كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

استقلال با قهرماني تو جام حذفي تونست بره بازيهاي آسيايي ولي بدليل دير ارسال کردن مدارکش
از بازيهاي آسيايي خط خورد .... !!! ( ما گذاشتيم به حساب نبودن حقش تو بردن جام )
..

والله در مورد تقی پور خیلی بحث شده اما سالی که استقلال بخاطر دیر ارسال کردن مدارک از جام باشگاههای آسیا کنار گذاشته شد تو لیگ قهرمان شده بود ، همون سالی که قلعه نویی بعدش شد مربی تیم ملی برای جام ملتهای آسیا

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
تقریبا دقیقه 25 بازی استقلال سپاهان بود من و داداشم داشتیم حرف میزدیم که طالبی چقدر مشکوکه ... 10 دقیقه بعدش طالبی اخراج شد ..:biggrin:

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
به نظرم کارت زرد دومش اشتباه بود چون اصلا خطا نبود کارت زرد اولش هم قبلش فکر کنم مجیدی یه نیمچه خطایی کرده بود روش بعد اون با دست توپ رو زد...

GAME_OVER

کاربر ممتاز
تبریک میگم به استقلالیا این بار 2 تا بازیکن حریف رو خریده بودید یکیش عمدا خودشو اخراج کرد یکیشم گل بخودی زد ..
بهتون قول میدم قهرمانید فقط کافیه 2 تا بازیکن فولاد و داماشم بخرید :biggrin:

paradise94

عضو جدید
تبریک میگم به استقلالیا این بار 2 تا بازیکن حریف رو خریده بودید یکیش عمدا خودشو اخراج کرد یکیشم گل بخودی زد ..
پیشنهادمیکنم شماهم 2بازیکن ازحریف هاتون بخرید ب بازیکنای خودتون ک امیدی نیست
شاید بازیکن حریف براتون جایگاه ششمی توجدول بدست بیاره:w15:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

:ا....

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بله،شماها 11 تارم میخرین و بازم......................

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
خوب نیست دیگه به همه مسائل به این شکل نگاه کنیم
اون بنده خدا که اصلا اخراجش غلط بود متاسفانه دیگه انگار مد شده بعد هر بازی از این حرف ها بزنیم اون از رودباریان و اون قضیه بازی پرسپولیس داماش
اینم از این بازی تو پ رو هوا بلند شد ضربه رو بزنه حالا خورد به سرش رفت تو دروازه
چرا فکر کردین این عمدا گل رو زده به خودشون؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
پیشنهادمیکنم شماهم 2بازیکن ازحریف هاتون بخرید ب بازیکنای خودتون ک امیدی نیست
شاید بازیکن حریف براتون جایگاه ششمی توجدول بدست بیاره:w15:
ما اگه میخواستیم اینطوری کثیف امتیاز بگیریم الان داشتیم جام باشگاههای جهان بازی میکردیم .. طالبی دو بازی پشت سر هم مقابل استقلال دقیقه 30 خودشو اخراج کرد و بعد هم اشک تمساح ..
شما اشجاری رو تو بازی رفت خریدید نیم فصل آوردیدش استقلال ..طالبی هم فصل بعد تو تیمتونه ..;)
بله،شماها 11 تارم میخرین و بازم......................
آره ..ببینم مقابل فولاد و داماش کیو میخرید .. خوبه حداقل از الان لیست فصل بعدتون تکمیله ..کاوه رضایی از سایپا ..محمد محمدی راه آهن و فرشید طالبی و این یارو که گل بخودی زد از سپاهان.. + مظفری زاده و ترکی و فغانی و حقوردی ...:biggrin:
ولی بعد گل خوردن خیلی باحال بازی کردید .. ...همه توپا بالای دروازه ...:biggrin:
اصلا روحیه یه حمله درست حسابی هم نداشتید .. خوب شد این بازیکنو که گ بخودی زد داشتید وگرنه چیکار میکردید ..
خوب نیست دیگه به همه مسائل به این شکل نگاه کنیم
اون بنده خدا که اصلا اخراجش غلط بود متاسفانه دیگه انگار مد شده بعد هر بازی از این حرف ها بزنیم اون از رودباریان و اون قضیه بازی پرسپولیس داماش
اینم از این بازی تو پ رو هوا بلند شد ضربه رو بزنه حالا خورد به سرش رفت تو دروازه
چرا فکر کردین این عمدا گل رو زده به خودشون؟
دو بازی پشت سر همه که داره اخراج میشه اونم دقیقه 30.. کارت اول هم بیخودی یه هند انجام داد که اصلا لزومی نداشت انجام بده ..من 10 دقیقه قبل اخراج طالبی میدونستم که اخراج میشه ... و حتی تو خونه داشتیم درباره ش حرف میزدیم که انگار طالبی بدش نمیاد اخراج شه ..;)

