مباحث مرتبط با آزمون طراحی معماری

adel yosefi

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایی کنید چطوری از پوستی روی برگه امتحان کپی کرد ؟ یا چه راهی برای کپی روی برگه امتحان سراغ دارید ؟

yaghoobb

عضو جدید
[FONT=&quot]بچه ها من چند تا سوال داشتم اگه کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم:[/FONT]​
[FONT=&quot]1.ارتفاع سنگ ازاره[/FONT]​
[FONT=&quot]2.فضای ابتدای ورودی رمپ چقر باید باشد[/FONT]​
[FONT=&quot]3.جهت ماشین ها در پارکینگ به جه سمتی باید باشد[/FONT]​
[FONT=&quot]4.آیا در پخ می توان پنجره ،در و ... داد.[/FONT]​
[FONT=&quot]5.آیا در پلان بام برای محاسبه شیب میتوانیم کد ارتفاعی های مختلف داشته باشیم.چون طولها با هم فرق میکند باید ارتفاع ابتدای کروم را متغیر بگیریم.[/FONT]​
[FONT=&quot]6.حداقل ابعاد انباری چقدر است و در باید به داخل انباری باز شود یا خارج.[/FONT]​
[FONT=&quot]7.خطچین روی پلان بام چیست[/FONT]​
[FONT=&quot]8.اندازه او کا بی در پنجره های مختلف.[/FONT]​
[FONT=&quot] [/FONT]​

yaghoobb

عضو جدید
سلام
یه زغال خشک بخر و پشت پوستی بکش بعد برگردون برعکس بزار زیر کارت راحت کپی کن.اما زیاد پر رنگ نکش چون کارتو کثیف میکنه.
موفق باشی

yaghoobb

عضو جدید
سلام
باعرض پوزش فکر کنم رب انبار باید به داخل باز بشه.تو بیشتر پلانهایی که دیدم رو به داخل باز میشه .اما میتونه به بیرون هم باشه به شرطی که ایجاد مزاحمت نکنه.مثلا تلاقی با پارکینگ یا در سایر فضاها

behnaz-s

عضو جدید
سلام
باعرض پوزش فکر کنم رب انبار باید به داخل باز بشه.تو بیشتر پلانهایی که دیدم رو به داخل باز میشه .اما میتونه به بیرون هم باشه به شرطی که ایجاد مزاحمت نکنه.مثلا تلاقی با پارکینگ یا در سایر فضاها

درب انباري به بيرون باز ميشه.فقط حدود 60 سانتي بايد فضاي جلوي انباري خالي باشه

مبینا.

عضو جدید
سلام به همه دوستان
لطفا راهنمایی کنید چطوری از پوستی روی برگه امتحان کپی کرد ؟ یا چه راهی برای کپی روی برگه امتحان سراغ دارید ؟

چیزیکه من برای تمرین انجام دادم اینکه: برگه کشیده رو رو برگه امتحان میذاریم با نوک گونیا یا چیزای شبیه این که تیزیش برنده نباشه رو خطوط میکشیم اثرش رو برگه زیری می افته. ....

میلاد معمار

عضو جدید
سلام....خوبی هلو جان....حداکثر فاصله اکس تا اکس تو اسکلت فلز 6.50 متره؟؟؟؟؟بعد کارهای اون دختره ک قبول شده رو میزاری؟؟؟؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام....خوبی هلو جان....حداکثر فاصله اکس تا اکس تو اسکلت فلز 6.50 متره؟؟؟؟؟بعد کارهای اون دختره ک قبول شده رو میزاری؟؟؟؟؟؟؟

سلا م م
رسی،
نمیدونم منظورت کیه،
اگ مهندس عارفس،
کاراش و برا 3نفر دیگه تو تایپیک آرشیو نقشه هس
جزوه اشراق زده 6.5استادم میگف الان 7مترم اجرا میشه

mm.ai

عضو جدید
دوستان امتحان صبح تموم بشه واسه بعد از ظهر بهمون استراحت می د:confused:ن یا باید مثل یه دیزل واقعی بکشیم یه سره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وسعت

عضو جدید
مبارررررررررررررررررررررررررررررک باشه دوستم..انشالله تو همه مراحل زندگی موفق و سلامت باشی

yaghoobb

عضو جدید
مهندسین عزیز کسی اطلاعی در مورد نحوه ساختن مهر داره ،چند تا باشه ،اتوماتیک باشه و ....
سپاسگزارم

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندسین عزیز کسی اطلاعی در مورد نحوه ساختن مهر داره ،چند تا باشه ،اتوماتیک باشه و ....
سپاسگزارم

مهر رو که نظام ی برگه میده و طبق اون می برید مهرسازی که همون متن و فونت رو براتون می سازه. باقی اش دیگه سلیقه خودتون هست که دستی باشه یا اتوماتیک.
تعدادش رو هم نمی دونم . چون مهرساز نامه رو میگیره و نگه میداره و اگر بیشتر بخواید ، که خوب دیگه نامه ندارید.
تعداد بیشتر هم نیاز نیست. ی مهر دارید که دست خودتون هست. باقیش برا چی؟!
فرودین هزینه مهره من شد 35 فکر کنم.

آخرین ویرایش:

yaghoobb

عضو جدید
مهر رو که نظام ی برگه میده و طبق اونمی برید مهرسازی که همون متن و فونت رو براتون می سازه. باقی اش دیگه سلیقه است خودتون هست که دستی باشه یا اتوماتیک.
تعدادش رو هم نمی دونم . چون مهرساز نامه رو میره و نگه میداره و اگر بیشتر بیخواید که خوب دیگه نامه ندارید.
تعداد بیشتر هم نیاز نیست. ی مهر دارید که دست خودتون هست. باقیش برا چی؟!
فرودین هزینه مهره من شد 35 فکر کنم.

لطف کردی.مرسی

holooooooo

کاربر ممتاز
تکنولوژی نباید داشته باشه کسایی که ناپیوسته خوندن نباید حق طراحی داشته باشن

منظورتون از نباید چیه؟؟
مگه ناپیوسته ها چیشون از پیوسته ها کمتره؟؟؟

holooooooo

کاربر ممتاز
کی گفته باسوادترن ن ن ن ن :D:eek:
اصلا سواد در یه رشته ربطی به پیوسته یا ناپیوسته بودن نداره.

من کاری به با سواد یا بی سواد بودنشون ندارم،
چه بسا شده یک فوق دیپلم از یک فوق لیسانس از نظر علمی قوی تر باشع..
از این بابت ک اون دوستمون گفته بودن نببببااااید به ناپیوسته ها پروانه طراحی داد «ناراحت شدم

chobina

عضو جدید

هلو جان با شما نبودم ....
چرا ناپیوسته ها حق طراحی نداشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دوست عزیز pppe یکم فکر کن بعد حرف بزن هزینه ای که ناپیوسته ها کردن هم مادی بوده هم معنوی... تو کنکور ارشد این ناپیوسته ها هستن که بیشتر موفق ترند چون قبلا زحمت کشیدن و ...

آخرین ویرایش:

hamedzjg

عضو جدید
من کاری به با سواد یا بی سواد بودنشون ندارم،
چه بسا شده یک فوق دیپلم از یک فوق لیسانس از نظر علمی قوی تر باشع..
از این بابت ک اون دوستمون گفته بودن نببببااااید به ناپیوسته ها پروانه طراحی داد «ناراحت شدم

آخه گفتن ناپیوسته ها باسوادترن..خواستم از حقوق پیوسته ها دفاع کرده باشم:eek:

بالا