كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Sharif_

مدیر بازنشسته
افشین پیروانی به مهره های سوخته فوتبال ایران پیوست

optimistic

عضو جدید
شما اگه پرسپوليسي بودي و تعصب داشتي الان داشتي بازي تيمت رو نگاه مي كردي جاي شاخ و شونه كشيدن واسه استقلالي ها داشتي گريه مي كردي من ترجيح ميدم با يه آدم متعصب كل كل كنم نه كسي كه موقع بازي تيمش داره تو سايت كل كل مي كنه
آخه مگه هم چین بازی داغونی دیدن داره.وقتی تیمشون داره سوراخ میشه چی ببینن.یه پنالتی به زور زدن.:w15:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخي كجان اونا كه مي گفتن آرش برهاني اينطوريه و اونطوريه؟؟؟آرش تا حالا چندتا گل سه امتيازي واسه ما زده؟؟؟دم داش پيروز و آرش آقاي گل گرم

خداييش استقلال بدون پيروز تو بازي با سپاهان انگار يه چيزي كم داشت امروز اقتدار كاپيتان رو ديديم ديگه دمش گرم

دم امير ژنرال هم گرم ولي باز هم تعطيلات ليگ برتر فكر كنم بايد واعظي آشتياني تهديدش رو عملي كنه و شكايت كنه يعني چي باشگاه فداي تيم ملي؟؟؟بايد بازيكناعين ليگاي خارجي تحويل تيم ملي داده بشن شكايت كنن به هر جا كه ميشه حتي فيفا تعليق بشيم بهتر از اين قوانين من در آورديه

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
دومين شكست پرسپوليس مقابل تيم ذوب آهن رقم خود كه اين مصيبت وارده را بر تمام هواداران اين تيم تسليت عرض مينمايم

خوشحال باشید!(خیلی وقتا خوشحال شدین!مثل اولین لیگ برتر!که روز آخر کی قهرمان شد؟؟؟دو دوره پیش؟؟؟12 امتیازتون کجا رفت؟؟؟ آخر فصل کجا بودین؟ پارسال که.... پس ساکت باشین سنگینترین!)
ما با هم فرق داریم!!!!
یه فرقایه کوچیک! که ما رو از شماها خیلی زیاد جدا میکنه!
شما با زور داور-کمک داور! کمیته داوران... فدراسیون.... و.......... می تونین یه کارایی بکنین!
ولی ما چی؟ همه شمشیر رو از رو بستن! ولی بازم ما سروریم!

ببین من خوشحال شدم باختیم!
می دونی چرا؟ چون اگه امروز این ... زاده ی اسقلالی از مدیریت ما برکنار بشه احتمال قهرمانی میره بالا!
مدیری که نتونه بازیکناش رو آماده ی یه بازی بکنه و با درگیری و .... آرامش رو از اردو بگیره... به درد لای جرز هم نمی خوره!
مرتیکه ی بی تعصب!
پارسال حاج حبیب....چند بار کارش به بیمارستان کشید؟؟؟ واسه چی؟
پارسال با اون بی بضاعتی پرسپولیس با یک دلی کاری کرد که...!
ولی امسال این ...زاده های حروم لقمه می خوان کاری با پرسپولیس بکنن که دیگه نتونه کمرش رو راست کنه!
البته اون تقصیر نداره!
ما هوادارای بیغیرت هستیم که گذاشتیم تا الآن هر غلطی میخواد بکنه و هر .... می خواد بخوره...!
اونم فقط به خاطر یه بی لیاقت!!!!!!!!!
فقط امیدوارم این مرتیکه بره گمشه...!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحال باشید!(خیلی وقتا خوشحال شدین!مثل اولین لیگ برتر!که روز آخر کی قهرمان شد؟؟؟دو دوره پیش؟؟؟12 امتیازتون کجا رفت؟؟؟ آخر فصل کجا بودین؟ پارسال که.... پس ساکت باشین سنگینترین!)
ما با هم فرق داریم!!!!
یه فرقایه کوچیک! که ما رو از شماها خیلی زیاد جدا میکنه!
شما با زور داور-کمک داور! کمیته داوران... فدراسیون.... و.......... می تونین یه کارایی بکنین!
ولی ما چی؟ همه شمشیر رو از رو بستن! ولی بازم ما سروریم!

