كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما پرسپولیس ها نمیگیم تو برنامه زنده از تلویزیون فردوسی پور میگه همه میدونن کی مافیای این فوتباله
مهم نیست گفتم شما به خاطر این قهرمانی ها چشاتونو رو واقعیت بستین

ناکامی های شما اما باعث شده فقط به دنبال بهونه بگردید ، داوری ها به نفع استقلال ، باشه قبول ، قلعه نویی مافیای فوتبال ، باشه قبول ،اما پرسپولیس تو 5 سال اخیر لیگ کجای جدول بوده ؟؟ پرسپولیس کلا 2 تا بازی در سال با تیمهای قلعه نویی داره ، بقیه بازیهاش چی ؟؟ عامل ناکامی پرسپولیسم قلعه نوییه ؟؟

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
پرسپولیس بزرگه چون بزرگانی مثه کلانی-بهزادی-پروین-باقری-مهدوی کیا-کریمی- دایی رو داره
که فوتبال ایران رو با اینا میشناسن ایران اگه فوتبالی الآن داره مدیون پرسپولیسه زمانی که تیم ملی ایران پرسپولیس بود استقلال کجابود؟
پرسپولیس بزرگ نیست ولی استقلال با مظلومی و مجیدی بزرگه

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
ناکامی های شما اما باعث شده فقط به دنبال بهونه بگردید ، داوری ها به نفع استقلال ، باشه قبول ، قلعه نویی مافیای فوتبال ، باشه قبول ،اما پرسپولیس تو 5 سال اخیر لیگ کجای جدول بوده ؟؟ پرسپولیس کلا 2 تا بازی در سال با تیمهای قلعه نویی داره ، بقیه بازیهاش چی ؟؟ عامل ناکامی پرسپولیسم قلعه نوییه ؟؟
من که گفتم پرسپولیس مشکلات زیادی داره یکیش همین که تو یه فصل چهار مربی عوض کرده من گفتم ضعف پرسپولیس رو کار ندارم
ولی چیزی که مشخصه استقلال با قلعه نویی قهرمان میشه اونم با این شرایط من کجا گفتم علت ناکامی پرسپولیس قلعه نویی؟
خوشبختانه قلعه نویی جلو پرسپولیس خیلی می ترسه :biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی سپاهان و استقلال رو به جای نهم دهم برگزار میکنن
دوهفته آخر باید همزمان می بود ولی نبود
و...
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شرایط برابر نبود همین
ما پر افتخار ترین تیم ایران هستیم همین

استقلال و سپاهان هر دو مخالف بازی 9 و 10 فروردین بودن ،اما شما چطور انتظار داری تیم ملی 6 فروردین بازی کنه(4بازیکن استقلال ثابت تیم ملی و چند هفته دور از تیم و 0 بازیکن سپاهان ثابت تیم ملی اما یکی دو تا دور از تیمشون) ، هفتم برگرده ایران ، استقلالیا هشتم با تیمشون تمرین کنن و نهم بازی کنن ؟؟ اما سپاهان نتونه 72 ساعت بعد تو اصفهان با تیم الاهلی بازی کنه ؟
تا جایی که میدونم پرسپولیس موافق برگزاری بازی فینال تو روز 30 فرودین بود ، اما سپاهان انتظار داشت لیگ 30 فرودین باشه ، جام حذفی 14 اردیبهشت ، بقیه تیمها باید به ساز سپاهان برقصن ؟
قبول میکردن و 30 فروردین با پرسپولیس بازی میکردن و دو هفته آخر هم همزمان میشد ، چند ماه دارن میگن 20 اردیبهشت باید همه چی تموم شه

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خو ميگم...از پرسپوليس نخوندم من اصلا...همش از داوري نوشته بودن:surprised:
خب چرا میگی همه بچه ها از بزرگی پرسپولیس نمیگن و از استقلال میگن؟ اتفاقا ما همش از تیم خودمون حرف میزنیم ولی استقلالی اونروز که قهرمان شده بودن بیشتر از اینکه از قهرمانی خودشون خوشحال باشن از قهرمان نشدن پرسپولیس خوشحال شده بودن .. همه پستاشونم درباره اون بود ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که گفتم پرسپولیس مشکلات زیادی داره یکیش همین که تو یه فصل چهار مربی عوض کرده من گفتم ضعف پرسپولیس رو کار ندارم
ولی چیزی که مشخصه استقلال با قلعه نویی قهرمان میشه اونم با این شرایط من کجا گفتم علت ناکامی پرسپولیس قلعه نویی؟
خوشبختانه قلعه نویی جلو پرسپولیس خیلی می ترسه :biggrin:

