كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

yalda.2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
قطبی خودش می گفت حتی سال قبل هم که تیممون قهرمان شد چندین جلسه با من مبنی بر اینکه تیم رو ترک کنم کردند ولی من موندم.

هر جا که هست دوسش داریم موفق باشه امپراطور در قلب هممون هستی تا زنده هستیم:gol:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
افشین کوچولو برو به تیمتون بازی یاد بده
بگو تیم فقط جباری نیست
لیاقتتون همون برهانی هستش
دیروز روزنامه خوب در مورد برهانی نوشت اگه هرکس از اصل خود دور بمانه روزی به اصلش برمیگرده
برهانی هم 1-2 هفته شانسی گل زد ذیروز بازم برگشت به اصل خودش
باید بازیهای استقلالو تو یه ورزشگاه که خداکثر 5-10 هزار نفره باشه بندازن حیف آزادی نیست؟
دیروز پرسپولیس خیلی خیلی خوب بازی کرد ولی همه یه جواری ناراحت بودن امپراتور رفته
اگه اون بلایی که سر نیکبخت میارن سر بازیکنان دیگه هم بیارن اصلا نمیتونه بازی به میدان بیاد
حیف نیکی روز خوبش نبود ولی بازم من افتخار میکنم پرسپولیسی هستم
پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله

اصل آرش رو حتما امروز ديدين شما اگه نديدين بازي جام حذفي رو نگاه كنين نگين كه داماش تيم اصلي نبود كه خيلي خنده داره خب مگه ادم تو جام حذفي با تيم دومش بازي مي كنه؟؟؟
البته من تو يه روزنامه محلي رشت خوندم كه داماش نمي خواست كه شروع مربي گري مربي جديد با يه بازي سخت خارج از خونه باشه كه احتمال باخت توش زياده واسه همين مي خواست انصراف بده كه مخالفت شد و اونا هم با تيم دوم اومدن كه بهانه اي واسه باخت داشته باشن

اینو بدون که ما پرسپولیسی ها به بزرگ مردی مثل کریم خیلی احترام می زاریم

کریم اسطوره پرسپولیسه همه بازیکنای بزرگ پنالتی خراب میکنن
کریم یه چیز دیگه هم بلده که شما بلد نیستین اونم مردونگیه

من چيزي نگفتم كه علي جون دوست شما گفت به كريم بگيم ياد بده به نيكي كه چجور بزنه من گفتم خود كريم يه پنالتي رو با دو بار تكرار اوت مي زنه نمي تونه به نيكي ياد بده دو تا پنالتي رو چطور بزنه

ضمنا ما هم به داش علي منصوريان احترام مي ذاشتيم كه اخر مردونگي بود ولي احترامي از جانب پرسپوليسيا نمي ديديم

من كه فعلا كشته مرده ي شخصيت پيروز قرباني هستم با اينكه جوونه ولي آخر شخصيت وقتي مياد برنامه هاي تلويزيون به طرز حرف زدن و لباس پوشيدنش دقت كنين متانت ازش ميباره

SAMI.J

عضو جدید
مخصوصا اون توپايي كه تو دقيقه آخر مي خوره به تير دروازه تون هم تو اين بازي و هم تو بازي با صبا

اگه تير دروازه بخواي حساب كني كه ... . در ضمن چشات هنر نماييه حقيقي رو نميبينه تير دروازه رو ميبينه .
پرسپوليس سرور استقلال .

hadi18

کاربر فعال
بازم استقلال داماش را درهم كوبيد
اين قدرت ژنرال رو نشون ميده +قدرت سربازانش

hadi18

کاربر فعال
اره بابا راست گفتی ..... :eek:

هیچ کسی هم بازی شما جلوی فولاد خوزستان رو ندید .... :w15:

شما همینطوری ادامه بده .... :w15:
توي بازي با فولاد هم ژنرال قدرتشو نشون داد اما قدرت داوري مانع از نمايان شدن كار ژنرال شد همتون هم نود رو ديدين

hadi18

کاربر فعال
اره بابا راست گفتی ..... :eek:

