كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه ما علیزاده رو نداشتیم شما چیکار می کردین؟
برین دست علیزاده رو ببوسین که به دادتون رسید.

در ضمن با این مساوی باید فکر قهرمانی رو از سرتون بیرون کنید (هر چند قبلا هم اهل این حرفا نبودین) :(

سلام قهرمانی :biggrin:
نه ، اصلا اینطور نیست!
3 تا بازی تو خونه دارین - 8تا !!!!! تو خارج از خونه:cool:
اگه تو خارج از خونه حداقل 2تا ببازین که میبازین میتونیم بکشیمتون پایین;):cool:
دو فصل پیش یادته؟ 11 امتیاز از ما جلو بودین ولی آخر سر با 1 امتیاز بالای شما بودیم داش!!!:biggrin:

بهضی تیما چقدر شانس دارن....

شانسی شانسی امتیاز میگیرن ... اونم با پنالتی ....:razz:

نه اینکه شما شانس ندارین!
پس اون ما بودیم که تیممون با پنالتی گرفتن (طالب لو که شانسی پنالتی میگیره!) و با کمک رئیس تربیت بدنی قهرمان جام حذفی شد!!!!!!!:biggrin:;) که اصلا لیاقتش رو نداشتین!:D

اينو نگيد چي ميگيد. همون پارسال هم با تباني با داور توي بازي با سپاهان قهرمان شديد. سال قبلش هم كه نهم شديد. سالهاي قبلش هم كه همش پايين تر از استقلال بوديد.:w13:

دو فصل پیش یادته؟ 11 امتیاز از ما جلو بودین ولی آخر سر با 1 امتیاز بالای شما بودیم داش!!!:biggrin:
در ضمن اگه 6 امتیاز کسر نمیشد زودتر قهرمان میشدیم ، قهرمانی حق ما بود
چون نیم فصل اول بدون باخت بودیم و این ثابش میکنه;)
برای مثال ابومسلم رو با3 گل تو خونش زدیم - شما هیچ وقت نمیتونین این کارو بکنین;):smile:

پرسپوليسيا بهترين بازيكنا رو جمع كردند، بهترين مربيا رو ميارن ولي بازم به پاي استقلال نمي رسن و مساوي براشون افتخاره ! قربون استقلال و امير خان برم كه با همين بازيكنا همه رو يكي يكي دارن لوله مي كنن

هر وقت قلعه نوعی اومد شما یه سروسامون گرفتین ولی تا اون گذاشت رفت با سیزدهم شدن نزدیک سقوط به دسته ی پایین بودین:biggrin:

آخه شما لنگی ها که با مساوی دربی خوشحال میشید دیگه حرف نزنید_منظورم اینه که خودتون اعتراف کردین که استقلال خیلی سر تره وبازور تونستید مساوی کنید ولی ما از این نتیجه راضی نیستیم.آخه چرا تیم به این ضعیفی رو نتونستیم ببریم

اولا ما ابرقدرتیم;)
ثانیا آخه تیم پنچر شده چطور میتونه ما رو ببره!!!!!:biggrin:

milad3

عضو جدید
اعتراف افشین پیروانی : به هواداران گفته بودم به استقلال نمی بازیم .

بعد پرسپولیسی ها میگن ما برای برد اومده بودیم !

حالا معلوم شد برای برد اومده بودین یا برای نباختن ! :cool:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه ، اصلا اینطور نیست!
3 تا بازی تو خونه دارین - 8تا !!!!! تو خارج از خونه:cool:
اگه تو خارج از خونه حداقل 2تا ببازین که میبازین میتونیم بکشیمتون پایین;):cool:

نه اینکه شما شانس ندارین!
پس اون ما بودیم که تیممون با پنالتی گرفتن (طالب لو که شانسی پنالتی میگیره!) و با کمک رئیس تربیت بدنی قهرمان جام حذفی شد!!!!!!!:biggrin:;) که اصلا لیاقتش رو نداشتین!:D