این دو تا بازی آخر رو آره ، تیمش رو محتاظانه چید ، اما پارسال با تراکتور رفت و برگشت برد ، تو سالهایی هم که سپاهان بود معمولا برنده بود ، درست نمیگم ؟؟ خیلی میترسه از پرسپولیس نه ؟؟ از رکرودش میترسه که خیر سرش شکسته بشه نه از پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر ممتاز

قلعه‌نويي و اين كوفيان تحصيلكرده!

وقتي قرار است پاي فاكتور تحصيلات و ارتباط عجيب آن با هواداري فوتبال به ميان بيايد، شايد بهتر باشد دست‌كم كسي سراغ اين مقوله برود كه خودش در رتبه‌هاي قابل قبول علمي قرار دارد، نه سرمربي محترم استقلال كه همه تلاش‌ها براي پيدا كردن مدرك تحصيلي او بي‌نتيجه مانده است.

1- امير قلعه‌نويي كه چهارشنبه گذشته مهمان تلفني راديو ورزش بود؛ يك بار ديگر با حرف‌هاي شوكه كننده‌اش جنجال به‌پا كرد. او در بخشي از مصاحبه‌اش بدون آنكه سند خاصي ارايه بدهد، ناگهان مدعي شد «اكثر هواداران استقلال از قشر تحصيلكرده هستند» و بعد لابد براي آنكه فرضيه غريبش را محكم‌تر كند، اينطور ادامه داد: «اگر هم مي‌بينيد تماشاگران ما در استاديوم آزادي كمتر هستند، دليلش آن است كه پست‌هاي كليدي را در اختيار دارند و نمي‌توانند به ورزشگاه بيايند!» به‌نظر مي‌رسد امير قلعه‌نويي بعد از سال‌ها حضور در ويترين فوتبال كشور، هنوز متوجه جايگاه حقوقي خودش نشده و درك نمي‌كند كه به‌عنوان يك كارآكتر مهم، بايد مراقب رفتار و گفتارش باشد. توهين تيز و برنده اخير او در حالي به جريحه‌دار شدن عواطف بسياري از هواداران ديگر تيم‌ها انجاميده كه امير حتي ضرورت حفظ شأن برخي بزرگان فوتبال ايران را هم حس نكرده است؛ ستارگاني از قبيل حسين كلاني، جعفر كاشاني، بيژن ذوالفقارنسب، محمد زادمهر، محمد دادگان، ابراهيم آشتياني، محمد مايلي‌كهن و حتي علي دايي كه همه آنها عضو اردوگاه رقيب و از نخبگان علمي روزگار خودشان بوده‌اند. كاش قلعه‌نويي حداقل حرمت مرحوم امير مسعود برومند را نگه مي‌داشت؛ موسس مكتب شاهين كه اتفاقا اين مربي هم فوتبالش را از همان جا شروع كرده است؛ باشگاهي كه دست بر قضا شعار اصلي‌اش «اخلاق، درس، ورزش» بود.

