مباحث مرتبط با آزمون طراحی معماری

Architect Abbas

عضو جدید
فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران و یگانه یادگار جمشید
جم بر همه ایرانیان پاک پندار، راست گفتار و نیک کردار خجسته باد

دوستان عزيز پيشاپيش نوروز ، اين سنت تاريخ ايران زمين سال نو برشما مبارك

saeed.yadollahi

عضو جدید
دوستان من اشتباها مشخصات کاردانی بودنمو وارد نکردم.حالا بدون احتساب مدرک کاردانیم تایید شده.چه کار کنم؟

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها سلام...سال نو رو به همتون تبریک میگم ایشالله سال سرشار از موفقیت و کامیابی براتون باشه....
من تازه میخوام آزمونهاای نظارت و طراحی رو شرکت کنم.....تا جایی ک در جریانم چون تکنولوژی هستم...باید تطبیق واحد بدم...جواب استعلام کاردانیم اومده اما کارشناسی رو پیگیری کرده بودم نیومده...با این تعطیلات من الان باید چ کنم؟؟؟؟ثبت نام بکنم بعد 13 اونم اگه دانشگاه باز بشه برم پیگیری کنم یا نه؟؟؟؟
میشه لطفا راهنمایی بفرمائید؟؟؟؟

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها سلام...سال نو رو به همتون تبریک میگم ایشالله سال سرشار از موفقیت و کامیابی براتون باشه....
من تازه میخوام آزمونهاای نظارت و طراحی رو شرکت کنم.....تا جایی ک در جریانم چون تکنولوژی هستم...باید تطبیق واحد بدم...جواب استعلام کاردانیم اومده اما کارشناسی رو پیگیری کرده بودم نیومده...با این تعطیلات من الان باید چ کنم؟؟؟؟ثبت نام بکنم بعد 13 اونم اگه دانشگاه باز بشه برم پیگیری کنم یا نه؟؟؟؟
سلام دوست عزیز
چرا بعد 13 ؟ راه شهرسازی 5 فروردین به بعد باز هستن میتونین سر بزنین ببینین کارشناسیتون اومده یا نه !!!

elnaz65

عضو جدید
از دوستاني كه در كلاس هاي طراحي جهت آزمون طراحي نظام شركت كرده اند و پس از آن توانسته اند در آزمون قبول شود و حضور در كلاس را مفيد ميدانند لطفا آدرس و تلفني محل كلاس را براي استفاده ديگر دوستان ذكر نماييد.
منم بار اولم بود که شرکت کردم،قبولم شدم...هیچ کلاسیم نرفتم،فقط تمام تاپیک های همین باشگاه رو کامل خوندمو سوالای سال پیشم تمرین کردم...به همین سادگی،سخت نگیرید....:)

arefeh

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز
چرا بعد 13 ؟ راه شهرسازی 5 فروردین به بعد باز هستن میتونین سر بزنین ببینین کارشناسیتون اومده یا نه !!!

آخه پارسال ک از نظام مهندسی پرسیدم گفته بود جواب استعلام رو دادن اما پیوست لیست واحدهاتونو ندادن....باید دوباره به دانشگاه نامه بزنیم....
من تماس گرفتم دانشگاه گفت...ورودی شما به قبل رو ما جواب نامه رو همین میدادیم و همینه ک هست....با کلی دعوا ک این چ وضعشه گفتن باید بیای دانشگاه حضوری....منم راستش به کل فراموش کردم....حالا الان تووو درد سر افتادم ....
الان من اگه واحدهایی ک گذروندم رو اینجا بزارم کسی میتونه کمک کنه و بگه ک من میتونم آزمون طراحی رو ثبت نام کنم یا نه؟؟؟

شهرام بیست

عضو جدید
سلام راستش من خودم کاردانی معماری خوندم و کارشناسی تکنولوژی معماری امتحان نظارت اذر 92 با نمره 50 درصد قبول شدم خیلی شانس اوردم لبه پرتگاه ا........اما واسه امتحان طراحی میخوام امسال خرداد93 امتحان بدم ..امیدوارم که قبول شم...

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه میخوای زودتر دانشگاه جواب نامه راه وشهرسازیوبده بایدحضوری بری دانشگاه قسمت دبیرخونه و شماره نامتوبگو یا اسمتو که ببینی نامت دستشون رسیده یانه.اگه رسیده بود بگو ریز نمره میخوام به همراه یه نامه دربازگشت به جواب نامه راه وشهرسازی دانشگاه بزنه اینارو که گرفتی بگو حتما توپاکت مخصوص دانشگاه بذارن ومهروچسبم بزنن.بعد خودت ببر تحویل بده.من تهرانم بردم نظام مهندسی قسمت راه وشهرسازی آقای اکبری.حتما یادت باشه همراه ریزنمره که مهروامضاشده باید نامه ایی هم درپاسخ نامه اصلی باشه وگرنه قبول نمیکنن.بعدازاین که تحویل دادی یه شماره پیگیری میدن وریزنمرات کاردانی وکارشناسی میفرستن واسه کمیسیون هم ارزی با اون شماره نامه جدید میتونی پیگیری کنی.بعدش هم دعامیکنی که کارت ردیف بشه.