در ضمن اگه 6 امتیاز کسر نمیشد زودتر قهرمان میشدیم ، قهرمانی حق ما بود
چون نیم فصل اول بدون باخت بودیم و این ثابش میکنه;)
برای مثال ابومسلم رو با3 گل تو خونش زدیم - شما هیچ وقت نمیتونین این کارو بکنین;):smile:

هر وقت قلعه نوعی اومد شما یه سروسامون گرفتین ولی تا اون گذاشت رفت با سیزدهم شدن نزدیک سقوط به دسته ی پایین بودین:biggrin:

اولا ما ابرقدرتیم;)
ثانیا آخه تیم پنچر شده چطور میتونه ما رو ببره!!!!!:biggrin:

دو تا ببازيم ذوب آهن به ما ميرسه بازم شما اگه بر فرض محال كه خيلي خيلي خيلي بعيده دو تا بازي ببرين مي تونين به 3 امتيازي ما برسين:biggrin::biggrin::biggrin:يا امتيازات تيما رو نمي دوني كه اين حرف رو مي زني يا طرفدار ذوب آهني كه با دو باخت ما مي خواي بهمون برسي

پنالتي گرفتن طالبلو رو ميگي شانسي؟؟؟يه بار شانسي دو بار شانسي سه بار شانسي اينو نگو خنده داره:biggrin::biggrin::biggrin:كمك رئيس سازمان؟؟؟آخه رو چه حسابي اينو ميگي ما فينال رو با اقتدار برديم اونوقت قهرماني دقيقه 97 خودتون رو .......

11 امتياز نه 12 امتياز و ضمنا اون زمان فرق مي كرد امير قلعه نوعي نبود كه دوست من امير قلعه نوعي موقعيت هايي كه داره رو به راحتي از دست نميده ضمنا اون زمان كه ازش حرف مي زني رده سوم و چهارم فرقي با هم نداشتن الانه كه 4 تيم ميرن آسيا و اين دو رده با هم فرق دارن
براي هزارمين بار مي خواستين پول مردم رو نخورين تا ازتون امتياز كم نكنن فكر كردين فيفا عين سازمان تربيت بدني ماست كه همينطور الكي ببخشه شما حق يه نفر رو خوردين يه آبم روش 6 امتياز كه چيزي نيست

يه نگاه به بازي هاي پر گل استقلال تو اين فصل بنداز نتايج مشابه نتيجه شما جلو ابومسلم رو زياد مي بيني عزيز من الكي كه 61 گل نزديم تا الان تا حالا تو عمرتون تو يه فصل اينقدر گل ديدين؟؟؟

در ضمن يه چيزي محض اطلاعت بگم:

اينطور كه تو ميگي كه استقلال 8 تا بازي خارج از خونه داره و 3 تا داخل خونه يعني 11 هفته مونده؟؟؟مگه ليگ ما چند تيميه؟؟؟

بازي هاي مونده استقلال:

خارج از خانه:مقاومت سپاسي،پيكان،ذوب آهن،پيام،فولاد

داخل خانه:پاس،سايپا،ملوان

تنها دو تيم مي تونن تو اين 8 تا واسه ما دردسر باشن اونم ذوب آهن و فولاد هستن بعيد مي دونم اينا هم بتونن جلو استقلال دوام بيارن

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
افشین جون من نگفتم همه کسایی که معتقد به تبانی هستن استقلالی هستن، گفتم تقریبا همشون!
کسایی که میگن بازی باید مساوی میشد، یعنی میگن قلعه نویی دورغ گو هست! چون او علنا دخالت سیاست در بازی رو ردکرده! چرا از یه عده دروغ گو که کل جامعه رو به سخره گرفته اند حمایت می کنید؟ چرا ادعا م یکنید عاشقشون هستید؟ یعنی شما عاشق یه مشت دروغگو به جامعه هستید؟ واقعا که!!!
اگر فرض کنیم علیزاده عمدا هند کرده باز هم تقصیر اصلی به ژنرالتون برمیگرده، چون علیزاده رو او بود که آخربازی آوردش به بازی!
کسی که می خواد تبانی کنه میره رو کسی حساب میکنه که تو بازی باشه نه کسی که بودن و نبودنش معلوم نیست و به مصدومیت بازیکنای تو زمین بستگی داره!