2- امير قلعه‌نويي در تمام طول يك فصل گذشته درگير شل‌كن سفت‌كن‌هاي بي‌پايان و تناقض‌گويي‌هاي تمام نشدني در مورد هواداران تيمش بوده است. او امروز در حالي همه سهم علم و فرهيختگي كشور را متعلق به استقلالي‌ها مي‌داند كه در ماه‌هاي گذشته بارها بي‌رحمانه به اين جماعت تاخته بود. هنوز خاطره انگ معروف «مردم كوفه» از حافظه مخاطبان فوتبال ايران پاك نشده است؛ برچسبي كه اميرخان در همان هفته‌هاي آغازين و بعد از تشويق فرهاد مجيدي از سوي تماشاگران استقلال به آنها زد. اين اواخر كار به جايي رسيد كه او برخي ناهنجاري‌هاي رخ داده روي سكوهاي تيمش را بي‌سابقه قلمداد كرد: «حتي وقتي با استقلال به دسته سه سقوط كرديم هم چنين رفتاري از هواداران نديده بودم!» حالا چطور شده است كه اين جماعت سزاوار ملامت و همان‌هايي كه قلعه‌نويي 10 بار وفاداري پرسپوليسي‌ها را برسرشان كوبيد، ناگهان به جواهر دهر و نوادر دوران تبديل مي‌شوند؟ اين‌كه قلعه‌نويي بدون هيچ منطقي تصميم به تغيير رويه مي‌گيرد و هواداران استقلال را از فرش به عرش مي‌برد، شايد قابل تحمل‌تر از آن باشد كه در فحواي كلامش قشر ورزشگاه روي ايراني را زير سوال مي‌برد و به شكل غيرمستقيم آنها را بي‌كار و كم سواد تلقي مي‌كند. آيا وقت آن نرسيده كه پرافتخارترين مربي دوران معاصر فوتبال ايران كمي در موضع‌گيري‌هايش تجديدنظر كند؟‌

3- در حاشيه ادعاي بزرگ و آزاردهنده قلعه‌نويي، يك نكته قابل بحث ديگر هم وجود دارد. وقتي قرار است پاي فاكتور تحصيلات و ارتباط عجيب آن با هواداري فوتبال به ميان بيايد، شايد بهتر باشد دست‌كم كسي سراغ اين مقوله برود كه خودش در رتبه‌هاي قابل قبول علمي قرار دارد، نه سرمربي محترم استقلال كه همه تلاش‌ها براي پيدا كردن مدرك تحصيلي او بي‌نتيجه مانده است. امير در حالي بر طبل اين ماجرا مي‌كوبد كه حداقل او و اطرافيانش نمي‌توانند خودشان را مروج فرهنگ دانشگاهي در فوتبال ايران بدانند. همين امسال حكايت مكرر زد و خورد، چاقوكشي و حمله به تماشاگران معترض در محل تمرينات استقلال بارها كام فوتبالدوستان ايراني را تلخ كرد، تحركاتي كه عمدتا به دست جان‌نثاران سوگند خورده اميرخان انجام شد؛ همان‌ها كه هنگام حضور مظلومي در استقلال، با كارشكني‌هاي‌شان خواب را از چشم او ربودند و با پلاكاردهايي كه اتفاقا غلط‌هاي نگارشي‌اش توي ذوق مي‌زد، در تمرينات سپاهان خواستار بازگشت قلعه‌نويي به اين تيم مي‌شدند! كسي چه مي‌داند! شايد همين «علي» معروفي كه در كنفرانس‌هاي مطبوعاتي استقلال مامور تنبيه خبرنگاران منتقد مي‌شود، يكي از همان منصب‌داران با كمالاتي است كه سر بازي‌هاي تيم «ژنرال» پست كليدي‌اش را رها مي‌كند و به ورزشگاه مي‌رود!

4- شايد اگر كل يوم آدم‌ها قبل از حرف‌زدن كمي بيشتر فكر كنند، نتيجه كار 360 درجه تفاوت كند. اين زبان صددرصد «علمي» را حداقل خود اميرخان بهتر از ديگران بايد بفهمد!

وبلاگ شخصی رسول بهروش

علیرضا ل

عضو جدید
چند وقت پيش واسه اتمام پروژم رفتم دانشگاه شريف تا از كتابخونه مجهزش استفاده كنم... ياد علي دايي افتادم و اين كه اين دهن سرويس واقعا نخبه اي بوده دوران خودش... دست روي هر چي گذاشت موفق بود و البته بي رقيب... درس ، ورزش ، تجارت ، ...