هیچ کسی هم بازی شما جلوی فولاد خوزستان رو ندید .... :w15:

شما همینطوری ادامه بده .... :w15:
توي بازي با فولاد هم ژنرال قدرتشو نشون داد اما قدرت داوري مانع از نمايان شدن كار ژنرال شد همتون هم نود رو ديدين

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز

باخت باخته اقاجون ....چه با داور .....چه بی داور .... بیچاره داور ...... :w16:

vahid_pakrou

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد 8-1استقلال را بر تیم جوانان داماش تبریک میگم :biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
تیم داماش با تیم اصلیش آخر جدول هستش چه برسه با تیم جوانانش بیاد بازی کنه واقعا تبریک گفتن داره آرش هم اگه همه تیمهای لیگ این قدرت داماشو داشته باشه اقای گل میشه البته اگه خانمش اجازه بده که آقای گل بشه:biggrin:
عزیزم تو که دم از 6 میزنی سال قبل یادت رفته 13 شدید؟
امسال هم اخر فصل همینجا میام میگم کی اول شده کی 6
شما استقلالیها هر 1-2 هفته یک بار بت تیم جوانان تیمهای لیگ اول بازی کنید تا روحیه بگیرید:D
پرسپولیس زلزله محبوبه هرچی دله

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
استقلالیا همچین میگن تقی پور گل زده و آفساید بوده که انگار ... تشریف دارن

درست که آفساید نبود
ولی اگه پرچم بالا نمیرفت تقی پور به همین راحتی شوت میزد و توپ توی دروازه جا میگرفت ؟ مدافع و دروازه بان فولاد گاگول بودن ؟ یه حرفی میزنین انگار .....

امیر قلعه نوعی سرور هرچی لنگیه ( مراجعه شود به تاپیک مربوطه ) :w15::w15::w15::w15:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادم رفت بگم

امیر قلعه نوعی کماکان در اندیشه پنالتی نادیده گرفته شده ( پنالتیم نبود :w15:) در مقابل سپاهانه

امیر قلعه نوعی سرور هرچی لنیگه :w15::w15:

بچه ها من باز رفتم تاپیکو خوندم
واقعن دلم واسه قلعه نوعی و تفکر استقلالیای عزیزی که که این شعارو میدن میسوزه

شعاره پرسپولیسیای عزیییییییییییییییز

قلعه نوعی سرور هرچی لنگیه :w15::w15:

:w12:

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
پرسپوليس تك درخت مهربوني، مظهر همدلي و همزبوني، تيم محبوب من خسته نباشي، به اميد خدا پاينده باشي كه اين فوتبال ما زيباي زيباست تا وقتي پرسپوليس روي زبون هاست....:):)
شاد باشيد;)

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايوان پتروويچ در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري فارس، اظهار داشت: خوشحالم كه اين بار كنار بازي زيبا، به سه امتياز رسيديم. فكر كنم جواب زحماتمان را گرفتيم. با توجه به بازي زيبا، بايد 4 گل به استقلال اهواز مي‌زديم؛ اما فكر كنم دوست داشتند از جان مايه بگذارند تا توپ درون دروازه نشود.
وي عنوان كرد: تا به امروز اين نوع دفاع كردن در 90 دقيقه را نديده بودم. تجربه جديدي براي ما بود؛ اما بايد از تلاش هاي بازيكنان پرسپوليس تشكر كرد كه دوست نداشتند بازنده باشند.
پترويچ خاطر نشان ساخت: به هيچ عنوان نبايد جام حذفي را دست كم بگيريم. شايد در بازي بعدي در سمنان، تيمي مثل استقلال اهواز مقابل ما صف آرايي كند. به همين دليل، با احتياط بيشتر و تمركز مي‌توانيم به راحتي صعود كنيم.
وي عنوان كرد: تا آنجا كه مي‌دانم، در فصل گذشته، پرسپوليس خاطره خوشي از جام حذفي ندارد؛ اما امسال با توجه به پيگيري هاي پيرواني و مسئولان باشگاه، هرگز دوست نداريم اين جام را از دست دهيم. موفقيت در اين جام روحيه ما را در آسيا چند برابر مي‌كند.
پتروويچ اظهار داشت: اميدوارم هواداران بيشتر ما را حمايت كنند چون مي‌خواهيم به هدف هاي بزرگي برسيم. خيلي دوست دارم دوباره ورزشگاه آزادي را در بازي‌ها پر ببينم تا دوباره احساس غرور كنم.

hadi18

کاربر فعال
استقلال

استقلال

سايپا هم در برابر امير و يارانش چيزي براي گفتن نداشت
استقلال2-سايپا0

sam-smith

عضو جدید
سايپا هم در برابر امير و يارانش چيزي براي گفتن نداشت
استقلال2-سايپا0

من فوتبالی نیستم، اما بعضی وقت ها نگاه می کنم

به خاطر همین تقریبا به دور از تعصب نظر می دم

در مورد امير گفتی راستش یکی از دلایلی که از استقلال خوشم نمیاد همین امیرخان است بعدش اون لات سر محله که بهش توپ دادین اکبر پور بعدش اون دروازه بانتون همه ی این ها خیلی از خود راضین به خاطر شخصیت نداشتن به خاطر اینکه وقتی می بازن همیشه بد و بیراه میگن

archi_atish

عضو جدید
کاربر ممتاز

در مورد امير گفتی راستش یکی از دلایلی که از استقلال خوشم نمیاد همین امیرخان است بعدش اون لات سر محله که بهش توپ دادین اکبر پور بعدش اون دروازه بانتون همه ی این ها خیلی از خود راضین به خاطر شخصیت نداشتن به خاطر اینکه وقتی می بازن همیشه بد و بیراه میگن
دوست نه چندان عزیز شما حق توهین به هیچ بازیکن یا مربی رو ندارید....چه فوتبال ببینید و چه نبینید...چه طرفدار تیمی باشید و چه بیطرف

در هر صورت چهره ی استقلال با این حرفهای پوچ و تو خالی نه تنها خراب نمیشه.بلکه بیشتر حقانیتش ثابت میشه

به امید قهرمانی اس اس همیشه پیروز

زنده باد استقلال و همه طرفدارانش:w40::w42::w42::w14::w14::w23::w23::w32::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w14::w14::w14::w14:

hadi18

کاربر فعال

كسي كه فوتبالي نيست و از فوتبال چيزي نمي دوني حق اظهار نظر نداره چه برسه به اينكه به يكي بخواد توهين كنه

milad3

عضو جدید

راستش من خودم استقلالیم ولی به دور از تعصب میگم : دوتا اولی که گفتی یه کمی لات هستن ولی سومی رو اشتباه کردی :cool:

کربلایی

مدیر بازنشسته
كسي كه فوتبالي نيست و از فوتبال چيزي نمي دوني حق اظهار نظر نداره چه برسه به اينكه به يكي بخواد توهين كنه

سلام
همه اس تق لالی ها فکر می کنند که کسی که فوتبالی نیست، چیزی از فوتبال نمی دونه؟
من خیلی ها رو میشناسم که فوتبالی نیستند ولی از صد تا فوتبالی متعصب بیشتر می فهمند.:biggrin:
آیا گفتن این که من از فلانی بخاطر فلان کارش خوشم نمی آد، توهینه؟:surprised:
واقعا که!!!
این حرفا رو که می بینم بیش از پیش از هدایت شما قوم کت شلوار پوش لپ تاپ بدست، لخت رقص شش تایی ناامید می شم:redface:

SAMI.J

عضو جدید
دوست نه چندان عزیز شما حق توهین به هیچ بازیکن یا مربی رو ندارید....چه فوتبال ببینید و چه نبینید...چه طرفدار تیمی باشید و چه بیطرف

در هر صورت چهره ی استقلال با این حرفهای پوچ و تو خالی نه تنها خراب نمیشه.بلکه بیشتر حقانیتش ثابت میشه

به امید قهرمانی اس اس همیشه پیروز

زنده باد استقلال و همه طرفدارانش:w40::w42::w42::w14::w14::w23::w23::w32::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w14::w14::w14::w14:

آرزو بر جوانان عيب نيست .

بالا