كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوبله چوبله شدن باعث فراموشي خدا شد.هم سپاهان و هم تراکتورسازي رقيبان جدي براي استقلال هستند و در ضمن آنها برخلاف استقلال تشکيلات باشگاه دارند. اما تشکيلات استقلال در حد تيم است.
گرفتی چی شد ؟ تشکيلات استقلال در حد تيم است.( حسن روشن)

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان. جدول گفتی منو یاد جدول لیگ انداختی. شما استقلالی ها امروز کجای جدولید؟ بازم صدر نشین هستید یا همش دارید سقوط میکنید؟
دیروز حالم خوب نبود. دمش گرم این تراختور و سپاهان که حسابی خوشحالم کردن.
بیا پائین اسی
صدر جدول جای تو نیست.
سپاهان و تراختور دارن میان.
ول کن بابا اینا فکر کردن پس شوخی میکنم
چوب خدا صدا نداره بزار خوش باشن فکر کنن که 2-0 TİRƏXTUR بردن
اینا برن دعا کنن که این فصل حداقل سوم بشن که اونم شک دارم شایدم فرجی حاصل شد 4 شدن

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ول کن بابا اینا فکر کردن پس شوخی میکنم
چوب خدا صدا نداره بزار خوش باشن فکر کنن که 2-0 TİRƏXTUR بردن
اینا برن دعا کنن که این فصل حداقل سوم بشن که اونم شک دارم شایدم فرجی حاصل شد 4 شدن

شک دارم. چون دیگه نمیتونن داور بخرن. خریدای فصل تموم شده.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز اگر طرفدار تراکتوری جات اینجا نیست و اگر طرفدار تیم هفتمی از خودتون مایه بذارید
بله طرفدار تراکتورم این تاپیک هم تا اون موقع که TİRƏXTUR غایب بود کل کل اس اس و پس پس بود الان نه
حالا میخواهیم TİRƏXTUR رو رونمایی کنیم

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله طرفدار تراکتورم این تاپیک هم تا اون موقع که TİRƏXTUR غایب بود کل کل اس اس و پس پس بود الان نه
حالا میخواهیم TİRƏXTUR رو رونمایی کنیم
اس اس اره . ولی پرسپولیسو درست بنویسی بهتره. قرمزته.

male.architect

عضو جدید
در مواقعی که طرف مقابل احساساتو جای واقعیت(جدول لیگ) کرده
سکوت بلند ترین فریادهاست

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مواقعی که طرف مقابل احساساتو جای واقعیت(جدول لیگ) کرده
سکوت بلند ترین فریادهاست
حالا کجاشو دیدی. با این استقلال میترسم همه تون افسرده بشین و اینجام نتونین بیاین. البته اثارشو میشه با سکوتتون مشاهده کرد.

rfa_65

عضو جدید
کاربر ممتاز
شک دارم. چون دیگه نمیتونن داور بخرن. خریدای فصل تموم شده.
نه بابا میترسن آخرشون مثل اون تیمهایی که تبانیشون رو شد رفتن دسته 2 یا دسته یک یا با - شروع کردن بشه
اس اس اره . ولی پرسپولیسو درست بنویسی بهتره. قرمزته.
چشم معذرت
درست میگه......
ok

• Like
واکنش ها: ayja

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو9 دقیقه نبودو تو 45دقیقه بود..اصلا بازیو دیدی یا از اینو اون ی چیزایی شنیدی!!

استاد... قبل از این بازی بازیایه دیگه هم بودا، شما تازه عاشقه فوتبال شدین؟
تو جام حذفی ، یعنی همون داربی قبل یعنی همونیکه 3 تا خوردین (الان دوزاریت افتاااد) تو 9 دقیقه 3 تا خوردین
توضیح بدم بازیم یا کافیه
حالا باز یه تبصره دیگه جور کن

ddrraaggoonn

عضو جدید
حالا کجاشو دیدی. با این استقلال میترسم همه تون افسرده بشین و اینجام نتونین بیاین. البته اثارشو میشه با سکوتتون مشاهده کرد.
دیگه افسرده تر از شما که نمیشیم البته شما با یه برد فکر کردین ترکوندین و یه چند روزه از افسردگی در اومدین اینا از حضورتون اینجا میشه فهمید.......
اینم بدون که ما حالا حالا ببازیمم به شما تو جدول نمیرسیم.............

