مرجع آموزش لینوکس + مکانی مناسب برای بحث های سیاسی

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به همت برخی از دوستان، انجمنی با عنوان "لینوکس فا" تاسیس شده است تا منبع و مرجع مناسبی باشد برای کسب اطلاعات و رفع نیاز کاربران در مورد سیتم عامل لینوکس.

بخش تخصصی این انجمن با نام "کامپیوتر و اینترنت" شامل تالارهای: لینوکس، نرم افزار، سخت افزار، سیستم عامل های دیگر، بازی و برنامه نویسی می باشد.

به غیر از بخش تخصصی "کامپیوتر و اینترنت"، سه بخش "موبایل"، "فرهنگی" و "عمومی" نیز در این انجمن وجود دارد تا سایر علایق را نیز تحت پوشش خود قرار دهد.

بخش "موبایل"، شامل تالارهای: راهنمای خرید گوشی، نرم افزار، بازی و پیامک می باشد.

بخش "عمومی" شامل تالارهای: گفتگوی آزاد، زنگ تفریح، ورزشی، بحث و بررسی مسائل روز و مشاوره و راهنمایی می باشد.

بخش "فرهنگی" نیز شامل تالارهای: اسلام و قرآن، دفاع مقدس، نگارخانه، کتابخانه و ایرانگردی می شود.

اینجانب از طرف مدیران سایت ضمن دعوت از دوستان علاقه مند، شما را به صورت ویژه به تالار «بحث و بررسی مسائل روز» دعوت می نمایم.

سعی داریم با کمک دیگر مدیران این بخش، فضای مناسب و نسبتاً آزادی را برای گفت و گوی های سیاسی و دایر کردن کرسی های آزاد اندیشی در اختیار علاقه مندان قرار دهیم.

با تشکر
معاونت سیاسی انجمن لینوکس فا

آخرین ویرایش:

morta

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه که به نام سایت لینوکس هستش
ولی من با لینوکس یه اشنایی ها یی درام ( ریا :D )
چیز جالبی ...

در کل همه چیش جالبه ...:D

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مصطفی بعد اون روز رفتی مدیر شدی یا از قبل بودی؟
بعد کدوم روز؟
نه بابا، من از همون اولش بودم،یعنی یکی بچه ها گفت بیا...

جالبه که به نام سایت لینوکس هستش
ولی من با لینوکس یه اشنایی ها یی درام ( ریا :D )
چیز جالبی ...

در کل همه چیش جالبه ...:D
قسمت تخصصیش آره لینوکسه، بعدآً هم شاید اضافه بشه چیزهای دیگه مربوط به کامپیوتر
ولی قسمت سیاسیش جزو بخش عمومی سایته، مثل همینجا...

Sarp

مدیر بازنشسته
بعد کدوم روز؟
نه بابا، من از همون اولش بودم،یعنی یکی بچه ها گفت بیا...

قسمت تخصصیش آره لینوکسه، بعدآً هم شاید اضافه بشه چیزهای دیگه مربوط به کامپیوتر
ولی قسمت سیاسیش جزو بخش عمومی سایته، مثل همینجا...
بعد همون روز تو تالار کامپیوتر!

فروم سیاسی در سایه لینوکس

چه کیفی میده پس عضو بشیم:cool:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد همون روز تو تالار کامپیوتر!

فروم سیاسی در سایه لینوکس

شما در هر قسمتی دوست دارید فعالیت کنید، یا فعالیت نکنید، انجمن بخش های عمومی دارد که سیاسی هم یکیشه، هر مدیری وظیفشه قسمت خودشو ارتقا بده، منم به همین خاطر این جا این رو نوشتم...

Sarp

مدیر بازنشسته
شما در هر قسمتی دوست دارید فعالیت کنید، یا فعالیت نکنید، انجمن بخش های عمومی دارد که سیاسی هم یکیشه، هر مدیری وظیفشه قسمت خودشو ارتقا بده، منم به همین خاطر این جا این رو نوشتم...
تا حالا دیدی من تو این باشگاه به این گندگی تو قسمتن برنامه نویسی فعالیت داشته باشم ؟!!
نه ندیدی !

چون از علم مخلوط با اراجیف متنفرم !

موفق باشی !

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی جالبه ممنون
حتما میام
فقط یه مسئله حل بشه بریم سر یه مسئله دیگه نه اینکه هزار تا سوال و شبهه و سنگ اندازی و غیره بیاد وسط و شلوغ بشه و اگه اینطوری بشه از کارایه قبلی هم بدتر میشه یعنی باید یه مدیر پایه و قوی داشته باشه و یه دست به اخراج خوش دست.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا مصطفی
به عنوان بخش علمیش خوب خوبه
اما به عنوان بخش سیاسی چند سوال برام پیش میاد
1)اوایل انتخابات که یادت هست..چه مشکلاتی پیش اومد و چقدر آدم هایی اومدن و آی پی کاربران رو در بیارن و .... تا چه حد این سایت مطمئن هستش
2)نظرات اهالی مدیریت در قبال نظرات مخالف شدید چیه
3)چرا تو شرایطی که همه تالارها مشکلاتی با بحث های سیاسی دارن این تالار مشکلی نداره و بحث رو آزاد توش انجام میده خونش رنگین تره؟
این سوالات من سوال..نه مخالفت!
آرزوی موفقیت

ooraman

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مصطفی جان مرسی از دعوت....ولی شما که میدونی من خیلی وقته قید بحثای سیاسی رو زدم....بحثی که نتیجه نداشته باشه شهید کردن نفسه!!با این بحثا فک نکن بشه راه به جایی برد....