اگه ژنرالتون علیزاده رو به بازی نمی آورد کی هند میکرد؟ قربانی یا کوشکی؟
کسی که می خواد تبانی کنه به عالم و آدم این موضوع رو نمی فهمونه! فقط بین دو یا سه نفر مطرح میکنه! اون هم بازیکنای اصلی نه یه بازیکن ذخیره!

اصلا چرا باید بازی مساوی میشد؟ بخاطر داور ایرانی؟
خب داور در حالی تا دقیقه نود سوت زده بود که پرسپولیس عقب بود و هیچ کس همکاری به داور نداشت! داور که مشکلی نداشت، حتی پرسپولیسی ها هم به داور کاری نداشتند! چرا باید مساوی میشد؟

نمی دونم اونایی که میگن بازی تبانی بود اصلا فوتبال بازی کردن یا نه! ولی وقتی آدم میره زمین، میدوه، عرق میکنه، زمین میخوره، تکل میزنه و درگیر میشه همهچی یادش میره!
نمی تونم باور کنم بازیکنی با وجود اینکه میدونه قراره بازی مساوی بشه اونطوری درگیر بشه، درحالی که ممکنه مصدوم بشه! این عقلانی نیست!
شما از روی احساسات بعد از بازی میگید بازی باید مساوی میشد، ولی منطق و نوع بازی دو تیم بویی از تبانی نمی داد.

یه بار دیگه میگم:
اگر واقعا معتقدید که نتیجه بازی سیاسی بوده، و اگر صادقید، باید دیگه دم از طرفداری از استقلال نزنید، چون دارید از یه تیم کثیف که حاظره با احساسات هوادارانش بازی کنه حمایت می کنید.

هرچند من اینطور فکر نمی کنم، برای همین عاشق پرسپولیسم، تیمی که در مکتب شاهین بزرگ شده، و هیچ وقت مروت و جوانمردی پروین ها، کلانی ها، ایرانپاکها ، کاشانی ها و سایر بزرگان و هوادارنش رو به خاطر یک امتیاز کم ارزش نمی فروشه;)

تصميم من تو اين چند روز اين بوده كه اصلا به اينكه فوتبال ايران اينقدر كثيفه فكر نكنم چون در اونصورت.....

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اعتراف افشین پیروانی : به هواداران گفته بودم به استقلال نمی بازیم .

بعد پرسپولیسی ها میگن ما برای برد اومده بودیم !

حالا معلوم شد برای برد اومده بودین یا برای نباختن ! :cool:
خوب دوست من این یعنی اعتراف

مسخره است نه

farizin

عضو جدید
شما خوشت نمیاد از کل کل کسی مجبورت نکرده بیای تو تاپیک <<کل کل طرفدارای آبی و قرمز>> هرچی میخوای نثار ما کنی, شما خودت لنگی هستی فوشهایی که پرسپولیسی ها به ما میگن رو نمیبینی درباره بی ادب بودن استقلالی ها هم به نظر من کاملا برعکس یه نمونش که الان یادم هست رو میگم تا ادب رو بیارم جلوی چشمت حتما استقلالی ها بودن که چند سال قبل توی استادیوما میگفتن << منصور پور حیدری [.....] مو فرفری>> ؟؟

