محفل دوستانه زیست شناسان

S III RVAN

عضو جدید
[h=2][/h]
اعلام نتایج آزمون ارشد در نیمه دوم اردیبهشت

ایسنا - اعلام نتایج اولیه آزمون ارشد 93 در نیمه دوم اردیبهشت

رییس سازمان سنجش از اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93 در نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد.دکتر ابراهیم خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه این آزمون با رقابت هزار داوطلب برگزار و در روزهای 23 تا 25 بهمن سال 92 برگزار شد، گفت: از این تعداد 52 درصد داوطلبان زن و 48 درصد مرد بودند که با توجه به شرکت برخی داوطلبان در دو کد رشته امتحانی به طور کلی حدود یک میلیون و 64 هزار کارت برای داوطلبان صادر شد.وی درباره زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 93، اظهار کرد: نتایج اولیه این آزمون به صورت کارنامه تنظیم و در نیمه دوم اردیبهشت ماه 93 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org منتشر می‌شود.رییس سازمان سنجش افزود: داوطلبان مجاز می‌توانند از هفته اول خردادماه با مطالعه دقیق دفترچه راهنما نسبت به انتخاب کدرشته‌محل‌های مورد علاقه خود اقدام و آن‌ها را به ترتیب اولویت علاقه در فرم انتخاب رشته الکترونیکی ثبت کنند.خدایی درباره زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال 93 نیز گفت: پس از انتخاب رشته داوطلبان و بررسی‌های انجام شده نتایج نهایی در شهریور ماه 93 اعلام خواهد شد.

دوستان به امید موفقیت همگی :gol:

tak par

عضو جدید
////

////

سلام کتابهای فارسی و ترجمه شده زیر رو میخواستم اگه ممکنه !
میکروبیولوژی جاوتز
ایمونولوژی ابوالعباس
بیوشیمی شهبازی و ملک نیا
ژنتیک آساد
بیوتکنولوژی مولکولی دکتر بهروان
بیوانفورماتیک دکتر ملبوبی
زیست شناسی سلولی و مولکولی لودیش

شهبانو آتران

عضو جدید
سلام به همه
میخواستم بدونم کسایی که رشته ی ژنتیک میخونن اینده شغلیشون چطوره؟

خاصیت این رشته اینه که بتونی اشتغال زایی کنی
با هزینه و زمان کم محصول زیاد و به صرفه تولید کنی اونم با راندمان بالا
به شرطی که ادمش باشی و دنبال تحقیق و پژوهش باشی و اطلاعات همیشه به روز باشه
پیروز باشی

fapen

عضو جدید
ی سوال؟

ی سوال؟

فرق رشته مهندسی ژنتیک با زیست شناسی سلولی ملکولی گرایش ژنتیک چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20::w20:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فرق رشته مهندسی ژنتیک با زیست شناسی سلولی ملکولی گرایش ژنتیک چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w20::w20:

سلام دوست عزیز هیچ فرقی ندارن ...من که تاحالا رشته ای به این اسم نشنیدم ...مثله اینکه شما مهندسی ژنتیک میخونید!خب خودتونم فرقشو بگید:|

fapen

عضو جدید
اخه من شنیده بودم فرق میکنه!!:huh: میخواستم مطمئن شم!یعنی من اخرش مهندس میشم؟؟!!:love::w40::)

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخه من شنیده بودم فرق میکنه!!:huh: میخواستم مطمئن شم!یعنی من اخرش مهندس میشم؟؟!!:love::w40::)

مهندسی ژنتیک یکی از بخش های رشته ژتتیکه ...بله اگه تا دکترا ادامه بدید و تویه پژوهشگاه کار کنین...کارتون میشه مهندسی ژن

fapen

عضو جدید
ممنون از راهنماییت:smile:
شماکتابی برای درس زیست شناسی گیاهی میشناسید که به درد یه ترم اولی بخوره؟؟؟اگرمیشناسین لطفا معرفی کنید:book:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از راهنماییت:smile:
شماکتابی برای درس زیست شناسی گیاهی میشناسید که به درد یه ترم اولی بخوره؟؟؟اگرمیشناسین لطفا معرفی کنید:book:

خواهش میکنم:)
زیست شناسی گیاهی بخش های مختلفی داره مثله مورفولوژی سیستماتیک فیزیولوژی
خیر یک کتاب کلی که همه این مطالبو شامل باشه متاسفانه نمیشناسم. از اساتادتون کمک بگیرید :)