لطفا استعفا نده!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..
شاید دقت کرده باشید که مهتابی عزیز درخواست استعفا دادند!

هر چند تصمیم ادامه مدیریت یا انصراف از اون یک مساله شخصی هست اما واقعیت این است که کنار کشیدن ایشون به هیچ وجه به نفع تالار نخواهد بود!
مهتابی برای تلار صنایع زحمات بسیار کشیده اند و آن چیزی که امروز به عنوان تالار صنایع میبینیم حاصل زحمات ایشون هست.

ایشون در حال حاضر بیش از پیش به دلگرمی ما برای ادامه کار احتیاج دارند. ازتون میخوام با حضورتون در این تاپیک از ایشون بخواید از این تصمیم منصرف بشن و همچنان پر قدرت به کارشون تو تالار ادامه بدن.

از ادمین عزیز هم درخواست میکنیم با استعفای ایشون مخالفت کنن و اجازه بدن به مرور زمان شرایط روحی ایشون مساعد شده و بتوانند با انگیزه فراوان به کارهای مدیریتی بپردازند.

با تشکر :gol:

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولاً از آقا محمد تشکر میکنم که اطلاع رسانی کردن چون من اطلاع نداشتم و یقیناً خیلی ها خبر ندارن
من هم از مهتابی عزیز تقاضا میکنم که استعفای خودشون را پس بگیرن

mahzad

عضو جدید
سلام
مهتابی جان حق دارد، من هم اگر جای ایشان بودم همین کار را می کردم.بچه های بی ذوق خسته ش کردن.چون بحث ها انسجام ندارد.
عزیزم درکت می کنم،بهت خدا قوت می گم و امیدوارم هر وقت خستگی ات در رفت تجدید نظر کنی.
موافقی بچه ها را تنبیه اساسی کنیم؟
راستی ممنون از عکس العمل سریع آقای u3fi

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اميدوارم چنين اتفاقي نيفته
واقعا اين باشگاه با مديريت هاي جديد داره به ل ج ن كشيده ميشه
حالا فرض كنيد مهتابي هم بره
فكر كنم تالار صنايع درش تخته بشه

اميدوارم هر چند دير به دير ولي همواره حضورتون به عنان مدير در اين تالار باشه و گرنه معلوم نيست چه اتفاق خواهد افتاد
:gol:

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مهتابی جان حق دارد، من هم اگر جای ایشان بودم همین کار را می کردم.بچه های بی ذوق خسته ش کردن.چون بحث ها انسجام ندارد.
عزیزم درکت می کنم،بهت خدا قوت می گم و امیدوارم هر وقت خستگی ات در رفت تجدید نظر کنی.
موافقی بچه ها را تنبیه اساسی کنیم؟
راستی ممنون از عکس العمل سریع آقای u3fi

ببخشید قراره ایشون را منصرف کنیم نه تشویق :mad:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اميدوارم چنين اتفاقي نيفته
واقعا اين باشگاه با مديريت هاي جديد داره به ل ج ن كشيده ميشه
حالا فرض كنيد مهتابي هم بره
فكر كنم تالار صنايع درش تخته بشه

اميدوارم هر چند دير به دير ولي همواره حضورتون به عنان مدير در اين تالار باشه و گرنه معلوم نيست چه اتفاق خواهد افتاد
:gol:

منظور شما کدوم تالارهاست ؟ بجای سربسته و ایجاد تشویش لطفاً رک و با صلابت از موضع خودتون دفاع کنید .

نگين...NeGiN سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظور شما کدوم تالارهاست ؟ بجای سربسته و ایجاد تشویش لطفاً رک و با صلابت از موضع خودتون دفاع کنید .

اول سلام
دوم خوبي ؟ :gol:
سوم فكر نكنم شما جز نسل هاي جديد مديريت باشي :w20:

اين كه اين تالار با برخي از مديريت هاي جديد واقعا خيلي بيب بيب شده يه نظر سنجي بزاريد و اعضاي قديمي رو هم دعوت كنيد حتما به نتيجه ي خوبي خواهيد رسيد

توجه داشته باشين دوست عزيز بحث سربسته سخن گفتن من و گويا نكردن اون فقط به خاطر اينه كه اين تاپيك هدف ديگري رو دنبال مي كنه
ما اين جاييم كه فقط مهتابي عزيز رو شايد بتونيم از تصميمشون منصرف كنيم
اولا ايشون جز مديران خوب اين باشگاه هستن و ثانيا فكر نكنم در حال حاضر از مهندسان صنايع كسي لايق تر از ايشون باشن

با احترام
نگين :gol:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سلام

اين كه اين تالار با برخي از مديريت هاي جديد واقعا خيلي بيب بيب شده يه نظر سنجي بزاريد و اعضاي قديمي رو هم دعوت كنيد حتما به نتيجه ي خوبي خواهيد رسيد

توجه داشته باشين دوست عزيز بحث سربسته سخن گفتن من و گويا نكردن اون فقط به خاطر اينه كه اين تاپيك هدف ديگري رو دنبال مي كنه
اولا ايشون جز مديران خوب اين باشگاه هستن و ثانيا فكر نكنم در حال حاضر از مهندسان صنايع كسي لايق تر از ايشون باشن

با احترام

ممنون
واقعا همینطوره ...

