ماجرای نام «ایران» در کارتون پلنگ صورتی

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم نظام ما چیه؟
جمهوری اسلامی. یعنی رای اکثریت مسلمان.
مردم هم در سال 58 با 98 درصد آرا به اسلام رای دادن، هم تو تمام انتخابات ها رای خودشون رو به اسلام و ولایت میدن.
سیاست های اصلی نظام رو هم مقام معظم رهبری تبیین میکنن.
پس حتما ایشون هم اینطور صلاح دیدن که اجازه ندیم غربی ها با هر فرهنگ و پوششی که دوست دارن وارد کشورمون بشن.

من نگفتم توریست ها برای عیاشی میان.
برای توریست های غربی، نوشیدن مشروبات و گذراندن شب در کازینوها و... یک چیز جا افتاده و طبیعیه.
این چیزا برای اونا کارای عادی شده مثل آب و غذا خوردن ما.

شهوت هیچ وقت خالی نمیشه.
همانطور که تشنگی هیچ وقت رفع نمیشه، ما کاری نکردیم که ایران هراسی باشه.
بازم تاکید میکنم به سخنان رهبر عزیزمون بیشتر و با تامل بیشتر گوش بدین.
غرب از فروپاشی خودش میترسه که سعی میکنه ایران رو کشوری وحشتناک نشون بده که چرا جلوی حرام خوری، بی بند و باری، مراکز فحشا و... میاسته.

مسلمون بودن من ربطی به مشروب خوری یه نفر دیگه اونم تو چهار دیواری خودش نداره.
کی گفته خارجیا کارشون مشروب خوردنه؟اصلا تو تا حالا ار این چهار دیواری خونتون اومدی بیرون ببینی مردم جاهای دیگه چطور زندگی میکنن؟
در ضمن قانون اساسی رو یه بار بخون ببین وظیفه وحدود کی چیه؟ متاسفم ار این همه کم اطلاعی
.

آخرین ویرایش:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غرب منظور کشورهای اروپایی هستن و آمریکا و کانادا و البته برخی کشورها مثل ارمنستان و آذربایجان که متمایل به غرب هستند.
بله همه اینها در مورد غرب صدق میکنه.

شرقیا چی؟ اونا خوبن؟ مثل چین و تایلند و کره جنوبی و ژاپن؟اونا پس منحرف نیستن وفقط غربیا منحرفن نه؟ راستی کشورهای دوست و برادر مثل برزیل و ونوزیلا شیلی و کوبا چی؟ اونا که غربی منحرف نیستن نه؟ اینارو ول کن سوریه بشر اسد و لبنانو گشتی تا حالا؟

اوژنی دزیره

عضو جدید
آقا بحث سیاسی نکن.خخخخخخخخخخخخخخ:Dاسم ایران همیشه بوده کلی کتاب متعلق به گذشته و جدید هست که از ایران و هنرش گفتن.خب این که چیز جدیدی نیست.حالا شما مطمئنی روی اون کیف نوشته بوده ایران نه عراق؟یا نکنه پرچم ایتالیا بوده؟

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با توجه به اینکه اکثر توریست های غربی و شرقی به حجاب و ارزش های دینی و اخلاقی جامعه ما پایبند نیست، ورودشون به کشور جز مقداری دلار نتیجه دیگری نداره.هدف این انقلاب که پایه های فرهنگی داره فراموش نشه، قرار نیست به خاطر دنیا آخرتمون رو بفروشیمون.توریست خوبه ولی توریستی که مشکلات فرهنگی ایجاد نکنه.مثل توریست های مسلمان یا توریست های مسن غربی که به دلیل کهولت سن توان بی بند و باری ندارن و انتظار نوشیدنی های حرام و دریا و کافه و... رو هم ندارن.
از خوندن اون جمله مارک شده متاثر شدم .
نمی خوام بر اساس صرفا یک جمله قضاوت سریع داشته باشم ، اما گاهی تو بعضی از این تاپیکها جملاتی رو می خونم که اصلا درکش برام راحت نیست که اون رو از یک انسان قرن 21 بشنوم
مشابه جملات قصاری که در زمینه ی مسابقات جام آسیا و برگزاریش در ایران فرموده بودید.
اصلا این تاپیک و محتواش جای اینکه موضوع گردشگری و توریست رو باز کنم نداره ، اما از ظواهر امر پیداست که بی هیچ مطالعه ای پیشنهاد پر تمطراق جایگزینی توریست های مسن غربی که به دلیل کهولت سن توان بی بند و باری ندارن و انتظار نوشیدنی های حرام و دریا و کافه و... رو هم ندارن به جای سایر توریستها رو دادید.

