مراقب ازدواج باشید عکس دیدنی از قبل و بعد از ازدواج یک زن و شوهر

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که نیت نکردم.................فقط گفتم بعد ازدواجش چقدر خوبه..........:biggrin:
پر طاووس قشنگ است به کرکس ندهندش...............
این چیزا سعادت میخواد:biggrin:

به خاطر حمایت از هم نوعم از صمیم قلب دعا میکنم این سعادت نصیب شما و هیچ مرد دیگه ای نشه:thumbsup2:
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمین

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر حمایت از هم نوعم از صمیم قلب دعا میکنم این سعادت نصیب شما و هیچ مرد دیگه ای نشه:thumbsup2:
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآمین
هم نوع که میشه کلاً انسان............. نشنیدین میگن نوع بشر...؟!؟!
;) آمییییییییییییییییییییییین!!!!

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هم نوع که میشه کلاً انسان............. نشنیدین میگن نوع بشر...؟!؟!
;) آمییییییییییییییییییییییین!!!!
آخه مطمئنم اینجور خانمها بعدا چنان از خچالت همسر محترمشان در میان که دیگه هوس اینجور ظلمهایی به سرشون نزنه شاید الان قدرت دست مرده باشه خانم به دلایل استراتژیکی مجبور به اطاعت شده اما در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخه مرده با این کارش فقط یک دنیا کینه خلق کرده و بس

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه مطمئنم اینجور خانمها بعدا چنان از خچالت همسر محترمشان در میان که دیگه هوس اینجور ظلمهایی به سرشون نزنه شاید الان قدرت دست مرده باشه خانم به دلایل استراتژیکی مجبور به اطاعت شده اما در همیشه روی یک پاشنه نمی چرخه مرده با این کارش فقط یک دنیا کینه خلق کرده و بس
بهتره وارد این بحثا نشیم........
اون عکس شما یه شوخی بود و همه پستای منم شوخی.........:smile:

marya736

عضو جدید
این نفس عمل که آه مظلومانه خانمها را نشان میده من موندم چرا میخندی

خانومه با تمام عشق چهارپایه شده تا شوهر کوتولش :w25:قدش برسه یه تابلو بزنه رو دیوار تا از دیدنش لذت ببره. این خیلی قشنگ
البته حق خانومای مظلوم بیشتر از اینم نیستااا

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانومه با تمام عشق چهارپایه شده تا شوهر کوتولش :w25:قدش برسه یه تابلو بزنه رو دیوار تا از دیدنش لذت ببره. این خیلی قشنگ
البته حق خانومای مظلوم بیشتر از اینم نیستااا
;)

نه.
اون بحثا باعث میشه بچه ها بریزن اینجا و بعدش هم تجربه نشون داده اختلاف نظر باعث خیلی چیزا میشه...................

یه وقتایی باعث نزدیکی آدمها میشه البته یک وقتهایی:w24: