لطفا کسانیکه تجربه دارن راهنمایی کنند.

Topaya

عضو جدید
سلام

چند سال (6-7) کارگاه کار کردم.الان 2 ساله که کارمند دولت شدم.(شهرداری)

دوست دارم برگردم کارگاه.
کارم رو دوست ندارم.درامدم هم کمه.تصوراتم اشتباه ازاب دراومد.
اگه تجربه دارین راهنمایی کنید.لطفا گیر کردم.:cry:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
سلام

چند سال (6-7) کارگاه کار کردم.الان 2 ساله که کارمند دولت شدم.(شهرداری)

دوست دارم برگردم کارگاه.
کارم رو دوست ندارم.درامدم هم کمه.تصوراتم اشتباه ازاب دراومد.
اگه تجربه دارین راهنمایی کنید.لطفا گیر کردم.:cry:

سلام بر شما .........

مهندس عزیز......اشتباه نکن ......... بازار کار همیشه بالا و پایین میره ...........الان اوضاع رونق کار مثل قبل نیست .......

شما در شهرداری 7.5 ساعت شیفت صبح مشغول به کار هستی..... می تونید ..... به جهت اینکه از کار بیرون فاصله نگیرید ........بعد از ظهرها مشغول به کار بشید .....

هر روز هم حس انجام کار رو نداشتی ...... به همون فعالیت صبحتون می تونید اکتفاکنید .....

Topaya

عضو جدید
ماهی 1.5 میلیون
8ساعت
بیرونم کار میکنم دوربین دارم بروانه هم دارم
امااحساس میکنم رشدم متوقف شده
از بازار کار دور شدم- شهرستانم.
قبلا درامدم خیلی بیشتر بود.
البته کارمند رسمی هستم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
ماهی 1.5 میلیون
8ساعت
بیرونم کار میکنم دوربین دارم بروانه هم دارم
امااحساس میکنم رشدم متوقف شده
از بازار کار دور شدم- شهرستانم.
قبلا درامدم خیلی بیشتر بود.
البته کارمند رسمی هستم.

حقوق 1.5 برای شهرستان خوبه ........ بیرون هم که فعال هستید.......بازار کار الان شل و وله .....و آفت زده ......... اگه بازار ساخت و ساز راه بیوفته ...... کار شما در نیمه وقت هم دارای رونق میشه .......شک نکنید. ...

بنده شرایطی مشابه شما رو دارم ........

surveyorboy998

عضو جدید
الان منی که بیرون کار میکنم دوست دارم جای شما باشم،یه کار ثابت که آخر ماه بدونم پول دستم هست،خسته شدم از بس کار کردم پولشو 6ماه 1سال بعد گرفتم اونم خرد خرد و با این وضع مملکت که ارزش پول هر روز کمتر میشه،به نظر من که مهندس جاتون خوبه اگه بیرون هم میتونین کار بگیرین خودتون در کنار شهرداری که خیلی خوبه،اتفاقن ما یه کاری میکردیم برای شهرداری که ناظر اون کار دقیقن شرایط شما رو داشت البته کارمند رسمی نبود ولی شدیدن دنبال این بود که رسمی بشه،اون هم پروانه نظام مهندسی داشت بیرونم کار میگرفت و به گفته خودش ماهی 3 تومن درامد داشت،با شنیدن حرفای اون بود که منم مشتاق شدم تو شهرداری استخدام شم
نقشه برداری اونم به صورت آزاد کاری نیست که بشه به صورت یه شغل دایم بهش نگاه کرد این حرفیه که من از چندتا مهندس نقشه بردار با سابقه کاری بالای 10 سال شنیدم
من خودم عاشق نقشه برداریم و همیشه از کار دولتی و کارمندی بدم میومده ولی الان دوست دارم کارمند بشم که با یه حقوق ثابت که مطمن باشم یه پولی دستم سر ماه و با یه امنیت شغلی
در ظاهر شاید درآمد ما به صورت ازاد خوب باشه ولی وقتی انقد تاخیر و مشکل هست تو پرداخت هیچ فایده ای نداره اینجوری کار کردن

بالا