توصیه می کنم مطالعه ای داشته باشید در حیطه ی چه بودن اهداف گردشگر و انواع گردشگری تا اگر خواستید در اجتماعی دیگر پیشنهاد های خارق العاده بدید دیگری رو همچون من سورپرایز نکنید.

فقر ، گرسنگی نیست
فقر ، عریانی هم نیست

فقر ، چیزی را " نداشتن " است ، ولی ، آن چیز پول نیست طلا و غذا نیست

فقر ، شب را " بی غذا " سر کردن نیست ..
فقر ، روز را " بی اندیشه" سر کردن است .

اوژنی دزیره

عضو جدید
چرا پست های من پاک شده؟مگه اسم این تالار گفتگوی آزاد نیست؟من خواستم به یکنفر دیگه توجه ویژه کنید رسیدگی کنید پست خودمو پاک میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ما حق اعتراض و گزارش عملکرد اشتباه نداریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
"همه چیز ریشه فرهنگی دارد."
"اگر فرهنگ اسلامی ولایی در کشور جابیفتد همه چیز حل می شود."
من از شما می پرسم با تمام توان مادی و غیرمادی عمل کردین چرا فرهنگش جانمیفته؟
چنتا کتاب ؟چنتا کار پژوهشی؟ چنتا آمار مستقیم درستی حرف شما رو اثبات می کنه؟ خانم محترم دم خروسو بچسبیم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!! با توهم یه خونه رم نمی شه اداره کرد برسه به یه مملکت. برسه به اداره ی جهان!

زینـب

اخراجی موقت
من از شما می پرسم با تمام توان مادی و غیرمادی عمل کردین چرا فرهنگش جانمیفته؟
چنتا کتاب ؟چنتا کار پژوهشی؟ چنتا آمار مستقیم درستی حرف شما رو اثبات می کنه؟ خانم محترم دم خروسو بچسبیم یا قسم حضرت عباسو؟؟؟!!! با توهم یه خونه رم نمی شه اداره کرد برسه به یه مملکت. برسه به اداره ی جهان!

اصلاح فرهنگ پشتکار طولانی مدت میخواد.
ایران اسلامی پس از ورود اسلام هزاران سال زیر ستم طاغوت بوده، قبل از اسلام هم که وضعیت نظام طبقاتی و بی هویت بودنمون معلومه !!
رژیم گذشته هم که از تلویزیون و سینما گرفته تا مدرس و دانشگاه سبک زندگی غربی رو جا انداخته.
خیلی از افرادی که اون دوران بودن هنوز هستن و دنبال سکولاریسم فرهنگی هستن.
که نسل جوان و انقلابی و ولایتمدار ما تا جایگزین اون نسل بشه، مدتی طول میکشه.
ولی به حمدالله با جایگزینی نسل مومن و ولایی، فرهنگش هم جا میوفته.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز

خارجی ها نیاز به تجاوز ندارن چون مکان هایی دارن که زن رو مثل کالا خرید و فروش میکنن و مجوز هم دارن.
در هر کشوری هم که به عنوان توریست میرن به این مکان ها سر میزنن.
از خدا بیخبر و متجاوز همه جای دنیا هست.
ولی شما چون ایرانی هستی، اخبار ایران رو بیشتر میشنوی.
رسانه های داخلی کشورهای دیگر رو هم دنبال کنی از این رسوایی ها زیاده، مخصوصا تو سطوح بالای کشوری شون، از آقای کلینتون بگیر تا برلوسکنی و...

دور شدن از ارزش های اسلامی و آرامش در نهاد خانواده.
نزدیکی به نظام های دنیا پرستی. نگاهی به آمار خودکشی در کره جنوبی بندازین.

