ما رفتیم کربلا....

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
سلام محمد جان
التماس دعا
ایشالا به سلامتی بری و برگردی

مرتضی ساعی

کاربر فعال دفاع مقدس
کاربر ممتاز
التماس دعااااااااااااااااااااااااااااااا
به آقا امام حسین بگو ما را هم بطلبه

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش به حالت
.
.
.
التماس دعا پیش پیش زیارت قبول:smile:

:gol:

به سلامت
در پناه خدا
التماس دعا

سلام محمد جان
التماس دعا
ایشالا به سلامتی بری و برگردی
سلام اقا مصطفی:gol:

التماس دعااااااااااااااااااااااااااااااا
به آقا امام حسین بگو ما را هم بطلبه
ایشالا....:gol:

ای جاان....این داداش کوچیکه منه که اینجوری بزرگ شده..........:redface:.............انشاالله که به سلامت بری و برگردی!
به به ابجی بزرگه چه عجب
خوشحالام کردی:gol:
سلام ....
اميدوارم سالم برگردي با روحي دگرگون.....خوش بگذره.......:w11:

من من منو يادت نره:w14::w14::w14::w14:...التماس دعا:w27:
امیدوارم:gol:

haniyeh-engineer

عضو جدید
موقع برگشت از سامرا ،تو مسير اگه بساط چاي صلواتي به راه بود از طرف من يه استكان چاي بخور:redface: :dخيلي خوب بود... هنوز طعم و مزه‌ش زير زبونمه:smile::D
كلا عراقي ها همه جا در حال چايي خوردن هستن... يكي از عادتاي بدشون به حساب مياد چون چايي پررنگ ميخورن..
در مورد چايي يه چيز ديگه هم بگم...فكر كنم كاظمين بود.. داشتيم پياده ميومديم تا به اتوبوس برسيم... يه قهوه خونه ديدم..خيلي فضاي جالبي داشت.. توش پر عكس علما بود..تمام ديوارهاش رو پوشونده بود.. عكس امام خميني و امام خامنه‌اي و آيت الله بهجت هم بود... خيلي باحال بود...انقده دلم ميخواست برم توشو هم ببينم و هم چايي بخورم:D:redface: ولي مجبور بودم سريع برم به كاروان برسم... دوربين هم نداشتم كه عكس بگيرم:(
نميدونم چرا تو اون چند روزي كه عراق بوديم هر جا كه چايي ميدادن مثه اين نديد بديدا دلم ميخواست برم يه استكان بگيرم بخورم:D

m_mahdi_tbt

عضو جدید
موقع برگشت از سامرا ،تو مسير اگه بساط چاي صلواتي به راه بود از طرف من يه استكان چاي بخور:redface: :dخيلي خوب بود... هنوز طعم و مزه‌ش زير زبونمه:smile::D
كلا عراقي ها همه جا در حال چايي خوردن هستن... يكي از عادتاي بدشون به حساب مياد چون چايي پررنگ ميخورن..
در مورد چايي يه چيز ديگه هم بگم...فكر كنم كاظمين بود.. داشتيم پياده ميومديم تا به اتوبوس برسيم... يه قهوه خونه ديدم..خيلي فضاي جالبي داشت.. توش پر عكس علما بود..تمام ديوارهاش رو پوشونده بود.. عكس امام خميني و امام خامنه‌اي و آيت الله بهجت هم بود... خيلي باحال بود...انقده دلم ميخواست برم توشو هم ببينم و هم چايي بخورم:D:redface: ولي مجبور بودم سريع برم به كاروان برسم... دوربين هم نداشتم كه عكس بگيرم:(
نميدونم چرا تو اون چند روزي كه عراق بوديم هر جا كه چايي ميدادن مثه اين نديد بديدا دلم ميخواست برم يه استكان بگيرم بخورم:D

آره چایی هاشون معرکه بود ما از نجف به سمت کربلا که میرفتیم هرجا چای میدادن اصلا دست رد به سینشون نمیزدیم:smile:
مهندس وقتی رسیدی نجف رفتی تو بارگاه امیرالمومنین علی ولی الله ، وقتی گفتی ایوان نجف عجب صفایی دارد حیدر بنگر چه بارگاهی دارد یاد ما هم بکن ، بگو آقا دوباره بنویسه واسمون، وقتی رسیدی نزدیکی کربلا چشمت که به گلدسته های ابالفضل العباس افتاد یاده ما بچه ها باش دعامون کن،
وقتی رسیدی ورودی در اباعبدالله چشمت به 6 گوشه افتاد نشستی زمین سنگ ورودیو بوس کنی یاد ما باش، تو سامرا ، کاظمین ، تو نماز مسجد کوفه ، تو نماز مسجد سهله ، همه جا یاد بچه های باشگاه باش ، دعامون کن، دعا کن زودتر آقا و سرورمون بیاد:gol:
خیلی التماس دعااااااااا خیلییییییی