این تالار بدون ایشون خراب میشه!

ویدا

عضو جدید
اول از همه از آقا محمد تشکر می کنم که اطلاع رسانی کردند.
و بعد هم به عنوان شاگرد مهتابی عزیز،از ایشون درخواست می کنم تالار رو رها نکنن و اجازه بدن ما از وجودشون استفاده کنیم.:gol::cry:

امیر Amir

عضو جدید
قاعدتا این مساله شخصی نیست و باید صلاح جمع در آن درنظر گرفته بشه
استفاده از این سایت امر شخصی هست و من شخصا نیازی ندیدم برای خودم که با ایشون صحبت خاصی بکنم یا اصلا در کل نیازی به ارتباط با مدیر تالار مهندسی صنایع رو ندیدم.

دیگران هم صاحب اختیار خودشون هستند و من نظرم رو عرض کردم...

با احترام

P-adrift-IE

عضو جدید
بمونی خیلی بهتره !

بمونی خیلی بهتره !

سلام
اقا مهتابی من که نه شما رو میشناسم و نه از زحماتت خیلی خبر دادرم ولی میدونم گه یه ادم کار درستی از جمعی بره خیلی طول میکشه تا یه فرد تازه ای بتونه در اندازه اون ظاهر بشه . بخصوص برای این تالار که ... (حذف توسط مدیریت سایت ، به علت انتقاد !!!)
امید وارم موفق باشی .
یا حق !

gh-hajebrahimi

عضو جدید
سلام دوستان ..
شاید دقت کرده باشید که مهتابی عزیز درخواست استعفا دادند!

هر چند تصمیم ادامه مدیریت یا انصراف از اون یک مساله شخصی هست اما واقعیت این است که کنار کشیدن ایشون به هیچ وجه به نفع تالار نخواهد بود!
مهتابی برای تلار صنایع زحمات بسیار کشیده اند و آن چیزی که امروز به عنوان تالار صنایع میبینیم حاصل زحمات ایشون هست.

ایشون در حال حاضر بیش از پیش به دلگرمی ما برای ادامه کار احتیاج دارند. ازتون میخوام با حضورتون در این تاپیک از ایشون بخواید از این تصمیم منصرف بشن و همچنان پر قدرت به کارشون تو تالار ادامه بدن.

از ادمین عزیز هم درخواست میکنیم با استعفای ایشون مخالفت کنن و اجازه بدن به مرور زمان شرایط روحی ایشون مساعد شده و بتوانند با انگیزه فراوان به کارهای مدیریتی بپردازند.

با تشکر :gol:

مهتابي جون شما براي اين تالار مهتابي لطفا" با رفتنت اينجارو تاريك نكن....:heart::gol:

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اول سلام

با احترام

قبل از هر چیز 179 عزیز ، من عمرانی هستم ، ولی مدیر هم هستم و نمیتونم اجازه بدم به همکارهام اهانتی بشه .
والسلام . لطفاً ادب رو رعایت کنید .

phalagh

مدیر بازنشسته
ما هم از رفتن مهتابی عزیز نارحتیم. این تاپیک هم برا ایشون زده شده که نظرشون عوض بشه. جاش نیست بخوایم از چیزای دیگه حرف بزنیم و تاپیک رو به مشاجره بکشونیم. ولی خب همونطور که آقای بیدهندی فرمودن بهتره اگه به هر دلیلی از مدیری ناراضی هستید به جای کنایه زدن به انتقاد بپردازید. انتقاد به دور از توهین.نام مدیر مربوطه رو هم ذکر کنید. تا شفاف سازی بشه.
هرچند مدیرانی که در چند ماهه اخیر انتخاب شدن به نظر من کارشون خیلی خوب بوده.هم از نظر اخلاقی و هم از نظر مدیریتی. اما اگه شما نظر دیگه ای دارید بفرمایید. شاید شما چیزی رو دیدید که از ذهن و چشم و ما پنهون مونده.
مثلا اینجا جامعه مهندسینه. و همه یا دانشجو هستیم یا فارغ التحصیل دانشگاهی. پس انتظار دیگه ای از یه همچین جمعی میره.

