لطفا در مورد صدای من نظر بدید.(آهنگ ضربان معکوس محسن یگانه رو خوندم.)

architectinium

عضو جدید
سلام
اول از همه بگم که خواهشا نظر بدید چون واسم مهمه.....

اینم بگم که صد در صد ایراد زیاد داره چون من از اول تا آخرشو یه سره خوندم و با یه میکرو فن معمولی هم ضبط کردم و صدا کاملا خامه بدون هیچ افکتی...(البته بخش دوم رو نخوندم چون بدون موزیک جالب نمیشد)

خود محسن تو مصاحبش گفته بود که آهنگ سنگینیه و خوندنش واسه خودش هم داشت سخت میشد.(خدا بگم این محسنو چیکار نکنه که تحریراش دهن آدمو سرویس میکنه)
البته مسلما گام صدای من به محسن نمیرسه ولی سعی کردم که در حد خودم خوب بخونم.
در آخر باز هم خواهش میکنم که نظر بدید....
ممنون:gol:

از اینجا میتونید دانلود کنید.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب می خوام نظر بدم!آماده ای؟:w01:

صدات خوبه! ولی یه وقتایی خارج خوندی! حالا با موزیک و ساز و اینا همراه بشه خیلی خوب میشه!! ادامه بده در کل! ولی صدات خاص نیسا...!الان دیگه زیاده این تیپ صداها!! مثه عاشقا و خسته ها و...اینا...ولی قشنگه آفرین!تبریک می گم رو صدات کار کردی! معلومه!پسندیدم جنس صداتو...
:w16:
آهان اینم بگم هر چقدرم صدات قشنگ باشه وقتی موسیقی و ساز نیس طولانی نخون!ولی با آهنگ بخون... یه دفعه با آهنگ بخون بذار ببینم!!

architectinium

عضو جدید
خوب می خوام نظر بدم!آماده ای؟:w01:

صدات خوبه! ولی یه وقتایی خارج خوندی! حالا با موزیک و ساز و اینا همراه بشه خیلی خوب میشه!! ادامه بده در کل! ولی صدات خاص نیسا...!الان دیگه زیاده این تیپ صداها!! مثه عاشقا و خسته ها و...اینا...ولی قشنگه آفرین!تبریک می گم رو صدات کار کردی! معلومه!پسندیدم جنس صداتو...
:w16:
آهان اینم بگم هر چقدرم صدات قشنگ باشه وقتی موسیقی و ساز نیس طولانی نخون!ولی با آهنگ بخون... یه دفعه با آهنگ بخون بذار ببینم!!

ممنونم الهه جان...:gol:
خوشحالم کردی.....:smile:قبول کن که واقعا آهنگ سختیه و خوندنش کار هر کسی نیست:w01:
بعدش هم صدام واقعا خسته بود چون قبل از اینکه ضبط کنم یه 5..6 باری این آهنگو خوندم وگرنه صدای واقعیم یه مقدار با این چیزی که میشنوی متفاوته.....
صدام هم شاید خاص نباشه اما فکر نکنم شبیه کسی هم باشه;)
در مورد پیشنهاد آخرت هم کاملا حق با توئه اما چه کنم که موزیک خام ندارم تا روش بخونم(تنها موزیکی که داشتم "شادی حرومه " بود که روش خوندم اگه شد حتما میذارم تا بشنوید به نظرم بد نشده.) ولی به یکی از دوستام میگم با گیتار یه چند تا آهنگ رو بزنه تا من روش بخونم بعد حتما براتون میذارم تا نظر بدید.....شرمنده پرحرفی کردم:D
در هر صورت ما کوچیک شمائیم...ممنونم از اینکه نظر دادید:gol:

architectinium

عضو جدید
ممنونم...ایشالله شاد هم میخونم ولی آهنگ شاد بدون موزیک حال نمیده...

amozeshi.com

عضو جدید
آقا جان صدات خوبه ایناییم که میبینی صداشون اینجور خوب در میاد به حول و قوه افکتهایی هست که روش می ره
وگر نه صدای شما می ارزه به 100 از اونا ولی هنوز جایه کار داره
در ضمن می تونی نرم افزار Fl Studio رو یاد بگیری بعد قدرت افکتهای رو که میگم رو ببینی می تونی باهاش آهنگ هم بسازی.

architectinium

عضو جدید
ممنونم از محبتت.....
آره قبول دارم حرفتو...متاسفانه الان کلی خواننده داریم که فقط به زور افکت صداشون رو میشه گوش کرد....
بازم ممنونم از نظرت

ببین اینا برات نونو آب نمیشه درکنار درست به عنوان یه تفریح بهش نگاه کن بیشتر به فکر شغل وآیندت باش اما خوب بود.

architectinium

عضو جدید
ببین اینا برات نونو آب نمیشه درکنار درست به عنوان یه تفریح بهش نگاه کن بیشتر به فکر شغل وآیندت باش اما خوب بود.

متشکرم...همینطوره که شما میگید ;)....اصولا تو مملکت ما بخاطر محدودیتهایی که وجود داره نمیشه به خوانندگی به عنوان یه شغل نگاه کرد ....برای من هم خوندن یه سرگرمی محسوب میشه ..هر چند میدونم اگه جدی بخوام دنبالش رو بگیرم از خیلی از خواننده هایی که الان مشغول بکارند صدام بهتره

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w17::w17:
بابا یه شعر خوب میخوندی
تو که این همه زحمت کشیدی و زور زدی:w15:

ببخشیدا رک گفتم...:biggrin:

kar20

عضو جدید
ممنون عزیز
خوب بود و قشنگ بود بیشک اگر با یه ساز میخوندیش قشنگتر هم میشد
آهنگهای محسن یگانه قشنگن و قبولش دارم اما وقتی اسم از خوندن میاد یاد شجریان توی سبک سنتی و ابی توی پاپ می افتم سعی کن صدات رو از صدای زیر محسن یگانه جدا کنی و بالا بخونی .
در کل صدات خوب دوست من
ممنون:gol:

Next

عضو جدید
یک مگه .. نمی شد همینجا یه دهن می خوندی . از حسی که گرفتی و اون اشکا معلومه کارت درسته ..

دانلود کردم.

واییییییییییییییییییییییییییی پسر اولششششششششششش معرکه بود ... داشتم با صدات ساعت 4 شب حال می کردم .

آخرش که صداتو می بری بالا . دیگه خارج می شی ..:w45:

آخرین ویرایش:

architectinium

عضو جدید
یک مگه .. نمی شد همینجا یه دهن می خوندی . از حسی که گرفتی و اون اشکا معلومه کارت درسته ..

دانلود کردم.

واییییییییییییییییییییییییییی پسر اولششششششششششش معرکه بود ... داشتم با صدات ساعت 4 شب حال می کردم .

آخرش که صداتو می بری بالا . دیگه خارج می شی ..:w45:

دمت گرم....خوشخالم که حال کردی;)
ممنونم از نظرت:gol:

• Like
واکنش ها: Next

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدات چه خوفه... :w17:
حالا چرا اینقد غمگین؟
بعضی جاها شو خیلی کشیدی... ولی از صدات خوشمان آمد... :w12::w25:

Next

عضو جدید
منظورم از اینکه خارج می شی . این بود که انگار کنترل صدات از دستت خارج میشه ..
ولی کلا اگه باز اروم خوندی من پایه شنیدنم . عاشق این جور صدا هاییم . بین میشه ترانه هایی که من می خوام رو برامون بخونی . مثله سیاوش . فریدون فروغی و ...

architectinium

عضو جدید
منظورم از اینکه خارج می شی . این بود که انگار کنترل صدات از دستت خارج میشه ..
ولی کلا اگه باز اروم خوندی من پایه شنیدنم . عاشق این جور صدا هاییم . بین میشه ترانه هایی که من می خوام رو برامون بخونی . مثله سیاوش . فریدون فروغی و ...

محبت داری رفیق:gol:
آره حتما...فقط باید به صدام بیاد.....مثلا آهنگای فریدون فروغی رو نمیشه هر طور که میخوای و با سبک و سیاق صدای خودت بخونی ...چون اصلا جالب نمیشه(البته این نظر شخصیه منه....چون صدای فریدون واقعا خاصه)
شما پیشنهاد بده...ما در خدمتیم
الان تو فکرم که "سراب ردپای تو " داریوش و این آخرین آهنگ سیاوش قمیشی (بی تو ) رو تمرین کنم و بخونم...اگه خواستی وقتی خوندم میذارم تا بشنوی...