وقتی دنیا پرست ها همه ارزش هارو توی دنیا تعریف میکنن، معلومه آمار خودکشیواسه مشکلات دنیوی بالا میره.

[/COLOR]

مهاجرت روستاییان به شهرهای بزرگ باز هم به دلیل تمایل به کسب مال و دنیا.
اگر اهل ایمان بودن و قانع بودن، در روستاها کار میکردن و خودشون هم به زحمت نمیافتادن.

[/COLOR]
تجاوز توسط کسانی انجام میشه که به اسلام واقعی اعتقادی ندارن.
اینا تماما نتیجه دور شدن از اخلاق اسلامیه.
علتش هم تو دوران ریاست جمهوری هاشمی و خاتمی بوده که بی غیرتی فرهنگی رو رواج دادن.

[/COLOR]
مدرک گرایی و تاسیس دانشگاه آزاد توسط هاشمی.
با سرکار گذاشتن چوان ها به بهانه مدرک، توقعات رو بالا بردن و هرکسی حاضر نیست هر کاری رو انجام بده و همه کار پشت میزی میخوان.
بیکاری بالا رفته.
مقصر اصلاحات و غرب گرایان.
و باز هم دور شدن از سیاست های اسلام و ولایت.

[/COLOR]
چون از شهرهای کوچک به شهرهای بزرگ مهاجرت کردن و به دلیل نبود ظرفیت خودشون رو گم کردن.
کمبود تقوا به دلیل عدم توجه لازم به ارزش زن در اسلام.

هر چیز دیگری هم اشاره کنین ریشه های فرهنگی و اخلاق داره.
فرهنگ اسلامی-ولایی اگر در کشور نهادینه بشه و این عنادهای بر سر قدرت اگر از بین برن، اکثر مشکلاتمون حل میشه.
حجاب بخشی از فرهنگه.
من برای همه بخش های فرهنگی دغدغه هامو مطرح میکنم، صدا و سیما بوده، ورزش بوده و چیزای دیگه هم هست که به مرور مطرحش میکنم.

دقیقاااا متجاوز خود شماا هستی چون بهش اعتقااد داری!!
والسلاام

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا بحث سیاسی نکن.خخخخخخخخخخخخخخ:Dاسم ایران همیشه بوده کلی کتاب متعلق به گذشته و جدید هست که از ایران و هنرش گفتن.خب این که چیز جدیدی نیست.حالا شما مطمئنی روی اون کیف نوشته بوده ایران نه عراق؟یا نکنه پرچم ایتالیا بوده؟

من این رو از سایت خبری انتخاب برداشتم. اصلا هم اون موقع منظورم اینهمه جنال نبود راستش. با اینکه بحثای جالبی اینجا شد و تقریبا خیلیاشو خودمم قبول دارم

زینـب

اخراجی موقت
مسلمون بودن من ربطی به مشروب خوری یه نفر دیگه اونم تو چهار دیواری خودش نداره.
کی گفته خارجیا کارشون مشروب خوردنه؟اصلا تو تا حالا ار این چهار دیواری خونتون اومدی بیرون ببینی مردم جاهای دیگه چطور زندگی میکنن؟
در ضمن قانون اساسی رو یه بار بخون ببین وظیفه وحدود کی چیه؟ متاسفم ار این همه کم اطلاعی
.

توریست تو چهار دیواری خونه خودش مشورب میخوره؟ o_O
کارشون مشروب خوردن نیست ولی مثل آب خوردن موقع غذا بهش احتیاج دارن.

شما کم اطلاع هستین که فرق جمهوری اسلامی رو با یک نظام لیبرال متوجه نمیشین.
در اجرای قوانین شرعی مثل حد و تازیانه بر شارب خمر و قصاص و... خداوند نظر اکثریت رو نمیخواد بلکه حکمش قطعیه.
شارع مقدس هم در کشور اسلامی موظف به اجراش هست و نظر مردم هیچگونه اهمیتی نداره.
مگر اینکه نظام یک نظام اسلامی نباشه.
فعلا هم اکثر مردم تو تمامی انتخابات ها به جمهوری اسلامی و دخالت اسلام در مسائل اجتماعی رای دادن و میدن.
شما مشکلتون با اجرا شدن اسلامه، این رو علنی اعلام کنید.

