ماجرای یک خانم مهندس جویای کار( از دستش ندین)

ENG.farzane

عضو جدید
چند روز قبل یکی از دوستام با خوشحالی زنگ زد به من که یه کار توپ واسم تو ارومیه پیدا شده( لازم به ذکره اونم رشتهاش صنایع غذایی بود) منم خیلی واسش خوشحال شدم.
قرار بود چند روز بعد بره واسه گرفتن کارو بستن قرار داد, چشتون روز بد نبینه من که زنگ زدم بهش که ببینم کارو گرفت یا نه اول از همه یک عالمه فحش نثار مردا کرد بعدم گفت که تا رسیدم کارخونه رفتم دفتر مدیر عامت اونم شروع کرد به تعریف از کارخونه یه خورده بعد شروع کرد به تعریف از دوستم که ماشاالله چقدر جوونی و میخوای از همین اول که اومدی همه چیزو سه سوته یادت بدمو بکنمت مسول کنترل کیفی؟ فقط یه شرط داره اونم اینکه باهام دوست بشی اونوقت خونه ماشین و...... همه رو در اختیارت قرار میدم:eek::eek::eek:
دوست مام از حرصش کلی پریده بهش و اومده بیرون از کارخونه:cry::cry:
چرا واقعا جامعه ما اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله ..متاسفانه واقعیت جامعه ست ..و خیلی اسفناک واقعا ..
منم یه جایی رفتم مصاحبه تموم کارخونه پیچیده بود فورا که یه مهندس خانم داره میاد که..
!!
این خیلی برا آدم گرون تموم میشه که به هر جایی که برسی به چشم یه زن و به یه نیت بهت نگاه کنن..
باید تو محیطای صنعتی جدی جدی باشه ادم حتی یه لبخندم واسه خیلیا اضافیه ..:warn:

m_janitabar

عضو جدید
به چشم یه زن نگا کنن آدم یه جای دلش میزاره...
اینا به چشم کالا نگا میکنن.کالا؟!!!
خدا صاحب مملکت رو برسونه...

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
به چشم یه زن نگا کنن آدم یه جای دلش میزاره...
اینا به چشم کالا نگا میکنن.کالا؟!!!
خدا صاحب مملکت رو برسونه...
دخترم همین الان یه الهیییییییییییییییی امین بلند گفتم

خدایا هستی میشنفی
صاحب این مملکت رو زودی برسون

خدایااااااااااااااااا

paeeizan

اخراجی موقت
بابا فحش ندين ......مدير كارخونه آشنا بوده ....شايد به نيت خير ميخاسته ...
.
.
.
البته مدير كارخونه من نبودما ......

forsha

عضو جدید
اه از دست این مردا شیطونه میگه خودم یه کارخونه تاسیس کنم که تمام کارمنداش خانوووووووووووووووووووووم باشن

pedram1367

عضو جدید
این مشکل گریبان گیر همه شده
يار دبستاني من ، با من و همراه مني
چوب الف بر سر ما، بغض من و آه مني
حک شده اسم من و تو، رو تن اين تخته سياه
ترکه ي بيداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما
دشت بي فرهنگي ما ٬ هرزه تموم علفاش
خوب اگه خوب ؛ بد اگه بد ، مرده دلاي آدماش
دست من و تو بايد اين ٬ پرده ها رو پاره کنه
کي ميتونه جز من و تو ٬ درد مارو چاره کنه
يار دبستاني من ، با من و همراه مني
چوب الف بر سر ما ، بغض من و آه مني
حک شده اسم من و تو ، رو تن اين تخته سياه
ترکه بيداد و ستم ، مونده هنوز رو تن ما

سپیـده

عضو جدید
کاربر ممتاز
می دونی مملکت ما چرا این جوریه ؟؟؟؟؟؟.......
به خاطره اینه که یه عده جنس مذکر نشستن قانوناش رو وضع کردن
همه چیز رو هم به نفع خودشون گرفتن
زنای ایرانی هم از اول یاد گرفتن که مرد رو به چشم خدای روی زمینشون ببینن یعنی خودشون بهشون رو دادن
از همون اول و ازل هم هیچ حق و حقوقی برای یک زن تعیین نشده
یا اگر هم شده توی جامعه به اصطلاح اسلامی ما اجرا نشده

واقعا متاسفم برای خودم و هم جنسای خودم که هیچ وقت خودمون به خاطر وجودمون خواسته نشدیم و همیشه به چشم یه ابزار یا یه کالا بهمون نگاه شده

lars_manson2002

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند روز قبل یکی از دوستام با خوشحالی زنگ زد به من که یه کار توپ واسم تو ارومیه پیدا شده( لازم به ذکره اونم رشتهاش صنایع غذایی بود) منم خیلی واسش خوشحال شدم.
قرار بود چند روز بعد بره واسه گرفتن کارو بستن قرار داد, چشتون روز بد نبینه من که زنگ زدم بهش که ببینم کارو گرفت یا نه اول از همه یک عالمه فحش نثار مردا کرد بعدم گفت که تا رسیدم کارخونه رفتم دفتر مدیر عامت اونم شروع کرد به تعریف از کارخونه یه خورده بعد شروع کرد به تعریف از دوستم که ماشاالله چقدر جوونی و میخوای از همین اول که اومدی همه چیزو سه سوته یادت بدمو بکنمت مسول کنترل کیفی؟ فقط یه شرط داره اونم اینکه باهام دوست بشی اونوقت خونه ماشین و...... همه رو در اختیارت قرار میدم:eek::eek::eek:
دوست مام از حرصش کلی پریده بهش و اومده بیرون از کارخونه:cry::cry:
چرا واقعا جامعه ما اینطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابا فقط ایران اینجوری نیست که
کل دنیا تقریبا همینه.
خب حقیقت اینه که خانمها جذابن, شما میتونین با دیدن یه نوزاد کوچولوی خوشگل جلوی خودتونو بگیرید؟ اگه شما تونتستین جلو خودتون رو بگیرید ما مردا هم وقتی یه خانم خوشگل دیدیم میتونیم.:D;)

البته یه چیزی این آخر اضافه کنم: اگه صاحب کارخونه یه خرده خویشتن داری میکرد و دندون رو جیگر میذاشت چند روز بعد این خانومه بود که بهش همچین پیشنهادی میکرد:D

بالا