ياد گروهبان هم ميفتما... هر وقت تو محلمون دعوا ميشه نميدونم چرا ناخودآگاه ياد قلعه نويي و دار و دستش ميفتم!
:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس بزرگه چون بزرگانی مثه کلانی-بهزادی-پروین-باقری-مهدوی کیا-کریمی- دایی رو داره
که فوتبال ایران رو با اینا میشناسن ایران اگه فوتبالی الآن داره مدیون پرسپولیسه زمانی که تیم ملی ایران پرسپولیس بود استقلال کجابود؟
پرسپولیس بزرگ نیست ولی استقلال با مظلومی و مجیدی بزرگه

در مورد گذشته ها که کنار امثال کلانی و بهزادی و پروین امثال حجازی ، روشن ، جباری ، دانایی فر و .... بودن
یه زمانی که تیم ملی کلا پرسپولیس بود مربوط میشه به دوره مایلی کهن که با باند بازی زرینچه رو کنار گذاشت و پاشازاده رو نیمکت نشین و سکو نشین میکرد و از استقلال بازیکنی دعوت نمیکرد تا حتی نیمکت نشینهای تیم پرسپولیس هم تو تیم ملی باشن ، یه جایی که از مایلی کهن به عنوان یه نفر پاک اسم برده شد یاد شایعاتی افتادم که در مورد دلایل فیکس بازی کردن استاد اسدی تو اون زمانها گفته میشد
آره عزیزم همه بازیکنهای استقلال کوچیک بودن اما این تیم بزرگ استقلال بوده که بارها قهرمان ایران شده و افتخاراتش از تیم شما با این همه بازیکن بزرگ بیتشره

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
این دو تا بازی آخر رو آره ، تیمش رو محتاظانه چید ، اما پارسال با تراکتور رفت و برگشت برد ، تو سالهایی هم که سپاهان بود معمولا برنده بود ، درست نمیگم ؟؟ خیلی میترسه از پرسپولیس نه ؟؟ از رکرودش میترسه که خیر سرش شکسته بشه نه از پرسپولیس
رکورد چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟نمیتونست بهتر از این بازی کنه

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
در مورد گذشته ها که کنار امثال کلانی و بهزادی و پروین امثال حجازی ، روشن ، جباری ، دانایی فر و .... بودن یه زمانی که تیم ملی کلا پرسپولیس بود مربوط میشه به دوره مایلی کهن که با باند بازی زرینچه رو کنار گذاشت و پاشازاده رو نیمکت نشین و سکو نشین میکرد و از استقلال بازیکنی دعوت نمیکرد تا حتی نیمکت نشینهای تیم پرسپولیس هم تو تیم ملی باشن ، یه جایی که از مایلی کهن به عنوان یه نفر پاک اسم برده شد یاد شایعاتی افتادم که در مورد دلایل فیکس بازی کردن استاد اسدی تو اون زمانها گفته میشد آره عزیزم همه بازیکنهای استقلال کوچیک بودن اما این تیم بزرگ استقلال بوده که بارها قهرمان ایران شده و افتخاراتش از تیم شما با این همه بازیکن بزرگ بیتشره
در مورد حال چی کدوم بازیکنتون در حد و اندازه بازیکنان بزرگ پرسپولیس بوده؟پرسپولیس با 9 قهرمانی فعلا رکورد داره هنوز یه جام دیگه میخوایدمایلی کهن باند بازی میکرده اینا همه اش بهونه اس اون زمان بهتر از اونا دیگه نبوده حتی اونی که رو نیمکت بوده حتما از بازیکنای استقلال بهتر بوده که دعوت میشده

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس سرور استقلاله

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

;);););)

chik.chik.jhik

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه ما 4تا هم بهتون زدیم ولی شما نزدین اونوقت جالبترش اینجاست شما عدد 4 رو به خودمون نشون میدین...اس دق لالی هستین دیگه :biggrin:

:biggrin:

آغااااا...
بازی بازی با اس اس هم بازی؟؟؟
لیگ بعدیم حالتونو میگیریما خخخخخخخخخ:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مورد حال چی کدوم بازیکنتون در حد و اندازه بازیکنان بزرگ پرسپولیس بوده؟پرسپولیس با 9 قهرمانی فعلا رکورد داره هنوز یه جام دیگه میخوایدمایلی کهن باند بازی میکرده اینا همه اش بهونه اس اون زمان بهتر از اونا دیگه نبوده حتی اونی که رو نیمکت بوده حتما از بازیکنای استقلال بهتر بوده که دعوت میشده

