لحظه های تأسف بار از رفتار مردم در روز سینما!

sahar alone

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب شد ی روز مجانی شد مردم یاد فیلم دیدن بیفتن روزای عادی تو سینما ها پرنده ام پر نمیزنه

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خلایق هر چه لایق کسی که یه همچین کاری میکنه . همچین برخوردی هم باید باهاش بشه.
با اینا شدیم هفتاد میلیون دیگه:(

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روز سینما؟؟؟؟؟؟؟؟ ما برامون کار پیش اومد رفتیم بیرون توی ترافیکی موندم به خاطر هجوم مردم به سینماها :confused: بابا این عکسها خوبه :surprised: یاد امضام می افتم که نمیشه چیی گفت متاسفانه

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
فکر کنم اشتباه گفتی چون خود مردم گدا هستن ! در واقه سیستم گداپروریه و مردم همون گداها هستن
مردم گدا نیستن....ولی وقتی برنامه و سیستمی که پیاده میکنن،گدا پروری باشه،عملکردیم که نتیجه ش میشه(مردم) در همون راستاست...

X.Doll

عضو جدید
مردم گدا نیستن....ولی وقتی برنامه و سیستمی که پیاده میکنن،گدا پروری باشه،عملکردیم که نتیجه ش میشه(مردم) در همون راستاست...
به نظر من گدا خود مردمن
گدا کی هست این وسط ؟ گدا پرور کیه ؟
اگر بنا به گفته شما مردم گدا پرورن خوب اون گداها یعنی از خود مردم نیستن مگه !؟

مردم گدا هستن و سیستم حاکم گداپروره (البته خود مردم هم جزو سیستمن) چرا ؟
چون از فقیرو غنی به قول معروف دنبال خر مرده میگردن نعلشو بکنن ! در همه امور
چقدر میبینم ماه محرم و.... که طرف از مزدا و پرادو و بنز و ........ پیاده میشن چندین نفر بعد میان تو صف نذری و برای 1 کباب چه حرکات شرم آوری میکنن که واقعا آدم میمونه این گدا گشنه ها آخه ..............

یعنی کلا میخام بگم جامعه ما گدان ! گدای غذا ؛ گدای محبت ؛ گدای توجه ؛ گدای جنس مخالف ؛ گدای ..................... یا حتی گدای یه فیلم آب دوغ خیاری مجانی

عرفان 444

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من گدا خود مردمن
گدا کی هست این وسط ؟ گدا پرور کیه ؟
اگر بنا به گفته شما مردم گدا پرورن خوب اون گداها یعنی از خود مردم نیستن مگه !؟

مردم گدا هستن و سیستم حاکم گداپروره (البته خود مردم هم جزو سیستمن) چرا ؟
چون از فقیرو غنی به قول معروف دنبال خر مرده میگردن نعلشو بکنن ! در همه امور
چقدر میبینم ماه محرم و.... که طرف از مزدا و پرادو و بنز و ........ پیاده میشن چندین نفر بعد میان تو صف نذری و برای 1 کباب چه حرکات شرم آوری میکنن که واقعا آدم میمونه این گدا گشنه ها آخه ..............

یعنی کلا میخام بگم جامعه ما گدان ! گدای غذا ؛ گدای محبت ؛ گدای توجه ؛ گدای جنس مخالف ؛ گدای ..................... یا حتی گدای یه فیلم آب دوغ خیاری مجانی

آدم نمیدونه چی بگه...البته بخاطر کم فهمی عده ای دیگه هم هست که میان یه روز تو سالو میکنن روز سینما....من تا شنیدم یه روز مجانیه گفتم بدبخت اون سینما گردانا.....اصلا خیلی واضح بود که مردم هجوم میارن.....ایدش کلا مخزرفه بود...روز آشتی با سینما....روز جنگ با سینما مناسبتر بود....

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
توی این مملکت، قبل از هر چیزی باید فرهنگ بیاد. آدم وقتی اینجا رو با کشوری مثل آلمان مقایسه میکنه گریه اش میگیره ...

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا باعث تاسف..جنبه ندارن اصلن همون حقشونه که هیچ وقت هیچ چیزی رو برای این مردم مجانی نزارن بخدا.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
همه چی تقصیر خود مردمه....همـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه چی...

peiman66

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تصاویر تاسف بارتر از هجوم مردم برای دریافت سبد کالا

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:w22:

روزی ک اولین یارانه رو مردم از حسابشون برداشتن
همه غیرت و شخصیت و غرورشونو فروختن
و چه ارزووووون......
متاسفم
خیلییییییی
چرا باید اینجوری باشه؟
ایران از ثروت مندترین کشورای دنیاس
معادن
ذخایر
منابع
.....
سیاستشون اینه ک مردمو گشنه نگه دارن...
بازم با دیدن این صحنه ها اشکام میریزه اما چه فایده...
متاسفم ک ایران با شکوهم شده این...

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
:w22:

روزی ک اولین یارانه رو مردم از حسابشون برداشتن
همه غیرت و شخصیت و غرورشونو فروختن
و چه ارزووووون......
متاسفم
خیلییییییی
چرا باید اینجوری باشه؟
ایران از ثروت مندترین کشورای دنیاس
معادن
ذخایر
منابع
.....
سیاستشون اینه ک مردمو گشنه نگه دارن...
بازم با دیدن این صحنه ها اشکام میریزه اما چه فایده...
متاسفم ک ایران با شکوهم شده این...