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز

در اجرای قوانین شرعی مثل حد و تازیانه بر شارب خمر و قصاص و... خداوند نظر اکثریت رو نمیخواد بلکه حکمش قطعیه.
فعلا هم اکثر مردم تو تمامی انتخابات ها به جمهوری اسلامی و دخالت اسلام در مسائل اجتماعی رای دادن و میدن.

کدوم انتخابات دقیقا ؟؟
شما فقط 3درصد جامعه رو تشکیل میدید خانم پروین !!

ilili

عضو جدید
با توجه به اینکه اکثر توریست های غربی و شرقی به حجاب و ارزش های دینی و اخلاقی جامعه ما پایبند نیست، ورودشون به کشور جز مقداری دلار نتیجه دیگری نداره.هدف این انقلاب که پایه های فرهنگی داره فراموش نشه، قرار نیست به خاطر دنیا آخرتمون رو بفروشیمون.توریست خوبه ولی توریستی که مشکلات فرهنگی ایجاد نکنه.مثل توریست های مسلمان یا توریست های مسن غربی که به دلیل کهولت سن توان بی بند و باری ندارن و انتظار نوشیدنی های حرام و دریا و کافه و... رو هم ندارن.

:eek:
:w29:

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اولا حد برکسی که در دین اسلام نیست و غیر علنی هم مشزوب خورده جایز نیست که اگر باشه عین ظلمه
دوما کی گفته خارجیا بدون مشروب غذا نمیخورن؟ والا مت که چهار تا کشور رفتیم نذیدیم یر میز مشزوب باشه لابد شما رفتین ودیدین. شابد هم فیلم زیاد نیگا میکنین.باور نکنین فیلمه دیگه.
سوما لطفا سوره حجرات رو مطلالعه بفرمایید ببینیم این حکومت به اصطلاعح اسلامی که شما ازش دم میزنین کدوم یک از فرتمین مستقیم خداوند رو تو این سوره بسیار مهم اجرا کرده؟
سوء ظن بیجا تهمت زدن غیبت کردن ظلم کردن
راستی دزدیای میلیاردی که اسلامیه دیگه نه؟
از کدوم اسلام حرف میزنی؟ فکر کردی با مشروب نخوردن خارجیا و چادر سر کردن داخلیا مملکت اسلامی شده؟دروغ داره حکومت میکنه به این مملکت اسلامیت .اینو درک کن.به این نمیگن جمهوری اسلامی.
.مشت نمیونه خرواره. ببین تو همین باشگاه چند نفر با تو همراهن. درصد بگیر معلوم میشه نظر اکثریت چیه

آخرین ویرایش:

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
بعضی اعضای معلوم الحال سابق که در گذشته به مقدسات حمله میکردند و راه به جایی هم نبردند حالا فکر کردن با تغییر ماهیت و انتخاب نام کاربری و آواتار اسلامی و سختگیری ها و توجیه های افراطی میتونند از درون به اسلام ضربه بزنند

درسی از امام خمینی (ره) در این رابطه

مي‌گويند يكي‌ يهودي‌ در همدان‌ مسلمان‌ شده‌ بود. بعد خيلي‌ به‌ آداب‌ اسلام‌ پايبند شده‌ بود؛ خيلي‌ زياد! اين‌ موجب‌ سوءظن‌ مرحوم‌ آسيدعبدالمجيد كه‌ يكي‌ از علماي‌ همدان‌ بود شده‌ بود كه‌ اين‌ قضيه‌ چيست‌. يك‌ وقت‌ خواسته‌ بودش‌، گفته‌ بود كه‌ تو مرا مي‌شناسي‌؟ گفت‌: بله‌. گفت‌: من‌ كي‌ام‌؟ گفت‌: شما آقاي‌ آسيد عبدالمجيد. گفت‌: من‌ از اولاد پيغمبرم‌؟ گفت‌: بله‌. تو كي‌؟ من‌ يك‌ يهودي‌ بودم‌، پدرانم‌ يهودي‌ بودند و تازه‌ مسلمان‌ شده‌ام‌. گفته‌ بود نكته‌ اينكه‌ تو تازه‌ مسلمان‌ كه‌ همه‌ پدرانت‌ هم‌ يهودي‌ بودند و من‌ هم‌ سيد و اولاد پيغمبر و ملا و اين‌ چيزها، تو از من‌ بيشتر مقدسي‌، اين‌ نكته‌ها که میگویی - اشاره به سختگیری - چيست‌؟ من‌ شنيدم‌ كه‌ يهودي‌ گذاشت‌ و رفت‌! معلوم‌ شد حقه‌ زده‌. يك‌ قضيه‌اي‌ بوده‌. مي‌خواسته‌ با صورت‌ اسلامي‌ كارش‌ را بكند

