مردان چه زمانی چهره واقعی خود را نشان میدهند؟

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همیشه ظاهر خوب نشون دهنده باطن خوب نیست و بالعکس...
گاهی اوقات همون پسرای فشن تو زندگی درست میشن و بهترین حامی خانوماشون،گاهی پسرایی که ظاهر کاملا خوب دارن بدتر میشن...
اینکه مرد چطور باشه به رفتار خانوم هم بستگی داره...
اما کلا ذات مردا جوریه که تو شرایط سخت زندگی بیشتر از اینکه با مشکل مبارزه کنن.....راه دیگه ای رو انتخاب میکنن...

Miss Nini

عضو جدید
تو همه چی خوب و بد هستن حالا با بحث سر این موضوع ما می تونیم مردا رو عوض کنیم نه
میتونیم راه چاره پیدا کنیم نه
پس چی کار میکنیم
میسپاریمشون به دست خدا خودش درستشون کنه

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله فشن های به اصطلاح بیچاره شما دل دارن ولی نه 1 دل... :razz:

شما ها هم اگه یکم به خودتون سختی بدین و یه مرد واقعی پیدا کنین نمیایین نمیگین: (این مردا همشون نامردن ایرانی و خارجی هم نداره گرچه ایرانی ها رو دست همه بلند شدن بیچاره خانوما)

من نمی گم مردا نامردن ولی خوب خبرهای زیادی در این مورد شنیدم ولی من تا حالا تجربه نکردم

r.asadi79

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه ظاهر خوب نشون دهنده باطن خوب نیست و بالعکس...
1-گاهی اوقات همون پسرای فشن تو زندگی درست میشن و بهترین حامی خانوماشون،گاهی پسرایی که ظاهر کاملا خوب دارن بدتر میشن...
2-اینکه مرد چطور باشه به رفتار خانوم هم بستگی داره...
3-اما کلا ذات مردا جوریه که تو شرایط سخت زندگی بیشتر از اینکه با مشکل مبارزه کنن.....راه دیگه ای رو انتخاب میکنن...

مورد اول رو به شما حق میدم

مورد دوم که کاملا درسته

ولی مورد سوم رو کاملا اشتباه میکنین. شما با این حرفتون ذات کل مردا رو زیر سوال بردین.... به نظر من نه در مورد خانوم ها و نه در مورد آقایون هیچوقت نمیشه یک صفت رو جمع بست.

mahyam68

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مورد اول رو به شما حق میدم

مورد دوم که کاملا درسته

ولی مورد سوم رو کاملا اشتباه میکنین. شما با این حرفتون ذات کل مردا رو زیر سوال بردین.... به نظر من نه در مورد خانوم ها و نه در مورد آقایون هیچوقت نمیشه یک صفت رو جمع بست.

مرسی.. خب راستش من خیلی کم دیدم که آقایون در شرایط سخت بیماری به خانومشون وفادار بمونن.. البته حق با شماست.. همین الان خودم گفتم کم دیدم.. اما به هر حال دیدم.. پس حق رو به شما میدم..

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه... اسیر این اعتماد به نفس دخترایه اینجام...همچین میگن اقایون فلانو بهمانن انگار خودشون ته کمالاتن، اخه بابا واسه دخترایه این زمونه عشق یعنی پولو ماشینو ویلا و.... چنان از وفاداری در ایام بیماری صحبت میکنن انگار کسی نمیدونه وفاداری چیه فقط خودشون میدونن، باز دم اقایون گرم با این وضع و اوضاع میان خواستگاریه دخترا، همینا اگه نیان میخواین چیکار کنین، ترشی 70ساله بندازین؟

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه... اسیر این اعتماد به نفس دخترایه اینجام...همچین میگن اقایون فلانو بهمانن انگار خودشون ته کمالاتن، اخه بابا واسه دخترایه این زمونه عشق یعنی پولو ماشینو ویلا و.... چنان از وفاداری در ایام بیماری صحبت میکنن انگار کسی نمیدونه وفاداری چیه فقط خودشون میدونن، باز دم اقایون گرم با این وضع و اوضاع میان خواستگاریه دخترا، همینا اگه نیان میخواین چیکار کنین، ترشی 70ساله بندازین؟

این قسمت حرفتون رو خیلی قبول دارم چون نمونه هاشو زیاد دیدم .

چه میشه کرد ! زمان زمان پول و حساب بانکی و مدل ماشین و اینجور چیزاست دیگه ! :redface:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا... باز بگین ما مردا چنین و چنان!
تحقیقات هم ثابت کرد بی عاطفه این :d
بیچاره خانوما :(

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اگه اون راه حل که گفتم نمی پسندید پس بنظر شما در چنین مواقعی چیکار باید کرد ؟!
خوب باید به خانمش محبت کنه تاخانم باعمرطبیعی بمیره بعد یه مراسم مفصل بره زن بعدی رو بد بخت کنه اگرم خانم حالا حالاها فکر مردن نداشت اقا باید دندون رو جیگر بزاره

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قسمت حرفتون رو خیلی قبول دارم چون نمونه هاشو زیاد دیدم .