گفتم که با وجود این همه بازیکن بزرگ که میگید پرسپولیسی بودن و این همه بازیکن کوچیک استقلالی باید قبول کنید استقلال پر افتخار تره
تو جام حذفی هم ما بیشترین قهرمانی رو داریم ، تو آسیا هم دو تا جام یادگاری برامون مونده
استقلال تنها تیمیه که تو هر 4 جام مختلف سراسری ایران قهرمان شده .... تخت جمشید ، قدس ، آزادگان ، لیگ برتر
استقلال کلا یه تیم بزرگه با کلی بازیکن کوچیک ، اصلا ما بازیکن بزرگ نداشتیم
زرینچه و پاشازاده جز بهترینهای اون دوران بودن ، نمیدونم اون موقع بازیها رو میدیدید یا نه ، استاد اسدی رو میگفتن بخاطر آشناییش با سعید فائقی که اون زمان تو سازمان تربیت بدنی تقریبا همه کاره بود تو تیم ملی فیکس بازی میکرد ( نمیخوام تاییدش کنم دارم میگم همچین شایعاتی هم اون زمان بود ) ، حالا شما مدام بگو بهونه ، زرینچه زمان علی پروین هم فیکس تیم ملی بود ، اما تا مایلی کهن اومد همون اولین یا دومین جلسه تمرین اینا رو گذاشت کنار و دیگه هم دعوت نکرد

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی در لیگ (!!) دسته 3 رو یادت رفت ...

به لطف رییس فدراسیون پرسپولیسی و قوانین من دراوردی تیم قهرمان آسیا تو سال 70 ،سال 71 وقتی تو لیگ ایران پنجم میشه میره دسته سه
ما تیممون رو تو دسته 3 هم دوست داشتیم

علیرضا ل

عضو جدید
به لطف رییس فدراسیون پرسپولیسی و قوانین من دراوردی تیم قهرمان آسیا تو سال 70 ،سال 71 وقتی تو لیگ ایران پنجم میشه میره دسته سه
ما تیممون رو تو دسته 3 هم دوست داشتیم

كلا هر چي پست ميذاري يه داستان هم توش نهفته است!
بابا قهرمان دسته سه شديد. قهرماني بده مگه ناراحت ميشي؟ قهرمان شديد ديگه. مبارك باشه، خلاص!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
كلا هر چي پست ميذاري يه داستان هم توش نهفته است!
بابا قهرمان دسته سه شديد. قهرماني بده مگه ناراحت ميشي؟ قهرمان شديد ديگه. مبارك باشه، خلاص!

خوبه تمام حرفهای خوتون استدلال فنیه ،اینا واقعیته ، گویا شما و دوستاتون در جریان نیستی
گفتم که تیممون رو تو دسته 3 هم دوست داشتیم
کلا خودمم هم از روزهایی نتایج استقلال رو جدی تر دنبال میکنم که استقلال تو دسته 3 با پلی اکریل ، تولی پرس ، پویا و .... بازی میکرد

GAME_OVER

کاربر ممتاز
به نقل از روزنامه کیهان

حالا چرا فدراسیون پرسپولیسی؟ پرسپولیس تو همون گروهی که استقلال نتونست سهمیه لازم برای لیگ رو بگیره دوم شد با اینکه قبلا سهمیه رو گرفته بود ...
تا من یادم میاد فدراسیون همیشه استقلالی بوده چه قبل از انقلاب که پسر شاه و وزیر تو استقلال بودن و فیلم 6تایی رو نابود کردن و حتی پرسپولیس تا آستانه فروپاشی هم رفت..چه بعد از انقلاب که همه بازیای نیمه تموم 3 صفر به نفع استقلال اعلام شد تو آسیا فقط برای استقلال میزبانی گرفته شد .. چه الان که استقلال هر تخلفی میکنه دیده نمیشه دوپینگ میکنه راحت از کنارش رد میشن بازیکن بیشتر از حد مجاز میگیره ایراد گرفته نمیشه ..بهتره بگم همه چیز به نفع استقلال ماست مالی میشه
این متن هم اصلا تابلو نیست یه استقلالی نوشته و بهتره بگم انگار یه هوادار استقلال نوشته ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا چرا فدراسیون پرسپولیسی؟ پرسپولیس تو همون گروهی که استقلال نتونست سهمیه لازم برای لیگ رو بگیره دوم شد با اینکه قبلا سهمیه رو گرفته بود ...
تا من یادم میاد فدراسیون همیشه استقلالی بوده چه قبل از انقلاب که پسر شاه و وزیر تو استقلال بودن و فیلم 6تایی رو نابود کردن و حتی پرسپولیس تا آستانه فروپاشی هم رفت..چه بعد از انقلاب که همه بازیای نیمه تموم 3 صفر به نفع استقلال اعلام شد تو آسیا فقط برای استقلال میزبانی گرفته شد .. چه الان که استقلال هر تخلفی میکنه دیده نمیشه دوپینگ میکنه راحت از کنارش رد میشن بازیکن بیشتر از حد مجاز میگیره ایراد گرفته نمیشه ..بهتره بگم همه چیز به نفع استقلال ماست مالی میشه
این متن هم اصلا تابلو نیست یه استقلالی نوشته و بهتره بگم انگار یه هوادار استقلال نوشته ..