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه افسرده تر از شما که نمیشیم البته شما با یه برد فکر کردین ترکوندین و یه چند روزه از افسردگی در اومدین اینا از حضورتون اینجا میشه فهمید.......
اینم بدون که ما حالا حالا ببازیمم به شما تو جدول نمیرسیم.............
راست میگی . من هر روز خدا هر جوری باشم همونو نشون میدم. غل و غش تو کارم نیست. تا دیروز خیلی کفری بودم اما امروز که جدول رو نیگا کردم خدایی حالم خوب شد. به هر حال باید این حال خوش خودم رو مدیون استقلال باشم که هی سقوط میکنه.

وضعیت سفید

عضو جدید
به برادر حاج زنبور عسل میگن میتونی از 30 , 40 متری 3گل بخوری ؟
میگه آره
بهش میگن چه جوری؟
میگه آخه من تو طبیعت یاسوج زندگی میکنم .همشهریه حسین هوشیارم...:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
وای چه قدر خندیدیم...:biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به برادر حاج زنبور عسل میگن میتونی از 30 , 40 متری 3گل بخوری ؟
میگه آره
بهش میگن چه جوری؟
میگه آخه من تو طبیعت یاسوج زندگی میکنم .همشهریه حسین هوشیارم...:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
وای چه قدر خندیدیم...:biggrin:
سه ديدار همزمان از هفته بيست و پنجم ليگ برتر از ساعت 15:30در شهرهاي مختلف برگزار شد. با نتايج به دست آمده در ديدارهاي امروز زردپوشان سپاهان به صدر بازگشتند و استقلال صدر جدول را از دست داد و تراکتورسازي هم به يک امتيازي استقلال رسيد تا جايگاه دومي آبي‌ها در خطر قرار بگيرد.
بازم بخند

male.architect

عضو جدید
سه ديدار همزمان از هفته بيست و پنجم ليگ برتر از ساعت 15:30در شهرهاي مختلف برگزار شد. با نتايج به دست آمده در ديدارهاي امروز زردپوشان سپاهان به صدر بازگشتند و استقلال صدر جدول را از دست داد و تراکتورسازي هم به يک امتيازي استقلال رسيد تا جايگاه دومي آبي‌ها در خطر قرار بگيرد.
بازم بخند
پس با توجه به صحبت های شما پیروزی به فنا رفت ما باید به سپاهانو تراکتور فکر کنیم

male.architect

عضو جدید
پس بچه ها دیگر حرفی از تیمای زیر پنجمی نزنید

بیایید در مورد پیش بینی قهرمان بین تیم های بالای پنجم حرف بزنیم:biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس با توجه به صحبت های شما پیروزی به فنا رفت ما باید به سپاهانو تراکتور فکر کنیم

پیروزی اون کاری رو که باید انجام میداد بخوبی انجام داد و تاریخی عمل کرد. مام میدونیم که امسال نمیشه ازش زیاد انتظار داشت. البته هنوزم نا امید نیستیم.
کاری که پرسپولیس در مقابل تیم شما انجام داد تو همه دنیا سر و صدا کرد. و این براتون کافیست دیگه . نه؟
مشکل ما تو پرسپولیس اینه که نمیتونیم داور بخریم . اگه فنا شدن اینه , که باید بریم از فنایی بپرسیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بچه ها دیگر حرفی از تیمای زیر پنجمی نزنید

بیایید در مورد پیش بینی قهرمان بین تیم های بالای پنجم حرف بزنیم:biggrin:
آره بزنید. خوبه که قبول کردید که استقلال نمیتونه صدر جدول باشه. و الا چرا باید حرف میزدید؟ شما که چن وقت پیش میگفتید بدون چون و چرا اول میشید؟

legend.68

اخراجی موقت
ماحاضریم به همه ی تیما ببازیم اونم با انواع گلهای ازراه دور اما استقلالو تو ده دقیقه و ده نفره ببریم
خیلی حال میده
اصلا ما هرسال میخوایم دهم بشیم تو جدول ولی شمارو میبریم قول میدم حتی با حسین هوشیار

ddrraaggoonn

عضو جدید
ماحاضریم به همه ی تیما ببازیم اونم با انواع گلهای ازراه دور اما استقلالو تو ده دقیقه و ده نفره ببریم
خیلی حال میده
اصلا ما هرسال میخوایم دهم بشیم تو جدول ولی شمارو میبریم قول میدم حتی با حسین هوشیار
الان اینا نگی چی بگی!!!!!!!!!!!!!!!!!!:biggrin:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مظلومی دست به دامن هواداران برای بازی فردا شده. انگار بازیکنان خودشم تحویلش نمیگیرن.

وضعیت سفید

عضو جدید
بازم بخند

خوشم میاد قبول داری که تیمتون در حد ما نیست.
و تیم های دیگه باید بیان کل کل کنن.
ولی خدایی این حسین هوشیار دروازبان توپیه...:biggrin:

بالا