ما کجای دنیا هستیم

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1][/h]​
در کرانه عظیم گیتی زمین کجا واقع شده و چشم انسان تا کجای دنیا را می‌تواند کشف کند؟
به گزارش بولتن نیوز از خبرگزاری فارس، دانشمندان می‌گویند که هستی بیش از 13 میلیارد سال عمر دارد و پیمودن پهنای آن 186 میلیارد سال نوری زمان می‌برد.
تصاویری که در زیر می‌بینید مجموعه‌ای از اجرام آسمانی است که در با تمام وسعت خود در هر عکس نسبت به عکس قبل تبدیل به نقطه‌ای می‌شود و ذره‌ای بیش نیست. حال ما کجای این دنیا هستیم؟

زمین

منظومه شمسی

منظومه‌های ستاره‌ای نزدیک به منظومه شمسی

کهکشان راه شیری

گروه کهکشان‌های محلی

خوشه سنبله

خوشه‌های محلی

جهان هستی

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما الان در هستی آنلاینیم؟! منظورم اینه پخش زنده ایم؟!؟....:D:cool::que:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره معلومه که کوچیکیم...ا هیچی نیستیم....
من امروز شک کردم اصلا الان ما وجود واقعی داشته باشیم!!....نمیدونم چطور بگم...احساس میکنم مثلا وقتی میگن ستاره هایی هستن که چندمیلیارد یا میلیون سال قبل متلاشی شدن و نورشون تازه داره به ما میرسه و ما فکرمیکنیم هنوز هستن، پس خود ما هم الان درواقع نیستیم!....خخ

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
آره معلومه که کوچیکیم...ا هیچی نیستیم....
من امروز شک کردم اصلا الان ما وجود واقعی داشته باشیم!!....نمیدونم چطور بگم...احساس میکنم مثلا وقتی میگن ستاره هایی هستن که چندمیلیارد یا میلیون سال قبل متلاشی شدن و نورشون تازه داره به ما میرسه و ما فکرمیکنیم هنوز هستن، پس خود ما هم الان درواقع نیستیم!....خخ
جالب بود به فکر فرو رفتم :cool:

shamim 71

عضو جدید
به نظرم تو سیاره های دیگه هم یه کسایی دارن زندگی میکنن حتی شاید با امکانات و علم پیشرفته تر از ما اما ما هنوز در موردشون نمیدونیم . مگه میشه دنیا به این بزرگی فقط موجود زنده تو زمین باشه؟؟؟؟؟؟

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظرم تو سیاره های دیگه هم یه کسایی دارن زندگی میکنن حتی شاید با امکانات و علم پیشرفته تر از ما اما ما هنوز در موردشون نمیدونیم . مگه میشه دنیا به این بزرگی فقط موجود زنده تو زمین باشه؟؟؟؟؟؟

بله ممکنه.....اگر بخوایم کل جهان هستی رو بررسی کنیم، بنظر میاد اینطور باشه. خیلی بزرگ و عجیب و ناشناختست!. خدایا شکرت...!!!...