كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Matrix

عضو جدید
خوشحالم که تا حالاش دقیقا" اونطوری پیش رفته که من میخواستم!

ب قهرمانی محتمل استقلال در جام حذفی ... با حضور پررنگ در جام باشگاهها ... به امید صعود دوباره ی ایران به رنک یک تیمهای ملی!

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقم...بچه ها شنیدم قطبی دیگه نمیمونه....درسته؟؟؟؟؟
این قطبی هم با این کاراش ...میموند لااقل باشگاههای اسیا هم قهرمان میشدیم بعد میرفت

• Like
واکنش ها: JRG

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو باش که به شما استقلالیها تبریک گفتم بابت با پنالتی بردنتون.....اخه شما ها چی میگین که اگه طالبلو رو نداشتین الان کلاتون پس معرکه بود...واقعا چه حرفی واسه گفتن دارید.....تازه ما بدون قطبی هم قهرمان میشیم......قطبی هم اگه نمونه ضرر کرده چون مربی گری یه تیم محبوب و قدرتمندو از دست داده
:)

JRG

عضو جدید
دیدین گفتم زن قطبی گیر داده که برن کره. دلش واسه مامانش اینا تنگ شده. این مردای ایرانی هم که همشون زن ذلیلن:redface:

Matrix

عضو جدید
خاکپور!!! استیلی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جلالی! دنیزلی!

کاش دنیزلی بیادش حالا که قطبی (تصمیم به جایی گرفتو ) رفت!

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
خاکپور!!! استیلی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! جلالی! دنیزلی!

کاش دنیزلی بیادش حالا که قطبی (تصمیم به جایی گرفتو ) رفت!
اینو خوب اومدی سروش جان ........
خدایی بمونه آخرم یه تشکر خشک و خالیم نصیبش نمی شه.......

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خود قطبي هم مي دونه با كمك خدا و شانس تيمش قهرمان شده و مي دونه از دانش فني بويي نبرده واسه همين رفت كه اين موفقيت شانسي دوباره تكرار شدني نيست و اون وقته كه دست مربي با شخصيت قرمزها رو ميشه بهترين كارو كرد اومد يه كاري كرد و شانسي يه چيزي بدست آورد و ملت ما هم باور كردن كه مربيه و رفت.....

دوست داشتم بمونه تا امير قلعه نوعي بلايي سرش بياره كه بي خيال مربي گري بشه هيچ كدوم از اين گزينه حال نميده واسه كل كل ولي فكر كنم دنيزلي بهترين گزينه باشه چون تيم اون خيلي خيلي كمتر از تيم قطبي بازيكن داشت خيلي خيلي بهتر از اين تيم بازي مي كرد.

راستي ارغوان جون اين همه سال از تشكيل رسپوليس ميگذره كدوم سال تيمتون تونسته به فينال جام باشگاه هاي آسيا رفته تا بخواد قهرمان بشه؟؟؟

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفقيت پگاه رو هم كه حال مي كنين دم هر چي رشتيه گرم خوب نشون داديم كه رشت چيه و كيه
به اميد برد فردا،فردا قراره ورزشگاه رو بتركونيم

Aseman Etemaad

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به.......
افشین خان...کم پیدا شدی داداش.....قابل نمی دونی؟مشغول درسایی؟کم بخون اینم می گذره........

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
منم پگاهو دوست دارم.
امیدوارم موفق باشه.
ولی اول فقط استقلال!!!

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خود قطبي هم مي دونه با كمك خدا و شانس تيمش قهرمان شده و مي دونه از دانش فني بويي نبرده واسه همين رفت كه اين موفقيت شانسي دوباره تكرار شدني نيست و اون وقته كه دست مربي با شخصيت قرمزها رو ميشه بهترين كارو كرد اومد يه كاري كرد و شانسي يه چيزي بدست آورد و ملت ما هم باور كردن كه مربيه و رفت.....

دوست داشتم بمونه تا امير قلعه نوعي بلايي سرش بياره كه بي خيال مربي گري بشه هيچ كدوم از اين گزينه حال نميده واسه كل كل ولي فكر كنم دنيزلي بهترين گزينه باشه چون تيم اون خيلي خيلي كمتر از تيم قطبي بازيكن داشت خيلي خيلي بهتر از اين تيم بازي مي كرد.

راستي ارغوان جون اين همه سال از تشكيل رسپوليس ميگذره كدوم سال تيمتون تونسته به فينال جام باشگاه هاي آسيا رفته تا بخواد قهرمان بشه؟؟؟

ببين همه كارا رو خدا ميكنه بنده وسيله هست

اگه شما خيال ميكنين فولاد رو بدون كمك خدا بردين اشتباه ميكنين ، تقصير بچه هاي ماست كه واسه تيم شما دعا ميكنن

شمايي كه اينقدر اسيا اسيا ميكنين بدونين ما هم جام اسيايي داريم شما بايد پارسال ميرفتين آسيا حيف كه اسماتون گم و گور شد و معلوم نيست كجا رفته

من نمي دونم چرا شما اينجور هستيد تا ديروز خودتون خودتون رو مسخره ميكرديد حالا يه بازي رو برديد جون گرفتيد

ولي يادتون باشه پگاه ممكنه بياد فينال تو آزادي 4 تا بزنه اونوقت دست از پا درازتر ميگيد ..........