ببین من خوشحال شدم باختیم!
می دونی چرا؟ چون اگه امروز این ... زاده ی اسقلالی از مدیریت ما برکنار بشه احتمال قهرمانی میره بالا!
مدیری که نتونه بازیکناش رو آماده ی یه بازی بکنه و با درگیری و .... آرامش رو از اردو بگیره... به درد لای جرز هم نمی خوره!
مرتیکه ی بی تعصب!
پارسال حاج حبیب....چند بار کارش به بیمارستان کشید؟؟؟ واسه چی؟
پارسال با اون بی بضاعتی پرسپولیس با یک دلی کاری کرد که...!
ولی امسال این ...زاده های حروم لقمه می خوان کاری با پرسپولیس بکنن که دیگه نتونه کمرش رو راست کنه!
البته اون تقصیر نداره!
ما هوادارای بیغیرت هستیم که گذاشتیم تا الآن هر غلطی میخواد بکنه و هر .... می خواد بخوره...!
اونم فقط به خاطر یه بی لیاقت!!!!!!!!!
فقط امیدوارم این مرتیکه بره گمشه...!

اينست لحن صحبت يه پرسپوليسي نقطه چينا رو هم پر مي كردي همه رو راحت مي كردي!!!

اونو كه پررنگ كردم باحال اومدي يه نگاه به خودتون بنداز بابا يه كم انصافم خوب چيزيه

mahdicar20

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

با سلام

شرمنده بنده اصلا نه استقلالیم نه پرسپولیسی من فقط
سبز مثل ذوب آهن
زرد مثل سپاهان
سه رنگ مثل تیم ملی
یا حق
mahdicar20:)

t0tem

عضو جدید
خدایی کمک داور رو خیلی باحال اومدی ! طنز سال شد. این پرسپولیس نیست که به کمک داور دقیقه 96-97 گل می زنه. عروس هم نمی تونه برقصه می گه ....
بالاخره باید این شکست ها رو سر کسی خراب شه.

عشق است استقلال

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط می تونم به شما بخندم!
اولاندش پر کردن اون نقطه چینا کاری نداره! یکم IQ میخواد که هر کسی نداره!
ولی عیب نداره!
می دونم!
کامل درست میگی!
با همین ذوب آهن بود! برده بودیم آخر بازی به نامردی داور براشون پنالتی اعلام کرد و مساوی شدیم!
ولی شما چی؟
یادتون رفته؟ واسه دادن امتیاز به شما اگر شده خطایه 6 ثانیه نشد 7 ثانیه نشد 8 ثانیه نشد 4 ثانیه یه خطایه مسخره یه چیزی که بهتون امتیاز بدن!
خداییش شما یه چیزی دارین!
اون هم رو هستش!
وگرنه هیچوقت همچین حرفی نمیزدین!
آره!
ساله شما باشه! قهرمان بشین! فقط سعی کنین یه فکس بخرین , که لیستتون رو بفرستین! کسی که لیاقت قهرمانی نداشته باشه! چه بشه چه نشه فرقی نمیکنه!
منم میگم امسال سال ما نیست!
اونم به خاطر یه مدیر عامله کیسه کشه! دلاکه! فقط مشکل همینه!
با یه برد اونم مشکوک!!!!! دیگه باید برید خدا رو شکر کنین!
ما نه تبانی میکنیم نه نامردی! ما راست بازی میکنیم و راست می بازیم! اگه هم ببریم با جوانمردی بردیم...!

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15::w15::w15:واعظی دوست داریم:w15::w15::w15:
همه ی پنالتیهای دنیا تقدیم به :

1.مهندس:surprised: مصطفوی که دیگه گریه نکنه

2. قانون سوم نیوتن که عمرشو در این راه گذاشت

3.افشین قطبی که به خاطر همین پنالتی ها در رفت

4.تمام داورای ایرانی که میخوان داربی رو با بی طرفی:whistle: سوت بزنن

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
:w15::w15:واعظی دوست داریم:w15::w15:
خداییش اگه واعظی دروازه بان داربی باشه ما حاضریم 9 نفره با لنگیا بازی کنیم.

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی باشه اخلاق ورزشکاریشون از استقلالیا بهتر و بیشتره
منم تا عمر دارم پرسپولیسی هستم و خواهم بود. حتی اگه همه ی بازی هاشم ببازه!

yunesnazari

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه پرسپوليسي بودي و تعصب داشتي الان داشتي بازي تيمت رو نگاه مي كردي جاي شاخ و شونه كشيدن واسه استقلالي ها داشتي گريه مي كردي من ترجيح ميدم با يه آدم متعصب كل كل كنم نه كسي كه موقع بازي تيمش داره تو سايت كل كل مي كنه
آقای با تعصب
1. من شاغل هستم و داشتم با رادیو بازی رو گوش می کردم.
2.شما وقتی کم میاری بهتر که ساکت بشینی تا از در و دیوار اشکال بگیری.
3. تا آخر فصل کلی باقی مانده.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز

بخند عزيز من معمولا وقتي يكي حرصش مي گيره از حرفاي ديگران شروع مي كنه به اينطوري خنديدن

فقط می تونم به شما بخندم!
اولاندش پر کردن اون نقطه چینا کاری نداره! یکم IQ میخواد که هر کسی نداره!
ولی عیب نداره!
می دونم!
کامل درست میگی!
با همین ذوب آهن بود! برده بودیم آخر بازی به نامردی داور براشون پنالتی اعلام کرد و مساوی شدیم!
ولی شما چی؟
یادتون رفته؟ واسه دادن امتیاز به شما اگر شده خطایه 6 ثانیه نشد 7 ثانیه نشد 8 ثانیه نشد 4 ثانیه یه خطایه مسخره یه چیزی که بهتون امتیاز بدن!
خداییش شما یه چیزی دارین!
اون هم رو هستش!
وگرنه هیچوقت همچین حرفی نمیزدین!
آره!
ساله شما باشه! قهرمان بشین! فقط سعی کنین یه فکس بخرین , که لیستتون رو بفرستین! کسی که لیاقت قهرمانی نداشته باشه! چه بشه چه نشه فرقی نمیکنه!
منم میگم امسال سال ما نیست!
اونم به خاطر یه مدیر عامله کیسه کشه! دلاکه! فقط مشکل همینه!
با یه برد اونم مشکوک!!!!! دیگه باید برید خدا رو شکر کنین!
ما نه تبانی میکنیم نه نامردی! ما راست بازی میکنیم و راست می بازیم! اگه هم ببریم با جوانمردی بردیم...!

پر كردن اون نقطه چينا يه كم آي كيو مي خواد؟؟؟اگه آي كيو به گفتن يه سري اراجيفه من بي آي كيو
شما نيازي نيست اونا رو پر كني تا خودت رو نشون بدي همينطوريشم خودتو خوب داري نشون ميدي عزيز

من همه كارشناسي هاي نودرو تو يه فايل دارم خواستي واست مي نويسم تا بفهمي حق ما كجاها ضايع شده اصلا تا ظهر پيدا مي كنم تو تاپيك كل كل مي نويسم تا بفهمي

البته مثل اينكه شما زياد اهل اين مدل صبحتا نيستي و به كارشناسا كاري نداري چون اگه داشتي و دنبال مي كردي الان مي دونستي كه دروازه بان تو اون بازي توپ رو بيشتر از 11 ثانيه نگه داشت يه كم برو دنبال مسائلي كه مطرح مي كني تا اينا واست به عنوان يه سوال بزرگ تو زندگي نمونه

اين كه ليست رو فدراسيون بايد بفرسته و اي اف سي باشگاه ها رو نميشناسه اصلا نيازي به يه كم آي كيو نداره ها يه كم دنبال مسائل ورزشي رفتن رو مي خواد انگار شما كلا با اين كار بيگانه اي فقط هر چيزي رو كه تو خيابون مي شنوي به زبون مياري

من يادم مياد وقتي عليزاده سال اول حضورش تو استقلال افتضاح بود يه سري از اين لنگيا مي گفتن اگه خوب بود كه به شما نمي داديمش خب برادر من چيزي كه عوض داره گله نداره اين مهندس مصطفوي هم اگه خوب بود ما واسه خودمون نگهش مي داشتيم ديگه چه لزومي داشت بديم به شما؟!؟

ولي يه چيزي بدونين اصلا خوب نيست آدم دنبال بهانه بگرده واسه نتايج تيمش و بدتر از اون اينه كه بگي بخاطر فلان شخص تيمم ببازه و نتيجه نگيره تا فلاني بره بيرون اينا يه معني بيشتر نميده اونم ............(من آي كيو ي پر كردن اينو ندارم شما به بزرگي آي كيو خودتون اينو پر كنين)

شما لنگيا هميشه دنبال يه مقصر هستين الانم كي بهتر از مصطفوي بيچاره آره اون بايد بره گل بزنه اون بايد به واعظي ياد بده چطور توپ رو جمع كنه اصلا اون بايد مركز دفاع پرسپوليس رو ببنده قبول كنين كه يه سري مسائل فنيه ربطي به مدير نداره

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا منم تبریک میگم به همه اسقلالیا و ذوب آهن(تیم محل تولدم)و سپاهان که واقعا این فصل سنگ تموم گذاشتن...بهتره پرسپولیسیا دنبال یه مربیه خوب باشن..البته باید طبیعتا خیلی از بازیکناشونو رد کنن

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
هميشه
همه جا
و در هر جاي جدول
با هر چند تا گلي كه خوردي
با هر تعداد باختي كه داشته باشيه

براي گل هاي خورده ، براي گل هاي نزده، براي همه ي عمر، براي بازيكنان بزرگت، براي رنگ قشنگت و براي .......

دوستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت دارم

:w40:پرسپوليس:w40:
:w32:

comudf

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
هميشه
همه جا
و در هر جاي جدول
با هر چند تا گلي كه خوردي
با هر تعداد باختي كه داشته باشيه

براي گل هاي خورده ، براي گل هاي نزده، براي همه ي عمر، براي بازيكنان بزرگت، براي رنگ قشنگت و براي .......

دوستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــت دارم

:w40:پرسپوليس:w40:
:w32:
موافقم:redface::redface:

mtazar

عضو جدید
پرسپولیس تواین بازی تنها کاری که نکرد بازی بود معلوم نبود بازیکن های پرسپولیس تو چه فکری بودند که اینطوری بازی کردند (فكر كنم هدفشون بركناري افشين دوم بود)

در هر صورت عشق است استقلال

optimistic

عضو جدید
آره.اخلاق ورزشکاریتونم دیدیم.شماها که نبودین بازی قبلی به مربی تون فحش می دادین که، ما بودیم.

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه تیم ما پارسال قهرمان شد ما هیچی نگفتیم
تا زه حاضرم باهاتون :neutral:کنم

دعوا؟؟؟واي واي واي بازم خودتون رو دارين نشون ميدينا

آقای با تعصب
1. من شاغل هستم و داشتم با رادیو بازی رو گوش می کردم.
2.شما وقتی کم میاری بهتر که ساکت بشینی تا از در و دیوار اشکال بگیری.
3. تا آخر فصل کلی باقی مانده.

1.شما از راديو گوش ميدادي تو سايتم كل كل مي كردي در حاليكه تيمت يه برصفر عقب بود!!!مي دوني شايد مشكل منه اينكه وقتي تيمم بازي داره در اتاقم رو مي بندم و بازي رو نگاه مي كنم اگرم جايي باشم و مجبور باشم از راديو گوش بدم با كسي حرف نمي زنم حالا اگه اين وسط تيمم عقبم باشه كسي جرات نزديك شدن به من رو نداره

2.شما حرفي نزدي كه من كم بيارم راجع به پارسال حرف زدين كه 6 امتياز ازتون كم شد جاش 7 دقيقه وقت اضافه واستون گرفته شد اصلا چه لزومي داره از ما امتياز كم مي كردن مگه ما هم پول مردم رو خورده بوديم نه بابا از اين خبرا نيست فيفا حق رو به حق دار ميده بارها گفتم پول مردم رو خوردين كم كردن ازتون چيه فكر كردين همه جا فدراسيون ايرانه؟؟؟
دور اول ليگ هم قهرماني رو دو دستي داديم به شما دقيقا يادمه تو انزلي به همين تيمي باختيم كه هفته پيش شما رو تو آزادي دو تا زد

3.آره خيلي مونده موافقم!!!

-ALIREZA-

عضو جدید
دیگه کیسه کشا زبون دربیارن زور داره!!!!!!!!:biggrin:

بعد از مدتها یه حرکت مشکوک به پنالتی! اونم تو شرایطی که حتی معلوم نبود تو محوطه بود یا نبود یا.... زمین و زمان و دوختن که آی خطا .... آی پنالتیه مارو نگرفتن... آی....(ما چند بازی پشت سر هم بالای 10 امتیاز به نا حق از ما گرفتن...! چه میشه کرد! عادت کردیم!)

کله مرغی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:
همون که لیستتون رو... آره دیگه؟؟؟؟:biggrin:
کدوم سرمربی تون تونسته تو اولین فصل حضورش تیم رو قهرمان کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شما باید تو حصرتش بمونین....!
ولی این یادتون باشه....:

بمیرم براتون که قلعه نویی همچین نقره داغتون کرده که هر روز کابوسش را می بینید و اینطوری می خوایند خودتون را خالی کنید.

قلعه نویی همونیه که تیم شما هنوز نتونسته تیمش را شکست بده.
لنگی و اخلاق؟
نمی دونی بدون که استقلال تیم اخلاق هست و کمترین کارت زرد و قرمز را گرفته

بالا