ماجراهای دانشجویی ایرانی!

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
زندگی دانشجویی و دوران دانشگاه، دورانی شیرین و پر خاطره و پر از وقایع و اتفاقات ماندگار برای هر کسی است که خیلی از شما عزیزان این دوران را تجربه کرده اید. شوخی های دانشجویی، زندگی در خوابگاه ها و مشکلات آن و ... که بدون شک دورانی را برای شما رقم خواهد زد که هیچ گاه از یاد و خاطرتان نمی رود. در این سری مطالب سرگرمی قصد داریم (البته با کمک شما عزیزان) تصاویری جالب و دیدنی و بعضاً تامل برانگیز از زندگی دانشجویی هموطنان عزیزمان در جای جای ایران جمع آوری کرده و در خدمت شما عزیزان قرار دهیم.
لازم به ذکر است که این مطالب درکمال احترام به تمام دانشجویان عزیز و زحمتکش کشور ارائه میگردد و صرفاً جهت مزاح و یاد آوری مشکلات این نوع زندگی است.

منبع عکس ها: صفحه زندگی دانشجویی در اینستاگرام

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برای پسرها این شکلیه

برای ما که خعللللللللللللللللللللی هم عاااااااااااااااااااااالی....خخخخ

احتمالا مال دخترا تمیزتر باشه :)
والا ما که خونه می گرفتیم اما ی بار رفتم از اینم بدتر بود خخخخخخخخخخخخخ
والا اینجوری ک تو میگی نمیشه اونجا درس خوندو خوابید( کلا زندگی کرد) :confused:

مااهاایاا

عضو جدید
والا ما که خونه می گرفتیم اما ی بار رفتم از اینم بدتر بود خخخخخخخخخخخخخ

شایعه پراکنی نکنید آقا ....خخخخخخ

وااااااااااااااااااااااای اون عکس برنامه ریزی منطقی واااااااااااااااااااااااقعا درسته:D

دقیقا همینطوره:D

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
احتمالا مال دخترا تمیزتر باشه :)

والا اینجوری ک تو میگی نمیشه اونجا درس خوندو خوابید( کلا زندگی کرد) :confused:
خب دانشگاه تا دانشگاه فرق داره .......فردوسی مشهد بچه ها سرشون فقط به درس خوندن گرمه اما تو ایران دانشگاه داریم ی ترمو دانشجو لای کتابم باز نمیکنه حالا برای اون فرقی نداره خوابگاه این شکلی باشه یا مرتب:D

Nove

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم مطمئنم تمیزتر
عاقا اومدیم و من افتادم یه شهر دیگه با این وضع نمیتونم بمونم ک خخخخ باید کوچ کنم اونوقت:D

چرا؟؟؟خوابگاه دخترا که تمیزه...نیاز نیست نگران باشی...
خوانگاه های دخترانه ما رو فرشی هم دارن رو فرشاشون...

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من 6 سال خوابگاه بودم...اگه بچه های اون قسمتی که هستی خوب و باحال باشن، خیلی حال میده... دوسال آخر تو یه خوابگاه 40 نفره بودیم چقد خوب بود، شب یلدا جمع میشدیم تو نماز خونه دور هم بگو بخند، تو اتاقمون یکی کمانچه میزد، یکیم با سطل و قابلمه تنبک!:D با هم کنسرت میذاشتیم:biggrin:
همه این صحنه ها و مشابهشون رو دیدم و حتی بدتر و شدیدتر!!

m@hboubeh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره

البته خیلی مهم هم اتاقی ها مچ باشن با هم وگرنه گیس و گیس کشی میشه.....خخخخخخ
اوهوم موافقم باهات، دعوا نه
همه جا صلح و صفا باشه خخخخخ

من 6 سال خوابگاه بودم...اگه بچه های اون قسمتی که هستی خوب و باحال باشن، خیلی حال میده... دوسال آخر تو یه خوابگاه 40 نفره بودیم چقد خوب بود، شب یلدا جمع میشدیم تو نماز خونه دور هم بگو بخند، تو اتاقمون یکی کمانچه میزد، یکیم با سطل و قابلمه تنبک!:D با هم کنسرت میذاشتیم:biggrin:
همه این صحنه ها و مشابهشون رو دیدم و حتی بدتر و شدیدتر!!

تصورشم شیرینه، خیلی باحاله
منم دلم خواست برم خوابگاه زندگی کنم:D

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
البته همه ته دیگا اونجوری نیستا، ته دیگ ماکارونی من معروف بود:D