فدراسیون استقلالی چطور میتونست تیم خودشو بفرسته دسته 3 ؟؟
این متن رو برا کسایی گذاشتم که اصلا در جریان سقوط استقلال به دسته 3 نیستن ، وگرنه خودم در جریانش بودم ، متنم واسه روزنامه استقلال جوان نبوده ، شما تو هر جایی که سقوط استقلال به دسته 3 رو بررسی کردن میتونید ببینید عنوان شده این تیم تو گروه هشت تیمه خودش سوم شد ( پرسپولیس تو اون گروه بود ) ، اصلا معیار سقوط تیمها به دسته پایین تر لیگ و شایستگی نبوده و در واقع سهمیه بندی بوده
اگه پرسپولیس قبل از انقلاب تا آستانه فروپاشی میره(که من در جریانش نیستم) ، استقلالم بعد از انقلاب همین شرایط براش پیش میاد و این تیم تا دهه 70 همیشه مشکل مالی داشته بر خلاف پرسپولیس

GAME_OVER

کاربر ممتاز
فدراسیون استقلالی چطور میتونست تیم خودشو بفرسته دسته 3 ؟؟
این متن رو برا کسایی گذاشتم که اصلا در جریان سقوط استقلال به دسته 3 نیستن ، وگرنه خودم در جریانش بودم ، متنم واسه روزنامه استقلال جوان نبوده ، شما تو هر جایی که سقوط استقلال به دسته 3 رو بررسی کردن میتونید ببینید عنوان شده این تیم تو گروه هشت تیمه خودش سوم شد ( پرسپولیس تو اون گروه بود ) ، اصلا معیار سقوط تیمها به دسته پایین تر لیگ و شایستگی نبوده و در واقع سهمیه بندی بوده
اگه پرسپولیس قبل از انقلاب تا آستانه فروپاشی میره ، استقلالم بعد از انقلاب همین شرایط براش پیش میاد و این تیم تا دهه 70 همیشه مشکل مالی داشته بر خلاف پرسپولیس
من هم در جریان سقوط استقلال هستم اما بهرحال استقلال نتونست سهمیه بگیره و افتاد .. میتونست هم بره جام باشگاههای تهران اما از ترس وجود تیمایی مث آرارات وبانک کشاورزی نرفت.. اون زمان میخواستن از تیمای شهرستانی حمایت کنن اگه پرسپولیس هم نمیتونست سهمیه بگیره مطمئنا پرسپولیس هم به دسته 3 سقوط میکرد
اما برای من خیلی جالبه که میگید فدراسیون پرسپولیسی .. پرسپولیس هر چی ضربه خورده از همین فدراسیون بوده که همین الانشم شدیدا هوای استقلال رو داره ...

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم در جریان سقوط استقلال هستم اما بهرحال استقلال نتونست سهمیه بگیره و افتاد .. میتونست هم بره جام باشگاههای تهران اما از ترس وجود تیمایی مث آرارات وبانک کشاورزی نرفت.. اون زمان میخواستن از تیمای شهرستانی حمایت کنن اگه پرسپولیس هم نمیتونست سهمیه بگیره مطمئنا پرسپولیس هم به دسته 3 سقوط میکرد
اما برای من خیلی جالبه که میگید فدراسیون پرسپولیسی .. پرسپولیس هر چی ضربه خورده از همین فدراسیون بوده که همین الانشم شدیدا هوای استقلال رو داره ...

