مدرکی محکم که چرا آمریکا در زمان پهلوی از ایرانی ها حق توحش میگرفت؟

tatu_lover1366

عضو جدید
خوب عنوان تاپیکو که خوندید
بقیشو خود عکس توضیح میده :thumbsup:

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمتون گرم که ثابت کردید امریکا هیچ کارش بی دلیل نیست

mreza0

عضو جدید
سلام

بچه هاي باشگاه جان هركي دوست داريدمنصف باشيد:

1- اولا طراح اين قبض جعلي فراموش كرده قانوني كه آيين نامه اي براش نوشته نشده نمي تونه مبلغ جريمه در نظر گرفت؛ انصافا خودتون شاهديد كه مثلا در قوانين راهنمايي ورانندگي طبق آيين نامه اي كه وجود دارد مبلغ جرائم تصويب ميشه (كليك كنيد)

2- اصلا بگيم مبالغ درست، كجاي كشور شما جرائم را بصورت نقدي، قسطي يا چك پرداخت مي كنيد، فكر كنم شايد تنها جايي كه پرداخت قسطي باشه در جرائم مالياتي (كليك كنيد)

3- طرح مغرض اين قبض چيزي رو درج كرده كه اصلا شكل نگرفته يعني گشت نسبت!!! (كليك كنيد)

4- داشتم اين تناقضات رو پيگيري ميكردم رسيدم به اين مطلب:

" بابا اينا الكين همشون ... تابلوئه كه ساختگيه ... همش كار 10 دقيقست
مثلا : شماره حساب 1214 اصلا ماله اين كار نيست .... همسايه روبرومون تو بانك ملي كار مي كنه ... از اون پرسيدم
عكس خانوم بالا رو به سادگي از يه عكس ديگه cut كرده آورده انداخته رو طرح ( از بغلاي كادر ... از سياهيش معلومه )
خط پرفراژي كه گذاشته سمت چپ ... بايد اولا قبض رو مي داده به دختر خانومه ... و سمت چپي كه مي مونه واسه جريمه كننده ... بايد محل درج اطلاعات و از اين قبيل توش ذكر بشه
و ............................... "

5- راستي چرا از نماد زن با نقاب بعنوان زن محجبه استفاده شده!!! در صورتيكه خودتون مي دونيد در كشور زن با پوشش چادر نماد ملي و عرفي ماست

جمع بندي :‌تناقضات ديگه اي هم احتمالا بشه پيدا كرد، ولي ادم در هرخط وجناحي كه هست نبايد از انصاف بدور بشه

من منكر نيستم شايد بعضي يگان هاي نيروي انتظامي تخلف واشتباه كرده باشن (بايد با جديت به تخلفات رسيدگي كرد) ولي اين خيلي نامردي كه بخواهيم زحمات همشون رو زير سوال ببريم وبه اونها اتهام بزنيم و تخريبشون كنيم

من فكر نمي كنم كه طراح اين قبض براي خنده اينكار رو كرده باشه، چون جايي رسمي نديدم كه اون رو بصورت طنز منتشر كرده باشن (حتي بعضي ها اون رو بدون فكر در خبرهاي رسميشون آوردند متاسفانه)

بنظر ميرسه نتيجه اين طراحي(اگر هم به شوخي باشه) تخريب نيروي انتظامي و هجمه به اونهاست

چرا ما بايد با ندونم كاري با مغرض ها همنوا بشيم

عقل هم خوب چيزيه والله

tatu_lover1366

عضو جدید
بايد اولا قبض رو مي داده به دختر خانومه ... و سمت چپي كه مي مونه واسه جريمه كننده ... بايد محل درج اطلاعات و از اين قبيل توش ذكر بشه
تو این مورد حق رو به شما میدم و عذر خواهی میکنم
ولی قبول کنید که اگه یک همچین چیزی به واقعیت بپیونده،.........................
بعضی چیزا گفته نشه،بهتره

mreza0

عضو جدید
تشكر

تشكر

تو این مورد حق رو به شما میدم و عذر خواهی میکنم
ولی قبول کنید که اگه یک همچین چیزی به واقعیت بپیونده،.........................
بعضی چیزا گفته نشه،بهتره

خدا رو شكر قبول كرديد
ولي متاسفانه بعضي دوستان همه چيز رو باهم قاطي مي كنند
من راجع اين قبض يه تاپيك زده بودم كه بستند!!!!!!!!!!!!!! با همين استدلال ها كه براي شما نوشتم
نمي دونم چرا كاش لااقل دليلش رو مي گفتند تا من فكر نكنم كه بعضي ها دوستان دارند فقط به نيروي انتظامي انگ بزنند و فضاي شايعه وتهمت ادامه پيدا كنه

ولي اتفاق جالبتر اين بود تا وقتي كه تاپيك باز بود بعضي دوستان بازهم مسائل بعد از انتخابات رو با اين شايعه جديد قاطي مي كردند و از انصاف دور مي شدند

يه مطلب ديگر هم اضافه كنم ازت ناراحت شدم بخاطر اينكه كار آمريكايي ها را براي حق توحش مطرح كردي ؛ خواهشا اگر هم اشكال در سيستم كشورداري ما هست پاي توحش نذار
بنظرم دولتمردان آمريكا با زيادي خواهي هاشون در تمام عالم كه مشهود هستش و به اسم دمكراسي كوچك و بزرگ رو مي كشند و ملت ها رو چپاول مي كنند وحشي هستند

حداقل مرام مردم ايران زمين مشخصه

من اين رو تقديم ميكنم به همه شهداي نيروي انتظامي كه براي امنيت كشورم تلاش مي كنند

tatu_lover1366

عضو جدید
يه مطلب ديگر هم اضافه كنم ازت ناراحت شدم بخاطر اينكه كار آمريكايي ها را براي حق توحش مطرح كردي ؛ خواهشا اگر هم اشكال در سيستم كشورداري ما هست پاي توحش نذار
راستش من زمانی که فکر کردم این قبض صحت داره این حرف رو زدم
بنظرم وقتی خودمون ،خودمون رو وحشی حساب میکنیم ،نباید انتظار احترام رو از سایر کشورها داشته باشیم
وگرنه منم عاشق جمال آمریکا نیستم

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
به واقعیت بپونده که واسه لاک زدن جریمه نمیکنن ...دیگه موضوع حاد باشه تازه میرن شراغ جریمه ...:D