پ.ن: البته این افرادی که ما در باشگاه داریم حتی بر خلاف ان یهودی به هیچ چیزی اعتقاد ندارند

آخرین ویرایش:

mandana-n

عضو جدید
بعضی اعضای معلوم الحال سابق که در گذشته به مقدسات حمله میکردند و راه به جایی هم نبردند حالا فکر کردن با تغییر ماهیت و انتخاب نام کاربری و آواتار اسلامی و سختگیری ها و توجیه های افراطی میتونند از درون به اسلام ضربه بزنند

درسی از امام خمینی (ره) در این رابطه

مي‌گويند يكي‌ يهودي‌ در همدان‌ مسلمان‌ شده‌ بود. بعد خيلي‌ به‌ آداب‌ اسلام‌ پايبند شده‌ بود؛ خيلي‌ زياد! اين‌ موجب‌ سوءظن‌ مرحوم‌ آسيدعبدالمجيد كه‌ يكي‌ از علماي‌ همدان‌ بود شده‌ بود كه‌ اين‌ قضيه‌ چيست‌. يك‌ وقت‌ خواسته‌ بودش‌، گفته‌ بود كه‌ تو مرا مي‌شناسي‌؟ گفت‌: بله‌. گفت‌: من‌ كي‌ام‌؟ گفت‌: شما آقاي‌ آسيد عبدالمجيد. گفت‌: من‌ از اولاد پيغمبرم‌؟ گفت‌: بله‌. تو كي‌؟ من‌ يك‌ يهودي‌ بودم‌، پدرانم‌ يهودي‌ بودند و تازه‌ مسلمان‌ شده‌ام‌. گفته‌ بود نكته‌ اينكه‌ تو تازه‌ مسلمان‌ كه‌ همه‌ پدرانت‌ هم‌ يهودي‌ بودند و من‌ هم‌ سيد و اولاد پيغمبر و ملا و اين‌ چيزها، تو از من‌ بيشتر مقدسي‌، اين‌ نكته‌ا ها که میگویی - اشاره به سختگیری - چيست‌؟ من‌ شنيدم‌ كه‌ يهودي‌ گذاشت‌ و رفت‌! معلوم‌ شد حقه‌ زده‌. يك‌ قضيه‌اي‌ بوده‌. مي‌خواسته‌ با صورت‌ اسلامي‌ كارش‌ را بكند

پ.ن: البته این افرادی که ما در باشگاه داریم حتی بر خلاف ان یهودی به هیچ چیزی اعتقاد ندارند

پس بهتره که اصلا باهاشون بحث نکنیم...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نام خدا ...........

با توجه به بحثهایی که شده .....و ظاهرا قرار است این بی ربط بودن به اصل موضوع ادامه داشته باشد ......لاجرم پاسخ هایی خواهم داد

و چه خوب از نظر دکتر احمدی نژاد استفاده کنم .......بعید میدانم کسی در این باشگاه نباشد و نداند که بنده احمدی نژادی هستم ........و این مسئله رو با افتخار همه جا عنوان کرده ام از سال 84 تا امروز .......و همچنان هم بر این اعتقاد ایستاده ام و تا زمانی که دکتر احمدی نژاد مورد تائید رهبری هستند مورد تائید ما نیز خواهند بود

نمیدانم آیا با توجه به این همه مطالب سیاسی که گفته شد حرف زدن بنده مثل پاره ای موارد با اخطار همراه خواهد بود یا خیر ....اخطار با این عنوان که حرف سیاسی زده اید ......به هر حال سعی میکنم سیاسی پاسخ ندهم نه به خاطر اینکه اخطار نگریم بلکه به این خاطر که خلاف قوانین باشگاه رفتار نکنم تا جایی که امکان دارد و البته منافع کلی تر رو مدنظر بگیرم......