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبر بدي بود كه شنيدم.تو اين چند مدت اخير،حس ميكنم كه باشگاه برام همون باشگاه سابق نيست،نميدونم چرا.ديگه دست و دلم نمياد فعاليت كنم،بازم نميدونم چرا.درسته كه اكثر بچه ها از جمله من،تو اين تالار و گاها كلا تو باشگاه كم لطفي كرديم،اما هميشه مطمئن بودم كه اينجا مديري داريم تو تالارمون كه ميشه روش اعتماد كرد و يه قوت قلبي بود برام.نميدونم چرا ديگه اعضاي قديمي و فعال تالارمون ديگه نيستن،همونايي كه يه روزايي الفباي مهندسي صنايع رو ازشون ياد گرفتم و حرفاشون حك شده تو دل تالار.مهتابي جون،تو هم كه يكي از همون قديمي ها هستي،تنهامون نزار،لطفا.....:(

امیر Amir

عضو جدید
با سلام...
مقدمات یک انتخابات جدید رو ترتیب بدید اگر این کاربر محترم منصرف شدند از ادامه همکاری با تالار مهندسی صنایع.

برای کسی آروزی موفقیت نمیکنم...برای همه موفقیت رو طلب میکنم.

با احترام

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
استفاده از این سایت امر شخصی هست و من شخصا نیازی ندیدم برای خودم که با ایشون صحبت خاصی بکنم یا اصلا در کل نیازی به ارتباط با مدیر تالار مهندسی صنایع رو ندیدم.

دیگران هم صاحب اختیار خودشون هستند و من نظرم رو عرض کردم...

با احترام

ببينم تو چه نيازي ببيني چه نبيني تاثيري جز اسپم كردن تاپيك هاي تالار نداشتي و نداري...خوش باش

**ازين كه مدير مهتابي رفته متاسفم.**

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببينم تو چه نيازي ببيني چه نبيني تاثيري جز اسپم كردن تاپيك هاي تالار نداشتي و نداري...خوش باش

**ازين كه مدير مهتابي رفته متاسفم.**

بهتره بحث شخصی نشه !
من که هنوز امیوارم ایشون استعفاشونو پس بگیرن. ههمین الانش وضع تالار بهم ریخته شده

mahzad

عضو جدید
مهتابی جان وقته شه خودی نشان بدی.
بچه های گرام
این قدر که تو مسائل غیر علمی فعالین،تو مسائل علمی هم باشین.یک نفر نکرد بگه: "مهتابی برگرد، قول می دهیم که فعالتر باشیم".
تایپیک های پر بیننده 2 روز 2 روز آپدیت می شه( نظر جدید می آید)
این یعنی چی؟:evil:
تنبل ها باید بیدار شن:neutral:

"hasta"

عضو جدید
مهتابی جون بمون اما نه به اجبار

مهتابی جون بمون اما نه به اجبار

مهتابی جون می دونم ضعف و کم کاری های اعضا همیشه انگیزه رو از مدیران می گیره اما یادت نره اون موقع که تاپیک کار گروهی رو گذاشتی ما همه استقبال کردیم و منتظر بودیم شروع شه ما دوست داریم بمونی اما نه به اجبار دوست داریم با عشق بمونی مدیر عزیز!از نظر من این همه علاقه و استقبالی که دوستان می کنن قابا تامل و احترامه اما منکر مسائل و دلایل شخصی شما هم نمی شم می خوام کمی بیشتر فکر کنید.
ممنون:gol:

mahtabi

مدیر بازنشسته
دوستان گلم سلام:
امشب تصمیم گرفتم برگردم اما به چه خاطر:
وجود شما عزیزانی که با حرفاتون من رو شرمنده کردین و واقعا دلم نیومد برم.از تک تک همراهانم تشکر میکنم.
من اومدم اما به خواست شما و دوست دارم با یاریه شما این تالار رو اکتیو کنم.تالار بدون وجودتون جون نداره.این شمایین که بهش روح میدین.

و وجود مدیرای گلی که با پیام هاشون من رو شرمنده کردن و واقعا از همشون تشکر میکنم.:gol:

امیدوارم بتونیم با هم اینجارو بهتر کنیم.
راستی از جناب یوسفی هم بابت محبتشون ممنون.حرفاشون واقعا بیشتر از سنشون هست و این باعث بالیدن به خودمون به عنوان مهندسین صنایع هست.
خوشحالم در کنارمین.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا