كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

ariana2008

عضو جدید
اس اس

اس اس

آرتمیس جان تو اصلا ناراحت نباش...آدما وقتی کم میارن مجبورن حرف الکی بزنن
اینا هم حرفی برای گفتن ندارن...حسودن
خوبه خودتون هم میگین ما با مرفاوی به اینجا رسیدیم...نه مثل شما مربی 1ملیاردی
داشتیم نه مربی خارجی
پول مربی ما یک سوم پول مربی شما نمیشه....ما به تیممون افتخار می کنیم..

استقلال

مهربون

عضو جدید

اسقلال قهرمان

mtazar

عضو جدید
تراختور پرطرفدارتر است يا بارسلونا؟ █سایت بین المللی گل█

تراختور پرطرفدارتر است يا بارسلونا؟ █سایت بین المللی گل█

وقتی بارسلونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه

سايت گل
اینجا زبان در وصف مردمانش کم میاره. اینجا سختی و مشکلات زیر پای مردمانش خورد میشه. اینجا مردمش فقط به خاطر عشقشون پیاده به ورزشگاه میرن. اینجا عاشقان تیم سرخ پوش فقط به فکر ورود به ورزشگاهند تا تیمشون رو تشویق کنند. حالا خودتون کلاهتون رو قاضی کنین ببینین چرا اینجا رو پایتخت فوتبال جهان میدونم. لطفا با دقت بخونین: خدایا تو که خود شاهدی. شاهدی که در کشورهای پیشرفته با مترو, منو ریل, تراموا و وسایل حمل و نقل عمومی دیگر که همه پیش رفته اند خود را به ورزشگاه میرسانند. آن هم در 10 دقیقه. آن هم درست دم در ورزشگاه. آن هم در آرامش و راحتی کامل. در خارج از اين مملكت براي اينكه دو سه هزار نفر را به استاديوم بياورند انواع و اقسام جوايز نفيس را در نظر گرفته و كلي مزايا در نظر ميگيرند. اینجا اگه وسط بازی دسشوییت بگیره شرمندتیم نمیتونی پاشی آخه جات رو میگیرن اما اونجا هر صندلی شماره داره هر وقت دوست داشتی بیا ورزشگاه یا پاشو برو. وقتی بارساونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه!!؟ واقعا چند نفر؟
آمار مربوط به هفته چهارم لیگ فوتبال ایران:بازی تیمهای فولاد- ابومسلم در اهواز = تماشاچی 3 هزار نفر!

بازی تیم پر ستاره استیل آذین -شاهین بوشهر در تهران = تماشاچی 1000نفر!

بازی تیم سپاهان – استقلال اهواز در اصفهان = تماشاچی 6 هزار نفر !

بازی تیمهای ابومسلم – ذوب آهن در مشهد = تماشاچی 1000 نفر!

بازی تیم پر هوادار پرسپولیس-صبای قم در تهران(جمعیت شهر تهران 17 میلیون نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر!
بازی تیم محبوب تراکتور – راه آهن در تبریز(جمعیت تبریز 1میلیون و هفتصد هزار نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
سال اولی که مس امده بود لیگ برتر هم هزاران نفر پشت درهای بسته میموندن.
هرچند همین الان همیشه ورزشگاهش تو تمام بازی ها پره .

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی بارسلونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه

سايت گل
اینجا زبان در وصف مردمانش کم میاره. اینجا سختی و مشکلات زیر پای مردمانش خورد میشه. اینجا مردمش فقط به خاطر عشقشون پیاده به ورزشگاه میرن. اینجا عاشقان تیم سرخ پوش فقط به فکر ورود به ورزشگاهند تا تیمشون رو تشویق کنند. حالا خودتون کلاهتون رو قاضی کنین ببینین چرا اینجا رو پایتخت فوتبال جهان میدونم. لطفا با دقت بخونین: خدایا تو که خود شاهدی. شاهدی که در کشورهای پیشرفته با مترو, منو ریل, تراموا و وسایل حمل و نقل عمومی دیگر که همه پیش رفته اند خود را به ورزشگاه میرسانند. آن هم در 10 دقیقه. آن هم درست دم در ورزشگاه. آن هم در آرامش و راحتی کامل. در خارج از اين مملكت براي اينكه دو سه هزار نفر را به استاديوم بياورند انواع و اقسام جوايز نفيس را در نظر گرفته و كلي مزايا در نظر ميگيرند. اینجا اگه وسط بازی دسشوییت بگیره شرمندتیم نمیتونی پاشی آخه جات رو میگیرن اما اونجا هر صندلی شماره داره هر وقت دوست داشتی بیا ورزشگاه یا پاشو برو. وقتی بارساونا و رئال و منچستر با افتخار سکوهای پر ورزشگاهاشونو به تصویر میکشن و حرف از پر طرفدارترین تیم دنیا میزنن, خیلی دلم میخواس بدونم اگه این شرایط اونجا بود چند نفر میرفتن ورزشگاه!!؟ واقعا چند نفر؟

آمار مربوط به هفته چهارم لیگ فوتبال ایران:بازی تیمهای فولاد- ابومسلم در اهواز = تماشاچی 3 هزار نفر!

بازی تیم پر هوادار پرسپولیس-صبای قم در تهران(جمعیت شهر تهران 17 میلیون نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر!

بازی تیم محبوب تراکتور – راه آهن در تبریز(جمعیت تبریز 1میلیون و هفتصد هزار نفر) = تماشاگر 60 هزار نفر
چرا شما به تراکتور میگید تراختور؟:eek:

Arman K

عضو جدید
کاربر ممتاز
این استقلالیا چقدر مهربونن از اسمشون پیداست!!!
پستاشونم دستکاری می کنی ازت تشکر می کنن.!!!!
دوستون دارم با مراما!!!!!!!
من فکر می کردم اسمش مهربونه خودشم مهربونه آخه پستشو دستکاری کرده بودم ازم تشکر کرده بود!!!!!
منم واسه همین ازش تشکر کردم ولی نگو استقلال بازی در آورده نفهمیده بود!!!!
الانم از تشکرش بدتر! اومده تشکرشو حذف کرده!!!!!
بابا توکه ناراحتی چرا تشکر می کنی؟؟؟؟

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

سايت گل

اولا تبریک صعودتون به لیگ برتر
ثانیا مقایسه تون کاملا اشتباه ست.
ورزشگاه انزلی 20000 نفرم به زورتوش جا میشن، با اینکه 8 ساله لیگه برتره ولی هنوزم خیلیا پشت دربهای بسته میمونن. که اگه بخوای جمعیت انزلی وتبریز مقلیسه کنین تفاوتو میبینین
در کرمانم همینطور. در اهوازم که بدی اب وهواست. حالا ببینیم تو زمستون چقد میان تو اهواز و چقد تماشاگر میاد تو ورزشگاه تبریز
بعدش اینکه تیمتون ساله اوله لیگ برتر اومده اونم بعد از 9 سال. معلومه اینقد باید بیان، تو یزد و کرمانم و جدیدا در بوشهر همینطور بوده.
در مورد تهران که قربونش برم از 17میلیون 12 میلیونش ترکن باقی هم از شهرستانهای دیگه.
بعدش اینکه بارسلون کجا تراکتور کجا، اسیره مقایسه تم. مرد حسابی بارسلونا منچستر در کل جهان طرفدار دارن، و بازیهاش تمومه استادیوم پر میشه( البته اگه در بارسلون و منچستر هم ترک داشته باشه که یه بحث دیگه ست).
حالا اگه منظورت اینه که ترکها قوم برترنو محبوبترین تیمه جهانه یه بحث دیگه ست

بارسلون

اخراجی موقت
اون موقع که پگاه تو جام حذفی همه تیمهارو میبرد کسی بود تعداد تماشاگرای رشتی رو بشماره نه میدونی چرا چون علاوه بر ظرفیت استادیوم چندین هزار نفر فقط تو اون خیابون چند کیلومتری استادیوم سردار جنگل بودن حالا جمعیت رشت چقدره با اون همه تماشاگر ...
اشتباه شده داش چون با این حساب باید رشت پایتخت فوتبال باشه ...
اصلا شمال باید این لقب رو یدک بکشه...

بارسلون

اخراجی موقت
خودت مقایسه کن...
هوادارای پگاه همون سالی که با نادر امپراطور تو لیگ موندو نایب قهرمان جام حذفی شد...

mtazar

عضو جدید
آقای بارسلون شما طرفدارای تیم پگاه رو با تراختور مقایسه نکن.
چون>>>>تماشاگران 60000 در بازی با راه آهن بازی نچندان مهم که اگه مهم بود 90000 رو میزدن اونوقت شما ...