چه میشه کرد ! زمان زمان پول و حساب بانکی و مدل ماشین و اینجور چیزاست دیگه ! :redface:

خوب درسته اگه برای دخترا پول مهم باشه برای پسرها هم زیبای طرف مقابل حرف اول رو می زنه پس بی حساب موشک در برابر مو شک

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حاضری با یه دختر زشت که اتفاقا خیلی هم دختر خوبیه ازدواج کنی وقتی می تونی با یه زیباروی پری چهره ازدواج کنی؟؟؟ اینها ملاکهای ازدواجه.. بحث تاپیک وفاداری به همسر بعد از ازدواجه و تو شرایط سخت که دیگه خدایی همه می دونیم تو زنها بیشتره (نگفتم تو مردها نیست)
درسته ! ;) اون چیزهائی که نوشته مال زنهای نسل سابقه نه امروزی ها ! :surprised:
ولی تحقیقش خیلی جدیده انگار! تازه اونم زن اروپا و آمریکاییش:d.... زن ایرانی که بیچاره کل هستیش پای ازدواجش می سوزه
مگه شما تا حالا با یه مرد برخورد داشتین که این حرفو میزنین؟؟؟؟

نکنه منظورتون از مرد بچه هایی هستن که با موهای فشن و شلوار پاره تو خیابونا میچرخن و ..... :razz:

با همتون هستم بی خودی با مظلوم نمایی خودتون، مردا رو نامرد جلوه ندین...:mad:

این خانوما هستن که باید انتخاب درستی داشته باشن تا تو زندگیشون به مشکلی برنخورن...
پس قبول داری انتخاب یه مرد واقعی چقدر سخت شده!! :d :d
خب بله اینکه مردی همسرشو بخاطر بیماری رها کنه نامردیه !

البته این موضوع راه حل داره در مملکت ما و اونم اینه که اقاهه زن دیگه ای بگیره و اولی رو طلاق نده خب ! :smile:

خدایی این راه حلت ورژن اصل ایرانی بود:d
البته مردن برای زن بهتر ازینه

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حاضری با یه دختر زشت که اتفاقا خیلی هم دختر خوبیه ازدواج کنی وقتی می تونی با یه زیباروی پری چهره ازدواج کنی؟؟؟ اینها ملاکهای ازدواجه.. بحث تاپیک وفاداری به همسر بعد از ازدواجه و تو شرایط سخت که دیگه خدایی همه می دونیم تو زنها بیشتره (نگفتم تو مردها نیست)
[B[/B]

این سوالو باس قبل از ازدواجم میپرسدی، اگه طرف زشت باشه ولی دلش با ادم باشه همه چی حله، شما از کجا میدونی تو خانوما بیشتره هزاران مورد دیدم که با ورشکستی شوهره زنه جمع کرد رفت خونه باباش

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم تو زنها وفاداری بیشتره... نگفتم همه شون وفادارن...
زنهایی رو ندیدی که حتی با وجود اعتیاد یا خیانت یا مشکلات اخلاقی شوهرشون بازم پای زندگیشون می مونن؟؟؟ بیماری که کمترینشه....

naserkhan

عضو جدید
نه بابا !!!! بلا نسبت 1 درصدشون
توهم زدی
شما اینجوری خوش باشین کسی با شما کاری نداره

به نظر من اگه مرد مرد باشه تو هر شرایطی با همسرش هست و یا زن یه زن کامل باشه در شرایط سخت شوهرش رو ترک نمیکنه که در حال حاضر این نوع موجودات کم هستند%#

به نظر من فکر کردن به اینکه مردا نامردن یا زنا نامردن یه نظر اشتباهه چون این یه نظر کلی هست و همه رو شامل میشه

و در مورد عاطفی بودن زن همون طور که می دونید خدا زن رو عاطفی تر آفریده و مردا را هم یکم کمتر;البته در بعضی ها اصلا عاطفه و احساسی نیست 0.1

آخرین ویرایش:

yalda222

عضو جدید
سلام به دوستان عزیزم

اوه این جاچه خبره :surprised:

این تاپیک چه جنجالی درست کرده کاشکی حذفش میکردم

داره دعوامیشه :redface:

همه شمامحترمین دوستان :gol:

ولی قبول کنین خانمایه مقدارمهربون ترن :D

البته مهم انسان بودنه که انسان خوب ونمونه هم دربین خانمهاپیدامیشه وهم آقایان وجنسیت نمیشناسه

بالعکسشم همینطور