دوستان عزیز با شناختی که از وضعیت کنونی شمسی پور و یا قوانین تحصیلی دارن که میتونه به من کمک کنه، لطفا من رو راهنمایی کنند.
قبلا از همکاری شما تشکر میکنم.

afboy_03

عضو جدید
شمسی پور به هک رفت

شمسی پور به هک رفت

سلام دوستان
امروز که برای انتخاب واحد به سایت این نرکده (دانشکده شمسی پور)وارد شدم دیدم که هک شده :biggrin::biggrin:مطالب جالبی هم نوشته؟!!!!!!!

http://shamsipour.ac.ir

پیوست ها

• CHxr8.jpg
    CHxr8.jpg
    5.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

khosro100

عضو جدید
دانشجوی قدیمی

دانشجوی قدیمی

من خسرو هستم. دانشجوی ورودی 65 کامپیوتر .داشتم Resume می نوشتم برای یک شرکت که اسم شمسی پور هم توش نوشتم و یک لحظه به ذهنم آمد تا تو اینترنت به این اسم یک جستجو بکنم که دیدیم به به چند تا سایت به این اسم هست . خیلی خوشحال شدم. شاید بتونم دوستان قدیمی رو اینجا پیدا کنم. به درستی اسم استاد ها رو یادم نمیاد ولی آذری - اسدی - دورودیان (فیزیک) رو یادم هست. همکلاسی هم :
عطارد - روغنیان - عسکری - عباسی فرد - نعمتی - علمی - مومنه . خیلی های دیگه که فامیل هاشون رو فراموش کردم . یاد اون زمان ها بخیر :(

آخرین ویرایش:

omidelectronic

عضو جدید
شمسی پور

شمسی پور

سلام
من دانشجوی رشته الکترونیک شمسی پور هستم
الانم ترم اخرم
نمی دونم گذشته دانشگاهمون چه جوری بوده ولی الان که خیلی سخت میگیرن
4 تا از دوستای من از دانشگاه اخراج شدن(منم خودم سه ترم مشروطم).:confused::confused:

بالا