با توجه به اظهارات برخی کاربران در قبال توریسم .......اولا اینکه در غرب هم مسلمان وجود دارد .....افراد معتقد هم وجود دارند .......و بحثی که در قبال مواردی گفته شد .بله منطبق با فرهنگ آنهاست و از نظر آنها ایرادی ندارد ......ولی به این معنی نیست که به این خاطر به کشور نیایند ..ضمن اینکه سیاست کشورشان بر این است که مردم در جریان امور کشور قرار گیرند ...با دل بسته کردن همین موارد به آنها ........
یک زمانی در ایتالیا مردم ریختن بیرون و به سیاستهای اقتصادی اون کشور اعتراض کردن .....فکر میکنید سیاستمداران چگونه تونستن این اعتراضات رو ساکت کنند؟......یکی از موارد باز کردن برخی از شبکه های مستهجن پولی بود والبته تا حدی هم موفق شدند.این یک سیاست است .مردم رو به عشوه گری و ابتذال و اعتیاد مشغول کن تا بتونی هرکاری خواستی بکنی

حرف یکی از کاربران بنده رو یاد حرف آقای نجفی .......سرپرست فعلی وزارت علوم و رئیس سابق میراث فرهنگی انداختن که در تلویزیون آمدند و این سخنان رو مطرح کردند
قیمت هتلهای 5 ستاره ایران بالاست متاسفانه سطح اشغال تخت هتلها پایین است و هتلداران مجبورند که قیمت را بالا ببرند. هتلهای دنیا از محل فروش مشروب هم پول در می آورند اما هتلداران ایران این کار را انجام نمی دهند چون محدودیت های فرهنگی و شرعی داریم و نمی شود.

[h=1]نجفی:موافق عرضه قلیان هستم/ چه اشکالی دارد خانم ها قلیان بکشند؟ [/h]
این مطلب رو از سایت عصر ایران قرار دادم.........البته میدانید که بنده این سایت زنجیره ای اصلاح طلب رو اصلا قبول ندارم ......و گذاشتم برای آنهایی که دوست دارند
ذکر این نکته هم لازم است .بعد خوش ذوقی رسانه های اصلاح طلب در قبال این حرفها برخی تیتر زدند فروش مشروب در هتل ها آزاد شد .....و البته مردم و رسانه های مردمی که برخی سایتهای اصلاحات را هم میشود شاملش دانست برخی عقاید اصلاح طلبی دارند .به این اظهارات واکنش نشان دادند .....و البته نمایندگان مجلس و سرانجام آقای نجفی هم در این قبال و هم موارد مطروحه دیگر مجبور به توجیه حرفی که همه از برنامه پایش شنیدند شدند
..

کاربری تحت متلک درباره اعتیاد گفت ...و البته در قبال پهلوی ......اولا خیلی دوست دارم آماری که گفتند رو ارائه بدن ....به هر حال یک ادعایی کردن .....با آمار حرف بزنن که ارزش بررسی داشته باشد .....تا اگر لازم باشد بنده آمار گردشگری در زمان پهلوی و بعد انقلاب به ویژه زمان آقای خاتمی و دکتر احمدی نژاد را قرار دهم.......
در قبال اعتیاد ...اولا دفاعیات جناب آقای نجفی یکی از کسانی که حامی میرحسین موسوی بودند و نقششان در فتنه 88 بر کسی پوشیده نیست ......خود بیانگر این مسئله هست ......یادش بخیر!.در فیلم تبلیغاتی آقای موسوی بازیگر تئاتری را به جای مردم جا زدند ...و در آنجا از نگرانی خود درباره اعتیاد و مواد مخدر که البته سیگار هم شاملش میشود گفتند .....یادش بخیر .......درست بعد چهار سال یاران ایشون و اطرافیانشون خیلی زیبا مواضعشون رو در این قبال نشان داده اند .....البته برای عوام ..وگرنه دست ها که خیلی وقت است روست

[h=3]چرا نجفی از قلیان حمایت می‌کند؟ + عکس[/h]
در قبال رژیم پهلوی و سیاستش در قبال اعتیاد همین بس که فیلمهایی که زمان پهلوی ساخته شد ......چه تعدادش در قبال تبلیغ اعتیاد و مواد مخدر بوده است ....همین بس که حتی برخی طلبه ها که امروز روحانی برای خود شده اند در زمان پهلوی به سیگار کشیدن رو آوردن در زمان جوانی خود .ولی به لطف خداوند موفق به ترک شدند .......