البته رفتم عضو بشم ولی همش ارور میده!!!!!

آخرین ویرایش:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا مصطفی
به عنوان بخش علمیش خوب خوبه
اما به عنوان بخش سیاسی چند سوال برام پیش میاد
1)اوایل انتخابات که یادت هست..چه مشکلاتی پیش اومد و چقدر آدم هایی اومدن و آی پی کاربران رو در بیارن و .... تا چه حد این سایت مطمئن هستش
2)نظرات اهالی مدیریت در قبال نظرات مخالف شدید چیه
3)چرا تو شرایطی که همه تالارها مشکلاتی با بحث های سیاسی دارن این تالار مشکلی نداره و بحث رو آزاد توش انجام میده خونش رنگین تره؟
این سوالات من سوال..نه مخالفت!
آرزوی موفقیت
سلام آقا مجید گل
1)نه این سایت مطمئنه، خیالتون راحت، برای راحتی بیشتر خیالتون از مدیریت سایت صریحاً میپرسم و پاسخش رو توی انجمن میذارم....
تیم مدیریتی سایت از دوستانم هستند که طبق شناختی که ازشون دارم اهل در آوردن آی پی و اینها نیستند...
به نظر شما من اهل در آوردن آی پی هستم؟

2) نظرات مخالف شدید یعنی چی؟
معاونت سیاسی سایت دست خودم هست و تقسیم وظایف صورت گرفته کسی در کار دیگری حق دخالت نداره، نظرات مخالف شدید تا حدی که توهین و تمسخر و تحقیر توش نباشه و فقط نقد باشه، مشکلی برای من و مدیران قسمت سیاسی نداره...

3) همه تالارها می ترسند از راه انداختن بحث سیاسی، چون مدیریت بحث های سیاسی سخته، ولی من این مسولیت رو قبول کردم...
از نظر فیـلترینگ هم سعی می کنیم مشکلی نباشه، چندتا از دوستان هستند که در این زمینه کمک میکنن...

ممنون از شما..

سلام مصطفی جان مرسی از دعوت....ولی شما که میدونی من خیلی وقته قید بحثای سیاسی رو زدم....بحثی که نتیجه نداشته باشه شهید کردن نفسه!!با این بحثا فک نکن بشه راه به جایی برد....

البته رفتم عضو بشم ولی همش ارور میده!!!!!
سلام
خواهش میکنم...
در مورد عضویت هم نمیدونم والا آقا مجید که ثبت نام کرده بودن، ارور چی میده؟
توی این قسمت مشکلتونو مطرح کنید، نیاز به عضویت هم نداره، قسمتیه که برای کاربران مهمان در نظر گرفته شده:
http://linuxfa.ir/home/forumdisplay.php?fid=38

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدید.
خواهش میکنم، هرجا دوست داشتید فعالیت کنید، قدمتون رو چشم مدیران...

مصطفی هم از باشگاه به بیرون هدایت شد

واقعا اگه به خطر این تاپیک بوده که نمیدونم چی بگم

یک سال گذشت! (بقاء، مختص ذات اوست)

مصطفی جان شاید اینجا نباشی ولی در قلب ما هستی

امیدوارم بازم ببینمت ..........
انشاالله

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مصطفی جان خوب کاری کردی عضو شدی ...................... خیلی دید منو بازتر کردی

واقعا ازت مدیونم ........... مدیون ................ مصطفی جان الحق که یکی از چهر های ماندگار باشگاه بودی ............. از هر نظر ........... همه جا رو درست پاسخ دادی گاهی با طنز، گاهیم با منطق روشن

امیدوارم هر جا باشی موفق و تندرست باشی

انشاالله :gol::gol::gol:

Sarp

مدیر بازنشسته
مصطفی جان خوب کاری کردی عضو شدی ...................... خیلی دید منو بازتر کردی

واقعا ازت مدیونم ........... مدیون ................ مصطفی جان الحق که یکی از چهر های ماندگار باشگاه بودی ............. از هر نظر ........... همه جا رو درست پاسخ دادی گاهی با طنز، گاهیم با منطق روشن

امیدوارم هر جا باشی موفق و تندرست باشی

انشاالله :gol::gol::gol:
چه خبرته ؟
انگار پشت سر مرده صحبت میکنه :D

بالا