بارسلونایی ها هم خیلی خیلی مودبو منظم میشینن برای تیمشون دست میزنن فقط نمیدونم چرا یهو کله خوک میخوره تو صورت فیگو یا مربی منچستر فوشه که علنی نثار بکهام میکنه ,فوتبال نمیبینی یا مطالعه نداری نظر نده ,با اعصاب ما هم بازی نکن..
اخی...بمیرم...نه که کلی جناب عالی مطالعه دارین...فکر کنم حقت رو تو برنامه 90 خوردن به جا عادل فردوسی پور
خدمت دوست استقلالی باید بگم که : اولاً کاری که فیگو کرده بود ، مستحق همون کله خوک بود;) (ولی تماشاگرای بارسلون برنگشتن بهش بگن فیگوی ....)
یا اگه فرگی :heart::heart: به بکام فحش میده...(تو رختکن بوده) تماشاگرا باهاش همکاری نمیکنن...اما اینجا تماشاگرای هر دو دسته پرسپولیسی و استقلالی (آره تماشاگرهای قرمز رو هم میگم) با کوچکترین اتفاقی کل فامیل و خواهر و مادر طرف رو جلو چشماش میارن
من دلم از دست همشون خونه...اول بهانه رو با اسقلالی ها شروع کردم..اما تماشاگرای پرسپولیسی هم دست کمی از اونا ندارند..درسته؟؟؟؟

usamilad

عضو جدید
یه روز یه پرسپولیسیه میره کتاب فروشی میگه آقا شما کتاب پرسپولیسه قهرمانو دارید؟ مغازه دار میگه نه آقا ما کتابهای تخیلی نداریم :w25:

دوست عزیز شما یا آلزایمر دارید یا خودتون رو به فراموشی زدید

نکنه اون استقلاله که تا به حال دوبار قهرمان لیگ برتر ایران شده؟!؟!

اگه یه کم به آمار نگاه کنید بد نیستا،چیزی ازتون کم نمیشه

usamilad

عضو جدید
خطاب به اکثر استقلالی ها

خطاب به اکثر استقلالی ها

این پست خطاب به استقلالی هایی هست که معتقدن نتیجه بازی داربی از پیش تعیین شده بود

مگه شما ها بالا پایین نمیپرید میگید این بازی تبانی بوده و نتیجه ای از قبل 1-1 تعیین شده بوده؟

خوب فرض میکنیم درست باشه.
حالا از جزء به کل بررسی میکنیم

1-علی علی زاده ماموریتش این بوده که پنالت بده،
پس:این بازیکن ﺨﺍﺌﻨﻩ و از شما نیست.

2-امیر قلعه نویی رو که با تفنگ مجبور نکردن علیزاده رو تعویض کنه ،اون با میل خودش در دقایق پایانی علیزاده رو تعویض کرد
پس: قلعه نویی هم آدم کثیفیه که احساسات این همه استقلالی رو زیر پا گذاشته و خودش رو قاطی ماجرا کرده

3-واعظ آشتیانی هم طبعاً میدونسته که بازی باید مساوی تموم شه و هیچ مخالفتی نکرده،
پس: کل مجموعه تون فاسده

آخرین ویرایش:

fifa09

عضو جدید
کاربر ممتاز
پنالتي گرفتن طالبلو رو ميگي شانسي؟؟؟يه بار شانسي دو بار شانسي سه بار شانسي اينو نگو خنده داره:biggrin::biggrin::biggrin:كمك رئيس سازمان؟؟؟آخه رو چه حسابي اينو ميگي ما فينال رو با اقتدار برديم اونوقت قهرماني دقيقه 97 خودتون رو .......