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیز این مقایسه من نیست مقایسه سایت بین المللی گل هست

دوست عزیز این کلمه مقایسه رو از کجا اوردین؟
عرض میکنم...
این نوشته رو شخصی بنام عطا نیکروان که خودشم ظاهرا ترکه تبریزه نوشته که مطمئنا عرق واحساس ناسیونالیستیه خودشم پنهان نکرده و بخاط عشق به تیمش اینو نوشته. پس نمیشه گفت مقایسه، باید بگین نوشته ای از طرفه یک هوادار تراکتور همینو بس.
وگرنه منم میتونم در مورد استقلال، پگاه و... مقاله ای بهتر از این بنویسم
ظاهرا شما چن خط اخر این نوشته رو جا انداختین (یا سانسور کردین)

اینم همون چن خط اخری که شما paste نکردین...

حال با این اوصاف برای ما نیز همچون دوستداران فوتبال این سوال به ذهنمان می رسد که چرا مسئولین شهرمان به هواداران پرشور تراختور توجهی نمیکنند و در واقع چرا ارزشی قائل نیستند؟مگر این مردم فوتبالدوست که در کشور همتایی ندارند خواسته شان چیست؟

عطا نیکروان

اینم لینکه مستقیمش

http://www.goal.com/iran/news/1825/%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86/2009/09/01/1474497/%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%8A%D8%A7-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%B3%D9%84%D9%88%D9%86%D8%A7

h.a.az

عضو جدید
چرا نمی تونید حقیقت رو بپذیرید که تراکتور پرطرفدارترینه؟عکسها ویدیوها کافی نیست.
ملوان تیم پرطرفداریه ولی نه در حد تراکتور.
هروقت تماشاگرتون تو حد ما شد حرف بزن.

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
چرا نمی تونید حقیقت رو بپذیرید که تراکتور پرطرفدارترینه؟عکسها ویدیوها کافی نیست.
ملوان تیم پرطرفداریه ولی نه در حد تراکتور.
هروقت تماشاگرتون تو حد ما شد حرف بزن.

حالا گریه نکن ...
از نوشته تحریف شده یا کپی پیست شده ناقصه mtazar مشخصه مگه اینکه خودتون بگین.
از طرفداراتون نگو، از افتخاراتتون بگو.
چی دارین؟ هر وقت افتخار درستو حسابی داشتین حرف بزن.

آخرین ویرایش:

اولدوز-ف

عضو جدید
آقا فرشید اسم این نوشته رو هرچی میخوای بذار.
ما ترختور رو دوست داریم. عاشقشیم. اصلا میخوایم غلو کنیم! ناراحتتون میکنه؟ حالا هرکی از تیمش حرف میزنه حرفاش 100% درست و منطقیه که واسه ما ایراد میگیری که مقایسه مون درست نیست و اله و بله؟
ول کن برادر.
من به تیمم و هواداراش مینازم. ازشون ممنونم.
ائولری ییخار تیرختور ...

فرشید_civil

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آقا فرشید اسم این نوشته رو هرچی میخوای بذار.
ما ترختور رو دوست داریم. عاشقشیم. اصلا میخوایم غلو کنیم! ناراحتتون میکنه؟ حالا هرکی از تیمش حرف میزنه حرفاش 100% درست و منطقیه که واسه ما ایراد میگیری که مقایسه مون درست نیست و اله و بله؟
ول کن برادر.
من به تیمم و هواداراش مینازم. ازشون ممنونم.
ائولری ییخار تیرختور ...

نه اصلا اینطور نیست...
امیدوارم پستام شمار رو شما رو ناراحت نکرده باشه، ظاهرا همه جای ایران سرای من است برای بعضی از دوستان در حد شعاره.

mtazar

عضو جدید
اقا فرشید شما افتخارات تراختور رو میخوایین ؟
اینو. بگم که تراختور به دلیل شرایطی که تو ایران وجود داره (فارسینالیستی)نتونسته مثل بعضی شهرها و تیمهای ... که خودشونو دستمال تهران کردند افتخاراتی بدست آوره ولی اینو بدونین که تیم پرقدرت تاریخ ایران در سال 98 , 70% آذری بوده

بالا