عجیبه از ترس این تیمها ؟؟
استقلال با اول شدن تو دسته 3 برنگشت لیگ دسته اول ( آزادگان )
بعد از بازیهای دسته 3 ( و البته تو همون سال ) با تیمهایی مثل کشاورز ، آرارات ، پارس خودرو و پویا بازی کرد و همه بازیها رو برد و برگشت ، کشاورز رو 1-0 برد و آرارات رو 3-2
چطور تیمی که تا همون موقع با پرسپولیس و پاس تهران و بقیه تو بالاترین سطح بوده از این تیمها ترس داشته ؟؟
با قربانی کردن استقلال از تیمهای شهرستانی حمایت کردن
کجاش هوای استقلال رو داره پرسپولیس رو ول کرده ؟؟ بازی اولتون تو جام حذفی رو با تاخیر برگزار کردن ، درخواست نفت تهران برای یک روز تعویق بازی با پرسپولیس رو رد کردن ، بازیتون با ملوان رو زودتر برگزار کردن که تو فینال خسته نشید ، گل محمدی که اخراج شده بود رو بخشیدن ، پارسالم که ازتون امتیاز کم نکردن

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجایی الان ببینی تراکتور و گسترش داره به چه روزی میفته

ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻛﻪ ﺑﺤﺚ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻭ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺍﻍ ﺷﺪﻩ ﻳﺎﺩ
ﺩﻭ ﺩﻭﺭﻩ ﭘﻴﺶ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ . .

ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻪ ﻧﺎﺻﺮ ﺧﺎﻥ ﺣﺠﺎﺯﻱ ﺑﺮﺍﻱ
ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺑﺎ ﺗﻴﭗ ﺧﺎﺹِ ﺧﻮﺩﺵ ﻭ ﺑﺎ ﺯﺩﻥِ ﻛﺮﺍﻭﺍت به ﻭﺯﺍﺭﺕ
ﻛﺸﻮﺭ ﺭﻓﺖ . . .

ﻳﺎﺩ ﺍﻭﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﺵ ﻛﻪ ميگفت : ﺑﺎ ﻣﻌﻴﻦ ﺑﻪ
دانشگاه ها ﻣﻴﺮﻭﻡ ﺗﺎ ﺑﺒﻴﻨﺪ ﻣﻦ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺗﺮﻡ ﻳﺎ ﺍﻭ .

ﻭ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻪ ﺭﺩ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﺷﺪ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﻳﻚ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ گفت :

ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﺭﺩ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﻣﻴﺸﻮﻡ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ
ﻫﺪﻓﻢ ﺍﺯ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﻳوﻥِ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﻢ
ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﻛﻪ ﺩﺧﺎﻟﺖِ ﻭﺭﺯﺷﻜﺎﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎ
ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ ; ﻭﺭﺯﺷﻲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﺧﺎﻟﺖ ﺳﻴﺎﺳﻴﻮﻥ ﺩﺭ ﻭﺭﺯﺵ
ﺭﻧﺞ ﻣﻴﺒﺮﻧﺪ . . .

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر ممتاز
عجیبه از ترس این تیمها ؟؟
استقلال با اول شدن تو دسته 3 برنگشت لیگ دسته اول ( آزادگان )
بعد از بازیهای دسته 3 ( و البته تو همون سال ) با تیمهایی مثل کشاورز ، آرارات ، پارس خودرو و پویا بازی کرد و همه بازیها رو برد و برگشت ، کشاورز رو 1-0 برد و آرارات رو 3-2
چطور تیمی که تا همون موقع با پرسپولیس و پاس تهران و بقیه تو بالاترین سطح بوده از این تیمها ترس داشته ؟؟
با قربانی کردن استقلال از تیمهای شهرستانی حمایت کردن
خوب این تیم ها تیمهای خوبی بودن اون موقع که رفتن جام باشگاههای تهران و استقلال فکر کرد دسته 3 راحتتر میتونه بالا بیاد ...
استقلال مگه با قهرمانی تو دسته مستقیم به لیگ برنگشت؟ همونطوری که مستقیم از لیگ (دسته1) رفت دسته 3 همونطوری هم برگشت ..