اینجا با شرف ادما بازی میکنن.....انگار دارن گدا پرورش میدن....دوست دارن همیشه مردم بدبخت باشن....هدفشونم همینه..

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
اینجا با شرف ادما بازی میکنن.....انگار دارن گدا پرورش میدن....دوست دارن همیشه مردم بدبخت باشن....هدفشونم همینه..

هزینش ی ذره عقل و غیرته
اگه روزی ک بنزین گرون شد مردم ب جای آتیش زدن پمپ بنزینا فقط چندروز بنزین نمیزدن اقتصادشون فلج میشد قیمتو برمیگردوندن
اگه یارانه رو برنمیداشتن یعنی مخالفت با افزایش قیمت
نه نیاز ب شورش بود
نه ب کسی آسیب میرسید
نه کاری خلاف قانون انجام داده بودن
اما افسوس ک ...
هععععیییییی

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
هزینش ی ذره عقل و غیرته
اگه روزی ک بنزین گرون شد مردم ب جای آتیش زدن پمپ بنزینا فقط چندروز بنزین نمیزدن اقتصادشون فلج میشد قیمتو برمیگردوندن
اگه یارانه رو برنمیداشتن یعنی مخالفت با افزایش قیمت
نه نیاز ب شورش بود
نه ب کسی آسیب میرسید
نه کاری خلاف قانون انجام داده بودن
اما افسوس ک ...
هععععیییییی

:(.....................

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینجور نگید!واقعا بعضیا نیاز دارن!افرادی هستن که تو این گرونی پول اجاره خونشونو به زور در میارن!شاید یکساله گوشت نخوردن!

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
اینجور نگید!واقعا بعضیا نیاز دارن!افرادی هستن که تو این گرونی پول اجاره خونشونو به زور در میارن!شاید یکساله گوشت نخوردن!

خب حالا یه روز دیگه برن بگیرن...مگه دارن چی میدن؟؟؟؟نه خیر بحث نخوردن نیست بحثه عادته...مردم ما عادت کردن..

MaRaL.arch

کاربر ممتاز

راهی ک میرن اشتباهه
حق ما خیلییییییییی بیشترازین سبد کالای بنجله
اما راه گرفتنشو بلد نیستیم

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب حالا یه روز دیگه برن بگیرن...مگه دارن چی میدن؟؟؟؟نه خیر بحث نخوردن نیست بحثه عادته...مردم ما عادت کردن..

شاید بینشون همچین افرادی باشه ولی همه اینطور نیستن بنظرم اکثرا نیاز دارن

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
شاید بینشون همچین افرادی باشه ولی همه اینطور نیستن بنظرم اکثرا نیاز دارن

با دو تا جنس میخوان سر مردم شیره بمالن.....ینی حق ما از این مملکت همینه؟؟؟؟؟4 تا جنس میدن همه چیو صد برابر میکنن...این شیوه ی جدیدشونه....چرا کشوری که رو منابع نفتی خوابیده مردمش باید نیازمند باشن؟؟؟؟چرا سرمایه مملکت باید رو دست یه عده بیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و خیلی از این چراهای دیگه.....خواهشا اینطوری نگین....

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با دو تا جنس میخوان سر مردم شیره بمالن.....ینی حق ما از این مملکت همینه؟؟؟؟؟4 تا جنس میدن همه چیو صد برابر میکنن...این شیوه ی جدیدشونه....چرا کشوری که رو منابع نفتی خوابیده مردمش باید نیازمند باشن؟؟؟؟چرا سرمایه مملکت باید رو دست یه عده بیفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟و خیلی از این چراهای دیگه.....خواهشا اینطوری نگین....
من کاری به سیاست و اینکه هدفشون چیه ندارم!هیچوقت نه از سیاست خوشم اومده نه بحث سیاسی کردم!حرف من مردمه!که شاید عده ای نیاز دارن که اینجور میرن تو سرما وایمیسن!

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من کاری به سیاست و اینکه هدفشون چیه ندارم!هیچوقت نه از سیاست خوشم اومده نه بحث سیاسی کردم!حرف من مردمه!که شاید عده ای نیاز دارن که اینجور میرن تو سرما وایمیسن!

عزیزم اولین توصیم اینه ک چشاتو واکنی ببینی چندتاشون ب ی مشت جنس بنجل اینقدرررر شدید نیاز دارن؟؟ با ی نگاه ساده میشه فهمید

دوم اینکه بحث ما نیاز مردم نیس،اصن قبول داریم مردم نیازمندو فقیرن
بحث اینه ک چرا تو کشور ثروتمند زندگی میکنیم اما اینقدر فقیر و نیازمندیم؟؟؟؟

sahel70

عضو جدید
چون خودمون به کم راضی هستیم
جون اتحاد نداریم ،چون به 2تا مرغ و دو شیشه روغن قانع شدیم
چون ما تا نوک دماغمونو بیشتر نمیبینیم
جون ما کور و خفه شدیم...................