مورد بعد .......میخواهم به نظر دکتر احمدی نژاد اشاره کنم که بارها از مردم جهان دعوت کردند به ایران عزیزمان بیایند و از تمدن کشور بازدید کنند

«امروز ملت‌ها به دنبال الگوی جدیدی برای زندگی سعادتمند می‌گردند و تنها ملتی كه شایستگی معرفی یك الگوی متعالی برای زندگی سعادتمند را دارد، ملت عزیز ایران است...
از شما دعوت می‌كنم به خرج ملت ایران به این سرزمین سفر كنید و از پاسارگاد تا تخت جمشید را ببینید تا بدانید ملت ایران قدرت تحول در جهان و برپایی جامعه سعادتمند را دارد و دشمنان در برابر عظمت ایران مجبور به تعظیم خواهند بود . » (سخنرانی دکتر احمدی نژاد در پاسارگاد 28/1/86)
.
.دکت
ر احمدی نژاد نه تنها بارها در طول ریاست جمهوری خودشون از مردم دنیا دعوت کردند برای آمدن با ایران با هر تفکر و عقیده ای چرا که خط کشی مطرح نکردند حتی از زورگویان عالم که دشمنان جمهوری اسلامی هستند هم دعوت کردند بدین منظور که عظیمت و تمدن ایران را ببینند

و البته دکتر احمدی نژاد در عین حال که برای آثار تاریخی کشور اهمیت قائل بودند و معتقد به صنعت توریسم بین المللی آنجا که در جريان بازديد از تخت جمشيد گفتند: از عمر اين بناي پرافتخار ايران زمين بيش از 60 نسل مي گذرد، ما بايد تلاش كنيم تا تاريخ ايران بالنده، زنده و نقش آفرين باشد. اين ملت در اين سرزمين ـ هزاران سال پرچمدار دانش، ادب، فرهنگ و خداپرستي براي همه بشريت بود و رسالت بزرگ ما برافراشتن دوباره اين پرچم در جهان معاصر است. ما داراي هفت هزار سال تاريخ پرافتخار، فرهنگ و تمدن درخشان هستيم. جهانيان بايد بيايند و در مناطق پاسارگاد و تخت جمشيد؛ عظمت، عمق و ريشه هاي تمدن ايراني را ببينند...در عین حال در یکی از بازدیدهاشون از تخت جمشید جمله بسیار پر مفهومی را آن موقع که برخی به دنبال نشر دادن مسائل قومیتی بودند یعنی رسانه های غربی بیان کردند ....... در دروازه ملل مقابل دوربین خبرنگاران آن مرد ایستاد، دست راستش را بالا برد و بدون هیچ مقدمه ای گفت: "اسلام پیروز است".

این جمله آن زمان پیام های فراوانی رو برای غربی ها داشت ....هرچند متاسفانه در دولت دهم یک عده باز هم برچسبهایی رو به مرد خدمت زدند و در این باره او را به ایرانی گری و ناسیونالیستی متهم کردند ...متاسفانه یکی از این جاها مجلس بود .....

به هرحال خواستم اینو بگم که نظر شخص دکتر احمدی نژاد چه بود ......حتی موقعی که در دانشگاه کلمبیا آمریکا با وجود آنکه مورد اهانت میزبان رئیس دانشگاه کلمبیا قرار گرفت شجاعانه بواسطه دیپلماسی عمومی که برای سیاست خارجه اش تعریف کرده بود هم جواب های اون فرد رو داد و هم به دانشجویان سوال کننده ......که بارها نیز مورد تشویق همون آمریکایی ها قرار گرفت ........او صراحتا از اساتید و دانشجویان آن دانشگاه دعوت کرد که به ایران بیایند

اگر چه سایت ریاست جمهوری بعد تغییر دولت هرچه تصویر و فیلم در قبال دکتر احمدی نژاد بود حذف کردند .......ولی فیلم سخنان دکتر در دانشگاه کلمبیا در فضای مجازی هم چنان هست ......

اما فکر میکنم میماند دو مطلب ........اولا بگم که قضاوت کردن در قبال مردم صحیح نیست .......دوست عزیزی مطلب خوبی اشاره کردن که در تاریخ از این نمونه ها زیاد دیدیم.......کسانی که خود را خط امامی جا زدد ولی اهانت به امام و تصویر ایشان را توجیه کردند و از طرفی توهین کنندگان و حرمت شکنان به حریم امام حسین(ع) را مردم خداجو خواندند.......که البته مردم نه دی پاسخ این ها را دادند .....بله خود اسرایل هم در اون زمان سرمایه های واقعی خودشو در ایران نام برد ......نیاز به گفتن نیست که نتانیاهو اون زمان از چه کسانی به عنوان سرمایه اسرائیل یاد کرد

و نکته بعد همونطور که قضاوت کردن در قبال مردم کار درستی نیست ........تقسیم بندی کردن اونها به ویژه به گروه های سیاسی هم کار درستی نیست ........هم این حرف رو خود دکتر احمدی نژاد گفته اند و نقل به مضمون از جانب نزدیکان ایشون بارها شده ..کسانیکه احمدی نژاد هستند مردم رو تقسیم بندی از هر نوع از جمله سیاسی نمیکنند و اگر این چنین کردند و گفتند احدی نژادی هستند دروغگویند......و البته خب نظرات دکتر در قبال مسئله حجاب از همان سال 84 تا پایان ریاست جمهوری ایشان که البته بواسطه این دو سال برای برخی خیلی حساسیت برانگیز شده بود موجود است و همینطور نگاه رهبر فرزانه انقلاب که خود ایشان هم تصاویرشم هست که از تخت جمشید بازدید داشته اند در دوران ریاست جمهوریشان

و اما مطلب آخر ........دست بندی مردم رو هم از نگاه این عده قبول کنیم .معلوم نیست این سه درصد را کجا آوردن !.وقتی در انتخابات ریاست جمهوری و مجلس بیش از 65 درصد شرکت کردند ......البته در ریاست جمهوری بالای 70 بود .......و همه کسانیکه شرکت کردند از جمله آقای خاتمی حامی جمهوری اسلامی هستند حالا یا در ظاهر یا واقع

یکی هم گفت نظرات رو ببینید کی اکثریت است!.....بایستی به این برادر محترم گفت اکثریت در فضای مجازی تعیین نمیشود ...مشت نمونه خروار هست ولی مشتی که مشت باشد ...شما اگر به اصول آمار و بحث نمونه گیری و جامعه آشنائیتی داشتید همچین حرفی نمیزدید ....آن هم در قبال فضای مجازی!
پیشنهاد میکنم اگر دنبال آمارگیری هستید ....موقعی که انتخابات میشود به محل های جمع آوری رای گیری مراجعه کنید .....به خصوص در جنوب شهر که هم میزان رو دریابید و هم صفوف مردم رو ببینید ......و البته برخی حرف های شما خلاف آرمانهای شهدا و شاید وصیت نامه شهید بزرگوارتان هم باشد
در اینکه نظام فعلی جمهوری اسلامی است همین بس که دشمنانی قسم خورده و زورگو نظیر رژیم صهیونیستی و آمریکا و انگلیس دارد که فعلا با بهانه ای به اسم تحریم در حال قانون شکنی اشکار و ظلم واضح به مردم ایران هستند.......و روزی که اینها بشوند حامی کشور ما بایستی از آن نظام ترسید

من امیدوارم به حق شهدای گمنام شهیدی که گفتید از خانوادتان بوده.انطور که خودتان گفتید و ظاهرا با توجه به احترامی که بایستی برای شهدا قائل باشید خیلی دوست دارید در راه اون بزرگواران باشید .......روزی به خواب یا بیداری شما بیاید و کمی شما رو آگاه کند ....

بالا