holooooooo

کاربر ممتاز
آخه پارسال ک از نظام مهندسی پرسیدم گفته بود جواب استعلام رو دادن اما پیوست لیست واحدهاتونو ندادن....باید دوباره به دانشگاه نامه بزنیم....
من تماس گرفتم دانشگاه گفت...ورودی شما به قبل رو ما جواب نامه رو همین میدادیم و همینه ک هست....با کلی دعوا ک این چ وضعشه گفتن باید بیای دانشگاه حضوری....منم راستش به کل فراموش کردم....حالا الان تووو درد سر افتادم ....
الان من اگه واحدهایی ک گذروندم رو اینجا بزارم کسی میتونه کمک کنه و بگه ک من میتونم آزمون طراحی رو ثبت نام کنم یا نه؟؟؟

سلام عارفه سال نوت مبارک
چند بار این واحدارو تو تایپیکا گذاشتم بازم میذارم،
ایناس واحدا1097466_562300580483426_2000062440_n.jpg
اینارو باید پاس کرده باشی

آخرین ویرایش:

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه میخوای زودتر دانشگاه جواب نامه راه وشهرسازیوبده بایدحضوری بری دانشگاه قسمت دبیرخونه و شماره نامتوبگو یا اسمتو که ببینی نامت دستشون رسیده یانه.اگه رسیده بود بگو ریز نمره میخوام به همراه یه نامه دربازگشت به جواب نامه راه وشهرسازی دانشگاه بزنه اینارو که گرفتی بگو حتما توپاکت مخصوص دانشگاه بذارن ومهروچسبم بزنن.بعد خودت ببر تحویل بده.من تهرانم بردم نظام مهندسی قسمت راه وشهرسازی آقای اکبری.حتما یادت باشه همراه ریزنمره که مهروامضاشده باید نامه ایی هم درپاسخ نامه اصلی باشه وگرنه قبول نمیکنن.بعدازاین که تحویل دادی یه شماره پیگیری میدن وریزنمرات کاردانی وکارشناسی میفرستن واسه کمیسیون هم ارزی با اون شماره نامه جدید میتونی پیگیری کنی.بعدش هم دعامیکنی که کارت ردیف بشه.
زیاد مهم نیست بعد قبولی اینکارها را میتونی انجام بدی

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیاد مهم نیست بعد قبولی اینکارها را میتونی انجام بدی

تونظام تهران اگه مدرکت کارشناسی ناپیوسته باشه باید حتما ریزنمرات کاردانی وکارشناسی بره کمیسیون هم ارزی اگه جوابش مثبت بود اونوقت میتونی آزمون طراحی شرکت کنی.والا تاییدیه ثبت نامت نمیادکه بتونی آزمون طراحی شرکت کنی.الان من ریزنمراتم رفته کمیسیون گفتن تا جوابش نیاد ثبت نامم تاییدیش نمیاد،یعنی نمیتونم توآزمون طراحی شرکت کنم.شنیدم توبعضی شهرها تعهدمیگیرن بعدآزمون ،هم ارزی انجام بدی.ولی تهران اینطورنیست.

معمار111

عضو جدید
تونظام تهران اگه مدرکت کارشناسی ناپیوسته باشه باید حتما ریزنمرات کاردانی وکارشناسی بره کمیسیون هم ارزی اگه جوابش مثبت بود اونوقت میتونی آزمون طراحی شرکت کنی.والا تاییدیه ثبت نامت نمیادکه بتونی آزمون طراحی شرکت کنی.الان من ریزنمراتم رفته کمیسیون گفتن تا جوابش نیاد ثبت نامم تاییدیش نمیاد،یعنی نمیتونم توآزمون طراحی شرکت کنم.شنیدم توبعضی شهرها تعهدمیگیرن بعدآزمون ،هم ارزی انجام بدی.ولی تهران اینطورنیست.
حتی اگر شماره نظامش کد اصلی باشه؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتی اگر شماره نظامش کد اصلی باشه؟

هیچ فرقی نمیکنه.چه اصلی باشه چه مرتبط.کسانی که کاردانی وکارشناسی خوندن باید ریزنمرات دو مقطع بره کمیسیون هم ارزی واسه آزمون طراحی.یه درسی که اکثرا تودانشگاه پاس نکردن شناخت مواد ومصالح است.حتی اونایی که توهنرستان پاس کردن هم قبول نمیکنن.میگن باید ارشد معماری بگیری درغیر اینصورت فقط تا پایه 3پروانه میدن.