يه نگاه به بازي هاي پر گل استقلال تو اين فصل بنداز نتايج مشابه نتيجه شما جلو ابومسلم رو زياد مي بيني عزيز من الكي كه 61 گل نزديم تا الان تا حالا تو عمرتون تو يه فصل اينقدر گل ديدين؟؟؟

در ضمن يه چيزي محض اطلاعت بگم:

اينطور كه تو ميگي كه استقلال 8 تا بازي خارج از خونه داره و 3 تا داخل خونه يعني 11 هفته مونده؟؟؟مگه ليگ ما چند تيميه؟؟؟

تنها دو تيم مي تونن تو اين 8 تا واسه ما دردسر باشن اونم ذوب آهن و فولاد هستن بعيد مي دونم اينا هم بتونن جلو استقلال دوام بيارن

ولی طالب لو همین سه چهار باری که تو میگی رو شانسی گرفت:cool: ، در ضمن قهرمانی حق شما نبود;)
آره پر گل دیدیم همین پرسپولیس 78 رو برو نگاه کن- در ضمن شما رم 6تایی کردم 6تایی ها-6تایی ها:biggrin::biggrin::biggrin:
اونم اشتباه تایپی بود خودم میدونستم که 5 تاش خارج از خونست
-بعید ندون چون تا تو چند فصل اخیر نه استقلال ، نه پرسپولیس تو اهواز جلوی فولاد نبرده
میتونیم پایین اومدنتونو راحت تماشا کنیم - شاید این فصل شانس بیارین ، ولی فصل بعد لولتون میکنیم ، چون استقلال فصل بعد نمیتونه سناریوی شانس داشتن تو این فصل رو تکرار کنه!!!!!:biggrin:;):cool::D

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما یا آلزایمر دارید یا خودتون رو به فراموشی زدید

نکنه اون استقلاله که تا به حال دوبار قهرمان لیگ برتر ایران شده؟!؟!

اگه یه کم به آمار نگاه کنید بد نیستا،چیزی ازتون کم نمیشه

نه عزيز من اين آقايي كه رفته كتابفروشي درست اسم كتاب رو بلد نبوده احتمالا كتاب پرسپوليس قهرمان آسيا رو مي خواسته

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی طالب لو همین سه چهار باری که تو میگی رو شانسی گرفت:cool: ، در ضمن قهرمانی حق شما نبود;)
آره پر گل دیدیم همین پرسپولیس 78 رو برو نگاه کن- در ضمن شما رم 6تایی کردم 6تایی ها-6تایی ها:biggrin::biggrin::biggrin:
اونم اشتباه تایپی بود خودم میدونستم که 5 تاش خارج از خونست
-بعید ندون چون تا تو چند فصل اخیر نه استقلال ، نه پرسپولیس تو اهواز جلوی فولاد نبرده
میتونیم پایین اومدنتونو راحت تماشا کنیم - شاید این فصل شانس بیارین ، ولی فصل بعد لولتون میکنیم ، چون استقلال فصل بعد نمیتونه سناریوی شانس داشتن تو این فصل رو تکرار کنه!!!!!:biggrin:;):cool::D

خب اين نظر شماست و محترم ولي فكر كنم فقط وفقط و فقط نظر شخص شما باشه كه طالبلو اينهمه پنالتي رو پارسال و چندتاي امسال رو شانسي گرفته!!!اين فقط واسه تو محترمه و واسه ما خنده دار:biggrin::biggrin::biggrin:
ميشه بگي چرا قهرماني حق ما نبود؟؟؟
شش تايي مال كي بود عزيز من دارم از الان حرف مي زنم دوست خوبم امسال چي داري واسه ارائه؟؟؟
اميدوارم اشتباه تايپي بوده باشه ولي من كه بعيد مي دونم آخه 8 كجا 5 كجا؟؟؟تازه بعد از فرستادن نديدي اينو كه نوشتي؟؟؟;););)
ميگم كه دوست عزيز گيريم جلوي فولاد و ذوب آهن ببازيم بازم كه سه امتياز از ما كمتر دارين شما.....(ضمنا استقلال امسال رو با چند سال اخير مقايسه نكن)البته از اونجايي كه فولاد يه فصل در ليگ نبوده مهم نيست كه چند سال اخير نباخته مهم اينه كه امسال مي بازه به اميد خدا

ولي خودت گاهي حرفاي خودتو كاملا نقض مي كنيا يه جا پست مي زني ميگي دو تا بازي ببازين ما مي گيريمتون يه جا ميگي امسال نگيرين سال بعد مي گيريم!!!