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول از كسي نميگيرم..............
اما دوستان گل بحثي رو همين اول شروع نكنيم ك از اخر باز بيايم پست بزنيم ك چرا بي احترامي ميشه ...چرا توهين ميشه!
خلاصه طوري نشه ك باز اخرش مثل دفعه قبل بشه ...كي بود كي بود من نبودم ...كي اول شرو كرد ......ما كه نبوديم!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دو بازی پشت سر همه که داره اخراج میشه اونم دقیقه 30.. کارت اول هم بیخودی یه هند انجام داد که اصلا لزومی نداشت انجام بده ..من 10 دقیقه قبل اخراج طالبی میدونستم که اخراج میشه ... و حتی تو خونه داشتیم درباره ش حرف میزدیم که انگار طالبی بدش نمیاد اخراج شه ..;)
من فکر میکنم جفت کارتی که گرفت اشتباه بود
کارت اولش من فکر میکنم قبل این که با دست بزنه مجیدی یه خطای کوچیک روش کرد و بعد اون با دست زد قبلش باید خطای مجیدی رو می گرفت
کارت دومش هم که اصلا خطا نبود برخوردی نداشت با موسوی البته این نظر منه نمیدونم چقد درسته
اگه اخراجش اشتباه باشه این حرفی که شما میزنید نمیتونه درست باشه;)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
در نهایت حق به حق دار میرسه
یه فصل فولاد باعث شد استقلال قهرمان بشه این فصل هم باعث میشه استقلال قهرمان نشه:D

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در نهایت حق به حق دار میرسه
یه فصل فولاد باعث شد استقلال قهرمان بشه این فصل هم باعث میشه استقلال قهرمان نشه:D

...:D...
ما که بخیل نیستیم .. ما که جام حذفیو داریم ... ایشالا استقلال هم این فصل جام لیگو ببره ... سرش بی کلاه نمونه ... :)

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که بخیل نیستیم .. ما که جام حذفیو داریم ... ایشالا استقلال هم این فصل جام لیگو ببره ... سرش بی کلاه نمونه ... :)
اگخه منظورت پریپولیس جام حذفیو میگیره سخت در اشتباهی رفیق ..مال سپاهانه چون لیگ مال ماست..

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نوچ اينجوري نميشه قهرمانه استقلال شك نكن:D
دقیقا همین جوری میشه البته باید ببینیم داور کی هست(شوخی):D
آخه حاجی اینا که قهرمان نمیشن...
قلعه نویی تا مرز سکته پیش رفته بوداااااااااااااا شانس آورد:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربون بزرگی خدا برم که که جاش حقه
یه روز میگفتن آخه کدوم بازی 7 دقیقه وقت اضافه داره که داور 7 دقیقه وقت اضافی گرفته واسه بازی پرسپولیس سپاهان میخوان پرسپولیسو قهرمان کنن همه چی دست به دست هم داده آقا تبانی شده آقا حق سپاهان خورده شده آقا فلان به امان حالا واسه خودشون گرفتن میخوام بدونم نظرشون چیه ؟

سپاهان خيلي محترمانه استقلال را پوكوند اونم در خانه خودش اگر ضعف داوري نبود سپاهان قطعا نتيجه را 2 بر صفر مي برد اما خوب بالاخره تيم حكومتي استقلاله الكي كه نيست اما يادتون باشه جام قهرماني براي چهارمين سال باز هم به اصفهان خواهد رسيد و داغش به دل استقلال خواهد ماند

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا هنوز صحنه گل استقلال رو ندیدم اما این که واقعا آفساید نیست ، با کولیس و میکرومتر باید بگیم استقلالیه جلوتره
بله .. بله اصن آفساید نیست راس میگه !!!!......من فقط ناراحتم چرا اس تق لول نمیتونه از ستاره های خودش ، یار دوازدهم (تیم داوری) تو جام باشگاه آسیا استفاده کنه... حیف شد وگرنه الهلال که هیچی الاهلی و الوحشی هم تو آزادی نابود میشدن ...... بعدشم اون لیسته رو باید باز بیاریم یه سری دیگه احتمالا باید بهش اضافه بشن .. میدونید که از کدوم لیست صحبت میکنم ..........
.
.

بالا