...:::لینک های " YaHoO 360 " بچه های باشگاه:::....

m@hy@r

عضو جدید
پس چرا دیگه کسی نمیاد؟؟
ایناییم که هستن بیشترشون عکس خودشون نزاشتن ینی میگی من کار اشتباهی کردم:question:

احتمالا یا دوست ندارن کسی ببینتشون یا اعتماد به نفسشون کمه!;)
معمولا تو 360 اکثرا عکساشونو میذارن...نگران نباش کار اشتباهی نکردی:biggrin:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ايول ... 360 بازي ميكنيد؟؟؟:biggrin:
آخه به چه اميدي اين تاپيكو زدي پژمان جووون؟؟؟ دخترا كه عمرا بيان لينك پروفشونو اينجا بذارن (البته حق دارن منم بودم نميزدم:w19: ) ... دو سه تا page ديدم كامنتا به زور 2 رقمي شده بود اميدوارم اينجا خوب جلب مشتري كنيد (آخه پسراي باشگاه حرف ندارن:w17:البته دختراشم اگه لينكشونو بذارن ميگيم حرف ندارنا ;))

mahsaii

عضو جدید
آخه به چه اميدي اين تاپيكو زدي پژمان جووون؟؟؟ دخترا كه عمرا بيان لينك پروفشونو اينجا بذارن (البته حق دارن منم بودم نميزدم:w19: ) ... دو سه تا page ديدم كامنتا به زور 2 رقمي شده بود اميدوارم اينجا خوب جلب مشتري كنيد (آخه پسراي باشگاه حرف ندارن:w17:البته دختراشم اگه لينكشونو بذارن ميگيم حرف ندارنا ;))
:w20::hate:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز

به به سلام شادمهر عزیز..بابا تو ماجزات چطوریه ؟؟؟دوباره اومدی؟؟:cool:
به امید دوستی بیشتر این تاپیک رو زدم...;)
از دخترای باشگاه هم لطف کردن گذاشتن بابا کجای کاری:smile:
تا تقدیر چی میخواد...
لینک تو کو...نگو نداری؟؟؟

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز

Amirofff

عضو جدید
اگه بعضی ها عکسشونو نذاشتن. شما که page رو بستی .اون وقت گذاشتی اینجا:biggrin:

page رو بستم چون 360 مدتهاست که خز شده و حال نمیده ... هرکی دوست داشته باشه با من ارتباط داشته باشه میتونه از page من در اورکات استفاده کنه که هنوزم که هنوزه با گذشت 5 سال اعتبار خودش رو حفظ کرده این سایت ( البته به لطف دولتمردانمون که این سایت رو ***** کردن و نذاشتن خز بشه ) :biggrin::biggrin:

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
page رو بستم چون 360 مدتهاست که خز شده و حال نمیده ... هرکی دوست داشته باشه با من ارتباط داشته باشه میتونه از page من در اورکات استفاده کنه که هنوزم که هنوزه با گذشت 5 سال اعتبار خودش رو حفظ کرده این سایت ( البته به لطف دولتمردانمون که این سایت رو ***** کردن و نذاشتن خز بشه ) :biggrin::biggrin:

نمی دونم شما در چه جوی هستی:eek: اما در جایی که من هستم اورکات انقدر خز شده که بگی اورکات همه بهت می خندن

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به سلام شادمهر عزیز..بابا تو ماجزات چطوریه ؟؟؟دوباره اومدی؟؟:cool:
به امید دوستی بیشتر این تاپیک رو زدم...;)
از دخترای باشگاه هم لطف کردن گذاشتن بابا کجای کاری:smile:
تا تقدیر چی میخواد...
لینک تو کو...نگو نداری؟؟؟

سلاممم عزيزممم چي بگم والا...فعلا كه در جوار شما لذت ميبريم :gol:

تبريك ميگم به خاطر نيت قشنگت ;)...ولي ....:redface: به نظر من گذاشتن لينك 360 همچين جايي عواقب زياد خوبي نداره ...

من؟؟؟دارم ولي به خاطر همون دليل بالا و هم اينكه ميدوني كه اسمم فعلا تو باشگاه لو نرفته اگه بذارم اسمم هم فاش ميشه :biggrin: شايد چندتاتونو add كردم (البته به طور ناشناس !);)

yasi * m

عضو جدید

تبريك ميگم به خاطر نيت قشنگت ;)...ولي ....:redface: به نظر من گذاشتن لينك 360 همچين جايي عواقب زياد خوبي نداره ...

من؟؟؟دارم ولي به خاطر همون دليل بالا و هم اينكه ميدوني كه اسمم فعلا تو باشگاه لو نرفته اگه بذارم اسمم هم فاش ميشه :biggrin: شايد چندتاتونو add كردم (البته به طور ناشناس !);)
vaghean ke...!!:razz:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز

بیخیال بابا تو هم تو توهمی ها:biggrin:....درکل خوش باشی;)

بالا