ولي يه چيز اساسي كه وجود داره اعتقاد شديدت به شانسه فقط و فقطم در مورد استقلال اين همه هفته بردن استقلال رو شانسي مي دوني اين همه گل زدن استقلال رو شانسي مي دوني ولي ...........

مهم نيست يكي ميگه شانسي يكي ميگه با كمك كميته داوران يكي ميگه با پيشنهاد به بازيكنان تيماي ديگه:biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمي دونم چرا اين نظر سنجي برنامه نود كه مورد علاقه ي پرسپوليسي هاست مخصوصا از وقتي كه اون نظر سنجي رو گذاشت الان چند هفتس كه بدجور با نظر سنجي هاش حال پرسپوليسي ها رو مي گيره نمونش همين امشب كه اينكه برد حق كي بوده؟؟؟(البته من هنوزم ميگم اين نظر سنجي از اعتبار كافي برخوردار نيست)
ولي از لحن صحبت كربكندي و فردوسي و پور و كلا كارشناسايي كه تو اين مدت راجع به اين بازي حرف زدن كاملا ميشه فهميد كه حق استقلال برد بوده

تصاوير برگزيده هم اينو كاملا نشون ميداد ديگه چي ميشه گفت؟؟؟مهم نيست البته خيلي مهم نيست

باز بگين شما بي منطق حرف مي زنيد و شما يه طرفه حرف مي زنيد و .....

sanzy

عضو جدید
خوب در جواب اين بنده ي خدا كه همش دم از بي طرفي ميزنه ...

اول بگم كه من بارو ميكنم كه حرفات بيطرفه ....:biggrin:

در اينكه بازي مساوي ميشه كه حرفاي زيادي هست كه بيخيال الان بحث در موردش بي فايدست

بعدشم بگم كه شما استقلالي ها خيلي زود يه چيزاي رو فراموش ميكنين....

حالا اگه بازم دوستدارين همش بيان بگين كه ما شانس آورديم

مي دونين مشكل ما همينه خيلي زود يه چيزاي رو فراموش ميكنيم

عزیزمن.....اون قسمتایی که مشکی نوشتم بی طرفه حرفام...
من کاملا استقلالی ام...
بحث رو که دیگه بی خیال شدم....ولی بازم ممطمئنم بازی باید مساوی میشده...حالا با هر نتیجه ای...

و قابل توجه دوستایی که میگن قلعه نوعی کثیفه و احساسات و این حرفا باید بگم که حرفتون کاملا مسخره است...چون پرسپولیسیا هم میدونستن بازی باید مساوی شه...مگه پیروانی کنار زمین نبود؟؟؟؟وا....اینا چیه میگین آخه...من نمیدونم چرا نمیفهمین..اسم تبانی هم نمیشه روی اینکه بازی باید مساوی میشد گذاشت....نه دست قلعه نوعی بوده نه پیروانی نه هیچ کس دیگه...وقتی میگن بازی باید مساوی بشه باید بشه...حالا تو باید طوری وانمود کنی که این اتفاق قرار نیست بیفته...دیگه هیچ جوره نمیتونم بگم....حالا شما بگین نباید مساوی میشده و استقلالیا تبانی کردن و ....هر جور راحتین...تبانی؟؟؟:smile:
هر دو تیم میدونستن...یعنی مجبور بودن...

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي بچه ها چند روزه مي خوام اينو بگم يادم ميره تا الان ديدم چرا بايد جانواريو اون شكلي از بازي بره بيرون؟؟؟برخورد برانكارد با سرش و زخم شدن چشمش يعني چي اين؟؟؟

چرا بازيكنان پرسپوليس موقع پنالتي اومدن داخل محوطه؟؟؟(اين فقط يه جنجال آفريني بود به سبك پرسپوليسيا چون حتما اين كارو مي كردن و كلي داد و هوار كه چرا اينطوري شده ولي زياد بحث نكنين سرش خواستم بگم ما هم اين چيزا رو مي تونيم بيان كنيم ولي نمي كنيم)

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم كه حقانيت استقلال تو داربي تو برنامه نود ثابت شده برنامه اي كه تا دو سه ساعت پيش همه كاملا قبولش داشتن و الان مطمئنا پرسپوليسي ها ميان و ميگن استقلالي هستش اين برنامه ولي به قول شما(تو نظر سنجي طرفدار كدام تيم هستيد همين برنامه) اون دو ميليون نفر چي اونا هم دروغ ميگن؟؟؟يا همه شون استقلالي هستن؟؟؟
امشب مشخص شد كه فقط بازيكنان و مربيان و تماشاگران پرسپوليس هستن كه اعتقاد دارن تيمشون بهتر بوده و شايسته پيروزي و بقيه همه معتقدن كه استقلال در روز بدش بازم برتر بوده و حقش پيروزي

و امشب باز هم به جوك هاي پيرواني خنديديم

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابا فایده ای نداره
آقا بازی رو شما بردین خلاص شما بردین داداش ما بازنده بودیم همین راضیتون میکنه ما باختیم
تبریک میگم به شما دستتون درد نکنه ما رو شکست دادید

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
راستی موقعی که جان واریو رو می خواستن از زمین خارج کنن صورتش رو مجروح کردند
خلاصه یه وقت فکر نکنید مصدومیتش مال بازی بود!نندازین گردن ماها

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابا فایده ای نداره
آقا بازی رو شما بردین خلاص شما بردین داداش ما بازنده بودیم همین راضیتون میکنه ما باختیم
تبریک میگم به شما دستتون درد نکنه ما رو شکست دادید

علي به خدا خيلي بده حرف تو دهن كسي بذاري
من گفتم ما برديم؟؟؟هنوز اون حرف من رو متوجه نشديا
فقط تيم ما برتر بود ولي وقتي كه مربي شما حرف كارشناس و نظر سنجي و .... رو قبول نمي كنه انتظار زيادي از شما نمي شه داشت
فقط خواهشا ديگه نياين بگين پرسپوليسي ها با منطق هستن و اگه اشتباه كنن ميگن اشتباه كرديم چون همه داريم مي بينيم

خوب معلومه ما واسه نباختن اومده بودیم ما اومده بودیم ببریم ولی اون گل شانسی تون همه چی رو به هم ریخت

گل شانسي ما؟؟؟:biggrin::biggrin::biggrin:اي خدا اينا چي ميگن فكر كنم بازي رو اشتباهي ديدين همتون:biggrin::biggrin::biggrin:بازي استقلال پرسپوليس رو شبكه 3 پخش كرده ها!!!
تا قبل از گل بازي روان استقلال از سمت راستش تيم شما رو بهم ريخته بود(حتما اين صحنه هارو هم نديدين يك،دو هاي بازيكنامون رو ميگم)بعد چي ميگين همه چي بهم ريخت مگه شما اصلا برنامه اي واسه گل زدن به ما داشتين؟؟؟

نه دوست من این یعنی

هرکس بد ما به خلق گوید ما دیده به غم نمی خراشیم
ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم

اين بيت شعر اصلا ربطي به كل كل ما نداشت حرفت تو اون پست دقيقا يعني كه كم آوردم شايدم ما مفهوم شعر رو نمي فهميم اگه غير اينه توضيح بده تا بفهميم!!!

usamilad

عضو جدید
راستي بچه ها چند روزه مي خوام اينو بگم يادم ميره تا الان ديدم چرا بايد جانواريو اون شكلي از بازي بره بيرون؟؟؟برخورد برانكارد با سرش و زخم شدن چشمش يعني چي اين؟؟؟

از شما استقلالی ها که کادر پزشکیتون به بازیکنتون رحم نمیکنه انتظاری نیست

بالا