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این تیم ها تیمهای خوبی بودن اون موقع که رفتن جام باشگاههای تهران و استقلال فکر کرد دسته 3 راحتتر میتونه بالا بیاد ...
استقلال مگه با قهرمانی تو دسته مستقیم به لیگ برنگشت؟ همونطوری که مستقیم از لیگ (دسته1) رفت دسته 3 همونطوری هم برگشت ..

نه دیگه گفتم که ، بعد از بازیهای دسته 3 ، اون مسابقات برگزار شد ، یعنی یه ساله برگشت ، اما نه مستقیم از دسته 3
به هر حال وقتی مستقیم میری بایدم مستقیم برگردی ، اما اینا دو دوره بازی کردن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

کجایی الان ببینی تراکتور و گسترش داره به چه روزی میفته

ﺍﻳﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻛﻪ ﺑﺤﺚ ﺍﻧﺘﺨﺎﺑﺎﺕ ﻭ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺧﻴﻠﻲ ﺩﺍﻍ ﺷﺪﻩ ﻳﺎﺩ
ﺩﻭ ﺩﻭﺭﻩ ﭘﻴﺶ ﺍﻓﺘﺎﺩﻡ . .

ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻪ ﻧﺎﺻﺮ ﺧﺎﻥ ﺣﺠﺎﺯﻱ ﺑﺮﺍﻱ
ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺑﺎ ﺗﻴﭗ ﺧﺎﺹِ ﺧﻮﺩﺵ ﻭ ﺑﺎ ﺯﺩﻥِ ﻛﺮﺍﻭﺍت به ﻭﺯﺍﺭﺕ
ﻛﺸﻮﺭ ﺭﻓﺖ . . .

ﻳﺎﺩ ﺍﻭﻥ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﺵ ﻛﻪ ميگفت : ﺑﺎ ﻣﻌﻴﻦ ﺑﻪ
دانشگاه ها ﻣﻴﺮﻭﻡ ﺗﺎ ﺑﺒﻴﻨﺪ ﻣﻦ ﻣﺤﺒﻮﺏ ﺗﺮﻡ ﻳﺎ ﺍﻭ .

ﻭ ﺩﺭ ﺭﻭﺯﻱ ﻛﻪ ﺭﺩ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﺷﺪ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﻳﻚ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﻛﻮﺗﺎﻩ گفت :

ﺍﺯ ﻫﻤﺎﻥ ﺭﻭﺯ ﺍﻭﻝ ﻣﻴﺪﺍﻧﺴﺘﻢ ﻛﻪ ﺭﺩ ﺻﻼﺣﻴﺖ ﻣﻴﺸﻮﻡ ﻭ ﺗﻨﻬﺎ
ﻫﺪﻓﻢ ﺍﺯ ﺛﺒﺖ ﻧﺎﻡ ﺍﻳﻦ ﺑﻮﺩ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺁﻗﺎﻳوﻥِ ﺳﻴﺎﺳﻲ ﺑﻔﻬﻤﺎﻧﻢ
ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﻛﻪ ﺩﺧﺎﻟﺖِ ﻭﺭﺯﺷﻜﺎﺭﺍﻥ ﺩﺭ ﺳﻴﺎﺳﺖ ﺑﺮﺍﻱ ﺷﻤﺎ
ﺳﺨﺖ ﺍﺳﺖ ; ﻭﺭﺯﺷﻲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺍﺯ ﺩﺧﺎﻟﺖ ﺳﻴﺎﺳﻴﻮﻥ ﺩﺭ ﻭﺭﺯﺵ
ﺭﻧﺞ ﻣﻴﺒﺮﻧﺪ . . .

آره ، روحش شاد و یادش گرامی
حیف شد

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
انا لله و انا الیه راجعون

انا لله و انا الیه راجعون

آره ، روحش شاد و یادش گرامی
حیف شد
[h=2][/h]

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱﴾
الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲﴾
الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳﴾
مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴﴾
إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵﴾
اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶﴾
صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷﴾

========================

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾
اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾
لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾
وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾

========================

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
قُلْ هُوَ اللَّهُ أَحَدٌ ﴿۱﴾
اللَّهُ الصَّمَدُ ﴿۲﴾
لَمْ يَلِدْ وَلَمْ يُولَدْ ﴿۳﴾
وَلَمْ يَكُن لَّهُ كُفُوًا أَحَدٌ ﴿۴﴾