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محمد جان ..........خوش به سعادتت
دوستان گفتنی ها رو گفتن
ولی این خیلی خاصه .........با اینکه دوستان قبل من گفتن .....
وقتی گفتی ایوان نجف عجب صفایی دارد حیدر بنگر چه بارگاهی دارد . ما رو یاد کن .

یه خواهری هم بنده خدا این شبهای عیدی
پدرش خیلی حالش مساعد نیست....... التماس دعا داره خیلی:cry:

التماس دعا

:gol::gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز

حتما یه چایی به یاد شما میخورم:gol:

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره چایی هاشون معرکه بود ما از نجف به سمت کربلا که میرفتیم هرجا چای میدادن اصلا دست رد به سینشون نمیزدیم:smile:
مهندس وقتی رسیدی نجف رفتی تو بارگاه امیرالمومنین علی ولی الله ، وقتی گفتی ایوان نجف عجب صفایی دارد حیدر بنگر چه بارگاهی دارد یاد ما هم بکن ، بگو آقا دوباره بنویسه واسمون، وقتی رسیدی نزدیکی کربلا چشمت که به گلدسته های ابالفضل العباس افتاد یاده ما بچه ها باش دعامون کن،
وقتی رسیدی ورودی در اباعبدالله چشمت به 6 گوشه افتاد نشستی زمین سنگ ورودیو بوس کنی یاد ما باش، تو سامرا ، کاظمین ، تو نماز مسجد کوفه ، تو نماز مسجد سهله ، همه جا یاد بچه های باشگاه باش ، دعامون کن، دعا کن زودتر آقا و سرورمون بیاد:gol:
حتما یاد همه هستم:gol:

دوستان گفتنی ها رو گفتن

التماس دعا

به به چه طوری حاج محمد
همه خوبا
حتما به یاد همه هستم:gol:

vafa8989

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان گفتنی ها رو گفتن

التماس دعا

دوستان در مورد حرم حضرت علی فرمودند خواستم یه نکته ای و در مورد حرم مولی خدمتتون عرض کنم که اکثر دوستانی که بارها به حرم حضرت علی مشرف شدند از این مسئله اظهار بی اطلاعی نمودند
البته بنده هم این نکته رو از مداحه کاروانمون به یادگار دارم
وقتی وارد صحن حرم می شید یه نگاهی به مناره های حرم بندازید برخلافه سایر مناره ها این دو مناره در یه جهت نیستند بلکه نیمی از هر کدام از مناره ها به طرفین متمایلند
نکتش اینجاست که این تمایلات یکی به سمت مدینه و دیگری به سمت کربلا و حرم امام حسین و حضرت ابالفضل است که نشانهی
بی قراری و بی تابی حضرت علی به سوی همسرشون و فرزندانشونه
یه پیشنهاد دیگه:دو شاخه گله مصنوعی به نیت هدیه به حرم امام حسین و حضرت ابوالفضل بگیرید و اصلا از ساکتون بیرون نیارید تا وقتی برای باره اول به حرمین مشرف می شید
ببینید چه اتفاقی میفته؟

karimi.reza5

عضو جدید
دوست گرامی بهتر نبود این تاپیک رو در گفتگوی آزاد مطرح میکردید؟در فروم تخصصی زدن چنین تاپیکی در صفحه اصلی عجیبه.البته نظر من این بود.شاید مهندسین عزیز با این وضعیت راحت تر باشند.

Hichkas.m

عضو جدید
دوست گرامی بهتر نبود این تاپیک رو در گفتگوی آزاد مطرح میکردید؟در فروم تخصصی زدن چنین تاپیکی در صفحه اصلی عجیبه.البته نظر من این بود.شاید مهندسین عزیز با این وضعیت راحت تر باشند.
سلام دوست من
این تاپیک قابل احترام هست
در ضمن اینجا مدیر داره
انقدر هم تعجب نکن!!!!!

بالا