معمار111

عضو جدید
هیچ فرقی نمیکنه.چه اصلی باشه چه مرتبط.کسانی که کاردانی وکارشناسی خوندن باید ریزنمرات دو مقطع بره کمیسیون هم ارزی واسه آزمون طراحی.یه درسی که اکثرا تودانشگاه پاس نکردن شناخت مواد ومصالح است.حتی اونایی که توهنرستان پاس کردن هم قبول نمیکنن.میگن باید ارشد معماری بگیری درغیر اینصورت فقط تا پایه 3پروانه میدن.
میگن یا اینکه خودتون حضوری پرسیدید؟

architect.kht

عضو جدید
میگن یا اینکه خودتون حضوری پرسیدید؟

میدونید اصل مشکل کسایی که تکنولوژی خوندن متوجه دوستانی میشه که کاردانی پیوسته بودن چون واحد شناخت مصالح رو پاس نکردن و مشکل بقیه تقریبا حله اما باید زودتر ریز نمراتشون رو ببرن کمیسیون هم ارزی!!!!!فرم کمیسیون هم ارزی توی همین سایت هست پیداش کنید، یه سری واحد نوشتن که باید شما پاس کرده باشید!!!!اگه پاس کردید هیچ مشکلی پیش نمیاد و به راحتی کمیسیون تاییدتون میکنه!!

saeed.2015

عضو جدید
با تشکر از دوستان
اگر نقشه کسانی که در آزمون طراحی قبول شدن رو کسی داره لطفا توی سایت بزاره من خودم چند تا دستم میخواد برسه میزارم تو سایت که دوستان استفاده کنن...

واتو واتو

عضو جدید
سلام دوستان
کسی راجع به کلاسهای آمادگی آزمون نظام طراحی معماری اطلاعاتی داره؟
من تو نت فقط مرکز معماری ایران مهندس هاشمی رو پیدا کردم
میشه راهنمایی کنید که چه کلاسا و استادایی رو میشناسین که قبولی داشتن

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی راجع به کلاسهای آمادگی آزمون نظام طراحی معماری اطلاعاتی داره؟
من تو نت فقط مرکز معماری ایران مهندس هاشمی رو پیدا کردم
میشه راهنمایی کنید که چه کلاسا و استادایی رو میشناسین که قبولی داشتن

به سفارش خانم aginخانه عمران آقای کریمی.

arefeh

کاربر ممتاز
سلام عارفه سال نوت مبارک
چند بار این واحدارو تو تایپیکا گذاشتم بازم میذارم،
ایناس واحدامشاهده پیوست 201416
اینارو باید پاس کرده باشی

عزیزم ممنونم...ولی جواب نظام مهندسی اصله...آخه اونها باید تاییدیه بدن....

من طرح 1 رو پاس نکردم چون اون موقع طرح فنی و تمرین معماری بوده و همین دو تا رو به ما هم دادن....
و اینکه من شناخت رو پاس کردم.....

holooooooo

کاربر ممتاز

من طرح 1 رو پاس نکردم چون اون موقع طرح فنی و تمرین معماری بوده و همین دو تا رو به ما هم دادن....

یه مساله ی دیگه ام هست، بعضیا که شرایط تورو داشتن از دانشگاهشون نامه گرفتن بردن نظام مبنی بر اینکه: تمرین معماری همان طرح 1 است و شما در این درس طراحی انجام دادین، اینکارم میشه کرد...

واتو واتو

عضو جدید
سلام آگین جان برای کلاس طراحی نظام کلاس آقای کریمی رو گفتین
4جلسه است عملیه ؟من خیلی ضعیفم به نظر شما کافیه؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز

معادل سازی واحدها بااین بخشنامه انجام میشه.مشاهده پیوست 1392-6-27-31821Oupبحشنامه.pdf

arefeh

کاربر ممتاز
معادل سازی واحدها بااین بخشنامه انجام میشه.مشاهده پیوست 201599

با این اوصاف من میتونم آزمون رو بدم....اما مشکل اصلی اینه ک نامه رو گویا دانشگاه جواب نداده....و تا 16 هم نمیتونم برم حضوری از دانشگاه نامه رو بگیرم....چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
با این اوصاف من میتونم آزمون رو بدم....اما مشکل اصلی اینه ک نامه رو گویا دانشگاه جواب نداده....و تا 16 هم نمیتونم برم حضوری از دانشگاه نامه رو بگیرم....چیکار کنم به نظرتون؟؟؟؟

اینجا ایرانه دیگه روال اداری وارسال نامه با پست عادی طولانیه.اگه هنوز طراحی ثبت نام نکردی ثبت نام کن ایشالا تاییدیه ثبت نامت میادش وزمان کافی داری تا جواب نامه رو پیگیری کنی.میتونی قبلش ازنظام شهرتون بپرسی اگه ثبت نام کنی تایید میشه یا نه.به نظرمن ثبت نام کن نهایتش اینه که پولتو پس میگیری.اتفاقا منم ثبت نام کردم و منتظرجواب کمیسیون هم ارزی هستم.

farhad rajaei

عضو جدید
شناخت مواد

شناخت مواد

دقیقا...من خودم با همین شناخت مواد مشکل داشتم ولی چون ارشد داشتم، قبول کردن...ولی یه توصیه اینکه این قضایا رو تا پیگیر نشین اونا هم بی خیالن...خودتون باید حل کنین

saeed.yadollahi

عضو جدید
فرهاد عزیز،حجم مطالب خیلی زیاده.به نظره من به سایت مراجعه کنید یا به خودشون ایمیل بدین.من مطالب جدید رو ندارم.آدرس رو براتون ایمیل می کنم.

بالا