( zxcvbnm سابق )

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینم افشین جان شانس یه بار میشه دوبار میشه....نهایتش سه بار میشه....فکر نکنم یه فصل طول بکشه که تو میگی شانسی برد....ما از اول فصل مقتدرانه بازی کردیم.....تا اخرش....فقط وسطش یه کمی بد بودیم که اونم تو بازیهای اخر جبران کردیم....بگذریم از اینکه 6 امتیاز کم شد و روحیمون تضعیف شد...
که نمیدونم اینم جزو شانس حساب میشه یانه....
شانس اینه که یه تیم تو ضربه پنالتی ببره....که خب تیمتون سابقش تو اینجور بازیا درخشانه....
خدایی برید دعا کنین به جون طالبلو که هر وری هم بپره بازم پاش به توپ میخوره....
افشین جان شاید ما تو جام باشگاههای اسیا قهرمان نشدیم....ولی تو لیگ برتر خیلی موفق تر از استقلال بودیم.....
البته من بازم میگم از این که استقلال برد خوشحالم چون به نظرم میتونه تو جام باشگاههای اسیا حرفی برای گفتن داشته باشه....:)
پرسپولیس اخرشه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اينقدر قلعه نويي قلعه نويي نكنين مثل فيروز كريمي نشه فيروز كريمي قابليت فنيش بهتر بود كاري نكرد قلعه نويي كه ديگه واويلا

اين رو داشته باش تا روزش

از خدا برگشتگان را كار چندان سخت نيست

سخت كار ما بود كز ما خدا برگشته است

اينو هم بدونين افشين قطبي واقعا يه مربي با كلاس بود و با دانش

بايد قبول كنين تا كي خودتون رو گول مي زنين

( سابق zxcvbnm )

moongirl

عضو جدید
این اس اس ها به زور رسیدن فینال ببین چه کاراریی که نمی کنن
خدا می دونست اینا جنبه ندارن تو لیگ اون بلارو سرش درآورد

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حيف كه الان اصلا روحيه ي حرف زدن ندارم فقط ارغوان جون دروازه بان جزو تيمه درست عين مهاجم وقتي پنالتي مي گيره(خوب بازي مي كنه)عين اين مي مونه كه يه مهاجم خوب بازي مي كنه و گل مي زنه.عين اين مي مونه كه من بگم شما اگه خليلي رو نداشتين چي مي شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

يادمه محمد طاها مي گفت پگاه افتضاحه هنوزم سر حرفت هستي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسته دروازه بان جزو تیمه...اصلا هم حرفی نیست....
اما من اینو تو جواب حرفی که گفته بودی شانسی قهرمان شدیم گفتم...چون وقتی کار به پنالتی میکشه شانسی بردن بیشتر میشه....

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد بعضیا میگن پرسپولیس خوش شانسه

شانس اونه که بپری اینور توپ بیاد بخوره به پات

نه اینکه تا دقیقه آخر فوتبال بازی کنی و مزد زحماتت رو بگیری بعد بعضیا البته بعضیا بگن شانس داره

قربون خدا برم که کارش خیلی درسته

JRG

عضو جدید
بعد بعضیا میگن پرسپولیس خوش شانسه

شانس اونه که بپری اینور توپ بیاد بخوره به پات

نه اینکه تا دقیقه آخر فوتبال بازی کنی و مزد زحماتت رو بگیری بعد بعضیا البته بعضیا بگن شانس داره

قربون خدا برم که کارش خیلی درسته
از حق نگذریم پنالتی گرفتن طالبلو حرف نداره. اینو توی چند تا بازی ثابت کرده. بهتر هم هست بدونی تمام دروازه بانها یک اصطلاح دارن که میگن تشخیص مسیر پنالتی همیشه 50-50 حساب میشه.

JRG

عضو جدید
یک عکس خیلی جالب براتون میزارم. این عکس جزء پربیننده ترین عکسهای tinypic بوده.

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که بازم شانس در خونه استقلالیهارو زد.....چون که اونجوری که دیروز تو برنامه 90 نشون داد گل استقلال مقابل فولاد افساید بوده......کارشناس داوری هم تایید کرد.....
یعنی چی ...یعنی اینکه اصلا بازی به پنالتی نمی کشید...استقلال می باخت....
بی خیال...............................
پرسپولیس اخرشه
(البته از حق نگذریم که ممکن بود استقلال بعدا یه گل دیگه بزنه...فوتباله دیگه)

بالا