مثلث فلسفه معمار طراحی مثل مثلث آبی قرمز زرد

pegasus aromazi

عضو جدید
دوستان سلام.اون پل براساس اشتباه مهندسی نریخته.اون پل توی شهر کوپه در کشور آفتاب و بر اثر زلزله ریخته.من فیلم ریزش پل رو دارم اما کار با کامپیوتر رو نمیدونم که چجوری باید رو سایت بذارم.اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم این کارو بکنه.البته درخواستشو به رییس تالار داده.تا چه پیش آید.

سـعید

مدیر بازنشسته
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/reply.gif ابتدا این گزینه رو بزنید....

سپس با انتخاب مدیریت ضمینه ها میتونین فایل رو داخل سایت آپلود کنین...
فقط دقت داشته باشین چون فایل های تحت پوشش محدوده برای آپلود فیلم باید ابتدا فیلم رو فشرده کنین و بعد فایل فشرده رو آپلود کنید...
اگر سوالی بود درخدمتم...

pegasus aromazi

عضو جدید
بخوانید تا بدانید که چرا نقدتان کردم....

بخوانید تا بدانید که چرا نقدتان کردم....

این مقاله را دوستان معترض به نقد اینجانب در مورد شیوه ی طرح سوالات مسابقه معماری بخوانند و نظراتشون رو اعلام بفرمایند.

پیوست ها

• تنها او داننده ی همه چیز است.doc
    26 کیلوبایت · بازدیدها: 0

سـعید

مدیر بازنشسته
دوست عزیز سلام
من نامه خیلی داغ و تیز شما رو خوندم و اول باید به این نکته اشاره کنم که شما دارای یک سرعت بسیار زیاد هستین که نمی دونم نتیجه و حاصل این سرعت زیاد چیه ؟ از قدیم هم گفتن که برف سنگین زود بند میاد..
پس من اول از همه شما رو به آرامش دعوت میکنم و میخوام که کمی منطقی تر به قضیه نگاه کنید چون تفکرات شما که باید بهتون تبریک هم بگم خیلی خوب و جالبه کمی برای جو این باشگاه غیر قابل هضمه...
درسته که ما در این باشگاه فوق لیسانس , دانشجوی فوق لیسانس و لیسانس و ..... رشته معماری رو داریم ولی بیشتر از همه دوستان ما در تالار معماری یا بهتر بگم در کل باشگاه دانشجویان کارشناسی و کاردانی تشکیل میدن و نمیشه از اونا انتظار داشت که فلسفه شکل دایره در موزه گوگنهایم رایت رو برای شما تشریح کنند...
از هر کسی باید به همان اندازه توانایی های خودش انتظار داشت...حتی خودم با اینکه فارغ التحصیل این رشته هستم شاید بعضی از این مطالب رو ندونم...
پس برای اینکه ذوق و شوق دوستان دانشجوی این رشته رو از بین نبریم و اون هارو دعوت به این رشته بکنیم باید زمینه ای رو فراهم کنیم که بتونن در اون فضا احساس راحتی کنند تا توانایی درک مطالب رو داشته باشند..

شما به نحوه سوالات مسابقه اشکالی وارد کردید که از نظر من میتونه یک انتقاد محسوب بشه...
حالا من یک سوال از شما میپرسم...
اگر من یک سوال فوق العاده سخت و ریزبیبانه طرح کنم که حتی اساتید ما هم توانایی درک سوال رو نداشته باشند به نظر شما این معماریه ؟
در این صورت کسی حتی رغبت دیدن و خوندن سوال رو هم از دست میده چه برسه به اینکه بخواد اونو پاسخ بده..
اما در حال حاضر میتونیم با نگاه انداختن به نظرسنجی بالای تاپیک مسابقه معماری که مهر تصدیق دوستان بر اجرای این مسابقست به این نتیجه برسیم که کار مسابقه کاملا در مسیر خوبی قرار گرفته و منظور من هم دقیقا همینه..

اگر در تمام مدت اجرای این مسابقه فقط یکنفر و فقط یک سوال رو واقعا متوجه بشه و یک نکته جدید یاد بگیره برای من از یک دنیا بیشتر ارزش داره چون انتقال دانش به دیگران بزرگترین ارزش رو در درگاه خداوند متعال داره...

موفق باشید..

pegasus aromazi

عضو جدید
مقاله دوم از پگاسیوس آرومازی

مقاله دوم از پگاسیوس آرومازی

سلام بکس.
اینم مقاله ی دوم که قولش رو داده بودم.این مقاله به گوشه ای از وجود عمق هنر در مبانی معماری اشاره میکند.
مثلث فلسفه معمار طراحی مثل مثلث آبی قرمز زرد

پیوست ها

• اوست یکتای بی همتا.doc
    37.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
بالا